ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Guest 26/3/2019, 18:35

Naravno da se mogla postici mirnim putem...ali onda ne bi bilo pljacke ...ne bi bilo pijavica koji su sve sjebali da bi bilo samo njima dobro..I sada ovdje neki kreteni vitlaju i spinaju uvjeravajuci sami sebe (mene idiot moze uvjeriti samo da je bolestan..a ovaj forum je mjesto na koje sam dosao samo da vidim dokle je bolest napredovala).Ne mogu ja tvrditi dasu svi idioti...ali kada sam bio prosle godine u Zagrebu i vidio tu idiotsku energiju zbog obicne lopte Rekao sam sebi..pisi propalo...zaboravi ...ima ljepsih mjesta i ljudi na svijetu sa kojima se moze zivjeti u harmoniji.akvi su mi i 2000 pomogli da odlucim sve prodati...Cuj ovo..idiot u 3 sata ujutro dere se isprad zgrade (moj stan u prizemlju...ljeto otvoren prozor) Maro ...Maro ..picka ti materina kurvanjska baci mi kljuceve da otvorim vrata..pijana seljacina ne kuzi minimalno da postoji dugme na portafonu koji stisnes i pozvonis onome koga zelis cuti..Nego se dere...cijeli kvart probudio..vidim otvaraju se prozori..ljudi mu jebu mater..Eto ..to je tako u svim porama drustva...primitivizam koji su donijeli od koza...i onda zivjeti sa takvima...ma mars u piku materinu ..jebo vam ja mater idiotsko primitivnu..Ovim jezikom tipkam jer ta stoka ne razumije ni jedan drugi..ponekad me bude sram samog sebe,,,al jebga vazno je da im ako nista pojacam andrenalin jer ce tako prije sami sebe unistiti...njima ne treba nikakav neprijatelj....jucer su bili srbi...dans muslimani a sutra ce biti sami sebi najveci neprijatelji ...no jos nisu zagadili cijeli prostor u kojem ce se kad tad poklati...jer ta bagra ne zna drugacije zivjeti nego kao vampiri koji jedva cekaju da se nekome nasisu krvi...bog te jebo a ja mislio pametan i normalan narod ...e to si necu nikada oprostiti...

Guest
Guest


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by RayMabus 26/3/2019, 18:42

https://www.dnevno.hr/kolumnisti/laz-je-da-tudman-izbacio-srbe-iz-ustava-76778/

https://m-blog.vecernji.hr/zvonimir-despot/srbi-nikad-nisu-bili-konstitutivni-narod-u-hrvatskoj-944


Last edited by RayMabus on 26/3/2019, 18:45; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Guest 26/3/2019, 18:44

by jastreb Today at 13:10

Agresija NATO-a na SRJ bila je zločin.

Bez ikakve dvojbe.

Zašto ti prasci nisu intervenirali kad je krvario Vukovar,ili kad je padala Banija???

Sjetili su se tek kad su Srbi pravili red na svojoj teritoriji.

Gdje su bili kad je činjen zločin u Srebrenici,ili kad je opsjedano Sarajevo???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa jebo te svako normalan si postavlja takva pitanja...a isto tako kad sipci imaju pravo na samostalnost...sto ne dadose isto hercegovcima da se pripoje hrvatskoj....srbima srbiji...muslimanima da se ujedine u fildzan drzavu...e onda bi ja rekao...jebi ga...nisu pristrasni.
Srbija je bila protiv ulasko u Nato i danas je .Koji je za mene osobno kriminalna organizacija koja je pocela prvo sa Yu eksperimentirati kako sjebati drzavu i male narode drzati u ropstvu..Hrvatska nikad nije bila neslobodnija nego sto je danas.Dosegnula je svoj vrhunac u YU.Mislio sam prije da je nesvrstanost (ne biti nikome neprijatelj) kreirana u Zagrebu i Ljubljani....O bog te jebo koji zajeb..Yu je orala biti srusena da ne bi postojala kao primjer drugim malim drzavicama u Europi kako se moze zivjeti sam i svoj na svome..Ma ...ionako je sve u kurcu...ne treba se zamarati nego stoku sitnog zuba iskoristavati i guziti dok ne poludi:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by RayMabus 26/3/2019, 18:49

Srbi nikad nisu bili konstutivni narod u Hrvatskoj , tako šta postojalo je samo u BiH pa prema tome nit Tuđman nit hrvatski sabor nije mogao ukinit nešto šta nepostoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by RayMabus 26/3/2019, 18:57

frka wrote:Rat se naslucivao u Cro inelegalnim izbacivanjem srba iz ustava sto je namjerno napravljeno da bi se pokrenuo kotac mrznje izmedju dva naroda.Artukovic je isto bio jedan od onih koji je trebao probuditi negativni senzibilitet kod primitivnijeg dijela pucanstva.
Raznim manipulacijama  u medijima HDZ je dobijao direktne upute sa zapada kako zapoceti rat .Sirene su bile ukljucivane  i kad je prijetila i kad nije prijetila opasnost da se podigne andrenalin i volja za ratom.Nitko normalan (ja tvrdim i dalje da vecina stanovnistva nije htjela rat na bilo kojoj strani) nije zelio rat..zato su na hrvatskoj strani pusteni svi kriminalci iz zatvora..dobili su iskaznice MUP_a i mogli su da rade sto su htjeli srbima  i hrvatima koji se nisu slagali sa HDZ politikom.Nitko o tome ne pise...trebalo bi pitati Vekica tko mu je naredio da pusti ubojice iz zatvora..Oni su pokrenuli rat..poslije su se izvukli sa prvih linija i dok su hrvatske ovcice mislile da se bore za slobodu ovi su ih opeljesali i danas su fina i bogata gospoda..Ma jebem vam mater glupu da vam jebem..Htjeli su i meni oteti imovinu...ali sam im ucero do grla..mater im jebem banditsku..A vi i dalje pricajte tko je poceo rat..Primitivnim ljudima je lako manipulirati...odradili ste prljav posao za Zapad na svoju stetu..Pokrijte s epo usima i prestanite razmisljati o posljedicama a vise o uzrocima pa cete valjda konacno moci krenuti dalje u bolji zivt ako nista za svoju djecu koja bjeze od glupih roditelja.A kad djeca bjeze iz kuce onda se i kuca sama od sebe urusava i to po svim pitanjima..Kada  stavljam umjesto H kvacicu ispred podrazumijeva se kome se obracam ..nadam se da ova ovdje popupismena stoka makar to razumije:::))))Unistili ste sami sebe kao nitko u povijesti...picka vam materina kmetovska::))
Meni je drago šta ti više neživiš ovdje s nama jer nam je dosta velikosrpskih papagaja koji pričaju laži da su Srbi bili konstutivni narod u Hrvatskoj i da ih je Tuđman izbacio iz ustava i da smo mi zato ustaše.

Fala kurcu pa smo se takvih kao ti rješili i rješavat ćemo se i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 19:47

RayMabus wrote:
frka wrote:Rat se naslucivao u Cro inelegalnim izbacivanjem srba iz ustava sto je namjerno napravljeno da bi se pokrenuo kotac mrznje izmedju dva naroda.Artukovic je isto bio jedan od onih koji je trebao probuditi negativni senzibilitet kod primitivnijeg dijela pucanstva.
Raznim manipulacijama  u medijima HDZ je dobijao direktne upute sa zapada kako zapoceti rat .Sirene su bile ukljucivane  i kad je prijetila i kad nije prijetila opasnost da se podigne andrenalin i volja za ratom.Nitko normalan (ja tvrdim i dalje da vecina stanovnistva nije htjela rat na bilo kojoj strani) nije zelio rat..zato su na hrvatskoj strani pusteni svi kriminalci iz zatvora..dobili su iskaznice MUP_a i mogli su da rade sto su htjeli srbima  i hrvatima koji se nisu slagali sa HDZ politikom.Nitko o tome ne pise...trebalo bi pitati Vekica tko mu je naredio da pusti ubojice iz zatvora..Oni su pokrenuli rat..poslije su se izvukli sa prvih linija i dok su hrvatske ovcice mislile da se bore za slobodu ovi su ih opeljesali i danas su fina i bogata gospoda..Ma jebem vam mater glupu da vam jebem..Htjeli su i meni oteti imovinu...ali sam im ucero do grla..mater im jebem banditsku..A vi i dalje pricajte tko je poceo rat..Primitivnim ljudima je lako manipulirati...odradili ste prljav posao za Zapad na svoju stetu..Pokrijte s epo usima i prestanite razmisljati o posljedicama a vise o uzrocima pa cete valjda konacno moci krenuti dalje u bolji zivt ako nista za svoju djecu koja bjeze od glupih roditelja.A kad djeca bjeze iz kuce onda se i kuca sama od sebe urusava i to po svim pitanjima..Kada  stavljam umjesto H kvacicu ispred podrazumijeva se kome se obracam ..nadam se da ova ovdje popupismena stoka makar to razumije:::))))Unistili ste sami sebe kao nitko u povijesti...picka vam materina kmetovska::))
Meni je drago šta ti više neživiš ovdje s nama jer nam je dosta velikosrpskih papagaja koji pričaju laži da su Srbi bili konstutivni narod u Hrvatskoj i da ih je Tuđman izbacio iz ustava i da smo mi zato ustaše.

Fala kurcu pa smo se takvih kao ti rješili i rješavat ćemo se i dalje.
Lik bi bio najbolji kandidat za novinara informera :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by RayMabus 26/3/2019, 20:06

Ma srpska papiga samo sere kvake , boli me kurac za njih i šta su nepismeni pa neznaju čitat , tko nema u glavi ima u nogama. , pali traktor i vozi.

Sad će Bosna i Grčka utakmica , ću se ja zajebavat s budalama koji i trideset godina nakon rata pričaju da su oni bili konstutivni u Hrvatskoj i da je to njima ustaša Tuđman oduzeja.

Sad će utakmica , navijan za Srbe

http://www.jagledam.com/Sport%20Klub%201-uzivo-stream

Zadnji put Rade i Milošević dali dva gola a balije morali navijat za Srbe

Neprocjenjivo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Sora 26/3/2019, 20:07

Ovim budalama cim u Hrvatskoj gore, one veselije 
Tko im ksze istinu , tog treba Popljuvati 

Njihova ludost ocito je bezgranična kao svemir 
Zali boze se truditi oko budala 
Bisere pred svinje 

Erama tskoder 
Picka materina

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Sora 26/3/2019, 20:13

frka wrote:by jastreb Today at 13:10

Agresija NATO-a na SRJ bila je zločin.

Bez ikakve dvojbe.

Zašto ti prasci nisu intervenirali kad je krvario Vukovar,ili kad je padala Banija???

Sjetili su se tek kad su Srbi pravili red na svojoj teritoriji.

Gdje su bili kad je činjen zločin u Srebrenici,ili kad je opsjedano Sarajevo???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa jebo te svako normalan si postavlja takva pitanja...a isto tako kad sipci imaju pravo na samostalnost...sto ne dadose isto hercegovcima da se pripoje hrvatskoj....srbima srbiji...muslimanima da se ujedine u fildzan drzavu...e onda bi ja rekao...jebi ga...nisu pristrasni.
Srbija je bila protiv ulasko u Nato i danas je .Koji je za mene osobno kriminalna organizacija koja je pocela prvo sa Yu eksperimentirati kako sjebati drzavu i male narode drzati u ropstvu..Hrvatska nikad nije bila neslobodnija nego sto je danas.Dosegnula je svoj vrhunac u YU.Mislio sam prije da je nesvrstanost (ne biti nikome neprijatelj) kreirana u Zagrebu i Ljubljani....O bog te jebo koji zajeb..Yu je orala biti srusena da ne bi postojala kao primjer drugim malim drzavicama u Europi kako se moze zivjeti sam i svoj na svome..Ma ...ionako je sve u kurcu...ne treba se zamarati nego stoku sitnog zuba iskoristavati i guziti dok ne poludi:::)))
Zašto Ameri nisu prije intervenirali ? 
Zato jercsu znali za dogovore o rušenju sfrj između sranje i jos veceg sranje 
A zasto onda kad je Srbija "uređivala" svoj teritorij 

E pa zato jer je Kosovo bilo interesna zona SAD . a Srbi blesavo dali povoda ..
Sapienti sat . 

Sleep
I stoku sitbog zuba ostaviti bez zuba 
Koji ce vam kurac zubi ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu - Page 2 Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum