ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by Šandor Winnetou 7/3/2019, 21:04

RayMabus wrote:E odlično , imamo pet predstavnika u Europi 2020/21

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2069266

Nerješeno ili pobjeda nas diže iznad Danske i Švicarske po uefa ljestvici i usrani hrt al doslovno usrani hrt to neprenosi na tv kao nebitna utakmica jelte. Ma seronje jedne obične.

Bravo Dinamo , odlična igra , sad možete i izgubit u gostima kod Benfice jer ste već napravili ono šta me zanimalo : pet predstavnika u Europi 2020/21.

Čestitke.
sad se možda i hajduk dočepa evrope lol! :tu

Šandor Winnetou

Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by RayMabus 7/3/2019, 21:15

tre wrote:
RayMabus wrote:E odlično , imamo pet predstavnika u Europi 2020/21

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2069266

Nerješeno ili pobjeda nas diže iznad Danske i Švicarske po uefa ljestvici i usrani hrt al doslovno usrani hrt to neprenosi na tv kao nebitna utakmica jelte. Ma seronje jedne obične.

Bravo Dinamo , odlična igra , sad možete i izgubit u gostima kod Benfice jer ste već napravili ono šta me zanimalo : pet predstavnika u Europi 2020/21.

Čestitke.
sad se možda i hajduk dočepa evrope lol! :tu
A šta misliš zašto san ja tija gledat utakmicu i popizdija šta nema prenosa na tv ? Onu kod Benfice 99,9999% sigurno neće dobit a teško je i očekivat nerješeno znači ova kod kuće je to ili ili i ako je nerješeno ili pobjeda imamo pet predstavnika 2020/21 u Europi.

I usrani hrt to uopće neprenosi. Pa normalno da ću popizdit. A sad mogu i izgubit u Benfice u gostima , nije mi više ni bitno oće il neće al ruku na srce malo je vjerojatno a ovo mi je bilo bitno , da vidin oće ode bit bar nerješeno.

Čestitke još jednom , jeste malo traljavi u napadu al 1:0 i pet predstavnika u Europi 2020/21.

Bravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by Šandor Winnetou 7/3/2019, 21:31

RayMabus wrote:
tre wrote:
RayMabus wrote:E odlično , imamo pet predstavnika u Europi 2020/21

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2069266

Nerješeno ili pobjeda nas diže iznad Danske i Švicarske po uefa ljestvici i usrani hrt al doslovno usrani hrt to neprenosi na tv kao nebitna utakmica jelte. Ma seronje jedne obične.

Bravo Dinamo , odlična igra , sad možete i izgubit u gostima kod Benfice jer ste već napravili ono šta me zanimalo : pet predstavnika u Europi 2020/21.

Čestitke.
sad se možda i hajduk dočepa evrope lol! :tu
A šta misliš zašto san ja tija gledat utakmicu i popizdija šta nema prenosa na tv ? Onu kod Benfice 99,9999% sigurno neće dobit a teško je i očekivat nerješeno znači ova kod kuće je to ili ili i ako je nerješeno ili pobjeda imamo pet predstavnika 2020/21 u Europi.

I usrani hrt to uopće neprenosi. Pa normalno da ću popizdit. A sad mogu i izgubit u Benfice u gostima , nije mi više ni bitno oće il neće al ruku na srce malo je vjerojatno a ovo mi je bilo bitno , da vidin oće ode bit bar nerješeno.

Čestitke još jednom , jeste malo traljavi u napadu al 1:0 i pet predstavnika u Europi 2020/21.

Bravo.
rezultat nije loš, sa golom u gostima benfici treba pobjeda 3:1 a to i nije baš tako lako postići. Dinamo si je večeras dobro dignuo šanse mada je benfica i dalje debeli favorit

_________________
Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by RayMabus 7/3/2019, 21:37

A dobro bit će šta bude , to je više bitnije sad samom Dinamu no stvarno mi nije jasno da taj hrt nije ovu utakmicu prenosija kad to zanima cili nogometni svijet u Hrvatskoj oće li ovi izvuć bar jedno nerješeno kod kuće s njima.

Sad imaš 2020/21 pet predstavnika u Europi a inače imaš četiri , prije je jedan u ligu prvaka a tri u europa ligu a sad ćeš imat dva predstavnika za ligu prvaka i tri za europu , znači tko bude drugi 2020/21 u prvenstvu Hrvatske isto igra u Ligi prvaka.

Eto Hajduka u Ligi prvaka nadajmo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by RayMabus 7/3/2019, 21:44

Da to tamo sad mora Benfica dva razlike tuč za pobjedu no da su ovdje izgubili pa opet tamo šta je više vjerovatnije ne bi imali pet predstavnika u Europi a ovako smo mirni koji god rezultat tamo bude jer je igralo najmanje jedan nerješen dvoboj a to imaju sa ovom pobjedom tj jednu od dvije utakmice nisu izgubili.

Smjenit ravnatelja HRT-a , pojebat mu ženu i ćer za kaznu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by RayMabus 7/3/2019, 21:53

Evo

https://www.klix.ba/sport/nogomet/pola-hrvatske-lige-ce-za-dvije-godine-igrati-u-evropi-dva-predstavnika-u-ligi-prvaka/190307146

I oni to neprenose !!!! Pa sramota živa. Zašto plaćamo tv preplatu ? Sramota , sramota , sramota. Sram ih bilo. Sramota.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica - Page 2 Empty Re: Zašto uopće plaćamo HRT preplatu ? Nema tv prenosa Dinamo Benfica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum