ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by £otk@ 24/9/2019, 12:59

ljubo1212 wrote:dobro, poanta ionak nije u tome koja je od te dvije otočne zemljice s jakom nogometnom ligom nego predložak ponašanja igora bišćana...
Opa, pa Cipar je preko APOEL-a imao bolje rezultate u LP u zadnjih 25 godina nego Hrvatska.

Cipar i Malta nisu uopće ovdje u istoj rečenici.

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by ljubo1212 24/9/2019, 13:01

šteta što se ne računaju sve te godine
i opet, kaj je bila poanta..
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by £otk@ 24/9/2019, 13:05

Poanta je da se računaju - nije nimalo isto ići biti trener na Maltu ili Cipar.

Nije isto biti trener u Suhopolju ili Osijeku, jel’te...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by ljubo1212 24/9/2019, 13:07

ok, kad već cjepidlačiš...i kad je cipar tako dobar, u zadnjh 25 godina bolji nego hr
kak to da je lako pogazio riječ i završio u rijeci, gdje je odmah dočekan na nož, po kojem je ekvilibrirao do neki dan
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by £otk@ 24/9/2019, 13:16

ljubo1212 wrote:ok, kad već cjepidlačiš...i kad je cipar tako dobar, u zadnjh 25 godina bolji nego hr
kak to da je lako pogazio riječ i završio u rijeci, gdje je odmah dočekan na nož, po kojem je ekvilibrirao do neki dan

Dobro pitanje, ja to ne bih nikada napravio.

Uglavnom ljubo, ti kao da si udan za mene, tvoja mora biti posljednja. Prosuo si se oko Malte, nisi jedini. Ostali mudro šute, jedino se ti batrgaš.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by ljubo1212 24/9/2019, 14:10

alo, pratim biščana, manje nego lijevom nogom, tako da cipar malta znam da je nešto bilo, taman posla da chekiram
sad kolko je to prosipanje, ok, nekom s nogometa sigurno je,
a ekipa ide po tome, više nego onome što je bitno, da je lik nepouzdan, od odlaska iz dinama, pa nadalje
samo zato sam nastavio s temom..


evo, sad ti črčni nešto, nek tvoja bude zadnja, nemam problema s tim
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by darth_vader 24/9/2019, 15:38

ljubo1212 wrote:alo, pratim biščana, manje nego lijevom nogom, tako da cipar malta znam da je nešto bilo, taman posla da chekiram
sad kolko je to prosipanje, ok, nekom s nogometa sigurno je,
a ekipa ide po tome, više nego onome što je bitno, da je lik nepouzdan, od odlaska iz dinama, pa nadalje
samo zato sam nastavio s temom..


evo, sad ti črčni nešto, nek tvoja bude zadnja, nemam problema s tim

Nije rijedak slučaj u nogometu da se usred pregovora odabere neka druga opcija... koliko znam nije potpisao ugovor, a možda mu se nije iz nekog razloga išlo predaleko pa mu je Rijeka bila idealna po tom pitanju. Čak mislim da je dosta manje novaca dobio, ali da je presudio sportski izazov plus neveliko tramakivanje, a računao je možda na taj način ostaviti veći trag u hrvatskom nogometu, međutim nije naišao na dobru atmosferu, bikoz Kroejša... inače korektan trener, kao igrač je imao svojih mušica, a posebno u reprezentaciji, međutim kad se sjetim da se zakačio s Ottom Barićem i Markovićem te si time zalupio vrata reprezentacije, onda mi dođe i da mu zaplješćem... prvi je dobar trener bija, ali je izvitrija skroz, a drugi... a jebi ga neću sad o pokojniku, svega je bilo, a malo toga dobrog uglavnom, na žalost.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by ljubo1212 24/9/2019, 15:51

sad si me natjerao da tražim, pa evo, ipak je potpisao...a nije čest slučaj da netko potpiše pa se predomisli i prije dolaska, tako da mu predsjednik kluba komentira balkansko ponašanje


“Želim se ispričati obitelji Anorthosis, navijačima i Upravi koja mi je dala priliku. Potpisao sam ugovor, iskreno želio doći, ali okolnosti su se promijenile. Ispričavam se još jednom što je došlo do ove zbunjujuće situacije, na neki način me je sramota”, rekao je hrvatski trener za anorthosis24.net.
“Jedini razlog zbog kojeg neću ostati u Anorthosisu je moja obitelj. Obitelj preferira ostati živjeti u Hrvatskoj. Kada sam otišao iz Olimpije, ostao sam nekoliko mjeseci bez posla, prihvatio sam ponudu Anorthosisa, međutim sada se pojavila Rijeka, klub iz moje zemlje, i tamo ću nastaviti karijeru”


eto, obitelj je ta okolnost, za koju nije znao dok nije potpisao
a s obzirom da vjerojatno neće trenirati mladu repku, bit će zanimljivo gdje će vani završiti, zbog nekih novih okolnosti.
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by £otk@ 24/9/2019, 15:53

Neve, vrati ljubi password.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by darth_vader 24/9/2019, 16:07

ljubo1212 wrote:sad si me natjerao da tražim, pa evo, ipak je potpisao...a nije čest slučaj da netko potpiše pa se predomisli i prije dolaska, tako da mu predsjednik kluba komentira balkansko ponašanje


“Želim se ispričati obitelji Anorthosis, navijačima i Upravi koja mi je dala priliku. Potpisao sam ugovor, iskreno želio doći, ali okolnosti su se promijenile. Ispričavam se još jednom što je došlo do ove zbunjujuće situacije, na neki način me je sramota”, rekao je hrvatski trener za anorthosis24.net.
“Jedini razlog zbog kojeg neću ostati u Anorthosisu je moja obitelj. Obitelj preferira ostati živjeti u Hrvatskoj. Kada sam otišao iz Olimpije, ostao sam nekoliko mjeseci bez posla, prihvatio sam ponudu Anorthosisa, međutim sada se pojavila Rijeka, klub iz moje zemlje, i tamo ću nastaviti karijeru”


eto, obitelj je ta okolnost, za koju nije znao dok nije potpisao
a s obzirom da vjerojatno neće trenirati mladu repku, bit će zanimljivo gdje će vani završiti, zbog nekih novih okolnosti.

A moguće da ga je na neki način obiteljska situacija prisilia na to...neprofesionalno, slažem se, ali s ljudske strane ga se može razumit... jebat ga, baci kamen prvi... bolje i tako, nego da im ode u pola prvenstva... Igor mi se pari kao simpa lik bez obzira na mušičav karakter... Liverpool upravo njemu može zahvaliti dolazak u finale LP kojeg su osvojili 2005, jednostavno je pregazio skoro sam vezni red Juventusa i Chelsea na putu do finala i onda ga Benitez ostavi na klupi...naći će se za njega posla, bez brige, ima što pokazati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa - Page 2 Empty Re: Igor Bišćan žrtva štetočinske politike tzv navijačkih grupa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum