ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by vuksadinare 30/7/2019, 18:08

https://informer.rs/vesti/svet/450336/zasto-mrzim-austriju-zasto-nikada-nece-biti-moja-domovina-kolumna-novinarke-rodom-bih-izazvala-zestoke-reakcije-alpskoj-republici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by vuksadinare 30/7/2019, 18:09

Ova djevojka sa ovakvim glupostima komplicira austrijsko srpske odnose :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by jastreb 30/7/2019, 18:20

Ma ta pička uopće nije iz Srbije,već iz Sarajeva.

Ako joj nije dobro u Austriji,neka se vrati u Sarajevo. Među Arape i muslimane Stare Raške.

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate. E,sad to što bi ona stjela da je drže kao pravu Austrijanku,ili čak i bolje nego Austrijanku,od te ljubavi nema ništa.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by marcellus 30/7/2019, 20:23

jastreb wrote:

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate

Da, naročito jer su im ubili prestolonasljednika i sjebali im monarhiju, ma obožavaju srbe

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 9k=

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by jastreb 30/7/2019, 20:33

marcellus wrote:
jastreb wrote:

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate

Da, naročito jer su im ubili prestolonasljednika i sjebali im monarhiju, ma obožavaju srbe

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 9k=
Prema mojim najnovijim istrazivanjima koje namjeravam objaviti i objelodaniti. Ferdinanda je ubila njegova garda. Sve je bilo namjesteno. Gavrilo je promasio. Gavrilo i onaj prvi atentator koji je bacio bombu imali su namjeru ubiti Franca,ali Ferdinanda su zbog Sofije,a i zbog sto skorijeg napada na Srbiju,ubi ovi iz AU vrhovnistva.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by marcellus 30/7/2019, 20:39

jastreb wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate

Da, naročito jer su im ubili prestolonasljednika i sjebali im monarhiju, ma obožavaju srbe

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 9k=
Prema mojim najnovijim istrazivanjima koje namjeravam objaviti i objelodaniti. Ferdinanda je ubila njegova garda. Sve je bilo namjesteno. Gavrilo je promasio. Gavrilo i onaj prvi atentator koji je bacio bombu imali su namjeru ubiti Franca,ali Ferdinanda su zbog Sofije,a i zbog sto skorijeg napada na Srbiju,ubi ovi iz AU vrhovnistva.


šta si ti danas pio? Ili si konzumirao neke ilegalne supstance?

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by danni1 30/7/2019, 20:51

jastreb wrote:Ma ta pička uopće nije iz Srbije,već iz Sarajeva.

Ako joj nije dobro u Austriji,neka se vrati u Sarajevo. Među Arape i muslimane Stare Raške.

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate. E,sad to što bi ona stjela da je drže kao pravu Austrijanku,ili čak i bolje nego Austrijanku,od te ljubavi nema ništa.
Točno. Ako joj nije dobro nek se makne.

Pitam se zašto takav stav ne podržavaš kad su u pitanju Srbi u Hrvatskoj.

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Guest 30/7/2019, 21:07

Cura je sve opisala kako jeste..Onaj mali joj je fino rekao,,,mozesh ti znati njemachki bolje od nas deset puta ali nikad necesh biti nasha..koliko god se dobro ponashala i chinila sve najbolje za zemlju u kojoj si se rodila.Ovo me podsjeca na onu knjigu od jedne zidovke koja je jedina prezivjela logor od cijele njene obitelji pa kao malo dijete i nije znala tko je i shto....dok nije zavrshila uchiteljsku shkolu pa pochela kopati po obiteljskoj povijesti..Onda je napisala knjigu .."Ovo nije moja domovina "Zato je perfektno opisala taj njemachki fashizam u bijelim rukavicama kome sam i ja svjedochio..Odlazeci iz te usrane zemlje jedna sluzbenica mi je rekla ...boze dragi otice sve shto neshto vrijedi a ostat ce nam shljam..pomislim u sebi,,,klajnenutcen to mislish i o meni samo kada ti okrenem ledja..Nijemci se nikada nece promijeniti isto kao i ovdje neki kreteni koji ne shvacaju uopce shto je zivot i po kojim prirodnim zakonima se odvija..Eto ona se zeljela asimilirati ...ali nesh ti zelje..Tako je mene u schwabiji jebavo u zdrav mozak neki azijat koji je rodjen tamo pa mi govorio shto trebam da budem da bih dobio dozvolu boravka u Njemachkoj,,,,ma mamu ti jebem pitam ga shto je on...veli schwabo....e onda sam popizdio i rekao mu da sa tim jebenim kosim ochima nece to nikada biti osim shto ce za njih raditi prljave poslove da schwabo moze kasnije reci...nismo mi...to je radio azijat..Isto je preslikano i u Cro..U americi boli ih kurac tko si...ako doprinosish tome drushtvu i ne pokushavash da namecesh svoju kozojebsku kulturu..kao shto su u Hrvatsku dotepli se razni 'rvati koji se kunu u boga i Hrvatsku a ne vide da gdje su oni nema ni boga ni Hrvatske..Ma ljudski rod je poludio valjda zbog previshe informacija im se poshemerilo u mozgu...a nishta..kao i uvijek ostat ce oni koji su sposobniji da prevazidju razne negativnosti koje su im djedovi i chukun babe ostavili u nasledje...Zivot uvijek iznadje druge puteve i da shansu normalnim ljudima dok bdale kad tad zaglave u svome blatu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Guest 30/7/2019, 21:08

by danni1 Today at 14:51

@jastreb wrote:
Ma ta pička uopće nije iz Srbije,već iz Sarajeva.

Ako joj nije dobro u Austriji,neka se vrati u Sarajevo. Među Arape i muslimane Stare Raške.

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate. E,sad to što bi ona stjela da je drže kao pravu Austrijanku,ili čak i bolje nego Austrijanku,od te ljubavi nema ništa.
Točno. Ako joj nije dobro nek se makne.

Pitam se zašto takav stav ne podržavaš kad su u pitanju Srbi u Hrvatskoj.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobro si mu shukno..onda bi bio ustasha a to se kosi sa obiteljskom tradicijom::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 30/7/2019, 21:19

Glupa tema. Ionako u Beću danas ni nema Austrijanaca koji su tamo nacionalna manjina. Kiša pada Austrija propada.

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Austria-population-pyramid-2016


Srbi su im ubili kralja , cara šta li je već i pravoslavni su , neće se nikad uklopit kao Rvati tamo no i nemoraju se uklopit , bitno da glasaju za antiislamski FPO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by catabbath 30/7/2019, 21:55

A ono sere ali nema sile koja bi je mogla natjerati da se vrati u rodnu vukojebinu. Malo mi baca na Pupovca.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 30/7/2019, 21:57

Sere ko foka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by T. 30/7/2019, 23:18

Heh, pitanje od milion dolara, zašto aleksandra mrzi austriju... Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 1f602 
Siguran sam da ne gotivi niti francuski marsej...

_________________
Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Serbinho-3 30/7/2019, 23:23

Ne kapiram sta i ona hoce.

Bio skoro u Becu, Austrijanca ako vidis, skaces od srece.

Naguralo se Poljaka, Albanaca, nema cega nema.

Realno su u pravu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 30/7/2019, 23:32

Triba in natrpat svega i svačega. Sad će i hrvatski državljani moć radit tamo pa će dobit mali Balkan tamo. 

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 31/7/2019, 01:05

Triba njima ovoga još natrpat tako da osjete na svojoj koži kako je Hrvatima u Federaciji

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina GettyImages-152573314-640x480
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Maggie19 31/7/2019, 01:07

Stvar je u glavi. Kako se nametnes i kako se osjecas, sto zapravo ocekujes.
Nepotrebna patetika.
Ostani ili otidji.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 31/7/2019, 01:10

Tko jebe nju. Ove njima triba trpat pa nek onda stvaraju multikulturalnosti kod sebe doma a ne u Bosni.

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina GettyImages-152573305-640x480
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by RayMabus 31/7/2019, 01:18

Tko jebe Austriju i Austrijance. Imaju više od 8% muslimana u državi a većina ih živi u Beću i okolici.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vienna

Sad kad dođe novi val kozojeba , to samo propustit u Sloveniju i onda nemaju di nego kod njih.

Goni u pm sve te nadobude zapadno od nas koji te gledaju s visoka.

Cigane in triba poslat pa nek uživaju sa ciganima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by jastreb 31/7/2019, 10:42

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:

Koliko ja poimam,Austrijanci gotive Srbe više nego Hrvate

Da, naročito jer su im ubili prestolonasljednika i sjebali im monarhiju, ma obožavaju srbe

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina 9k=
Prema mojim najnovijim istrazivanjima koje namjeravam objaviti i objelodaniti. Ferdinanda je ubila njegova garda. Sve je bilo namjesteno. Gavrilo je promasio. Gavrilo i onaj prvi atentator koji je bacio bombu imali su namjeru ubiti Franca,ali Ferdinanda su zbog Sofije,a i zbog sto skorijeg napada na Srbiju,ubi ovi iz AU vrhovnistva.


šta si ti danas pio? Ili si konzumirao neke ilegalne supstance?
Bila je to zajebancija. Nisam ja to izmislio, nego cuo od kolege bosanskog Srbina.  No da Austrijanci vise post7ju Srbe notorna je cinjenica.

Pa austrijska desnica je skroz sklona Srbiji. Hrvatsku desnicu zbog blagonaklonosti prama islamu i saveznistvu sa Sipcima ne mogu smisliti.

Pa najveci austrijski desnicar bio je govorio na Slobinoj sahrani,a onaj pijani peder sta je pogino isticao se mrznom prema gradisc. Hrvatima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina Empty Re: Zasto mrzim Austriju i zasto ona nece biti moja Domovina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum