ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by marcellus 28/8/2018, 10:29

https://www.breitbart.com/texas/2018/08/27/texas-teachers-aide-gets-60-years-for-repeatedly-raping-11-year-old/

_________________
Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 10:47

Mislim da je previše

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by T. 28/8/2018, 11:08

AssadNaPodmornici wrote:Mislim da je previše
10 puta silovala dijete od 11 godina ?
zamisli da je silovatelj i djevojčica, spržilo bi ga ko filet brancina u dubokoj masnoći...
meni je simptomatičnije što se za ovako bolesne stvari izriču kazne umjesto liječenja u odgovarajućim ustanovama...
hoće reći, pedofilija nije psihički poremećaj al nije ni društveno prihvatljivo ponašanje, još...
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Yehudim 28/8/2018, 11:25

Ja ostro osudjujem ponašanje sutkinje kao i presudu.


To je neprihvatljivo jer, zna se da dica u Americi odrastaju brže


i sazrijevaju još prije desete godine.

    Eo primjera:

 Devetogodišnji je dječak izvršio samoubojstvo nakon što je četiri dana trpio maltretiranje u školi u Denveru u američkoj saveznoj državi Colorado.
Njegova je majka Leia Pierce rekla za KDVR-TV da joj je njezin sin Jamel Myles tijekom ovog ljeta otkrio da je gay. Jamel je to htio reći i učenicima u svojoj školi jer se ponosio time što je gay, otkrila je njegova majka.
Škola u koju je išao Jamel tvrdi da tamo postoje savjetnici za krize koji su na raspolaganju učenicima, a školski je sustav obiteljima poslao pisma o mogućnostima dodatnog savjetovanja za učenike.

U pismu adresiranom na obitelji učenika stoji da je Jamelova smrt 'neočekivani gubitak za školsku zajednicu'. U pismu škola roditelje upozorava na znakove stresa koje bi trebali primijetiti kod svoje djece.
--------------------------------------------------

  Eto, vidimo da je mulac od -9- god


 i te kako bio svjestan svoje sexualnosti te opredjeljenja.
 
Možda već okušan u praksi.
-------------------------------------
  Hm......ministrant ???

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Leviathan2 28/8/2018, 11:57

hm, seksizam od strane drzave i diskriminacija njene seksualnosti

_________________
Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Guest 28/8/2018, 12:05

Neka bude sretna, u stara dobra vremena bi dobila inekciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Trinity 28/8/2018, 15:42

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Mislim da je previše
10 puta silovala dijete od 11 godina ?
zamisli da je silovatelj i djevojčica, spržilo bi ga ko filet brancina u dubokoj masnoći...
meni je simptomatičnije što se za ovako bolesne stvari izriču kazne umjesto liječenja u odgovarajućim ustanovama...
hoće reći, pedofilija nije psihički poremećaj al nije ni društveno prihvatljivo ponašanje, još...
U HR ne bi.
Kod mojih u selu otac silovao svoje dvije maloljetne kćeri (osnovna škola), dobio par godina.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Regoč 28/8/2018, 17:44

U HR nema smrtne kazne. Nažalost!

_________________
Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje Empty Re: Ravnopravnost spolova u praksi: 60 godina robije ženi za silovanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum