ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Guest 8/2/2019, 10:23

mortal wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Za razliku od iseljavanja u doba JUGOSKAVIJE 
Iz hrvatske se iseljavaju : 

MLADI SKOLOVANI I OBITELJSKI LJUDI 
sa cijelim obiteljima 


U jugosksviji su iselili samo ili otac ili majka a djeca bi ostajala 
Drugim rijecima NOVAC SE OD ZARADE ULAGAO U JUGOSLSVIJI U UZGRADNJU KUCA , SKOLOVANJE DJECE ITD

DANAS MLADI HRVATI SVOJ ZIVOT U POTPUNOSTI OSTVARUJU U IRSKOJ, NJEMACKOJ ITD

Pa naravno, danas svi govore strane jezike i svi imaju putovnica...pardon, osobne, i mogu putovati kud žele i kad žele.
Za putovnicu su se onda pisale molbe, pa ako odobre odobre...Qrtza bi je dobile cijele obitelji, ko bi onda devize slao.
S devizama nitko nije raspolagao. Kurs se određivao u Beogradu, po izboru crvene oligarhije.
Lažeš ovdje ovim madim ljudima, ali ne možeš i meni.
Ovaj odgovor znaci DOSLOVNO I PRENESENO neka se Hrvati iseljavaju 

tko to odobrava i komu je svejedno ZNA SE 

Ero sero boli te dupe za to jrl tak
Ero je svoje uhljebio trpačinom,  za druge ne mari, zato tako zbori. Nisu svi Hrvati takvi. 

Drugo je bio kapitalizam nekad i bježanje iz sistema koji nekim skupinama nije odgovarao, drugo je ovo što se dabnas dešava. Ni jedan pravi Hrvat, posebno katolik ne može podržavati ovakvu situaciju. 

Trebale su sve državne (narodne) firme ostati državne (narodne), a tko se osjećao sposobnim pustiti mu da stvara svoje carstvo, ali što je napravljeno- PLJAČKA.
Pojedinci kao Ero se bahate kako su sposobni i stvaraju. Ne nisu stvarali nego krali. Zbili sebi prijevarom ono što su drugi stvarali godinama, desetljećima, neke firme čak i više od stoljeća. 
Pravi kapitalisti su oni koji svojim trudomk i umjećima stvaraju svoje vlastito. 
Lustraciju zločinaca, pljačkaša i svega krivičnog kao i mnoge promjene zakona bi trebalo napraviti. I nije nemoguće to izvesti!
:tu :cro :beer

Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:27

mortal wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Za razliku od iseljavanja u doba JUGOSKAVIJE 
Iz hrvatske se iseljavaju : 

MLADI SKOLOVANI I OBITELJSKI LJUDI 
sa cijelim obiteljima 


U jugosksviji su iselili samo ili otac ili majka a djeca bi ostajala 
Drugim rijecima NOVAC SE OD ZARADE ULAGAO U JUGOSLSVIJI U UZGRADNJU KUCA , SKOLOVANJE DJECE ITD

DANAS MLADI HRVATI SVOJ ZIVOT U POTPUNOSTI OSTVARUJU U IRSKOJ, NJEMACKOJ ITD

Pa naravno, danas svi govore strane jezike i svi imaju putovnica...pardon, osobne, i mogu putovati kud žele i kad žele.
Za putovnicu su se onda pisale molbe, pa ako odobre odobre...Qrtza bi je dobile cijele obitelji, ko bi onda devize slao.
S devizama nitko nije raspolagao. Kurs se određivao u Beogradu, po izboru crvene oligarhije.
Lažeš ovdje ovim madim ljudima, ali ne možeš i meni.
Ovaj odgovor znaci DOSLOVNO I PRENESENO neka se Hrvati iseljavaju 

tko to odobrava i komu je svejedno ZNA SE 

Ero sero boli te dupe za to jrl tak
Ero je svoje uhljebio trpačinom,  za druge ne mari, zato tako zbori. Nisu svi Hrvati takvi. 

Drugo je bio kapitalizam nekad i bježanje iz sistema koji nekim skupinama nije odgovarao, drugo je ovo što se dabnas dešava. Ni jedan pravi Hrvat, posebno katolik ne može podržavati ovakvu situaciju. 

Trebale su sve državne (narodne) firme ostati državne (narodne), a tko se osjećao sposobnim pustiti mu da stvara svoje carstvo, ali što je napravljeno- PLJAČKA.
Pojedinci kao Ero se bahate kako su sposobni i stvaraju. Ne nisu stvarali nego krali. Zbili sebi prijevarom ono što su drugi stvarali godinama, desetljećima, neke firme čak i više od stoljeća. 
Pravi kapitalisti su oni koji svojim trudomk i umjećima stvaraju svoje vlastito. 
Lustraciju zločinaca, pljačkaša i svega krivičnog kao i mnoge promjene zakona bi trebalo napraviti. I nije nemoguće to izvesti!
cak nije ni u tome problem sto se ere tice...problem je sto on cak brani one svoje koji su dokazani negativci..ja znam hercegovaca koji takve ne brane makar im bili i rod...mislim da s ecisto razumijemo ne mislim tu sad samo na hercegovce...ima kukolja svagdje...i kod drugih...ero se vise stavlja u tradicionalno po sistemu..'moj je kakav je takav je'...sto prakticiraju vecinom ljudi starije zivotne dobi jer su tako odgojani posebno u patrijahilnijim okruzenjima..po ovom zborenju..'sinko je da ne valja nije bas dobar ali tvoja je krv tvoj je rod valja mu uvijek pomoci'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by immortal 8/2/2019, 10:31

:tu istina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by immortal 8/2/2019, 10:31

pismejker wrote:
:tu :cro :beer
:tu tnx
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:33

napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by immortal 8/2/2019, 10:36

vuksadinare wrote:napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
uz sve nabrojeno vrlo je neumjereno je i bezobzirnio porovkativan
postoje i drugi ljudi, svi imaju pravo na život
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Guest 8/2/2019, 10:40

vuksadinare wrote:napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
joj Fuk slusaj ovo...

Neki dan setam sa Rujkom po gradu i usput obavljam placanje obaveza...stali mi sad mudrovati gdje cemo poslije sjesti i popiti kofi..i ajd odlucili,sjednemo,kad ono dva balkanska lika,ko iz crtića..klampavi veliki koshcati,tutlekasto pitomih faca..sjede za susjednim stolom i tiho pricaju...
"A covjece,jebote..u ovim godinama nam kazu da moramo uciti i jezik i struku..jebote...,"ovaj drugi.. "de ba.suti,moglo je i gore proci..."
Nisam izdrzao okrenem se prema njima i dobacim.."Tko vas jebe kad niste pazili na satu.."
Ono sva trojica se dobro nasmijali,jos jednu turu narucili malo popricali i svak na svoju stranu..ajd uljepsali mi dan i nasmijali me.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:44

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
joj Fuk slusaj ovo...

Neki dan setam sa Rujkom po gradu i usput obavljam placanje obaveza...stali mi sad mudrovati gdje cemo poslije sjesti i popiti kofi..i ajd odlucili,sjednemo,kad ono dva balkanska lika,ko iz crtića..klampavi veliki koshcati,tutlekasto pitomih faca..sjede za susjednim stolom i tiho pricaju...
"A covjece,jebote..u ovim godinama nam kazu da moramo uciti i jezik i struku..jebote...,"ovaj drugi.. "de ba.suti,moglo je i gore proci..."
Nisam izdrzao okrenem se prema njima i dobacim.."Tko vas jebe kad niste pazili na satu.."
Ono sva trojica se dobro nasmijali,jos jednu turu narucili malo popricali i svak na svoju stranu..ajd uljepsali mi dan i nasmijali me.. king king king
pa to je ono sto sam rekao..a mozda su bas ta dvojica neke lobine,krimosi,nevaljalci..ali eto ti sretan kad si cuo kakvu domacu rijec..e takvi onda pocnu lijepom pricom naravno zataskaju o sebi sve i lazno se prikazu..ti sav sretan..malo pomalo druzenje dok te ne izvozaju ne bi bio jedini..znam ja takvih dosta u nizozemskoj dok sam bio..pa cak jedna od zrtava je moja mama...od tad ona kad je cula ili se upoznala sa nekim nasim ili sa ex-yu prostora..prvo dobra provjera,pedigre i slicno :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:47

za eru znam da boluje od te staromodne i migrantske bolesti...jer na svaku kritiku pa i onih dokazanih negativaca a koji su njegove zeme skace kao oparen po sistemu 'a kakvi su tvoji'...makar vjerojatno i on sam zna u dubini duse da je taj negativac..'ali jebe mu mater moj je pa kakav takav je valja mu pomoci'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:50

drugo..za razliku do ere tu ej jos gluplja sora koja generalizira hercegovce...i samim time jos vise da povoda eri a i slicnima da brane svoje makar i ne valjali..tako da imamo tu ciste suprotnosti eru i soru koji oose svak iz svojih razloga u krajnosti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Guest 8/2/2019, 10:50

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
joj Fuk slusaj ovo...

Neki dan setam sa Rujkom po gradu i usput obavljam placanje obaveza...stali mi sad mudrovati gdje cemo poslije sjesti i popiti kofi..i ajd odlucili,sjednemo,kad ono dva balkanska lika,ko iz crtića..klampavi veliki koshcati,tutlekasto pitomih faca..sjede za susjednim stolom i tiho pricaju...
"A covjece,jebote..u ovim godinama nam kazu da moramo uciti i jezik i struku..jebote...,"ovaj drugi.. "de ba.suti,moglo je i gore proci..."
Nisam izdrzao okrenem se prema njima i dobacim.."Tko vas jebe kad niste pazili na satu.."
Ono sva trojica se dobro nasmijali,jos jednu turu narucili malo popricali i svak na svoju stranu..ajd uljepsali mi dan i nasmijali me.. king king king
pa to je ono sto sam rekao..a mozda su bas ta dvojica neke lobine,krimosi,nevaljalci..ali eto ti sretan kad si cuo kakvu domacu rijec..e takvi onda pocnu lijepom pricom naravno zataskaju o sebi sve i lazno se prikazu..ti sav sretan..malo pomalo druzenje dok te ne izvozaju ne bi bio jedini..znam ja takvih dosta u nizozemskoj dok sam bio..pa cak jedna od zrtava je moja mama...od tad ona kad je cula ili se upoznala sa nekim nasim ili sa ex-yu prostora..prvo dobra provjera,pedigre i slicno :D

Ma jok krimosi..vidis one težacke,dobrocudne face,a vidi se da su cijeli zivot tesko radili..visoki kostunjavi,ispijenih lica..grubih saka..
takvi obicno i ostanu na takvim poslovima..ipak im zazeljeh srece.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 10:52

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:napose je to jos vise izrazeno kod onih koji su u tuđini..pa vjerojatno nostalgija...po sistemu sto dalje do srca to mi blizi...pa je sretan da naiđe ili se druzi sa zemom,rođakom koji nije bajan ali eto da cujem domacu besidu,ric...pa mi srce puno..onda na zalost ovi negativci skuze tu boljku pa to obilno iskoristavaju takve koji su sretni sto mu se nađe kakav domaci covik u blizini jer su isprepleteni izrazenom nostalgijom za domom
joj Fuk slusaj ovo...

Neki dan setam sa Rujkom po gradu i usput obavljam placanje obaveza...stali mi sad mudrovati gdje cemo poslije sjesti i popiti kofi..i ajd odlucili,sjednemo,kad ono dva balkanska lika,ko iz crtića..klampavi veliki koshcati,tutlekasto pitomih faca..sjede za susjednim stolom i tiho pricaju...
"A covjece,jebote..u ovim godinama nam kazu da moramo uciti i jezik i struku..jebote...,"ovaj drugi.. "de ba.suti,moglo je i gore proci..."
Nisam izdrzao okrenem se prema njima i dobacim.."Tko vas jebe kad niste pazili na satu.."
Ono sva trojica se dobro nasmijali,jos jednu turu narucili malo popricali i svak na svoju stranu..ajd uljepsali mi dan i nasmijali me.. king king king
pa to je ono sto sam rekao..a mozda su bas ta dvojica neke lobine,krimosi,nevaljalci..ali eto ti sretan kad si cuo kakvu domacu rijec..e takvi onda pocnu lijepom pricom naravno zataskaju o sebi sve i lazno se prikazu..ti sav sretan..malo pomalo druzenje dok te ne izvozaju ne bi bio jedini..znam ja takvih dosta u nizozemskoj dok sam bio..pa cak jedna od zrtava je moja mama...od tad ona kad je cula ili se upoznala sa nekim nasim ili sa ex-yu prostora..prvo dobra provjera,pedigre i slicno :D

Ma jok krimosi..vidis one težacke,dobrocudne face,a vidi se da su cijeli zivot tesko radili..visoki kostunjavi,ispijenih lica..grubih saka..
takvi obicno i ostanu na takvim poslovima..ipak im zazeljeh srece.. :clown
ma pusti ti to..izgeld vara kaze poslovica...takav jedan slican na kojeg se moja mater smilovala iskoristio ju je dobranu...navodno 'posudio' od nje 3 500 tadasnjih guldena koji su tu bili po kursu negdje kao njemacka marka onda nesto malo slabiji...i nikad vratio i jednostavno nestao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by vuksadinare 8/2/2019, 11:03

evo po cemu se u jednoj stvari ero i sora doslovce blizanci...a to je recimo kad sori nesto kazes protiv muslimana ona na isti nacin skoci oparena kao ero u slucaju hercegovaca..ni ona nije kriticna prema muslimanima u bh-a..po sistemu..'kakav je takav je ali je moj'...naravno mozemo se u to uvjeriti u bezbroj njenih postova..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by flumen 8/2/2019, 11:07

pustite eru, ero je nas...baba sora je Problem...njoj smeta U i H

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Sora 8/2/2019, 14:17

flumen wrote:pustite eru, ero je nas...baba sora je Problem...njoj smeta U i H

Pa naravno .
Očekivano 
Ovca iz rijeke se javlja, jedan od izroda riječkih koji su patili za vrijeme socihalizma 
A sve te nsbijem na kurcine tj dildoe 
Znam kome sam problem 
  Rvatinama s dna bačve, vjetijatno i doslovno 
  Popizdenim antikomunistima koji istovremeno tvrde da je Isus Ljubav 
  Kojeksvim crkvenom talogu koji ne razumije papu nego tvrde da je antikrist 
  Budalama koje ne shvacaju nista pod nebom nego se uvslilo u balkansko blati 
Itd 

Jednostavno
Fijumen . Bas mi drago da sam ti problrm. 
Ti mrni nisi. 
Uvijek sam imala razumjevanje za lose ucennike 
Makar ne bas za lose ljude 
Kao ti. Los si covjece . 
Oshecam zadah ..trulezi ..lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Sora 8/2/2019, 14:20

Meni smeta U i H 

Znas kaj mi smeta ? 
 Mokre gaćice 
 Rub gaćica u pi.ki 
Itd 
NEmas ti pojma kaj meni smeta jer me loviš na U i H 

NADAM SE DA TE ovih par čitatelja ovdje ne jebe za suhu šljivu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by flumen 8/2/2019, 14:21

Sora wrote:
flumen wrote:pustite eru, ero je nas...baba sora je Problem...njoj smeta U i H

Pa naravno .
Očekivano 
Ovca iz rijeke se javlja, jedan od izroda riječkih koji su patili za vrijeme socihalizma 
A sve te nsbijem na kurcine tj dildoe 
Znam kome sam problem 
  Rvatinama s dna bačve, vjetijatno i doslovno 
  Popizdenim antikomunistima koji istovremeno tvrde da je Isus Ljubav 
  Kojeksvim crkvenom talogu koji ne razumije papu nego tvrde da je antikrist 
  Budalama koje ne shvacaju nista pod nebom nego se uvslilo u balkansko blati 
Itd 

Jednostavno
Fijumen . Bas mi drago da sam ti problrm. 
Ti mrni nisi. 
Uvijek sam imala razumjevanje za lose ucennike 
Makar ne bas za lose ljude 
Kao ti. Los si covjece . 
Oshecam zadah ..trulezi ..lol!

smej se ti smej krezuba babo...doc ce i tebi Alkohol jetre...
inshallah...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Sora 8/2/2019, 14:23

Eto 
Hrvatska kultura u punom sjaju 
Ma ne zavredujes sekunde mog vremena 
ODJebi kretenu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by flumen 8/2/2019, 14:24

Sora wrote:Eto 
Hrvatska kultura u punom sjaju 
Ma ne zavredujes sekunde mog vremena 
ODJebi kretenu

ljubi te chika :<3

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Sora 8/2/2019, 14:25

Ma goni se

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by flumen 8/2/2019, 14:29

Sora wrote:Ma goni se

ma ljubi te chika :<3
ko je to maju soju jutio? ocemo ga majo :spank

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :) - Page 3 Empty Re: Kako se bježalo iz Jugoslavije u truli kapitalizam :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum