ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Serbinho-3 Thu 26 Nov - 10:19

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=11&dd=26&nav_category=78&nav_id=1770757
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

omni dislikes this post

Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by pizzon Thu 26 Nov - 10:50

sami smo izabrali svoj put
vojna neutralnost koja se
temelji  "ba " na  proruskoj 
vladi i crkvi u prostoru evrope.
evropom dominira zapad
i to je h. Bogu ok.
ako bi rusi i kinezi uspeli
da vrate nas radar na vrh
kopaonika, bilo bi smisleno.
hr.srbi su najebali, s.m.je mora
da prihvati neutralnost,
99.smo savetovani da prihvatimo
kumanovsku sp.predaju kosova
jermeni su najebali, turci su ostvarli
sve svoje ciljeve u ovom
zahvatu.
ovo sa siptarskim radarom
damo je jos jedna gorka pilula
u neprekidnom nizu placanja
verovanja u fatamorganu.
ali, neko na tome mlati
tesku lovu. 
a mi gutamo maglu, ponizenja
i poraze.
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Istina laže Thu 26 Nov - 11:07

pizzon wrote:sami smo izabrali svoj put
vojna neutralnost koja se
temelji  "ba " na  proruskoj 
vladi i crkvi u prostoru evrope.
evropom dominira zapad
i to je h. Bogu ok.
ako bi rusi i kinezi uspeli
da vrate nas radar na vrh
kopaonika, bilo bi smisleno.
hr.srbi su najebali, s.m.je mora
da prihvati neutralnost,
99.smo savetovani da prihvatimo
kumanovsku sp.predaju kosova
jermeni su najebali, turci su ostvarli
sve svoje ciljeve u ovom
zahvatu.....
Kad su Srbi u bahatosti dotjerali dotle da su čak počeli držati UNPROFOR-ce kao ratne zarobljenike, jedna moja frendica, prilično dobro upućena i informirana nizozemska novinarka mi je rekla da su se do sad već dobrano usrali amerima u cipelu i da će im to oni dobro naplatiti. U tom trenutku mi se to činilo malo vjerojatnim, ali ipak je bila u pravu. Sve što su vam ameri učinili: bombardiranje, otimanje Kosova, Oluja by proxy, politički pritisci, radari, kurci-palci...., sve je to kazna za ono što ste radili u YU ratovima. Dok vi tu činjenicu dobro ne izprocesuirate u većini srpskih mozgova, piši kući propalo. Sudeći po tebi, nike vajde od te radnje ;P
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by crvenkasti Thu 26 Nov - 11:12

Istina laže wrote:
 Sve što su vam ameri učinili: bombardiranje, otimanje Kosova, politički pritisak, radari, kurci-palci...., sve je to kazna za ono što ste činili u YU ratovima. 

A ti misliš da su Ameri policajci, pa idu po svijetu i kažnjavaju one koji krše zakone?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Istina laže Thu 26 Nov - 11:18

crvenkasti wrote:
Istina laže wrote:Sve što su vam ameri učinili: bombardiranje, otimanje Kosova, politički pritisak, radari, kurci-palci...., sve je to kazna za ono što ste činili u YU ratovima. 
A ti misliš da su Ameri policajci, pa idu po svijetu i kažnjavaju one koji krše zakone?
Ja mislim da su ameri jebeno sujetni i ako im staneš na žulj, a sitna si riba pljuckavica kao što smo i Hrvati i Srbi, onda ćeš to skupo platiti. Srbi su se bahatili pa su i dobili po pički. Jednostavna logika.

Inače, što se policajčenja po svijetu tiče, bio je jedan američki predsjednik koji je govorio kako on neće po svijetu uvoditi pax americana, a svi znamo što mu je onda napravio tata od Woodyja Harrelsona ;P
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Noor Thu 26 Nov - 12:42

pizzon wrote:sami smo izabrali svoj put
vojna neutralnost koja se
temelji  "ba " na  proruskoj 
vladi i crkvi u prostoru evrope.
evropom dominira zapad
i to je h. Bogu ok.
ako bi rusi i kinezi uspeli
da vrate nas radar na vrh
kopaonika, bilo bi smisleno.
hr.srbi su najebali, s.m.je mora
da prihvati neutralnost,
99.smo savetovani da prihvatimo
kumanovsku sp.predaju kosova
jermeni su najebali, turci su ostvarli
sve svoje ciljeve u ovom
zahvatu.
ovo sa siptarskim radarom
damo je jos jedna gorka pilula
u neprekidnom nizu placanja
verovanja u fatamorganu.
ali, neko na tome mlati
tesku lovu. 
a mi gutamo maglu, ponizenja
i poraze.
reko bi vaš vojo...gutate govna koja ste izasrali

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Guest Thu 26 Nov - 13:17

Nitko ne sme da vam brani da gledate šiptare.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Guest Thu 26 Nov - 13:18

Serbinho-3 wrote:https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=11&dd=26&nav_category=78&nav_id=1770757

šta će vam radar? sa Kopaonika vidiš prostim okom sve do Atine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Serbinho-3 Thu 26 Nov - 23:50

Gnječ wrote:
Serbinho-3 wrote:https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=11&dd=26&nav_category=78&nav_id=1770757

šta će vam radar? sa Kopaonika vidiš prostim okom sve do Atine.


Vidim ja preko Flightradar24 ceo Svet, naravno, transponder

treba biti ukljucen.

Generalno, civilnu avijaciju vidis, vojnu ne...



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Guest Fri 27 Nov - 10:45

Jemeri rekili..zažmirite..!! ne smijete gleđiti..!! 

Pa jebovaskurac njonjavi,ja imam 4+2noćne kamere u autu,a sprijeda i straga pravi radar,ne one magnetne drka senzore....
Eto prodam vam ja onako-nacrnjaka.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Šandor Winnetou Fri 27 Nov - 11:17

crvenkasti wrote:
Istina laže wrote:
 Sve što su vam ameri učinili: bombardiranje, otimanje Kosova, politički pritisak, radari, kurci-palci...., sve je to kazna za ono što ste činili u YU ratovima. 

A ti misliš da su Ameri policajci, pa idu po svijetu i kažnjavaju one koji krše zakone?
A ti misliš da vi srblji možete raditi što hoćete i zajebavati koga hoćete?

_________________
Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda Empty Re: Kako je NATO zabranio Srbiji radar, a dao Albaniji da nas gleda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum