ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by vuksadinare 19/2/2019, 14:09

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/budimir-loncar-ne-zeli-primiti-medalju-grada-zagreba-ne-zelim-sudjelovati-u-javnom-igrokazu-koji-sramoti-domovinu/8396777/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by AssadNaPodmornici 19/2/2019, 14:11

jel to ovaj as koji je nama nametnuo sankcije na uvou oružja?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by vuksadinare 19/2/2019, 14:11

e moj budo..da si samo sudjelovao u nametanju embarga na oruzje hrvatskoj i bh-a kao sto jesi..to je dovoljno da ti se ne dodjeli odlikovanje bez obzira an sve drugo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by vuksadinare 19/2/2019, 14:11

AssadNaPodmornici wrote:jel to ovaj as koji je nama nametnuo sankcije na uvou oružja?
da..i jos se buni..nevjerojatno obraz-đon :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by AssadNaPodmornici 19/2/2019, 14:12

"U nastalim okolnostima niti mogu, niti želim primiti priznanje koje mi je htio uručiti zagrebački gradonačelnik.




Zašto Bandić njemu nudi medalje?.. zar Bandić nije domoljub, katolik i hercegovac?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by vuksadinare 19/2/2019, 14:13

AssadNaPodmornici wrote:"U nastalim okolnostima niti mogu, niti želim primiti priznanje koje mi je htio uručiti zagrebački gradonačelnik.




Zašto Bandić njemu nudi medalje?.. zar Bandić nije domoljub, katolik i hercegovac?
bandicje isti kurac kao i on...ne znas koji ej gori licemjer..on sto mu daje ili ovaj sto prima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by T. 19/2/2019, 15:12

Bogtemazo te komunjare žive ko kornjače...
Trebalo je to sve rješavat u ratu, tko bi ga se danas sjećao...

_________________
Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by vuksadinare 19/2/2019, 15:52

T. wrote:Bogtemazo te komunjare žive ko kornjače...
Trebalo je to sve rješavat u ratu, tko bi ga se danas sjećao...
stari moj...ne kuzi budo...da odlicja mogu zasluziti samo oni koji su u najgore vrijeme stali uz domovinu i bili spremni i zivot poloziti..te dali doprinos domovini na neke druge nacine humanitarnim radom,promocijom ili lobiranjem..a en onima koji su dali glas za embargo za oruzje narodu kojem pripadas ili si pripadao i koje izlazes nestanku...covjek koji je tek 1992 shvatio da mu se juga raspala..i sad on iz protesta nece primiti odlicje..kojeg jebenog protesta jesi ga zasluzio zapitaj se konju stari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by AssadNaPodmornici 19/2/2019, 16:01

veće je sranje taj bosanac bandić kojeg pola foruma hvali, ero ga uzdiže u nebo, 
iako je bandić bio član komunističke partije pa se onda prešalta u "kvazi konzervativca".
i onda isti taj bandić daje medalje ovim veleizdajnicima.. ali eto bosanska katolička falanga ero, matilda
će mene proglasiti yugoslovaenom i srbinom 

da sam ja bio o poziciji vlasti 91-99 nebi ovakvi stigli niti djeliti medalje, niti dobijati medalje
niti bi njihovi rodijaci sendvičari se rugali sa ostalim hrvatima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by RayMabus 19/2/2019, 16:29

Sudionik NOB-a.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba Empty Re: Budo Loncar odbio odlikovanje grada Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum