ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by vuksadinare 14/8/2018, 09:45

http://www.braniteljski-portal.com/video-poslusaj-ovo-bajaga-i-svi-vi-bajagici-rambo-amadeus-dok-mi-sviramo-padaju-bombe-na-dubrovnik-i-tuzlu-jebm-vam-maer
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by dzango 14/8/2018, 10:01

А po HR nisu pevali? Jebem im mater. Šta kaže Rambo o proslavi o Oluje svake godine?

_________________
Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by vuksadinare 14/8/2018, 10:02

dzango wrote:А po HR nisu pevali? Jebem im mater. Šta kaže Rambo o proslavi o Oluje svake godine?
pa cuj..on je rekao dok bombardiramo dubrovnik,tuzlu..oni nisu u srbiji...mozda bi koji hrvatski pjevac rekao u obrnutom slucaju da su bombe padale na kragujevac ili podgoricu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by vuksadinare 14/8/2018, 10:10

za razliku od ramba amadeusa..bajaga se vodio i komercijalnim razlozima..'trebalo je zaraditi i za hleb..pa sviraj ko ti plati'..kao sto bi upravo đango rekao...biznis na delu...na primjeru izraelskih zrakoplova :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by Noor 14/8/2018, 10:14

dzango wrote: Šta kaže Rambo o proslavi o Oluje svake godine?
batali Ramba, nego...što ti kažeš?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by vuksadinare 14/8/2018, 10:16

..problem je sto bajaga nije kontao da ratovi kad tad moraju zavrsiti...te da ce ceh biti isporucen kad tad...neki ne zaboravljaju..a pogotovo ako se terorizira covjek koji ej branio svoj dom a nije dosao pred drugi da terorizira druge
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by vuksadinare 14/8/2018, 10:28

Bora Corba.:'Mnogi pevaci u Srbiji ili Krajini su ispracali tajno pesmom srpske borce a sada ti mene optuzuju da sam militarist i nacionalist i da sam huskao pesmom na rat.Ja sam srpski patriot i toga se ne sramim i ne bezim da sam javno bez skrivanaj pevao onima koji su branili srpstvo,a sada takvi koji su kao ja pevali borcima tajno traze hleba kod neprijatelja Srba optuzujuci mene da sam sramotio Srbiju i Srbe'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus Empty Re: Zašto Bajaga i 'bajagići' neće nikad biti Rambo Amadeus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum