ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by jastreb 31/7/2019, 10:42

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate

Da, naročito jer su im ubili prestolonasljednika i sjebali im monarhiju, ma obožavaju srbe

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 9k=
Prema mojim najnovijim istrazivanjima koje namjeravam objaviti i objelodaniti. Ferdinanda je ubila njegova garda. Sve je bilo namjesteno. Gavrilo je promasio. Gavrilo i onaj prvi atentator koji je bacio bombu imali su namjeru ubiti Franca,ali Ferdinanda su zbog Sofije,a i zbog sto skorijeg napada na Srbiju,ubi ovi iz AU vrhovnistva.


šta si ti danas pio? Ili si konzumirao neke ilegalne supstance?
Bila je to zajebancija. Nisam ja to izmislio, nego cuo od kolege bosanskog Srbina.  No da Austrijanci vise post7ju Srbe notorna je cinjenica.

Pa austrijska desnica je skroz sklona Srbiji. Hrvatsku desnicu zbog blagonaklonosti prama islamu i saveznistvu sa Sipcima ne mogu smisliti.

Pa najveci austrijski desnicar bio je govorio na Slobinoj sahrani,a onaj pijani peder sta je pogino isticao se mrznom prema gradisc. Hrvatima.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 31/7/2019, 11:27

Austrijska desnica i nije naš saveznik nego narodnjaci.

Danas je Kurc izjavio da je moguća opet koalicija s desnicom u Austriji al da neće dobit ministarstvo unutarnjih poslova.

Austrijska desnica je nešto šta Hrvatska koristi samo kako ne bi bila bez podrške u antiislamskom dijelovanju ako dođe do rata u Bosni a nipošto nam nisu saveznici nego su to narodnjaci koji su puno normalniji ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Ringo10 31/7/2019, 11:30

A neko nju prisiljava da zivi u Austriji?
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 31/7/2019, 11:39

Svi desničari su isti , teže jakim nacionalnim državama i teritorijalnom proširenju. Za FPO teritorijalno proširenje je obnova AU i zato su saveznici sa Srbijom da mogu Hr držat u sendviću.

No ne mogu jer su samo manjinski partner u vladi ako uopće Kurc to bude i tija.

Da njima ne bi palo na pamet sa Srbijom radit tu geopolitičku šemu da je Hr u sendviću triba in natrpat još mujaga pa nek pucaju unutra po šavovima tako da ne mogu ništa nego postat antiislamisti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Regoč 2/8/2019, 11:05

RayMabus wrote:Za FPO teritorijalno proširenje je obnova AU.
I što bi s takvom državom? Kako bi vladali njome? Ako ju nisu mogli očuvati prije sto godinah, kako bi opstala danas?

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by catabbath 2/8/2019, 13:34

Regoč wrote:
RayMabus wrote:Za FPO teritorijalno proširenje je obnova AU.
I što bi s takvom državom? Kako bi vladali njome? Ako ju nisu mogli očuvati prije sto godinah, kako bi opstala danas?

Njima bi možda bilo gore ali nama bi bilo bolje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Regoč 2/8/2019, 13:55

catabbath wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:Za FPO teritorijalno proširenje je obnova AU.
I što bi s takvom državom? Kako bi vladali njome? Ako ju nisu mogli očuvati prije sto godinah, kako bi opstala danas?

Njima bi možda bilo gore ali nama bi bilo bolje.
lol!

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina - Page 2 Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum