ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 08:20

https://www.dnevno.hr/sport/ovi-hrvatski-navijaci-srusili-su-jugoslaviju-na-mitingu-u-beogradu-okrivljena-je-izravno-jedna-hrvatska-skupina-a-ova-stvar-se-pamti-1850327/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 08:26

Nema veće bedasdtoće od tvrdnje kako je "Domovinski rat započeo neredima u Maksimiru".

sad su si još počeli prisvajati i zasluge za rušenje Jugoslavije.

Skupine narkomana,alkoholičara i nacionalista,kojer nisu bile kadre parirati Tuđmanu u namjeri vraćanja imena Dinamo,koji nisu bili kadri prkositi Mirku Novoselu ,ki im je zabranil ulazak u Dvoranu mladosti,ili mamiću,ili pak oni koji već desetljećima ne mogu promijeniti politiku u klubu koji propada naočigled sviju,sada sebi pridaju ulogu koju nisu mogli odigrati ni u kom slučaju.

Isto je i u Srbiji.

Sve te navijačke skupine nastajale su uz kontrolu i direktive republičkih (ili saveznih) obavještajnih službi.

Konkretno,Delije su stvorene ujedinjenjem desetina navijačkih razjedinjenih skupina,uz smjernice srpskog SDB-a,koji je za tu priliku ponovo aktivirao Arkana,koji je zbog previše hvalisanja okolo o onome što je radio,već bio odbačen,a radilo mu se i o glavi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 08:29

Nedavno sam čitao knjigu o navijačima u dosijeima hrvatskih obavještajnih službi s kraja 80-tih.

Navijači iz Torcide su u 90% slučajeva okarakterizirani kao narkomani,alkoholičari,asocijalne osobe,neradnici,nacionalisti i osobe sklone napadu na vojnike ki u Splitu služe vojni rok.

I zar bi takove spodobe bile sposobne srušiti jednu zemlju kojoj ni Staljin,ni Truman,ni papa nisu mogli ništa???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 09:31

jastreb wrote:Nedavno sam čitao knjigu o navijačima u dosijeima hrvatskih obavještajnih službi s kraja 80-tih.

Navijači iz Torcide su u 90% slučajeva okarakterizirani kao narkomani,alkoholičari,asocijalne osobe,neradnici,nacionalisti i osobe sklone napadu na vojnike ki u Splitu služe vojni rok.

I zar bi takove spodobe bile sposobne srušiti jednu zemlju kojoj ni Staljin,ni Truman,ni papa nisu mogli ništa???
brand cujes ti ovo... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 09:58

Da...navijaci su osamdesetih imali naciionalno izgradjenu svijest i osobno mogu to potvrditi a i tu na forumu dosta njih...krajem osamdesetih od 1987 do 1990...nije bilo tekme protiv srpskih klubova a da nije bilo prohrvatskih skandiranja kroz citavu utakmicu...o neredima i gostovanjima sad ne bi....mi smo bili nositelji budjenja a jos vise otpora...pa sam imam desetak prijava ondasnje milicije iz zagreba,splita,beograda,novog sada...uz najcescu optuzbu za nacionalizam i u svezi toga i nerede
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 11:04

Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 11:13

jastreb wrote:Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
i?..pa to je tek romanticni zivot...adrenalin..proputujes ko netko ua desrt zivota...upoznas sve fele drustva...dobis das...jedan za sve svi za jednog...ali tvoj nadrilani mozak nikad to nece dokuciti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 11:16

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
i?..pa to je tek romanticni zivot...adrenalin..proputujes ko netko ua desrt zivota...upoznas sve fele drustva...dobis das...jedan za sve svi za jednog...ali tvoj nadrilani mozak nikad to nece dokuciti
Hahaha.

Normalno da nece. U to doba ja sam putovao baveci se nogometom i upoznavao prave ljude,a ne alkose,narkomane i napadace na sirote vojnike ki sluze redovni rok.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 12:07

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
i?..pa to je tek romanticni zivot...adrenalin..proputujes ko netko ua desrt zivota...upoznas sve fele drustva...dobis das...jedan za sve svi za jednog...ali tvoj nadrilani mozak nikad to nece dokuciti
Hahaha.

Normalno da nece. U to doba ja sam putovao baveci se nogometom i upoznavao prave ljude,a ne alkose,narkomane i napadace na sirote vojnike ki sluze redovni rok.
je i bil si na ti sa matom parlovom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 12:21

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
i?..pa to je tek romanticni zivot...adrenalin..proputujes ko netko ua desrt zivota...upoznas sve fele drustva...dobis das...jedan za sve svi za jednog...ali tvoj nadrilani mozak nikad to nece dokuciti
Hahaha.

Normalno da nece. U to doba ja sam putovao baveci se nogometom i upoznavao prave ljude,a ne alkose,narkomane i napadace na sirote vojnike ki sluze redovni rok.
je i bil si na ti sa matom parlovom :)
S njim sa. U njegovom kaficu u Puli pricao za vrijeme sluzenja vojske.

Vidis,takvi ljudi su bili vrijedni postovanja,a ne one sablasti koje su pravile pizdarije po stadiinima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 12:44

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Da,pa sta? Stipetic je u to doba bio general JNA i nisu mu na pamet padale takve gluposti.

U ratu ima najvece zasluge i nikad se s tim nije kurcio.

Sad bi vi da vas odlikuju ordenima nar.heroja,jer ste pijani uokolo ,umjesto da radite,pravili pizdarije i žicali za pivo.
i?..pa to je tek romanticni zivot...adrenalin..proputujes ko netko ua desrt zivota...upoznas sve fele drustva...dobis das...jedan za sve svi za jednog...ali tvoj nadrilani mozak nikad to nece dokuciti
Hahaha.

Normalno da nece. U to doba ja sam putovao baveci se nogometom i upoznavao prave ljude,a ne alkose,narkomane i napadace na sirote vojnike ki sluze redovni rok.
je i bil si na ti sa matom parlovom :)
S njim sa. U njegovom kaficu u Puli pricao za vrijeme sluzenja vojske.

Vidis,takvi ljudi su bili vrijedni postovanja,a ne one sablasti koje su pravile pizdarije po stadiinima.
znao sam...a sad o 'sablastima' kako ih ti zoves...jesi cuo za crvenkapu?..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 12:50

Ne. Ne zanimaju me te spodobe.

Nemoj opet počinjat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by jastreb 9/11/2021, 12:53

Ja sam sportaš. Alkohol,žene,rat i kafane spriječili su moju nogometnu,a kasnije i šahovsku karijeru.

Osim nogometa bavio sam se i atletikom,trcanjem, streljastvom,šahom i kratko tenisom.

Rukomet mi nije išao ni pod razno,ali sam ga volio gledat. U kosarci sam bio srednja zalost.

Danasnjicu smatram sumrakom sporta.

Nogomet napose.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by vuksadinare 9/11/2021, 12:54

jastreb wrote:Ne. Ne zanimaju me te spodobe.

Nemoj opet počinjat.
evo ti 'spodobe' kako ih ti tituliras..bio pravi bbb i junak..pa ti pljuj...to govori sve o tebi

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pronadeni-posmrtni-ostaci-heroja-vukovara-zarka-manjkasa-poginuo-je-od-eksplozije-mine-njegova-ratna-prica-dovoljno-je-snazna-za-holivudski-scenarij-9996976
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by Guest 9/11/2021, 13:03

jastreb wrote:Nema veće bedasdtoće od tvrdnje kako je "Domovinski rat započeo neredima u Maksimiru".

sad su si još počeli prisvajati i zasluge za rušenje Jugoslavije.

Skupine narkomana,alkoholičara i nacionalista,kojer nisu bile kadre parirati Tuđmanu u namjeri vraćanja imena Dinamo,.
nitko si ne prisvaja zasluge za rušenje jugoslavije, to rade mediji...barem ne od ljudi koje ja osobno poznajem.
u navijačkom svijetu je to važno zato što označava događaj koji je označio stanje svijesti u to doba i kao događaj nakon kojeg je masa sudionika istoga otišla u rat i velik dio njih izginuo diljem države, od vukovara do dubrovnika. parirati tuđmanu u to doba je stupidna izjava s obzirom da je to bilo stanje rata i da je velik broj navijača bio u ratu i nije se bavio borbom za dinamo. oni koji nisu su masovno privođeni iz škola, posla, domova i premlačivani kao soroševi plaćenici, neprijatelji režima i srbi jer dinamo postoji u pančevu a ne u zagrebu.
tvoj osvrt na događaje je totalno nebitan i imbecilan jer nemaš pojma o čemu govoriš niti si ikad bio dio te subkulture da bi istu razumio u rangu je toga da ja komentiram tvoje narodne ansamble kojima si opčinjen ili nekim srpskim piscima ali mi ne pada na pamet jer bi bilo stupidno i u ovakvom rangu.
nemoj bit kreten.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by debotoijusto 9/11/2021, 18:18

o kojim navijacima pricamo ? ovi sto daju krv i po ure nakon potresa pomazu ili navijacima sto razbiju glavu prolazniku nebitnom jer derbi ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina Empty Re: Ponovno preuveličavanje uloge tzv navijačkih skupina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum