ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 20:46

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.

gnječ, doleti si mi na volej,
dont be less of a man, admit it.

a kužim zloba i pakost su ti u genima usađeni nisam ni očekivao ništa drukčiji komentar nego koji si napisao. veri fani.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 20:47

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.

gnječ, doleti si mi na volej,
dont be less of a man, admit it.

a kužim zloba i pakost su ti u genima usađeni nisam ni očekivao ništa drukčiji komentar nego koji si napisao. veri fani.

je to priznanje?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 11/3/2019, 20:48

Gnječ wrote:
tupa igla wrote:
nema zanata, ima lijeka..

pokojni don Vidau župnik u Kringi nema tko ga nije volio a tko neće volit popa koji je spravljao i destilirao najbolju rakiju bisku? uglavnom vrsni travar erudita jednostavan čovjek bez velikih prohtjeva štruca kruha i litra vina htio je bit liječnik ali put ga je odveo negdje drugdje no opet je pomagao ljudima i uvijek je govorio: "po ljekovima peštamo".

ja sam probao njegovu bisku i bogami to je Biska! jedan guc te izliječi koji Asterix i Obeliks i druid Panoramix pun si force. a jebote da mi je sad jedna boca njegove biske...tamna skoro crna tekućina ali popiješ jedan bićerin i onda se dešavaju čudne stvari. ovo što se prodaje po trgovačkim centrima nema veze sa biskom to je destilirana nafta.
jaka je biska, uh...ja popijem vrlo rado teranino :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 21:20

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.

gnječ, doleti si mi na volej,
dont be less of a man, admit it.

a kužim zloba i pakost su ti u genima usađeni nisam ni očekivao ništa drukčiji komentar nego koji si napisao. veri fani.

je to priznanje?

ma ne zanimaš me uopće misli šta hoćeš... beat it!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 21:23

so, less of a man.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 21:45

aben wrote:so, less of a man.

so what? this rambling excursion of yours is completely irrelevant.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 21:53

pa ništa, ni bitno sa uopće,

možda u nekon budućen razgovoru budeš tvrditi da si bigger man, unda ću te dočekati isovin:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 22:03

aben wrote:pa ništa, ni bitno sa uopće,

možda u nekon budućen razgovoru budeš tvrditi da si bigger man, unda ću te dočekati isovin:)

wake up. ovo je forum. kužiš, forum, virtuala i baš me zaboli što ćeš ti meni jednog llijepog dana to što si napisao stavit pod nos. jaka stvar jebote. stvarno verrrry strong. mighty čak norris. ma uglavnom puši kurac ako ne onda puši travu zdrava je smanjuje sociopatiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 22:30

Gnječ wrote:
aben wrote:pa ništa, ni bitno sa uopće,

možda u nekon budućen razgovoru budeš tvrditi da si bigger man, unda ću te dočekati isovin:)

wake up. ovo je forum. kužiš, forum, virtuala i baš me zaboli što ćeš ti meni jednog llijepog dana to što si napisao stavit pod nos. jaka stvar jebote. stvarno verrrry strong. mighty čak norris. ma uglavnom puši kurac ako ne onda puši travu zdrava je smanjuje sociopatiju.

sa ti ni bitno, unda će ti biti:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 22:46

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:pa ništa, ni bitno sa uopće,

možda u nekon budućen razgovoru budeš tvrditi da si bigger man, unda ću te dočekati isovin:)

wake up. ovo je forum. kužiš, forum, virtuala i baš me zaboli što ćeš ti meni jednog llijepog dana to što si napisao stavit pod nos. jaka stvar jebote. stvarno verrrry strong. mighty čak norris. ma uglavnom puši kurac ako ne onda puši travu zdrava je smanjuje sociopatiju.

sa ti ni bitno, unda će ti biti:)

nemam namjeru ovdje na forumu dočekati penziju. proljeće je tu počinju šparuge i ostalo jestivo bilje i  za mene forum je off limits. ništa se ovdje na ovoj temi ne dešava konstruktivno temu namećeš uvijek istu kapitalizam vs socijalizam to je već i bogu dopizdilo. druge teme neznaš i nisi sposoban otvarati i sudjelovati jednostavno si twisted mind a ako koja tema i procvjeta evo odmah stiže šejker sa svojim definitivnim odgovorima koji su i kraj priče jer on dolazi zatvarati teme a ne sudjelovati. ako on kaže da je to i to tako i tako i šlus šta mi imamo više raspravljati o tome? ništa, zašutiš i opet čitamo i jedemo tvoju dijareju kapitalizam vs socijalizam. nema smisla ni da se nas nekoliko maknemo na drugi podforum jer ćeš ti i šejker i tamo doći pokvariti zabavu. nema ništa shvatio si da sociopate, psihopate iza sebe ostave smrt gdje god se pojave ubiju sve oko sebe. pa se pitaš za korov? čak je i korov koristan ali ti nisi koristan uopće da sad krepaš ništa se lošeg ne bi desilo. da krepaju svi psihopate sociopate u rvackoj e onda bi se desila renesansa. to su ti onih 100 tisuća o kojima pričam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 09:52


lijepo je počelo s odvajanjem od foruma, a završilo na genocidu, classic gnječ xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 10:11

Jos ces nam i policiju ovdje navuc' tim bannerom. : ))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 10:18

Prvi sam put te visece tenisice ugledala u jednoj ulicici u kojoj je bio ubijen vlasnik jednog kafica. Osvanule su ubrzo nakon tog groznog dogadjaja. Tek nekoliko godina kasnije, u potpuno nevezanom razgovoru, prosle su mi umom i upitah sugovornika je li mu poznato znacenje takvih ovjesenih tenisica. Odgovorio mi je da se najcesce vezuju uz mjesta poznata po narkoticima ili obracuna kriminalaca...


Eto, za one koji zele znati vise. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 10:29


našao sam pravi banner znači-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 10:47

tupa igla wrote:
našao sam pravi banner znači-

: ))) Da!

Ali ponekad su visece tenisice ipak samo vrsta street arta, da ne uplasimo odmah nekog u ovo pokasno jutro. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 10:50

I da, jucer bijah na prvom mjestu citavih sat vremena! :D Onda je drugoplasirani natukao 400xp-a u vrlo kratko vrijeme zbog cega mislim da je obican bot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 10:56


kaže jedna replikantica-

:)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 10:58

violator wrote:Prvi sam put te visece tenisice ugledala u jednoj ulicici u kojoj je bio ubijen vlasnik jednog kafica. Osvanule su ubrzo nakon tog groznog dogadjaja. Tek nekoliko godina kasnije, u potpuno nevezanom razgovoru, prosle su mi umom i upitah sugovornika je li mu poznato znacenje takvih ovjesenih tenisica. Odgovorio mi je da se najcesce vezuju uz mjesta poznata po narkoticima ili obracuna kriminalaca...


Eto, za one koji zele znati vise. :)

zanimljivo je to s uspomenama, mjesta vežem za ljude i događaje, npr Zagreb mi ništa ne znači, ali gdje sam sreo neke ljude uvijek se sjetim ako sam u blizini..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 11:41

tupa igla wrote:
lijepo je počelo s odvajanjem od foruma, a završilo na genocidu, classic gnječ xD

zanimljivo je tvoje prosuđivanje drugih i ono što napišu lijepo ko pravi rvat'na ti filtriraš realnost kako paše tvom iskrivljenom umu ali nemaš na umu koliko si zatucan čak mogu bez pretjerane arogancie reći da nisi odmakao daleko od tvojih predaka koji su živjeli u pećinama, sojenicama i pod vedrim nebom.

tebi je to moje o 100 tisuča hrvata genocid?????? kako može biti genocid kad je tih sto tisuća kriminalaca posijano na cijelom podrućju RH-NDH, BiH I sLO a i Srbiji Crnoj Gori, Sejšelima, SAD, Kajmanskim i drugim lokacijama. tebi je to drito genocid ni više ni manje nego odmag ĐENOSAJD BY GNJEČ!!! jebem ti mater kic i ovo ćeš kao pravi rvat'na krivo shvatiti jer menie tvoja mater jadna uopće ne zanima psovka je tu da ti SKRENE PAŽNJU NA OZBILJNOST SITUACIJE!!!!! jedino ako rvatima jebeš majku počinju te doživljavati ponekad i ozbiljno ali te najčešće samo nezainteresirano doživljavaju. ako im ne jebeš mater onda te niti ne vide ne primjete te da si tu.

dakle da se vratimo na tzv genocid. jel tih 100 tisuća hrvata ne rade genocid nad kompletnim narodom već 30 jebenih godina???? kako je to tvom mladom bistrom umu promaklo??? ali ti nije promaklo mene poklopiti onako zlobno i pogao kako samo rvat'ne to znaju. to su vještine kojima rvat'ne obiluju laži, muti, kradi, muljaj itd. jebeno važne vještine za preživljavanje u doba pod turcima, ali SADA???? tko vas sada gnječi pička vam materina smrdljiva????

jel i onaj di Pietro sudac genocidaš kad je u Italiji krenuo sa genocidnom akcijom kodnog naziva "MANI PULITE"??? VI RVAT'NE BI ODMA ĐENOSAJD!!!! ĐENOSAJD!!!! UHAPSITE DI PIETRA DRŽAVNOG TUŽITELJA UBIJTE INTRUDERA TKO JE ON DA NAM KVARI LIJEPU NAŠU PIZDU MATERINU???? ĐENOSAJD"!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/3/2019, 11:57

Gnječ wrote:
tupa igla wrote:
lijepo je počelo s odvajanjem od foruma, a završilo na genocidu, classic gnječ xD

zanimljivo je tvoje prosuđivanje drugih i ono što napišu lijepo ko pravi rvat'na ti filtriraš realnost kako  paše tvom iskrivljenom umu ali nemaš na umu koliko si zatucan čak mogu bez pretjerane arogancie reći da nisi odmakao daleko od tvojih predaka koji su živjeli u pećinama, sojenicama i pod vedrim nebom.

tebi je to moje o 100 tisuča hrvata genocid?????? kako može biti genocid kad je tih sto tisuća kriminalaca posijano na cijelom podrućju RH-NDH, BiH I sLO a i Srbiji Crnoj Gori, Sejšelima, SAD, Kajmanskim i drugim lokacijama. tebi je to drito genocid ni više ni manje nego odmag ĐENOSAJD BY GNJEČ!!! jebem ti mater kic i ovo ćeš kao pravi rvat'na krivo shvatiti jer menie tvoja mater jadna uopće ne zanima psovka je tu da ti SKRENE PAŽNJU NA OZBILJNOST SITUACIJE!!!!! jedino ako rvatima jebeš majku počinju te doživljavati ponekad i ozbiljno ali te najčešće samo nezainteresirano doživljavaju. ako im ne jebeš mater onda te niti ne vide ne primjete te da si tu.

dakle da se vratimo na tzv genocid. jel tih 100 tisuća hrvata ne rade genocid nad kompletnim narodom već 30 jebenih godina???? kako je to tvom mladom bistrom umu promaklo??? ali ti nije promaklo mene poklopiti onako zlobno i pogao kako samo rvat'ne to znaju. to su vještine kojima rvat'ne obiluju laži, muti, kradi, muljaj itd. jebeno važne vještine za preživljavanje u doba pod turcima, ali SADA???? tko vas sada gnječi pička vam materina smrdljiva????

jel i onaj di Pietro sudac genocidaš kad je u Italiji krenuo sa genocidnom akcijom kodnog naziva "MANI PULITE"??? VI RVAT'NE BI ODMA  ĐENOSAJD!!!! ĐENOSAJD!!!! UHAPSITE DI PIETRA DRŽAVNOG TUŽITELJA UBIJTE INTRUDERA TKO JE ON DA NAM KVARI LIJEPU NAŠU PIZDU MATERINU???? ĐENOSAJD"!!!!

ne znam na šta da odgovorim, osim što mi se čini da je Italija i dalje jako korumpirana (nažalost)

Corruption in Italy is a major problem. In Transparency International's annual surveys, Italy has consistently been regarded as one of the most corrupt countries in the Eurozone. Transparency International's 2017 Corruption Perception Index ranks the country 54th place out of 180 countries. Corruption costs Italy a reported €60 billion a year, which amount to four percent of its GDP. On the 2016 Corruption Perceptions Index, Italy took 61st place out of 174 countries, scoring on a par with Senegal, Montenegro, and South Africa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_in_Italy

i ako prospeš 100.000 glava, neće izrast 100.000 pametnih i poštenih odmah..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/3/2019, 12:07

violator wrote:
tupa igla wrote:
našao sam pravi banner znači-

: ))) Da!

Ali ponekad su visece tenisice ipak samo vrsta street arta, da ne uplasimo odmah nekog u ovo pokasno jutro. :p

i ja pomislih na prvu da je netko zaklao diktatora udbaša plenkovića. no da postoji i shoefiti trend vješanja tenisica po žicama. tvorac samog pojma slenga shoefiti je amerikanac Ed Kohler koji je u visećim cipelama vidjeo određenu sličnost s uličnim grafitima: s jedne strane umjetnički izraz, a s druge povezanost s uličnim bandama. uglavnom od sad su viseće tenisice znak mafijaških obračuna i smaknuća među uličnim kriminalnim bandama postali umjetnost. how well!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 30 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum