ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/2/2019, 20:28

Tominjo jel si išao an tekmu?

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 15/2/2019, 22:33

Serbia Strong wrote:Tominjo jel si išao an tekmu?
Trebao sam ići, ali sam na kraju izvisio za karte. Dosta mojih je išlo bez karata. Neki su ušli, većina nije. A neki su imali karte pa nisu ušli na stadion.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2019, 00:56

muckodjubre wrote:U jednom trenutku policajac na konju, kao u kaubojskim filmovima. ulijeće među navijače, a jedan od huligana, staje ispred konja u boksačkom gardu! Da, kao da je s druge strane neki sparing partner u ringu, a ne policijski konj. Samo jednom u životu vidjeli smo da je netko nokautirao konja, bio je to Arnold Schwarzenegger u filmu Conan. Gleda huligan, gleda konj. I nitko ne uzmiče.
I trajalo bi to vjerojatno još i danas da konj nije okrenuo glavu 




Pametniji popustio
Moj dida je nokautira konja i srušija ga.  :D

Najbolesniji i najluđi konj kojeg su imali, uvik je radija dišpete i zna je udriti svakog. Jedino se dida boja kad bi ga vidija.  :^0

Btw. vidim da se ne diže toliko prašine oko ovih nereda, e da je Torcida bila tamo već bi večeras bila udarna tema svih medija, i u emisiji Otvoreno, pardon Zatvoreno  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2019, 01:25

Cijelu situaciju komentirali su iz Dinama priopćenjem koje je potpisao klupski povjerenik za sigurnost Krešimir Antolić.

"GNK Dinamo je napravio sve što je mogao kako bi spriječio incidente u Plzenu. Uoči utakmice u nekoliko smo navrata upozorili domaćina o potencijalnom dolasku velike skupine navijača Dinama bez ulaznica. Molili smo ih da nam omoguće povećanje kontingenta ulaznica, otputovali smo u Češku tri tjedna prije utakmice i to isto ih tražili na licu mjesta ali nije bilo pozitivnog odgovora.

Obratili smo se i UEFA-i, najvišim pozicioniranim dužnosnicima za sigurnost i najavili ovakav rasplet u Plzenu, ali organizator nije reagirao pozitivno.

Išli smo toliko daleko da je s nama u Plzen putovala i ekipa koja je bila spremna odmah krenuti s prodajom ulaznica ako organizatori to odluče na dan utakmice, ali niti tu nismo uspjeli uvjeriti domaćina.

Paralelno s time, klub je svojim komunikacijskim kanalima i preko medija upozoravao svoje navijače o striktnoj provedbi kontrole na ulazima i kako nitko tko nije češki rezident neće moći ući na tribine s domaćim navijačima.

Nakon dojave o neredima, spustio sam se među navijače i pokušao razgovorom riješiti probleme. U tom trenutku domaćini su bili blizu odluke da nikoga ne puste na gostujući sektor. Dakle, niti tih 627 navijača s ulaznicama niti bilo koga drugoga. Razumnim djelovanjem svih – i nas i predstavnika naših navijača uspjeli smo izbjeći još veće probleme i dogovorili smo da ipak popuste te da ostale navijače odvedu na mjesto gdje će im biti omogućeno gledanje utakmice.

Na kraju, najveći dio odgovornosti za ono što se dogodilo u Plzenu ide u smjeru organizatora. Imali su dvije tisuće manje gledatelja od punog kapaciteta i mogli su nam izaći u susret, prodati ulaznice i imati situaciju pod kontrolom. Moram izraziti i čuđenje pripremom utakmice kroz međunarodnu policijsku suradnju, osobito sa strane češke policije, koja je, iako upozorena o mogućim problemima, prihvatila angažman samo dva policijska službenika našeg MUP-a, što na brojku od više tisuća navijača u Pragu, Plzenu, na i oko stadiona, sasvim sigurno nije moglo polučiti nikakav bitan učinak", stoji u priopćenju.
_____________________________________

Koji licemjeran smrad. 
Pa zna se kakva su pravila i koliko ulaznica ovisno o veličinu stadiona je domaćin obavezan dati gostima. Sve više od toga je stvar dobre volje, ako su to česi odbili, u čem je problem?
A zaboravlja smrad kako je GNK Dinamo svojedobno radio svoje Crne liste neovisno od onih koje ima Policija, kako neki navijači iako nisu izgrednici i iako nisu kažnjavani nisu mogli kupiti ulaznicu za utakmicu Dinamo-Hajduk, i kako navijači dođu na ulaz u grad par sati prije utakmice, pa opet ne uspiju prije dugog poluvremena doći do stadiona uopće. Ako i dođu, tko zna hoće li moći kupiti ulaznicu. 
Sad tu proziva organizatore utakmice u Plzenu kao krivce jer je došlo puno više ljudi bez ulaznice  pa su tili nasilno uči na stadion .  :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/2/2019, 11:29

Bog te jeba tulava, a koga da prozove nego organizatora? Pa jel' može Dinamo i Antolić zabraniti ljudima odlazak u Češku? A za red oko stadiona i na stadionu valjda je najodgovorniji organizator utakmice a ne dragi bog. Bitno da forumska  jocolor tu laprda bez veze i smisla. 
I ne izmišljaj. Nisu navijači u Zagrebu do stadiona došli "tek negdje do poluvremena", jer utakmica nije imala prvo poluvrijeme pošto su igrači i vodstvo HNK hajdućić šrd, na nagovor navijača, procijenili da im je pametnije pobjeći u Split nego utakmicu odigrati.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/2/2019, 11:33

lažu kučke dinamovske!

u Maksimiru ne mogu skupiti 1000 ljudi, a kao u plzenu ih bilo duplo više.

valjda tovari znaju. 
naučili u žilini.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2019, 11:39

Dinamo priznao da bez znanja policije sastavlja 'crnu listu'!


https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-priznao-da-bez-znanja-policije-sastavlja-crnu-listu-976742

Uz sve to, ogromna većina navijača nisu ni došli do stadiona, ali to tada nije bio problem i organizator utakmice nije bio ništa kriv. Basketball

cca 50 % Hajdukovih navijača i dan danas na gotovo svim gostovanjima u prvoj HNL ulazi na stadion u drugom poluvremenu, i nikog to nije previše bitno.

Ovaj smrad Antolić nek gleda sebe i svoje dvorište, a ne da proziva druge u ovom slučaju ove iz Plzena koji su za njih i njihovu organizaciju vrh vrhova!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/2/2019, 13:15

viđe kako idiot još uvijek pokušava oprati sramotu kad su junački pobjegli sa Maksimira.

jedini nogometni klub u hrvatskoj koji je ikada pobjegao iz svlačionice sa stadiona kako ne bi na terenu dobio po pički.

sve ostalo su izgovori za malu djecu za koje vam je trebalo dva dana da ih sročite.

pičkice pobjegulje.
jedino je šteta što i taj bijeg nije bio na traktorima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2019, 14:26

Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/2/2019, 14:37

fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
A kak' vas 2 dalmatinske forumske  jocolor jocolor  znate kaj mi pišemo, a "blokirali ste nas da ne vidite kaj pišemo"? Vas ste dvojica neprocijenjive budaletine, ne znate se ni sakriti, stvarno u toj Dalmaciji svašta pička rodi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/2/2019, 23:51

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
A kak' vas 2 dalmatinske forumske  :joker: :joker:  znate kaj mi pišemo, a "blokirali ste nas da ne vidite kaj pišemo"? Vas ste dvojica neprocijenjive budaletine, ne znate se ni sakriti, stvarno u toj Dalmaciji svašta pička rodi.
nisu oni pravi dalmatinci.

njih su bacili preko mosora i biokova u more, ali su ih prazne glave održale na vodi dok ih pravi dalmoši iz sažaljenja nisu izvukli iz vode.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2019, 00:36

fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
Ma tko sam ja da nešto mijenjam, ali mi je nevjerojatno da jedna službena osoba iz Dinama šalje ovakva priopćenja.
Pa jebem ti, vi ste radili Crne liste i zabranjivali ljudima koji nisu izgrednici da kupuju ulaznice, a ti sad držiš predavanje o organizaciji utakmice ovim česima?!? 
Jadno, da ne može biti jadnije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 17/2/2019, 09:28

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
Ma tko sam ja da nešto mijenjam, ali mi je nevjerojatno da jedna službena osoba iz Dinama šalje ovakva priopćenja.
Pa jebem ti, vi ste radili Crne liste i zabranjivali ljudima koji nisu izgrednici da kupuju ulaznice, a ti sad držiš predavanje o organizaciji utakmice ovim česima?!? 
Jadno, da ne može biti jadnije...
Pa idiote jedan, o čemu ti pričaš? Lupetaš samo da nešto napišeš. Jebo te Hajduk i vaše ulaznice više. Piši na svojoj temi o tome. Piši HNS-u, piši Antoliću, dosadan si ko proljev.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 17/2/2019, 09:36

sitting_bull wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
A kak' vas 2 dalmatinske forumske  jocolor jocolor  znate kaj mi pišemo, a "blokirali ste nas da ne vidite kaj pišemo"? Vas ste dvojica neprocijenjive budaletine, ne znate se ni sakriti, stvarno u toj Dalmaciji svašta pička rodi.
nisu oni pravi dalmatinci.

njih su bacili preko mosora i biokova u more, ali su ih prazne glave održale na vodi dok ih pravi dalmoši iz sažaljenja nisu izvukli iz vode.
Najbitnije da ni jedan ni drigi ništa smisleno ne napišu što bi imalo veze s temom ili člankom.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2019, 09:43

Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
Ma tko sam ja da nešto mijenjam, ali mi je nevjerojatno da jedna službena osoba iz Dinama šalje ovakva priopćenja.
Pa jebem ti, vi ste radili Crne liste i zabranjivali ljudima koji nisu izgrednici da kupuju ulaznice, a ti sad držiš predavanje o organizaciji utakmice ovim česima?!? 
Jadno, da ne može biti jadnije...
Pa idiote jedan, o čemu ti pričaš? Lupetaš samo da nešto napišeš. Jebo te Hajduk i vaše ulaznice više. Piši na svojoj temi o tome. Piši HNS-u, piši Antoliću, dosadan si ko proljev.
Tupko, pričam o nečemu što ti narkoman iz zege-a ne možeš razumiti.
Kad ne možeš, nemoj niti čitati da te ne zaboli taj tvoj spaljeni mozak.  Basketball

Btw. pisat ću di me volja,a ovo je tema o Dinamu, ne samo o igračima i momčadi. Neće mi narkomančić iz zege-a određivati di ću pisati.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/2/2019, 11:28

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Opet ideš na vjetrenjače, Ampere...
Njihovo licemjerje ne možeš prominit...
;)
Ma tko sam ja da nešto mijenjam, ali mi je nevjerojatno da jedna službena osoba iz Dinama šalje ovakva priopćenja.
Pa jebem ti, vi ste radili Crne liste i zabranjivali ljudima koji nisu izgrednici da kupuju ulaznice, a ti sad držiš predavanje o organizaciji utakmice ovim česima?!? 
Jadno, da ne može biti jadnije...
Pa idiote jedan, o čemu ti pričaš? Lupetaš samo da nešto napišeš. Jebo te Hajduk i vaše ulaznice više. Piši na svojoj temi o tome. Piši HNS-u, piši Antoliću, dosadan si ko proljev.
Tupko, pričam o nečemu što ti narkoman iz zege-a ne možeš razumiti.
Kad ne možeš, nemoj niti čitati da te ne zaboli taj tvoj spaljeni mozak.  :bball:

Btw. pisat ću di me volja,a ovo je tema o Dinamu, ne samo o igračima i momčadi. Neće mi narkomančić iz zege-a određivati di ću pisati.  :;):
opet idiot pokušava opravdati hajdučku bežaniju iz Maksimira.

da je pametan ne bi tu sramotu nikada spominjao, ali idiot je uporan u dokazivanju da je idiot.

ponavlja se klasika sa pacijentima: spojili par dobrih rezultata i već su u transu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2019, 11:29

Daj brišite ovu šugavu temu!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/2/2019, 21:57

šugavci pobjegnu sa stadiona jer im tamo neki uličari tako narede, a onda idioti opravdavaju bežaniju.

pobjegulje venecijanske, a ne hajduci.

u žargonu: naš hajduk.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 19/2/2019, 16:15

http://nogometne-vijesti.hr/dinamo-je-sila-modri-juniori-ostvarili-veliki-rezultat-u-ligi-prvaka/?fbclid=IwAR0mlgzh6SvmB3HeRZ5W6nxn3PV2d2HGFVSHb58OtuG7BhmpAHnSKjINfTo

Dinamo je u osmini finala Lige prvaka! Naime, juniori hrvatskog prvaka u Zagrebu su svladali ruskog prvaka, Lokomotiv Moskvu. No, tek nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 19/2/2019, 17:31

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/liga-prvaka/video-slavlje-u-maksimiru-u-zagreb-sigurno-stize-europski-velikan-pogledajte-sto-nam-je-nakon-pobjede-rekao-dinamov-trener-ovo-je-pravi-dinamo/8397845/

Jednog dana vjerovatno nasljednik Bjelice.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 19/2/2019, 21:59

Roland Deschain wrote:https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/liga-prvaka/video-slavlje-u-maksimiru-u-zagreb-sigurno-stize-europski-velikan-pogledajte-sto-nam-je-nakon-pobjede-rekao-dinamov-trener-ovo-je-pravi-dinamo/8397845/

Jednog dana vjerovatno nasljednik Bjelice.
Samo da Bjelica ostane još sezonu - dvije!?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum