ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 20 Mar - 15:29

Roland Deschain wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2071964

S tribine o potencijalima Dinama.
Direktor marketinga MANCHESTER UNITEDA je neki dan "svršavao "kako je Dinamo vrhunski ustrojen klub kojem fali samo pravi stadion (zamislite čovjek izmislio toplu vodu po tom pitanju!) a da sve drugo ima! 
A onda nakon par dana ekipa iz te fantomske udruge DTSM su ga našla, upoznala i toga Irca odvela na večeru te se nakon toga njegovo mišljenje naglo okrenulo sa sasvim drugom pričom, interesantno !
I evo i on Irac se zalaže za model kakav nude ovi iz DTSM i ujedno je rekao a to se krije sa te tiskovine da odličan posao radi udruga Naš Hajduk a to je inače konačan i cilj ovih od Juraja!

I tragedija je uspoređivati marketing Dinama i ManU koji ima preko dvjesto milijuna navijača a mi dva tri ali čovjek je očito dobro tu večer najeden i napit pa je morao odraditi ovu njihovu tribinu pred čak 50 radoznalih uz pokroviteljstvo njihovoga portala YUindexa pa pametnom dosta!

Zeko

Posts : 6717
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Wed 20 Mar - 17:31

Zeko wrote:
Roland Deschain wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2071964

S tribine o potencijalima Dinama.
Direktor marketinga MANCHESTER UNITEDA je neki dan "svršavao "kako je Dinamo vrhunski ustrojen klub kojem fali samo pravi stadion (zamislite čovjek izmislio toplu vodu po tom pitanju!) a da sve drugo ima! 
A onda nakon par dana ekipa iz te fantomske udruge DTSM su ga našla, upoznala i toga Irca odvela na večeru te se nakon toga njegovo mišljenje naglo okrenulo sa sasvim drugom pričom, interesantno !
I evo i on Irac se zalaže za model kakav nude ovi iz DTSM i ujedno je rekao a to se krije sa te tiskovine da odličan posao radi udruga Naš Hajduk a to je inače konačan i cilj ovih od Juraja!

I tragedija je uspoređivati marketing Dinama i ManU koji ima preko dvjesto milijuna navijača a mi dva tri ali čovjek je očito dobro tu večer najeden i napit pa je morao odraditi ovu njihovu tribinu pred čak 50 radoznalih uz pokroviteljstvo njihovoga portala YUindexa pa pametnom dosta!
A da probaš još jednom pročitat s razumijevanjem tekst da shvatiš tko je što rekao? I nije tragedija uspoređivati marketing Dinama i Uniteda, nego je tragedija da Dinamov marketing ne radi nikako jer vjerojatno unutra sjede neke nesposobne budale postavljene po babi i stricu.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 20 Mar - 17:58

Ovdje nije poanta u samom marketingu, nego u tome kako je Irac u par dana izjavio svoja 2 potpuno suprotna mišljenja o ustroju Dinama. Navodno, nahranjen i napit. Ja ne bi ulazio u istinitost ove tvrdnje "nahranjen i napit", jer ja ga nisam ni hranio ni napajao, ali unutar par dana u potpunosti promijeniti mišljenje o ustroju Dinama izaziva najmanje sumnju u njegovu vjerodostojnost. I zašto se sa te objave krije da je Irac pohvalio udrugu Naš Hajduk i maltene DTSM usporedio sa njima? Iz DTSM-a svim silama hoće dokazati da oni ne žele u Dinamu ono što Naš Hajduk ima u Hajduku. Pa i ne žele, žele čak i više od toga. Prema njihovom modelu članovi bi birali predsjednika kluba na direktnim izborima, što je, po meni, čak i više nego što ima Naš Hajduk koji ipak bira samo NO kluba, a NO bira predsjednika.
Inače, ovo sam objavio samo da se vidi kako Irac u par dana govori o istom klubu na 2 načina, a to ovisi vjerojatno o količini viskija u njemu i o tome tko je taj viski platio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Wed 20 Mar - 18:34

A gdje je ta prva Farnanova izjava? Ja nisam vidio da itko od njih spominje NH. Farnan se samo usput dotaknuo ustroja kluba u smislu da će klub bolje iskoristiti svoj brand ako se poveže s navijačima i marketing će bolje prihodovati. I sam je rekao da ima loših iskustava kad previše ljudi donosi odluke. Miješaš teze. Dinamo je udruga, a ne š.d.d. i zato bi bilo normalno da članovi biraju predsjednika.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 20 Mar - 18:46

– Dinamo je veliki klub kojega se sjećam još iz djetinjstva. Rekao bi da je danas Dinamo dijamant koji treba ispolirati kako bi zasjao u punom sjaju. S tako velikom bazom navijača, što u Hrvatskoj što u inozemstvu, postoji veliki potencijali kada gledamo u marketinškom smislu i mogućnost iskoraka na međunarodnu scenu. Da mene pitate, ja bi napravio ‘fun base’ navijača koji bi bili vlasnici kluba i imali bi pravo odlučivati demokratskim glasanjem o novom predsjedniku, ali ne bi mogli odlučivati o svakodnevnim poslovima kluba. Tu treba biti jako oprezan, jer ulica ne može voditi klub, mora postajati odbor koji vodi snažan direktor – kazao je Farnan. (Lider, 19,03.2019.)


ukratko, čovjek govori o kombinaciji  njemačkog regel 50+1 i socios modela koji koristi Barcelona, što sa onim što zastupaju  dinamo to smo mi, odnosno naš hajduk i njihov jedan član jedan glas nema baš dodirnih točaka.

zanimljivo je kako dtsm ne nalazi način za komunikaciju s upravom dinama, a neće je nikada niti naći dok se ne odrekne ultimatuma i aktivnosti koje s jedne strane kao promiču dinamo (što u vrijeme ovakvih rezultata dinama nije nikakav poseban domet), dok s druge strane prijavama sportskim inspekcijama žele uzdrmati klub na isti način na koji je naš hajduk otjerao kosa i urušio praktično cijelu sezonu.
dok farnan govori o potencijalu dinama i načinu kako unaprijediti dinamo, čošić i društvo bulazni samo o modelu izbora i priča bajke o tome kako bi se samom promjenom modela izbora sve promijenilo na bolje.
uostalom, na futsal dinamu su se mogli dokazati, a ni to nije mjerilo jer futsal dinamo ima pet zaposlenih i ukupne materijalne rashode od 994.957 kuna, od čega 83.038 kuna, ili 8,35% samo uredski materijal!?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Thu 28 Mar - 18:28

Dinamo Zagreb - Page 34 2Q==

U 63. godini preminuo je bivši igrač Dinama Dragan Bošnjak, član šampionske generacije Dinama iz 1982. godine. R.I.P. legendo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Thu 28 Mar - 21:31

R.I.P.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Thu 28 Mar - 21:36

Zeko wrote:Dinamo Zagreb - Page 34 2Q==

U 63. godini preminuo je bivši igrač Dinama Dragan Bošnjak, član šampionske generacije Dinama iz 1982. godine. R.I.P. legendo.
Pocivao u miru Bozijem. Spavaj mirno plavi andjele

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Thu 28 Mar - 22:19

Zeko wrote:Dinamo Zagreb - Page 34 2Q==

U 63. godini preminuo je bivši igrač Dinama Dragan Bošnjak, član šampionske generacije Dinama iz 1982. godine. R.I.P. legendo.
počivao u miru.

laka ti hrvatska zemljica i plavo hrvatsko nebo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Fri 29 Mar - 22:33

Komentar na koji sam naletija:
“Vidim da nemaš pojma kaj se događa u Dinamu i oko njega. Dinamova uprava je u rasulu, svi su u strahu. Antolić okolo hoda sa 4 policajca u zaštiti, prva žena na čelu Dinama je tu samo zato kaj nema niti jednog kandidata koji želi tu funkciju, Bandić intervenira da se otkazuju presice povodom raspada stadiona.. Bjelica želi otic, igračima su smanjili premije u pola i također žele pobjeć.. Mamic nije pobjego od zakona već od mafije. U tijeku su velike igre u Dinamu i svi traže spas.. Slobodno sad misli da pričam bedastoće, al ubrzo će se u javnosti sve saznati..”
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sat 30 Mar - 0:02

fridrih_niche wrote:Komentar na koji sam naletija:
“Vidim da nemaš pojma kaj se događa u Dinamu i oko njega. Dinamova uprava je u rasulu, svi su u strahu. Antolić okolo hoda sa 4 policajca u zaštiti, prva žena na čelu Dinama je tu samo zato kaj nema niti jednog kandidata koji želi tu funkciju, Bandić intervenira da se otkazuju presice povodom raspada stadiona.. Bjelica želi otic, igračima su smanjili premije u pola i također žele pobjeć.. Mamic nije pobjego od zakona već od mafije. U tijeku su velike igre u Dinamu i svi traže spas.. Slobodno sad misli da pričam bedastoće, al ubrzo će se u javnosti sve saznati..”
Basketball
Dobro, pitanje jeli sve to istina šta piše, jer svašta se piše svakodnevno.

Tko zna kakve se sve igre tamo vode, što je s njihovom famoznom privatizacijom. Prodavat na lito sigurno hoće, koliko vidit ćemo, a tko će sve tu profitirati teško je reći.
Bjelica će teško ostati, vjerojatno već sad ima puno bolje ponude. Dobar je trener, pogodili su s njim mora se priznati!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Sat 30 Mar - 13:29

nastavlja se stigmatizacija dinama, posebice nakon što se brbljić vratio na mjesto zločina.

vjerojatno je istina kako neki mafijaši žele ući u dinamo i pokupiti vrhnje kao što su to napravili u hajduku, a onda vratiti dite materi pa nek ga hrani dok se opet ne napuni kasa.

sad je razvidno zašto se pokušava stopirati privatizacija i ulazak kapitala u dinamo prije nego mafija opljačka klub.
jednako tako je i s otkazom svetini kao vjerojatnom trojanskom konju.

naravno, treba  klub destabilizirati kojekakvim pričama o odlasku bjelice i igračima koji žele pobjeći kao da je riječ o hajduku, a ne o dinamu.
Dilaver, teophile, hajrović, kadzior, Šunjić, Petković, Andrić, oršić, leovac, moharrami, majer su došli u dinamo kako bi odmah iz njega bježali.

idiot niche i njegova patološka mržnja prema dinamu su već u terminalnoj fazi, a dolazi i utakmica kontra hajduka pa se poznatim venecijanskim prljavim igrama pokušava destabilizirati dinamo.

niche laje, dinamo prolazi.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Sat 30 Mar - 13:33

sitting_bull wrote:nastavlja se stigmatizacija dinama, posebice nakon što se brbljić vratio na mjesto zločina.

vjerojatno je istina kako neki mafijaši žele ući u dinamo i pokupiti vrhnje kao što su to napravili u hajduku, a onda vratiti dite materi pa nek ga hrani dok se opet ne napuni kasa.

sad je razvidno zašto se pokušava stopirati privatizacija i ulazak kapitala u dinamo prije nego mafija opljačka klub.
jednako tako je i s otkazom svetini kao vjerojatnom trojanskom konju.

naravno, treba  klub destabilizirati kojekakvim pričama o odlasku bjelice i igračima koji žele pobjeći kao da je riječ o hajduku, a ne o dinamu.
Dilaver, teophile, hajrović, kadzior, Šunjić, Petković, Andrić, oršić, leovac, moharrami, majer su došli u dinamo kako bi odmah iz njega bježali.

idiot niche i njegova patološka mržnja prema dinamu su već u terminalnoj fazi, a dolazi i utakmica kontra hajduka pa se poznatim venecijanskim prljavim igrama pokušava destabilizirati dinamo.

niche laje, dinamo prolazi.
Niche po onoj narodnoj: Što se babi htilo to se babi snilo...
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sat 30 Mar - 13:58

Lol, don't kill the messenger...
:D

Jebe mi se za Dinamo, ovo gore nisu moje misli nego jednog Boysa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Sat 30 Mar - 17:07

fridrih_niche wrote:Komentar na koji sam naletija:
“Vidim da nemaš pojma kaj se događa u Dinamu i oko njega. Dinamova uprava je u rasulu, svi su u strahu. Antolić okolo hoda sa 4 policajca u zaštiti, prva žena na čelu Dinama je tu samo zato kaj nema niti jednog kandidata koji želi tu funkciju, Bandić intervenira da se otkazuju presice povodom raspada stadiona.. Bjelica želi otic, igračima su smanjili premije u pola i također žele pobjeć.. Mamic nije pobjego od zakona već od mafije. U tijeku su velike igre u Dinamu i svi traže spas.. Slobodno sad misli da pričam bedastoće, al ubrzo će se u javnosti sve saznati..”
Basketball
https://www.24sata.hr/sport/sunjic-potpisao-do-2024-zelim-biti-dio-snaznog-dinama-621541
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sat 30 Mar - 17:25

Nije potres u Dinamu?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Sat 30 Mar - 18:09

fridrih_niche wrote:Nije potres u Dinamu?
;)
Za sada samo igrači žele pobjeći ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Sat 30 Mar - 18:55

Dalmatinske forumske  jocolor jocolor pišu djedu mrazu svoje želje. Misle budale da je božično vrijeme. Onog trena kad se Dinamo raspadne, hajdučić šrd će već istrunuti. Sad vam treba u Splitu uvaliti 4-5 komada da vidite tko se raspada. Danas su se protiv Intera odmarali i za očekivati je da ima razloga za to.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sat 30 Mar - 23:00

sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Nije potres u Dinamu?
;)
Za sada samo igrači žele pobjeći ...
To je već potres od 7,3 stupnja Richtera...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Sun 31 Mar - 14:46

fridrih_niche wrote:Lol, don't kill the messenger...
:D

Jebe mi se za Dinamo, ovo gore nisu moje misli nego jednog Boysa...
;)
licemjer i venecijanac kao indiferentan, ali uredno prenosi sve što netko negativno o dinamu kaže, ili napiše.

rogotinski iscidak.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 2 Apr - 10:05

OVA PRIČA S RASIZMOM I TIM KRIŽEM JE NATEGNUTA, NETKO TU MALO KURI'


https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/ova-prica-s-rasizmom-i-tim-krizem-je-nategnuta-netko-tu-malo-kuri-evo-kako-je-vrh-dinama-reagirao-na-drasticnu-kaznu-uefe/8680577/

- Žalili smo se UEFA-i. Vidjet ćemo što će biti. Ne mogu sad pričati je li ta kazna predrastična ili nije, mi smo već bili kažnjavani, sad se to ponovilo i to je tako. Sve se to ponavlja permanentno. 

Kad vas tuku sa svih strana, više i ne znate gdje je kraj - kazao nam je predsjednik Dinama Mirko Barišić.


:rofl :rofl :rofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 34 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum