ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vratite nam Benedikta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by immortal 16/5/2019, 02:25

debotoijusto wrote:
mortal wrote:
debotoijusto wrote:
HRVATSKI tjednik, opskurno desničarsko glasilo koje se već isticalo mrzilačkim i huškačkim porukama, na najnovijoj je naslovnici udario po papi Franji.
Sasvim sigurno potaknuti istupom Pape koji je novinarima rekao da postoje određene povijesne nejasnoće vezane uz proglašenje Alojzija Stepinca svetim, na naslovnici su papu Franju prozvali - antikristom. 
Naslovnicu su opremili fotografijom Pape na kojoj, kako se čini, namiguje te su iznad njegove glave napisali "ANTIKRIST - pontifex maximus". 
Svemu su još dodali da će “Stepinac biti svetac, a svetim će ga proglasiti onaj papa koji bude dostojan njegove svetosti”.

Ispod Pape su još postavili citat monsinjora Mile Bogovića koji kaže da je “napad pape Franje na Hrvate poput srpske bombe” i da ga ne treba pozivati u Hrvatsku.


bolje pročitaj što ostali pišu o indexu
konj prasina dize
kaže se dobar konj prašinu diže
isto vrijedi za Hrvatski tjednik!!   bom

immortal

Posts : 23125
2014-04-16


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by Yehudim 16/5/2019, 04:48

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Vratite nam Benedikta - Page 2 Papa-Franjo
Vratite nam Benedikta - Page 2 Papa-Benedict-al-XVI-lea

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by Sora 16/5/2019, 06:29

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Da...ovaj papa je rasist...
hahahahahahahahahaha
Ma, recimo 
Uveo je Visu i nizu rasu 
Jadne rvate stavio u nizu rasu jer im ne posvećuje zločestog Stepinca

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by Sora 16/5/2019, 06:48

vuksadinare wrote:Bice krvi isusa mi kakva ekumena...ovog potjerati i ove heretike i pederski lobi oko njega...
I vratiti HITLERA 
NAJBOLJE :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:21

Sora wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Da...ovaj papa je rasist...
hahahahahahahahahaha
Ma, recimo 
Uveo je Visu i nizu rasu 
Jadne rvate stavio u nizu rasu jer im ne posvećuje zločestog Stepinca
tebi ej kozo molje da se ne sramotis..podrzavas franju koji prima i podrzava negatore genocida u srebrenici i nad tvojim narodom..ti ili si ozbiljno bolesna ili si fakat na dopingu teskom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:22

Yehudim wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Vratite nam Benedikta - Page 2 Papa-Franjo
Vratite nam Benedikta - Page 2 Papa-Benedict-al-XVI-lea
znao sam da patrijarha franja podrzavas lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:25

patrijarh franja taman jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:26

đe hudim podrzava papu rasista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by flumen 16/5/2019, 07:27

katolicka crkva se od davno ne drzi Kristovog nauka i Novog Zavjeta. Tako da je sasvim logicno da je zabludjela i da se pogubila u vremenu i prostoru...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:28

...najbolje mi je kad je franja priznao legalno hodocasce u međugorje odmah nakon sranja i rasizma prema hrvatima i uzdizanja radikala irineja...kako proziran potez...ima jedna poslovica..'ako si vec govno prema nekom budi onda dosljedan i ostani do kraja govno'..ovako se klaun samo blamira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by gargamel0101 16/5/2019, 07:41

epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Sve je to istina a pogotovo to da je juznoamerikanac. Imam ja posla sa Brazilcima ovdje. Stega i disciplina nisu za njih. Ovaj papa nije za Europu i tu je kraj price. Zapravo tu je problem.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by flumen 16/5/2019, 07:46

gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Sve je to istina a pogotovo to da je juznoamerikanac. Imam ja posla sa Brazilcima ovdje. Stega i disciplina nisu za njih. Ovaj papa nije za Europu i tu je kraj price. Zapravo tu je problem.

ona je argentinac talijanskog porijekla...ali - u pravu si. samo korbacem se mogu natjerat na posten rad

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:47

gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Sve je to istina a pogotovo to da je juznoamerikanac. Imam ja posla sa Brazilcima ovdje. Stega i disciplina nisu za njih. Ovaj papa nije za Europu i tu je kraj price. Zapravo tu je problem.
pa to su odmah oni razboritiji na pocetku shvatili..lik jednostavno hoce u europu prenjeti jednu verziju juznoamerickog katolicanstva i krscanstva koji je pomijesan i sa jednom vrst toteizma...koji prakticiraju juznoamericki katolici vecinom oni indijanskog i sarolikog porijekla..ujutro moli ocenasa a navecer se klanja totemu..europa je korijen krscanstva i katolicanstva i u europi se to shvaca ozbiljno a ne na nekakav karnevalski nacin kao u juznoj americi..u biti šarada....zato i je taj sukob vecine europskih kardinala sa franjom koji bas taj karnevalski odnos prema vjeri zeli nametnuti europskim katolicima i katolcikoj crkvi...zato i dolazi do organiziranje peticije katiolcikih intelektualace iz europe da se smjeni franjo..dqa li nekaon franje opet netko pokusat za papu instalirat nekog slicnog franji vrlo tesko...ddugi put stati na iste grablje znaci vrlo izglednu crnu sudbinu ne samo za vatikan vec i katolicanstvo u europi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by gargamel0101 16/5/2019, 07:48

flumen wrote:
gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Sve je to istina a pogotovo to da je juznoamerikanac. Imam ja posla sa Brazilcima ovdje. Stega i disciplina nisu za njih. Ovaj papa nije za Europu i tu je kraj price. Zapravo tu je problem.

ona je argentinac talijanskog porijekla...ali - u pravu si. samo korbacem se mogu natjerat na posten rad
On je latinoamerikanac i svi su oni isti mentalitetom. Na to sam mislio. Ja imam dosta posla sa Brazilcima. Sve je to isto pakovanje (latinoamerikanci). Isto kao mi i Irci, malo razlike ali to je to
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by gargamel0101 16/5/2019, 07:51

Vuce nije to stvar samo Europe, to je stvar i Amerike. Pokusavaju ponovno vratiti krscanstvo na zapad ali to ne ide tako. Iako latinosi jesu bijelci ili spadaju pod bijelu rasu, oni su mega miks svega i svacega. Niti sami nemaju pojma sto su i tko su i to je veliki problem.

Ovdje ti je sva istina.

gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 07:59

gargamel0101 wrote:
flumen wrote:
gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:Nije on rasist nego je livaja i liberal, ali u osnovi redovnik i južnoamerikanac. Što ne pristaje uopće crkvi, napose u današnje vrijeme. Benedikt je bio najbolji Papa. 

Al tebi se digla noga tek nakon priče oko Stepinca...
Sve je to istina a pogotovo to da je juznoamerikanac. Imam ja posla sa Brazilcima ovdje. Stega i disciplina nisu za njih. Ovaj papa nije za Europu i tu je kraj price. Zapravo tu je problem.

ona je argentinac talijanskog porijekla...ali - u pravu si. samo korbacem se mogu natjerat na posten rad
On je latinoamerikanac i svi su oni isti mentalitetom. Na to sam mislio. Ja imam dosta posla sa Brazilcima. Sve je to isto pakovanje (latinoamerikanci). Isto kao mi i Irci, malo razlike ali to je to
juznoamerikanci su izrazito lokalpatriotski raspolozeni tako i franjo..ne trudi se on prevec razumjeti europske katolike i europsku katolicku crkvu..uz to kao ljevicaeskih svjetonazora vise mu je iz nekih ideoloskih pobuda pogled usmjeren mahom na moskvu..mislim da je franjo bio izabran kompromisom po sistemu ajd da jedan papa bude van europe makar kao eksperiment koji ocito nije uspio i ne sumnjam da kod sljedeceg ozbora tesko ce se vise eksperimentirati..vec ce pape opet biti birane unutar europe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 08:23

moze se reci da se franja ejdnostavno niej mentalno mogao uklopiti u europski stil pogleda na krscanstvo,katolicanstvo pa realno..i na sam obicni zivot,navike...bez obzira sto vuce talijanske korijene ali on je rođen u argentini a njegov otac je dosao u argentinu kad je imao nekoliko godina..dakle u 19 stoljecu..njemu vise odgovara neobuzdani,nedisciplinirani,buntovni nacin zivota pomalo divlji kakav je u juznoj americi a sa druge strane zasto ima vise naklonosti prema muslimanima i pravoslavcima jer je to slican nacin zivota...tu je nekako u prirodnijem okruzju....vjerojatno su to znali i oni koji su ga birali kompromisom ali bio je prevelik pritisak da se napokon izabere neki papa van europskog kontinenta pa eto da vidimo kako ce to sve funkcionirati sa takvim papom ako ispadne dobro onda nema razloga da se mozda opet jos koji put izabere papa izvan europe..ali na zalost nije ispalo dobro jer tesko je mjenjati navike i prilagoditi se necemu sasma suprotnom od onog okruzja u kojem je franja citav svoj zivot zivio...i djelovao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by vuksadinare 16/5/2019, 08:44

primjerice franjoljupci sad zbore kao da je papa nekakav politicar i moze imati dobbiti vise mandata po principu..pruzite mu sansu drugi put niej se bas dobro snasao..ne ozabrani papa kad je prvi put to mu ej i poslejdnji put i nema popravka..osim ako nije mladjih godina...pa mozda i stigne nesto popraviti...ne franjo je izabran vec u starackoj dobi kad starci tesko mjenjaju i navike i razmisljanje...ovaj nekakav ad hoc ili smotano brzinski potez franje da koliko toliko sanira stetu koju je napravio prema hrvatima i kc u hrvatskoj pa i u bh-a ovim potezom ne samo oko stepinca vec i realno rasistickom izjavom te uzdizanjem radikala irineja priznavanjem međugorja kroz odobrenje da hodocasnicima da idu u međzgorje samo pokazuje da je lik izgubljen i da je vjerojatno uvidio kardinalnu gresku sto je napravio ali sve je kasno..i za njega i za uspotavljanje normalnijih odnosa na relaciji kaptola i franje...steta je nepopravljivo pocinjena..prvo bez KC u Hravtskoj,Bh-a nema nikave ekumene ni pomirenja između dvije crkve narocito na ovim prostorima..drugo dokaz da se franja uopce nije potrudio ni pripremiti ni prouciti odnose dviju crkvi a narocito onog najvaznijeg naroda,povijesti..na ovim prostorima...sto govori u prilog cinjenici da nije dovoljno zainteresiran niti za povijesne niti za politicke i svakolike druge prilike u europi i da sve manje vise promatra iz juznoamerickog kuta znaci pomalo neozbiljan pristup
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by catabbath 16/5/2019, 10:32

Skoro ali samo skoro mi je pomalo žao katolika, njihov vrhovni poglavar je neka NWO lutka na koncu a ima još dosta ovčica koje će slijediti svog pastira ravno u klaonicu.

_________________
Vratite nam Benedikta - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Vratite nam Benedikta - Page 2 Empty Re: Vratite nam Benedikta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum