ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by vuksadinare 28/6/2021, 10:23

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zasto-se-kosovo-i-republika-srpska-nikako-ne-mogu-porediti/210628019
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by epikur37 28/6/2021, 10:38

Pa Kosovo su obranili Ameri.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by Šandor Winnetou 28/6/2021, 10:56

epikur37 wrote:Pa Kosovo su obranili Ameri.
I republiku šumsku isto

_________________
Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by FRANK 28/6/2021, 12:12

epikur37 wrote:Pa Kosovo su obranili Ameri.
Idiote jedan cetnicki jel ti shvacac da smo mi bili na 22 km od banja luku i da nam je potrebno bilo jos koji sat da je unistimo. Jel to tebi jasmo majku ti jebem izdajnicku u picku kurvin sine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by epikur37 28/6/2021, 12:17

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Pa Kosovo su obranili Ameri.
I republiku šumsku isto


i jedno i drugo su nepovratni procesi, međufaze
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by Serbinho-3 28/6/2021, 12:37

FRANK wrote:
epikur37 wrote:Pa Kosovo su obranili Ameri.
Idiote jedan cetnicki jel ti shvacac da smo mi bili na 22 km od banja luku i da nam je potrebno bilo jos koji sat da je unistimo. Jel to tebi jasmo majku ti jebem izdajnicku u picku kurvin sine

Zar se niste vi samo branili, Branioci   winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by Eroo 28/6/2021, 14:08

Zakon i pravda su u topuzu. Uvijek je tako bilo i nikad se neće promijeniti.
Na ovi prostorima su vladali razni nasilnici: Mađari, Austrijci, Talijani, Turci,
Francuzi i razna azijska plemena. Smiješno mi je kad se neki pozivaju 
na nekakva prava i pravdu...
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti Empty Re: Zasto se Kosovo i Republika Srpska ne mogu uopce usporediti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum