ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 11/3/2019, 18:19

Gnječ wrote:
Noor wrote:Denkverbot - Page 29 Preview-14279160-650x341-98-1494845014

manje od pola sekunde nemogu točno reć jel se to pika?
i ja..pa očito je, ne vjerujem da netko ne vidi, hehhe
da genijalci :D

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/3/2019, 18:22


ne znam koja je svrha tih prejednostavnih slagalica, da ljudima diže ego valjda..

tako i na fejsbuku često: lajk ako ste gledali tom i jerrya, ili lajk ako ste jeli ikad celer

ok.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 11/3/2019, 18:24

tupa igla wrote:
ne znam koja je svrha tih prejednostavnih slagalica, da ljudima diže ego valjda..

tako i na fejsbuku često: lajk ako ste gledali tom i jerrya, ili lajk ako ste jeli ikad celer

ok.
a svašta :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 18:54

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:Denkverbot - Page 29 Preview-14279160-650x341-98-1494845014

manje od pola sekunde nemogu točno reć jel se to pika?
i ja..pa očito je, ne vjerujem da netko ne vidi, hehhe
da genijalci :D

a piše sve ne treba bit genijalac samo treba znat čitat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 19:04

tupa igla wrote:
ne znam koja je svrha tih prejednostavnih slagalica, da ljudima diže ego valjda..

tako i na fejsbuku često: lajk ako ste gledali tom i jerrya, ili lajk ako ste jeli ikad celer

ok.

to ti je način da ljude zatupljuješ. ako se prema odrasloj osobi ponašaš kao prema djetetu od 5 godina to je zatupljivanje. ja to često doživljavam pa onda se nemogu suzdržat i krenem sa salvom psovki. eto primjer jedan to se dešava u ljekarni. uzmeš neki lijek i ženska te obavezno pita: znate kako se uzima lijek? a ja joj kažem: ovaj oralno. ona onako docira s visoka: da ali znate kako što vam je doktor rekao ste zapamtili? ja njoj: ma jebe...mu...ma slušaj ti mene sad malo. jel u toj jebenoj kutiji ima list sa uputstvima i svime što treba? ima! prema tome šta me jebeš u zdrav mozak? vi apotekari kao da ne živite u istom univerzumu gdje i j mo smo odvojeni godine svjetlosti?! ona me gleda tupim pogledom u oči sa fantastičnom poker face tako da još više popizdim ali onda skužim da su te zločinke išle na raznorazne psiho tečajeve kako hendlati neukrotive mušterije pa onda ih ja krenem jebat drugom metodom. jebem ti državu takvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 19:07

Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 19:13

aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.


Last edited by Gnječ on 11/3/2019, 19:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 19:14

Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:nis ti ne vjerujem.... i manioulator si ..



:D
on stavlja tocan datum rodjenja na forum..mo'sh si mislit ;-D


.... ne bi odbacila mogucnost da je ipak tocan :D .....obzirom na merkur i tako....jos neke detalje.
.....buduci da se predstavlja kao tipican merkurovac opsjednut rijecima-komunikacija,razmisljanje.... um sa ovim dstumom je u raku a vidimo da se aben ne odrice govora svog kraja, rekli bi i da se hvata za svaku,doslovno,rijec sa bilo kime i o bilo cemu razmijeniti misao...rak je najsenzobilniji znak i potreba za paznjom,bliskoscu,pripadanjem je nasusna potreba.... 

a i rekoh da je verbalni zlostavljac, merkur kvadrat pluton bi to i potvrdio....


:D
to "i neke detalje" bi bilo zanimljivo cuti :-D
Hmm , da, smisleno..i malo previse je patriotski raspolozen (verbalno, barem) za jednog Blizanca. To je taj Me u Raku.,-P
Uff, koji aspekt..pa da, ima smisla ;-))



pa nap. mo u ovnu arogantan, ruga se.....jak osjecaj samovaznosti, opet vatra-jupiter.... neptun na sunce i vjecita igra skrivaca,muljanje,izokretanje....pomalo djetinjasto....:)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 19:17

mativka, bravo za posao!    :tu
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 19:23

Noor wrote:Denkverbot - Page 29 Preview-14279160-650x341-98-1494845014
   

:D 
......nisam brojila sekunde ali serloka je izdala lula
.....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 11/3/2019, 19:28

night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:nis ti ne vjerujem.... i manioulator si ..



:D
on stavlja tocan datum rodjenja na forum..mo'sh si mislit ;-D


.... ne bi odbacila mogucnost da je ipak tocan :D .....obzirom na merkur i tako....jos neke detalje.
.....buduci da se predstavlja kao tipican merkurovac opsjednut rijecima-komunikacija,razmisljanje.... um sa ovim dstumom je u raku a vidimo da se aben ne odrice govora svog kraja, rekli bi i da se hvata za svaku,doslovno,rijec sa bilo kime i o bilo cemu razmijeniti misao...rak je najsenzobilniji znak i potreba za paznjom,bliskoscu,pripadanjem je nasusna potreba.... 

a i rekoh da je verbalni zlostavljac, merkur kvadrat pluton bi to i potvrdio....


:D
to "i neke detalje" bi bilo zanimljivo cuti :-D
Hmm , da, smisleno..i malo previse je patriotski raspolozen (verbalno, barem) za jednog Blizanca. To je taj Me u Raku.,-P
Uff, koji aspekt..pa da, ima smisla ;-))



pa nap. mo u ovnu arogantan, ruga se.....jak osjecaj samovaznosti, opet vatra-jupiter.... neptun na sunce i vjecita igra skrivaca,muljanje,izokretanje....pomalo djetinjasto....:)
ok, sad mi je jasnija predodzba :-)
A, di je ma?

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 19:31

u biku, jednom je rekao da moze satima sjediti na jednom mjestu i komentirati...
prolaznike? ili tako nrsto....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 11/3/2019, 19:42

night sky wrote:u biku, jednom je rekao da moze satima sjediti na jednom mjestu i komentirati...
prolaznike? ili tako nrsto....
hmm, uklapa se..zato i stalno lovu spominje ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 19:43

night sky wrote:u biku, jednom je rekao da moze satima sjediti na jednom mjestu i komentirati...
prolaznike? ili tako nrsto....

jel ima ikakve šanse da se otarasimo parazita abena? ⭐ što nam je činiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 20:01

a nis.... sve dok je u zajednickom dvoristu,igraonici, sceni.... :D....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 11/3/2019, 20:05

apropo apoteke.... u kvartu pozatvarano pola ducana,obrtnici zamalo svi nestali jedino apotekarica uzela veci prostor,zaposlila jos ljudi...
divno.

bnw
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/3/2019, 20:11


nema zanata, ima lijeka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 20:33

Gnječ wrote:
aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.

gnječ, doleti si mi na volej,
dont be less of a man, admit it.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/3/2019, 20:34

night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:nis ti ne vjerujem.... i manioulator si ..



:D
on stavlja tocan datum rodjenja na forum..mo'sh si mislit ;-D


.... ne bi odbacila mogucnost da je ipak tocan :D .....obzirom na merkur i tako....jos neke detalje.
.....buduci da se predstavlja kao tipican merkurovac opsjednut rijecima-komunikacija,razmisljanje.... um sa ovim dstumom je u raku a vidimo da se aben ne odrice govora svog kraja, rekli bi i da se hvata za svaku,doslovno,rijec sa bilo kime i o bilo cemu razmijeniti misao...rak je najsenzobilniji znak i potreba za paznjom,bliskoscu,pripadanjem je nasusna potreba.... 

a i rekoh da je verbalni zlostavljac, merkur kvadrat pluton bi to i potvrdio....


:D
to "i neke detalje" bi bilo zanimljivo cuti :-D
Hmm , da, smisleno..i malo previse je patriotski raspolozen (verbalno, barem) za jednog Blizanca. To je taj Me u Raku.,-P
Uff, koji aspekt..pa da, ima smisla ;-))



pa nap. mo u ovnu arogantan, ruga se.....jak osjecaj samovaznosti, opet vatra-jupiter.... neptun na sunce i vjecita igra skrivaca,muljanje,izokretanje....pomalo djetinjasto....:)

ne okolišoj nego reci, imun li humora ili ne?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 20:42

tupa igla wrote:
nema zanata, ima lijeka..

pokojni don Vidau župnik u Kringi nema tko ga nije volio a tko neće volit popa koji je spravljao i destilirao najbolju rakiju bisku? uglavnom vrsni travar erudita jednostavan čovjek bez velikih prohtjeva štruca kruha i litra vina htio je bit liječnik ali put ga je odveo negdje drugdje no opet je pomagao ljudima i uvijek je govorio: "po ljekovima peštamo".

ja sam probao njegovu bisku i bogami to je Biska! jedan guc te izliječi koji Asterix i Obeliks i druid Panoramix pun si force. a jebote da mi je sad jedna boca njegove biske...tamna skoro crna tekućina ali popiješ jedan bićerin i onda se dešavaju čudne stvari. ovo što se prodaje po trgovačkim centrima nema veze sa biskom to je destilirana nafta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/3/2019, 20:46

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Gnječ, ljekarnica te moro upozoriti jer se antipsihotici rozličito doziraju

neuspješan pokušaj humora. Data bi bio bolji sa humorom. protiv alergije. alergičan sam na hrvate. antipsihotici bi isto mogli uć u grupu antialergena . ali da budem iskren rađe ću tebe probost vilama. odležat ću koju godinu u ustaško udbaškim kazamatima a tebe više ne bude. nikad više. nema uskrsnuća.

a da zaboravih reć da ću vile toćat najprije u septičku jamu pa u stajski gnoj tako da nema šanse da ne začavlaš sepsu.

gnječ, doleti si mi na volej,
dont be less of a man, admit it.

a kužim zloba i pakost su ti u genima usađeni nisam ni očekivao ništa drukčiji komentar nego koji si napisao. veri fani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum