ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Fri 1 Mar - 12:55

mene te socijalne sluzbe podsjecaju na crkvu.....patnja kao ultimativni oblik iskoristavanja..... i to uvijek najslabiji,najnezasticeniji.... valjda se hrane njima.
aben je jednom cak i spomenuo rijec gustati.u necijoj patnji se ne moze gustati... ali to je valjda danas normalno, vojska neosjetljivih,bezosjecajnih koj ne vide razliku izmedu voljeti svoje bolesno dijye i gustati u njegovim nedostacima....jer kao sto takvo bolesno dijte i ne zna da je bolesno ,tako ni ova jadna djeca nisu shvacala u kakvoj sredini odrastaju,niti su mogla,cvrsto vezana uz majku koja nista ne poduzima....jedino najstarije ali prekasno.....uzas.


https://net.hr/danas/hrvatska/javilo-se-najstarije-dijete-iz-paske-obitelji-strpali-su-je-u-dom-kako-im-ne-bi-smetala-dok-se-izivljavaju-nad-ostalom-djecom/

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 12:59


nije ni prav da na temelju tako ekstremnog slučaja damo još veću moć državi čiji su propusti dalekosežniji i opseg im je puno veći od jednog ovakvog iz crne kronike-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:01

night sky wrote:mene te socijalne sluzbe podsjecaju na crkvu.....patnja kao ultimativni oblik iskoristavanja..... i to uvijek najslabiji,najnezasticeniji.... valjda se hrane njima.
aben je jednom cak i spomenuo rijec gustati.u necijoj patnji se ne moze gustati... ali to je valjda danas normalno, vojska neosjetljivih,bezosjecajnih koj ne vide razliku izmedu voljeti svoje bolesno dijye i gustati u njegovim nedostacima....jer kao sto takvo bolesno dijte i ne zna da je bolesno ,tako ni ova jadna djeca nisu shvacala u kakvoj sredini odrastaju,niti su mogla,cvrsto vezana uz majku koja nista ne poduzima....jedino najstarije dijete ali prekasno.....uzas.


https://net.hr/danas/hrvatska/javilo-se-najstarije-dijete-iz-paske-obitelji-strpali-su-je-u-dom-kako-im-ne-bi-smetala-dok-se-izivljavaju-nad-ostalom-djecom/

"ukrala" si mi post :D baš sam sad to isto tipkao i pojavi se obavijest da je night sky objavila post. pa si mislim ček da prije pročitam što je napisala pa ću poslije ja poslat post. ali napisala si isto što i ja pa nema potrebe da pošaljem moj post na forum jer je više manje isti kao tvoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:12

kic wrote:
nije ni prav da na temelju tako ekstremnog slučaja damo još veću moć državi čiji su propusti dalekosežniji i opseg im je puno veći od jednog ovakvog iz crne kronike-

u Japanu bi ministar za socijalnu skrb napravio harakiri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:19

Denkverbot - Page 16 Hod_za_zivot_Vz1

a kad se rode ko ih jebe moš ih i bacit kroz prozor, preko balkona, izmlatit to je uredu sve po kristovom nauku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 13:22

Gnječ wrote:
kic wrote:
nije ni prav da na temelju tako ekstremnog slučaja damo još veću moć državi čiji su propusti dalekosežniji i opseg im je puno veći od jednog ovakvog iz crne kronike-

u Japanu bi ministar za socijalnu skrb napravio harakiri.

jao vama kad su vam ministarstva i neke službe faktori u životu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:25

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
nije ni prav da na temelju tako ekstremnog slučaja damo još veću moć državi čiji su propusti dalekosežniji i opseg im je puno veći od jednog ovakvog iz crne kronike-

u Japanu bi ministar za socijalnu skrb napravio harakiri.

jao vama kad su vam ministarstva i neke službe faktori u životu..

?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:48

razmišljam što je to thalaron radiation. i onda nakon puno misli misli mumble mumble i eureka! thalaron rariation je ustvari neutron radiation. neutronsku radijaciju može zaustaviti samo voda obična H2O. ali ako je neutronska radijacija ekstremno jaka dolazi do vaporizacije vode ili nešto sličnog a čovjek je 90% voda i prilikom thalaronskog zračenja dolazi do brze dehidracije tijela i od čovjeka ostane samo prah. približi te se neutronskoj zvijezdi i u trenu će vas zvijezda pretvoriti u prah posaugat će vam svu vodu.

e sad kako napravit thalaron generator top?

eto riješio sam film Nemesis nakon par stotina repriza. nije loše relativno brzo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 13:49


pa i da se ubije ministar i cijeli czss - bi li to riješilo stvar i nikad ne bi bila moguća ovakva situacija više?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 13:52

kic wrote:
pa i da se ubije ministar i cijeli czss - bi li to riješilo stvar i nikad ne bi bila moguća ovakva situacija više?

koja ti je to logical fallacy po imenu redu? da ne gubim vrijeme bezveze tražeći po netu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 13:54


prestani tražiti validaciju u engleskim nazivima logičkih grešaka, i samo priznaj da država (zvala se ona Hrvatska, Jugoslavija ili Hotentotija) praktički nikad ništa nije riješila, samo bi povećala problem podržavajući nefunkcionalne situacije i odnose-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 14:04

kic wrote:
prestani tražiti validaciju u engleskim nazivima logičkih grešaka, i samo priznaj da država (zvala se ona Hrvatska, Jugoslavija ili Hotentotija) praktički nikad ništa nije riješila, samo bi povećala problem podržavajući nefunkcionalne situacije i odnose-

šta da ne tražim kad ti non stop izvrćeš stvari i ne samo ti nego sva tvoja bulumenta ustaških freakova na forumu. gle onog zločinca turčina Eru da ne nabrajam dalje cijelu menažeriju debila, freakova, luđaka i ustaša.

svaki pošteni ministar bi smjesta dao neopozivu ostavku. socijalne službe koje su pod njegovom ingerencijom nisu radile posao koji im je zadan i zbog koga su plaćeni. ta je familija već poznata kod socijalne službe kao vrlo disfunkcionalna i trebalo im je oduzeti djecu a roditelje prisilno hospitalizirati i na psihoterapiju. Amen.

ajd kako bi ti riješio stvar već kad si krenuo sa white trash?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 14:31


tvoj odgovor je uglavnom institucionalno nasilje, i misliš da se samo treba držati propisa i sve bi bilo ako ne u redu, a barem bolje-

nema se šta riješiti, white trash je jedan sloj društva od brojnih drugih slojeva, i ima svoja unutrašnja pravila, svi govore kako će ova djeca biti istraumatizirana i da će se teško oporaviti, no što je mislim htjela reći megi: vjerojatno će se i oni reproducirati, i samo se perpetuira sve nažalost- pravog rješenja tu nema jer sve što želim reći da damage control ovdje nije moguć osim trenutno totalnog odvajanja djece od roditelja do čega će svakako doći jer oni završavaju u zatvoru, meni više straši generalna prevencija jer sve ide u smjeru uvijek da iz ekstremnih slučajeva normalne ljudi dobiju kazne iliti tzv prevencija o kojoj svi pričaju jako pozitivno uvijek, a tako se došlo u zapadnim zemljama do toga da se oduzimaju djeca jer ne jedu istovremeno s ostalima u vrtiću - primjer Norveške npr, postoji sve na netu, roditelji se boje službi tamo, želimo do toga doći očito..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 14:51

kic wrote:
tvoj odgovor je uglavnom institucionalno nasilje, i misliš da se samo treba držati propisa i sve bi bilo ako ne u redu, a barem bolje-

nema se šta riješiti, white trash je jedan sloj društva od brojnih drugih slojeva, i ima svoja unutrašnja pravila, svi govore kako će ova djeca biti istraumatizirana i da će se teško oporaviti, no što je mislim htjela reći megi: vjerojatno će se i oni reproducirati, i samo se perpetuira sve nažalost- pravog rješenja tu nema jer sve što želim reći da damage control ovdje nije moguć osim trenutno totalnog odvajanja djece od roditelja do čega će svakako doći jer oni završavaju u zatvoru, meni više straši generalna prevencija jer sve ide u smjeru uvijek da iz ekstremnih slučajeva normalne ljudi dobiju kazne iliti tzv prevencija o kojoj svi pričaju jako pozitivno uvijek, a tako se došlo u zapadnim zemljama do toga da se oduzimaju djeca jer ne jedu istovremeno s ostalima u vrtiću - primjer Norveške npr, postoji sve na netu, roditelji se boje službi tamo, želimo do toga doći očito..

razlika je abisalna ti si prihvatio ovu rvacku bulumentu fukara na vlasti kao bogomdanu elitu koja je eto tu za vječnost. ja se s takvim stavom ne slažem jer znam da su ovi psihopate koji vladaju već 30 godina itekako odgovorni za ekonomsko, moralno i etičko propadanje hrvatskog društva i da potenciraju patološka ponašanja koja su i njima prirodno stanje. nemožeš graditi kuću na takvim trulim temeljima, kuću treba srušiti temelje tj. političare, kler i sve one nemoralne vrijednosti i kriminal koji su oni  cijelom društvu implantirali kao društveno prihvatljiv način ponašanja a poštenje, empatiju i ostale pozitivne moralne vrijednosti stavili van zakona tj. kao nepoželjne.


ja ti 1000% jamčim da bi vlastoručno pobio 100  tisuća  tih hrvata koji danas vladaju po svim razinama. da dobro si čuo pobio bi ih sve ja sam jednog po jednog. tebi to izgleda zastrašujuće i da sam protiv hrvata i njihove tvoje države ali nisam jedino bi istrijebio korov na svim razinama vlasti. taj korov koji je i SFRJ  državu uništio uništava i ovu RH. ova mala zajednica od par milijuna stanovnika ima po mojoj procjeni najveći postotak psihopata sociopata na broj stanovnika. evo ti je prva na vrhu Kolinda Grabar Kitarović full blown psychopath and malignant narcissistic bitch.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 15:17

Ministrica: Otkrili smo teške propuste u radu, predlažem smjenu ravnateljice

MINISTRICA Nada Murganić predložila je smjenu ravnateljice Centra za socijalnu skrb Zadar zbog teških propusta u radu koje je utvrdila inspekcija.

Uskoro opširnije


a koji kurac je ta ministrica i njena bulumenta klero ustaško udbaških uhljeba radila cijelo vrijeme???? hahah sad su otkrili sada. kao da nisu znali i prije ili im je interna kontrola u stanju hibernacije?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-otkrili-smo-teske-propuste-u-radu-predlazem-smjenu-ravnateljice/2067762.aspx

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 Fri 1 Mar - 15:32

Otudjenost je velika, svatko gleda sebe, ne zeli se mijesat ni u sto, ni u koga.
Sustav definitivno ne pomaze.
Napravljen je na temeljima indiferentnosti, izostanka proaktivnosti i profesionalnosti.
Pomaze iskljucivo dobro pozicioniranima, onima koji se znaju izborit za sebe i sljubljen je s nepotizmom.
Raj za totalni nered.
Koji ce biti i gori, obzirom koje se vrijednosti namecu i kako se ljudima manipulira.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 15:48

Gnječ wrote:
kic wrote:
tvoj odgovor je uglavnom institucionalno nasilje, i misliš da se samo treba držati propisa i sve bi bilo ako ne u redu, a barem bolje-

nema se šta riješiti, white trash je jedan sloj društva od brojnih drugih slojeva, i ima svoja unutrašnja pravila, svi govore kako će ova djeca biti istraumatizirana i da će se teško oporaviti, no što je mislim htjela reći megi: vjerojatno će se i oni reproducirati, i samo se perpetuira sve nažalost- pravog rješenja tu nema jer sve što želim reći da damage control ovdje nije moguć osim trenutno totalnog odvajanja djece od roditelja do čega će svakako doći jer oni završavaju u zatvoru, meni više straši generalna prevencija jer sve ide u smjeru uvijek da iz ekstremnih slučajeva normalne ljudi dobiju kazne iliti tzv prevencija o kojoj svi pričaju jako pozitivno uvijek, a tako se došlo u zapadnim zemljama do toga da se oduzimaju djeca jer ne jedu istovremeno s ostalima u vrtiću - primjer Norveške npr, postoji sve na netu, roditelji se boje službi tamo, želimo do toga doći očito..

razlika je abisalna ti si prihvatio ovu rvacku bulumentu fukara na vlasti kao bogomdanu elitu koja je eto tu za vječnost. ja se s takvim stavom ne slažem jer znam da su ovi psihopate koji vladaju već 30 godina itekako odgovorni za ekonomsko, moralno i etičko propadanje hrvatskog društva i da potenciraju patološka ponašanja koja su i njima prirodno stanje. nemožeš graditi kuću na takvim trulim temeljima, kuću treba srušiti temelje tj. političare, kler i sve one nemoralne vrijednosti i kriminal koji su oni  cijelom društvu implantirali kao društveno prihvatljiv način ponašanja a poštenje, empatiju i ostale pozitivne moralne vrijednosti stavili van zakona tj. kao nepoželjne.


ja ti 1000% jamčim da bi vlastoručno pobio 100  tisuća  tih hrvata koji danas vladaju po svim razinama. da dobro si čuo pobio bi ih sve ja sam jednog po jednog. tebi to izgleda zastrašujuće i da sam protiv hrvata i njihove tvoje države ali nisam jedino bi istrijebio korov na svim razinama vlasti. taj korov koji je i SFRJ  državu uništio uništava i ovu RH. ova mala zajednica od par milijuna stanovnika ima po mojoj procjeni najveći postotak psihopata sociopata na broj stanovnika. evo ti je prva na vrhu Kolinda Grabar Kitarović full blown psychopath and malignant narcissistic bitch.

pojedinac utjece na drustvo i vice versa, ne bi se puno promijenilo ni uz genocid..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 1 Mar - 15:53

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
tvoj odgovor je uglavnom institucionalno nasilje, i misliš da se samo treba držati propisa i sve bi bilo ako ne u redu, a barem bolje-

nema se šta riješiti, white trash je jedan sloj društva od brojnih drugih slojeva, i ima svoja unutrašnja pravila, svi govore kako će ova djeca biti istraumatizirana i da će se teško oporaviti, no što je mislim htjela reći megi: vjerojatno će se i oni reproducirati, i samo se perpetuira sve nažalost- pravog rješenja tu nema jer sve što želim reći da damage control ovdje nije moguć osim trenutno totalnog odvajanja djece od roditelja do čega će svakako doći jer oni završavaju u zatvoru, meni više straši generalna prevencija jer sve ide u smjeru uvijek da iz ekstremnih slučajeva normalne ljudi dobiju kazne iliti tzv prevencija o kojoj svi pričaju jako pozitivno uvijek, a tako se došlo u zapadnim zemljama do toga da se oduzimaju djeca jer ne jedu istovremeno s ostalima u vrtiću - primjer Norveške npr, postoji sve na netu, roditelji se boje službi tamo, želimo do toga doći očito..

razlika je abisalna ti si prihvatio ovu rvacku bulumentu fukara na vlasti kao bogomdanu elitu koja je eto tu za vječnost. ja se s takvim stavom ne slažem jer znam da su ovi psihopate koji vladaju već 30 godina itekako odgovorni za ekonomsko, moralno i etičko propadanje hrvatskog društva i da potenciraju patološka ponašanja koja su i njima prirodno stanje. nemožeš graditi kuću na takvim trulim temeljima, kuću treba srušiti temelje tj. političare, kler i sve one nemoralne vrijednosti i kriminal koji su oni  cijelom društvu implantirali kao društveno prihvatljiv način ponašanja a poštenje, empatiju i ostale pozitivne moralne vrijednosti stavili van zakona tj. kao nepoželjne.


ja ti 1000% jamčim da bi vlastoručno pobio 100  tisuća  tih hrvata koji danas vladaju po svim razinama. da dobro si čuo pobio bi ih sve ja sam jednog po jednog. tebi to izgleda zastrašujuće i da sam protiv hrvata i njihove tvoje države ali nisam jedino bi istrijebio korov na svim razinama vlasti. taj korov koji je i SFRJ  državu uništio uništava i ovu RH. ova mala zajednica od par milijuna stanovnika ima po mojoj procjeni najveći postotak psihopata sociopata na broj stanovnika. evo ti je prva na vrhu Kolinda Grabar Kitarović full blown psychopath and malignant narcissistic bitch.

pojedinac utjece na drustvo i vice versa, ne bi se puno promijenilo ni uz genocid..

nemoj meni docirati priglupim floskulama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 1 Mar - 15:55


floskule su to sto ti pricas, utopije maloljetnika, nametanje reda strahom i terorom, to nije sloboda i nikad nije bilo dugorocno rjesenje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Fri 1 Mar - 16:17

kic wrote:
nije ni prav da na temelju tako ekstremnog slučaja damo još veću moć državi čiji su propusti dalekosežniji i opseg im je puno veći od jednog ovakvog iz crne kronike-


nije.....ali tko daje moc drzavi?  gradani, jel.... uglavnom ne previse bistri,zaglavljeni u proslosti ,ne zele dobro buducim generacijma,djeci svojoj jer im ego,konzervativizam to ne dopusta....jer eto okrenut ce se predak u grobu bez obzira sto njegovo i danasnje doba nije za usporedbu....treba mnogo toga mijenjati, obitelj je naravno temelj ali ne moze se ni sve nauciti iz kniiga,jel....a to traje,odgoj......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky Fri 1 Mar - 16:19

Gnječ wrote:
night sky wrote:mene te socijalne sluzbe podsjecaju na crkvu.....patnja kao ultimativni oblik iskoristavanja..... i to uvijek najslabiji,najnezasticeniji.... valjda se hrane njima.
aben je jednom cak i spomenuo rijec gustati.u necijoj patnji se ne moze gustati... ali to je valjda danas normalno, vojska neosjetljivih,bezosjecajnih koj ne vide razliku izmedu voljeti svoje bolesno dijye i gustati u njegovim nedostacima....jer kao sto takvo bolesno dijte i ne zna da je bolesno ,tako ni ova jadna djeca nisu shvacala u kakvoj sredini odrastaju,niti su mogla,cvrsto vezana uz majku koja nista ne poduzima....jedino najstarije dijete ali prekasno.....uzas.


https://net.hr/danas/hrvatska/javilo-se-najstarije-dijete-iz-paske-obitelji-strpali-su-je-u-dom-kako-im-ne-bi-smetala-dok-se-izivljavaju-nad-ostalom-djecom/

"ukrala" si mi post :D  baš sam sad to isto tipkao i pojavi se obavijest da je night sky objavila post. pa si mislim ček da prije pročitam što je napisala pa ću poslije ja poslat post. ali napisala si isto što i ja pa nema potrebe da pošaljem moj post na forum jer je više manje isti kao tvoj.




:D ......... :x
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 16 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum