ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:03

Rabarbara wrote:
pismejker wrote:


ne kujiš ti Moškije draga Raby..

Uza sto uzivamo u plijenu osvojenom,mi se volim o ipohvaliti lovinom..sasvim prirodna reakcija..sto ce Beta i gama "moškije" sa tim slikama nas ne zanima king


Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Lookou11
Ma dobro. Postoje lovine i nešto što je iznad toga, što je vrijednije od ulova... 
 
Ili je baš sve lovina? 

Ako je svaka žena tek lovina muškarcu, onda ja fakat nemam pojma o muškarcima. A Hladno pivo laže.  :D


Eto,ja volim kad se moja Rujka odjene zategnuto i sexy,volim da vidim da drugi Moškije je gledaju,ponosan sam na to..prezgodna prelijepa,imama cast da budem njen Moškija i ona moja Cura..
cisto ponos je moškiji kad ima lijepu i zgodnu zenu kraj sebea.. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by veber 28/1/2019, 19:04

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
Rabarbara wrote:
pa tijelo.
Cuj veberu , prestani mi cackat po slikama , po starim postovima , smanji mastu i konspiraciju i okani me se ukratko.
ok
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:06

ljubo1212 wrote:
Rabarbara wrote:da je ovako javno objavljuješ, da ti netko drka na tihu patnju...ono mislim... ne znam. 

A možda je mene samo vrijeme pregazilo. Ja sam neka druga generacija

pardoniram brkata gospođo, uzimam si za pravo da smo sličnih godina, samo su vaše bolje raspoređene, mene život nije tako mazio
moram reći, meni je dosta mojih, pa taman posla da drkam na tuđe patnje
Pardoniram Ljubo bez brkova,vjerujem da smo sličnih godina. 

Bez obzira što me nije mazio ni onaj tko je trebao, a ne tamo neki život, ja sam svoje godine složila u prvi plan... odmah iznad srca. Neka ga pričuvaju.  :D

Ispričavam se. 
Veberu izuzmi Ljubu cvelfcvelf iz gornje primjedbe. On drka na svoje patnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by ljubo1212 28/1/2019, 19:07

Rabarbara wrote:A nu papka. Pošaljem mu sliju na pp i on je objavi  :_| 

Sad kad si me raskrinkao, mogu je staviti na avatar. :)

Ljubo cvelfcvelf, s obzirom na krunu koju držiš u ruci, predmijevam da je s tobom na avataru tvoja žena majka i kraljica. 

Zatvori oči kao i ona, na trenutak zaboravi moje brkove (koji su, predmijevam, bujniji od tvoje obje frizure) i zamisli ovo bujno poprsje kad se uzbiba. 
Diši, Ljubo, diši...

milostiva, ja sam loš medij za čuvanje tajni, ono, ne uzdajte se u me..
nego, jeste razmišljali blagi posjet okulisti, ono, kakva kruna, to je niska srdelica za forumske tuljane, duga priča
ne, nemrete nikaj ljubi, taj roni na dah, ko pčela u žlici čaja, premda priznajem, natpis na poprsju, uzbibavanje, smantalo bi to i većega muškardina
a di neće ovakega mlakonju ka ča san ja :D
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:08

Rabarbara wrote:
veber wrote:a kada već serem. žena koja mi rodila djecu. susjed bio u ophodnji, ejj omakne joj se. žena ne da je zgodna nego je zgodna. forumskoj ekipi ladice opale.

sami sebe određujemo.
Da. To je to. 
Bitno je fascinirat forumsku ekipu.  :|

a šta će me fascinirat takva slika već odavno postoji Venera pred ogledalom od slikara Diega Velazqueza koju je 14. ožujka 1914. jedna militantna feministkinja razderala.

14. ožujka 1914., Velázquezova Venera ispred ogledala razderana

“Nema gotovo dana, a da ne čujemo za kakovo nedjelo engleskih pobornica za ženska prava, kojima hoće prisiliti mjerodavne faktore, da ispune njihove zahtjeve za ženska prava. No kako ti mjerodavni faktori, pače ni sama javnost ne simpatizira sa načinom borbe sufrageta, kao ni sa njihovim zahtjevima, to su one postale sve nasrtljivije i bezobzirnije te pale i ruše poput Turaka sve do čega dodju, samo da na sebe svrate pozornost. Ovih dana izvela je jedna od njih opet jedno nedjelo, oštetivši u londonskoj narodnoj galeriji skupocjenu Velasquesovu sliku „Venera pred ogledalom”.”

Izvor: Ilustrovani list, 21. ožujka 1914.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 6134126450_f6ae1b8bfb_b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:11

Kakogod,fala puno Bogu na zenama sto ih stvori da nama Moškijama ne bude dosadno i da imamo u cemu uzivati..Tijelom,duhom i okom...mdaaa... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:12

ljubo1212 wrote:
Rabarbara wrote:A nu papka. Pošaljem mu sliju na pp i on je objavi  :_| 

Sad kad si me raskrinkao, mogu je staviti na avatar. :)

Ljubo cvelfcvelf, s obzirom na krunu koju držiš u ruci, predmijevam da je s tobom na avataru tvoja žena majka i kraljica. 

Zatvori oči kao i ona, na trenutak zaboravi moje brkove (koji su, predmijevam, bujniji od tvoje obje frizure) i zamisli ovo bujno poprsje kad se uzbiba. 
Diši, Ljubo, diši...

milostiva, ja sam loš medij za čuvanje tajni, ono, ne uzdajte se u me..
nego, jeste razmišljali blagi posjet okulisti, ono, kakva kruna, to je niska srdelica za forumske tuljane, duga priča
ne, nemrete nikaj ljubi, taj roni na dah, ko pčela u žlici čaja, premda priznajem, natpis na poprsju, uzbibavanje, smantalo bi to i većega muškardina
a di neće ovakega mlakonju ka ča san ja :D
Gospon, ne poznam povijest ovog foruma. 
Ali neke stvari se nikad ne mijenjaju. Zaron u žlicu čaja zna biti poguban, ukoliko nemaš iskustva ronjenja. :D

Da, neke zanimljive riječi ostanu u sjećanju. Onako. Bez veze. Usput. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:15

uffff,odoh..Rujka pravi vruce lepinjice sa topljenim trapistom i nekim dimljenim kobasama..ajd zdravo Raby,svako dobro zelim..kretence letvom po glavi,po mogucnosti onoj sa čavlima.. :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:20

ljubo1212 wrote:



hm, bila je jedna damica na vipu, koja je favorizirala ovu stvar, ne, nije valjda :)
nije imala brke, ali to je bilo davno
Misliš na ona vremena kad se čekalo po pola sata da ti učita post? :D


Brkovi ti izrastu kad i frustriraT.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:29

pismejker wrote:

Eto,ja volim kad se moja Rujka odjene zategnuto i sexy,volim da vidim da drugi Moškije je gledaju,ponosan sam na to..prezgodna prelijepa,imama cast da budem njen Moškija i ona moja Cura..
cisto ponos je moškiji kad ima lijepu i zgodnu zenu kraj sebea.. :)
Ma gle Pis, nije ni ženama nepoželjno imati zgodnog tipa uza se, ali... sve ima svoju granicu. 

Ne znam. Meni je to seksi utegnjivanje uvijek bilo degutantno. 

Ali, nisam ja mjerilo ničemu, tako da zanemari što pišem. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:34

dzango wrote:
marcellus wrote:

nisam u tok, šta čika šta sendvič
RECI NE ČIKI SA SENDVIČIMA. Samo na ćirilici, normalno.
Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Protest-Beograd2

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by kaya 28/1/2019, 19:41

:)
vidim jednoo crno oko vragolasto ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 19:46

kaya wrote::)
vidim jednoo crno oko vragolasto ..
Meščini da je onaj na drugoj strani s cigaretom. 
Džango, koji si ti, lijevi ili desni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 20:20

kaya wrote::)
vidim jednoo crno oko vragolasto ..

Uvuko glavu u ramena i bježi od fotoaparata ko od vraga.   Razvidno je da se kreće u društvu zrelijih gospođa i prosvjednika, ljutitih na režim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 20:28

Polaganom analizom i forenzičkim pristupom, zaključujem da je Džango označena osoba. Nosi naočale naravno, jer je vid sjebo na netu. Odlučio je malo odmoriti, pa se nakratko odmaknuo od transparenta.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Protes10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by kaya 28/1/2019, 20:44

Ostajem  pri intuiciji , usput mislim da si ti zaokruzio zenu :)
Sjecas se one slike sa sjenkom ? Haha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by kaya 28/1/2019, 20:48

Rabarbara wrote:
kaya wrote::)
vidim jednoo crno oko vragolasto ..
Meščini da je onaj na drugoj strani s cigaretom. 
Džango, koji si ti, lijevi ili desni?
Vidis.. moze i to biti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by veber 28/1/2019, 21:18

kofein wrote:Polaganom analizom i forenzičkim pristupom, zaključujem da je Džango označena osoba. Nosi naočale naravno, jer je vid sjebo na netu. Odlučio je malo odmoriti, pa se nakratko odmaknuo od transparenta.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Protes10
a crvenkapicu nisi skužil?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 21:20

kaya wrote:Ostajem  pri intuiciji , usput mislim da si ti zaokruzio zenu :)
Sjecas se one slike sa sjenkom ? Haha

Naravno da se sjećam.  Prozreo me gad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Guest 28/1/2019, 21:24

veber wrote:
kofein wrote:Polaganom analizom i forenzičkim pristupom, zaključujem da je Džango označena osoba. Nosi naočale naravno, jer je vid sjebo na netu. Odlučio je malo odmoriti, pa se nakratko odmaknuo od transparenta.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Protes10
a crvenkapicu nisi skužil?

Ne. Skužio sa gđu s plavom kapom i skamenio se....ista moja ujna. Mislim si, što će ona tamo kad ne voli gužvu i Srbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by veber 28/1/2019, 21:37

kofein wrote:
veber wrote:
kofein wrote:Polaganom analizom i forenzičkim pristupom, zaključujem da je Džango označena osoba. Nosi naočale naravno, jer je vid sjebo na netu. Odlučio je malo odmoriti, pa se nakratko odmaknuo od transparenta.

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Protes10
a crvenkapicu nisi skužil?

Ne. Skužio sa gđu s plavom kapom i skamenio se....ista moja ujna. Mislim si, što će ona tamo kad ne voli gužvu i Srbe.
žena malo otišla vidjet puta.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju - Page 8 Empty Re: Tedeschi Jr. ženi 17 godina stariju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum