ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:04

https://direktno.hr/direkt/srpska-politika-siri-lazi-u-srbiji-mnogi-jos-vjeruju-kako-ih-je-neduzne-bombardirao-nato-a-poricu-stradanja-u-hrvatskoj- bih-i-na-kosovu-150.904 /
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:06

ahahah..prva zracna opasnost svirana u Europi 1999 godine..pa ovi nisu normalni pa ovo ne znam tko moze povjerovati teski zlonamjernik i prevarant...ono za srbe i srbiju nije postojala 1991,1992...za njih psotoji samo oluja i nato bombardiranje.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:12

prva zracna opasnost preciznije i tocno receno svirana je u Sloveniji 28.6.1991 u Celju...pa onda Hrvatska,BiH..jebote odmah mi cir proradio na ovakvu ortodoksnu laz...tako lagat a sto je nevjerojatno lako dokazati da nije istina sto pisu suljini mediji i govore njegovi je da covjek ne povjeruje...stooni misle da 1991 nije bilo tv-a,medija i hrpe svjedoka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by kaya 26/3/2019, 08:27

Prva zracna svirana je 1991 u zagrebu ( za sloveniju i ostale  gradove  ne znam, moguce da je i prije ovoga ) . I znala je svirati desetak puta dnevno. Zbog njih je svirana. Jesu ti ljudi drogirani tamo , ovo vise nije ni cenzura nego ozbiljna bolest..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:38

kaya wrote:Prva zracna svirana je 1991 u zagrebu ( za sloveniju i ostale  gradove  ne znam, moguce da je i prije ovoga ) . I znala je svirati desetak puta dnevno. Zbog njih je svirana. Jesu ti ljudi drogirani tamo , ovo vise nije ni cenzura nego ozbiljna bolest..
u sloveniji je kajo...kada su jna zrakoplovi 28.6.1991 napali civilni aerodrom kod celja..a isti dan pred evcer je u ljubljani svirana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by kaya 26/3/2019, 08:39

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Prva zracna svirana je 1991 u zagrebu ( za sloveniju i ostale  gradove  ne znam, moguce da je i prije ovoga ) . I znala je svirati desetak puta dnevno. Zbog njih je svirana. Jesu ti ljudi drogirani tamo , ovo vise nije ni cenzura nego ozbiljna bolest..
u sloveniji je kajo...kada su jna zrakoplovi 28.6.1991 napali civilni aerodrom kod celja..a isti dan pred evcer je u ljubljani svirana
Ok, nisam znala. Ali logicno. Tamo su prvi put napali
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:50

mo's misliti koliko je to kod njih odmaklo kad su i janeze debelo naljutili...pa ne mozes tako ocito lagati javno...trazis neku normalizaciju a onda izgovoris hrpu lazi koje je vrlo jednostavno demantirati...sa ovom garniturom na vlasti u srbiji definitivno nema normalizacije jer oni doista ne mogu ne rjesiti se mitominije i lazi nego je ne mogu ni ublaziti a pojacavaju je...onda drugi dan suljo fol pruza ruku 'pomirinjea i normalizacije'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by immortal 26/3/2019, 08:57

vuksadinare wrote:mo's misliti koliko je to kod njih odmaklo kad su i janeze debelo naljutili...pa ne mozes tako ocito lagati javno...trazis neku normalizaciju a onda izgovoris hrpu lazi koje je vrlo jednostavno demantirati...sa ovom garniturom na vlasti u srbiji definitivno nema normalizacije jer oni doista ne mogu ne rjesiti se mitominije i lazi nego je ne mogu ni ublaziti a pojacavaju je...onda drugi dan suljo fol pruza ruku 'pomirinjea i normalizacije'...
U Sloveniji je rat prekratko trajao tako da je ostala sumnja kako je napad na Sloveniju trebao poslužiti samo kako bi Hrvatsku uvukli u rat, a samim tim je okrivili jer se mješa u sukobe druge zemlje.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 08:59

mortal wrote:
vuksadinare wrote:mo's misliti koliko je to kod njih odmaklo kad su i janeze debelo naljutili...pa ne mozes tako ocito lagati javno...trazis neku normalizaciju a onda izgovoris hrpu lazi koje je vrlo jednostavno demantirati...sa ovom garniturom na vlasti u srbiji definitivno nema normalizacije jer oni doista ne mogu ne rjesiti se mitominije i lazi nego je ne mogu ni ublaziti a pojacavaju je...onda drugi dan suljo fol pruza ruku 'pomirinjea i normalizacije'...
U Sloveniji je rat prekratko trajao tako da je ostala sumnja kako je napad na Sloveniju trebao poslužiti samo kako bi Hrvatsku uvukli u rat, a samim tim je okrivili jer se mješa u sukobe druge zemlje.
to je drugi kraj opanaka..rijec ej da su u srbiji provalili d aje prva zracna opasnost u europi svirana 1999 godine..pa to pas sa malom ne bi pojeo...to je vrijeđanje zdravog razuma..vise njihovog ako ga je preostalo nego kod drugih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by kaya 26/3/2019, 09:11

vuksadinare wrote:mo's misliti koliko je to kod njih odmaklo kad su i janeze debelo naljutili...pa ne mozes tako ocito lagati javno...trazis neku normalizaciju a onda izgovoris hrpu lazi koje je vrlo jednostavno demantirati...sa ovom garniturom na vlasti u srbiji definitivno nema normalizacije jer oni doista ne mogu ne rjesiti se mitominije i lazi nego je ne mogu ni ublaziti a pojacavaju je...onda drugi dan suljo fol pruza ruku 'pomirinjea i normalizacije'...
Ma kakvi, pa to ga drzi na vlasti. Jasenovac, oluja i psihoza , prvo ih uvjeriti da ih svi kolju a onda ih  naloziti na napad, jer ih kolju jelte..on ce da ih spase..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 09:20

kaya wrote:
vuksadinare wrote:mo's misliti koliko je to kod njih odmaklo kad su i janeze debelo naljutili...pa ne mozes tako ocito lagati javno...trazis neku normalizaciju a onda izgovoris hrpu lazi koje je vrlo jednostavno demantirati...sa ovom garniturom na vlasti u srbiji definitivno nema normalizacije jer oni doista ne mogu ne rjesiti se mitominije i lazi nego je ne mogu ni ublaziti a pojacavaju je...onda drugi dan suljo fol pruza ruku 'pomirinjea i normalizacije'...
Ma kakvi, pa to ga drzi na vlasti. Jasenovac, oluja i psihoza , prvo ih uvjeriti da ih svi kolju a onda ih  naloziti na napad, jer ih kolju jelte..on ce da ih spase..
jebo srbina koji nije bar tri puta zaklan i mucenik...oni koji nisu zaklani ti su sumnjivi srbi :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by RayMabus 26/3/2019, 12:32

Kako god kod mene u Kaštelima su svirane zračne uzbune 91 dakle istima tima koji su radili sranja samo se sve vratilo.

Rekao sam sinoć da glume žrtve a spalili po Hrvatske i cijelu Bosnu i da im je to propaganda isto ka šta im je i stalno pozivanje na Jasenovac.

Glume žrtve a u biti su agresori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by omni 26/3/2019, 12:36

Ovo je za forum Psihologija ako ga ima, a ako ne otvorite da se diskutiraju srbski fenomeni.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by vuksadinare 26/3/2019, 12:41

RayMabus wrote:Kako god kod mene u Kaštelima su svirane zračne uzbune 91 dakle istima tima koji su radili sranja samo se sve vratilo.

Rekao sam sinoć da glume žrtve a spalili po Hrvatske i cijelu Bosnu i da im je to propaganda isto ka šta im je i stalno pozivanje na Jasenovac.

Glume žrtve a u biti su agresori.
..glume oni idiote...i to puno zesce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Guest 26/3/2019, 18:03

Rat se naslucivao u Cro inelegalnim izbacivanjem srba iz ustava sto je namjerno napravljeno da bi se pokrenuo kotac mrznje izmedju dva naroda.Artukovic je isto bio jedan od onih koji je trebao probuditi negativni senzibilitet kod primitivnijeg dijela pucanstva.
Raznim manipulacijama u medijima HDZ je dobijao direktne upute sa zapada kako zapoceti rat .Sirene su bile ukljucivane i kad je prijetila i kad nije prijetila opasnost da se podigne andrenalin i volja za ratom.Nitko normalan (ja tvrdim i dalje da vecina stanovnistva nije htjela rat na bilo kojoj strani) nije zelio rat..zato su na hrvatskoj strani pusteni svi kriminalci iz zatvora..dobili su iskaznice MUP_a i mogli su da rade sto su htjeli srbima i hrvatima koji se nisu slagali sa HDZ politikom.Nitko o tome ne pise...trebalo bi pitati Vekica tko mu je naredio da pusti ubojice iz zatvora..Oni su pokrenuli rat..poslije su se izvukli sa prvih linija i dok su hrvatske ovcice mislile da se bore za slobodu ovi su ih opeljesali i danas su fina i bogata gospoda..Ma jebem vam mater glupu da vam jebem..Htjeli su i meni oteti imovinu...ali sam im ucero do grla..mater im jebem banditsku..A vi i dalje pricajte tko je poceo rat..Primitivnim ljudima je lako manipulirati...odradili ste prljav posao za Zapad na svoju stetu..Pokrijte s epo usima i prestanite razmisljati o posljedicama a vise o uzrocima pa cete valjda konacno moci krenuti dalje u bolji zivt ako nista za svoju djecu koja bjeze od glupih roditelja.A kad djeca bjeze iz kuce onda se i kuca sama od sebe urusava i to po svim pitanjima..Kada stavljam umjesto H kvacicu ispred podrazumijeva se kome se obracam ..nadam se da ova ovdje popupismena stoka makar to razumije:::))))Unistili ste sami sebe kao nitko u povijesti...picka vam materina kmetovska::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Sora 26/3/2019, 18:07

Odlicno frka 
Realno i istinito 
Dosta idolatrije i laganja oko rata na balkanu 

Imovinski rat s pljackaskim skupa 

Nezavisnost se mogla postici i mirnim putem

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by jastreb 26/3/2019, 18:10

Agresija NATO-a na SRJ bila je zločin.

Bez ikakve dvojbe. 

Zašto ti prasci nisu intervenirali kad je krvario Vukovar,ili kad je padala Banija???

Sjetili su se tek kad su Srbi pravili red na svojoj teritoriji.

Gdje su bili kad je činjen zločin u Srebrenici,ili kad je opsjedano Sarajevo???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Eroo 26/3/2019, 18:10

Sora wrote:Odlicno frka 
Realno i istinito 
Dosta idolatrije i laganja oko rata na balkanu 

Imovinski rat s pljackaskim skupa 

Nezavisnost se mogla postici i mirnim putem
Toliko nas hvalite da mi je neugodno. Stvarno. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Guest 26/3/2019, 18:21

A da..kako je rekao ono tudjman na Trgu republike ...ima na YT da ne trazim..bez rata nema priznavanja Hrvatske kao drzave..Jebo vam on mater svima redom tko god je glasao za njega..glasali ste za svoju propast i propast svoje djece...picka vam materina lopovska..nisu se ljudi prvo micali iz Beograda ...Srajeva B.Luke nego iz Ljubljane ...Zagreba jer su bili pametni pa su vidjeli kamo vas ta stoka vodi..Osobno sam upoznao pun kurac takozvanih ustasa (zapadih placenika) koji su dosli u Zagreb da potpomognu one ubice pustene iz zatvora .Trebao bih se radovati vasoj nesreci zbog moje srece sto sam otisao iz te vukojebine...I tko god ode...99,99999% se nece vratiti jer ljudi shvate sto je normalno razmisljanje i zivot.Borili ste se za moj kurac picka vam materina glupa ..Ljut sam na sebe jer sam imao visoko misljenje o Hrvatima..E to sebi ne mogu nikada oprostiti ,,,jedino sam se tu zajebo u zivotu.Nista vi niste naucili iz Povijesti ...a bogami niti cete kako rece moj frend crnogorac ...oskarovac crtanog filma.."Cuj stari zivimo ovdje vec stotinama godina okruzeni najvecim kulturama i nismo nista naucili..i ne mislis valjda da cemo nesto nauciti za slijedecih 50 ili 100 godina" Bio je u pravu..stoka sitnog zuba ima mantru koju mantra samo da ne bi ispala u svojim ocima glupa.Zato ste VUKOJEBINA ..i najgori ste sami sebi...Rezultat je ..zapane podguzne musice misle sto su blize supku da ce vise profitirati .Izjebali su vas ..izjebat ce vas zbog vasih nerealnih zelja...Sto vise reci...simpli...kmetske podguzne muve bili i ostali..a sad odo ...i neka sam vam reko...znam da cete popizditi ali valjda ce se naci makar jedna mlada osoba koja ce shvatiti da ovo pisem iz dobre namjere a ne iz mrznje..Hvala bogu da nema mrznje (znam koji ce kreteni tvrditi obrnuto) vise mi se gadite zbog toga sto sam mislio da je to poseban narod...eto to je moj problem..Ne volim da se zajebem u nicemu pa ni u tome..::::a priznam zajebo sam se pa mi je lakse vas odjebati..Mrs u sto picki materini..za ludnicu ste uvijek bili spremni..::)))))))))))))))))))))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Guest 26/3/2019, 18:35

Naravno da se mogla postici mirnim putem...ali onda ne bi bilo pljacke ...ne bi bilo pijavica koji su sve sjebali da bi bilo samo njima dobro..I sada ovdje neki kreteni vitlaju i spinaju uvjeravajuci sami sebe (mene idiot moze uvjeriti samo da je bolestan..a ovaj forum je mjesto na koje sam dosao samo da vidim dokle je bolest napredovala).Ne mogu ja tvrditi dasu svi idioti...ali kada sam bio prosle godine u Zagrebu i vidio tu idiotsku energiju zbog obicne lopte Rekao sam sebi..pisi propalo...zaboravi ...ima ljepsih mjesta i ljudi na svijetu sa kojima se moze zivjeti u harmoniji.akvi su mi i 2000 pomogli da odlucim sve prodati...Cuj ovo..idiot u 3 sata ujutro dere se isprad zgrade (moj stan u prizemlju...ljeto otvoren prozor) Maro ...Maro ..picka ti materina kurvanjska baci mi kljuceve da otvorim vrata..pijana seljacina ne kuzi minimalno da postoji dugme na portafonu koji stisnes i pozvonis onome koga zelis cuti..Nego se dere...cijeli kvart probudio..vidim otvaraju se prozori..ljudi mu jebu mater..Eto ..to je tako u svim porama drustva...primitivizam koji su donijeli od koza...i onda zivjeti sa takvima...ma mars u piku materinu ..jebo vam ja mater idiotsko primitivnu..Ovim jezikom tipkam jer ta stoka ne razumije ni jedan drugi..ponekad me bude sram samog sebe,,,al jebga vazno je da im ako nista pojacam andrenalin jer ce tako prije sami sebe unistiti...njima ne treba nikakav neprijatelj....jucer su bili srbi...dans muslimani a sutra ce biti sami sebi najveci neprijatelji ...no jos nisu zagadili cijeli prostor u kojem ce se kad tad poklati...jer ta bagra ne zna drugacije zivjeti nego kao vampiri koji jedva cekaju da se nekome nasisu krvi...bog te jebo a ja mislio pametan i normalan narod ...e to si necu nikada oprostiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu Empty Re: Gjenero:Srpska politika siri lazi!U Srbiji mnogi jos vjeruju kako ih je neduzne bombardirao NATO a poricu stradanja u Hrvatskoj,BiH i na Kosovu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum