ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 7 Nov - 0:58

Ko je kmecavcu kriv šta mu je gluperda skrivila penal u zadnji sekundi?
VAR?
Lol...
Drugi put nek zabije 3-4 gola vise i neće mu VAR bit kriv...
Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Thu 7 Nov - 8:04

Vidim da je u jednom malom dijelu Lijepe naše slavlje. Pa OK, neka se i forumske  jocolor jocolor nečemu vesele u nogometu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 7 Nov - 10:30

fridrih_niche wrote:Ko je kmecavcu kriv šta mu je gluperda skrivila penal u zadnji sekundi?
VAR?
Lol...
Drugi put nek zabije 3-4 gola vise i neće mu VAR bit kriv...
Basketball
”Ne bih ništa komentirao, neka ljudi koji analiziraju suđenje donesu procjenu. Nama s klupe je to teško vidjeti, televizijske kamere bolje vide takve situacije”, zaključio je Bjelica, prenosi gol.hr.

:hail :hail :hail :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Ovako je licemjer pričao nakon Hajduka. Neće on ništa komentirati, a kamere bolje vide situacije. A sad, sad priča da VAR treba ukinuti...  :rofl :rofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 7 Nov - 10:31

Licemjer, ni prvi ni zadnji...
Lako je bit fini gospodin kad dobijaš uz pomoć sudaca...
Sad će njima HNL doc ka melem na ranu...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Thu 7 Nov - 11:18

Na forumima tovarske budaletine ko ovaj Amper se vesele. Ajde da i njima dođe malo radosti kad su već u totalnom kurcu od šamaranja malteških konobara i zagorskih...pardon turopoljskih pijanaca. Za dve godine neće imat ni priliku se boriti za EL.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus Thu 7 Nov - 11:22

Zeko wrote:Vidim da je u jednom malom dijelu Lijepe naše slavlje. Pa OK, neka se i forumske  jocolor jocolor nečemu vesele u nogometu.
Nije slavlje al da se valjamo po podu od smijanja kako je ovo ispalo jest. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Slavlje bi bilo da netko navija za Šahtar pa onda ok čovik slavi tako da nije slavlje al da umiremo od smija jesmo , šta jest jest. lol!  lol! lol! lol!    lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus Thu 7 Nov - 11:45

Smiješni ste , cili svit vam se smije. Suze mi idu na oči od smijanja al nema slavlja , ne slavi se ništa , samo umiremo od smija. Odlično je Dinamo igra al nije to sad više bit više nego taj preokret i penal u zadnjoj sekundi pred cijelim svijetom. Totalni kes. lol!


Dinamo Zagreb - Page 50 Mozzart
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 7 Nov - 11:59

Cmarbus jebe i ne vadi!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Thu 7 Nov - 12:20

Čmarbus je po običaju glup ko kurac.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Thu 7 Nov - 12:24

RayMabus wrote:Smiješni ste , cili svit vam se smije. Suze mi idu na oči od smijanja al nema slavlja , ne slavi se ništa , samo umiremo od smija. Odlično je Dinamo igra al nije to sad više bit više nego taj preokret i penal u zadnjoj sekundi pred cijelim svijetom. Totalni kes. lol!


Dinamo Zagreb - Page 50 Mozzart

Nešto kao duje čep i angelo na poljudu! Dobro ne baš tako jer je dinamo uzro bod

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 50 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 50 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 50 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus Thu 7 Nov - 12:26

Roland Deschain wrote:Čmarbus je po običaju glup ko kurac.
Glup si ti. Zadnji put si mi jebava mater ode po forumu jer san se usudija kritizirat vaš velićanstveni Dinamo kad sam reka da je onaj drugi gol Šahtara u Ukrajini pokazatelj da postoji problem discipline i pada koncentracije kod Dinama i da na to triba obratit pažnju.

Također san van reka da svi osim Atalante imaju više utakmica u Ligi prvaka i da bi im sudac moga bit naklonjen , dosudit penal , dat vama crveni i tako to.

I šta ste mi rekla a ?

Šta ja znam jel ?

Eto ti sad šta ja znam. Pokrij se ušima i plaći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus Thu 7 Nov - 12:30

fridrih_niche wrote:Cmarbus jebe i ne vadi!
:^O
A nego kako. Zadnji put me ode napalo na forumu kad san in ukaza na manjkavosti igre Dinama ( manjak discipline i pad koncentracije jer ovo su ipak utakmice u ligi prvaka ) te da osim Atalante svi drugi imaju više utakmica u ligi prvaka pa bi im sudac moga bit naklonjen.

Napali me sa svih strana da šta ja znam da je Dinamo odličan , da će bit prvaci itd itd itd.

Eto ti sad na .....pred cijelim svijetom .....naklepalo ih.

I neka ih je baš mi je drago kad se prave pametni. 

Oj drugovi jel vam žao. lol!

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=37618
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum