ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 21 of 45 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 33 ... 45  Next

Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 12:57

ma gle, šta koji kurac imaju trčati na granicu na izraelom.. pa zamisli, da sutra srbi najave prosvjed radi obljetnice oluje, kao "sada ćemo mi pokazati ustašama", i onda se skupi par tisuća srba preko dunava, i onda krenu na RH granicu.. neki sa kamenjima, neki sa petardama, a neki sa puškama i mecima,  normalno da bi naša država poslala vojsku na granicu i otvorila vatru, ako bi ovi izvodlili sranje

kako rekoh , ovim palestincima je bolje da navale na granice srbije, bosne, republike srpske, sirije, švedske i njemačke i sličnih disfunkcionalnih zemalja koje nemogu ili ne žele čuvati svoje granice i gdje svatko ulazi kao u javnu kuću

Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by AlfaOmega 15/5/2018, 13:16

Gaza je zatvor otvorenog tipa. Ljudima je pun k. Nemaju perspektivu, struju, vodu... Jedino kaj im ostaje je da protestiraju. A et ni to izgleda ne smiju.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10281
2015-09-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 16:16

a jebiga.. život je okrutan.. ali i sam si rekao.. da se palestinci množe ko zečevi.. zato su ih izraelci ogradili u njihovom rezervatu inače bi najebali..

pojas gaze je veličine otoka brača, prije 50-60godina je imao stanovnika ko split, a sada ima stanovnika skoro 2milijuna ljudi...

zato izrael nažalost mora tako reagirati, jer i sam si priznao, palestinci pokušavaju kurcom , osvojiti ono što su izgubili oružjem, a izrael ih ogradio u rezervatu, pa se neka se tamo razmnožavaju i plode.. ostaju već sada bez pitke vode
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 17:57

IamOneofYou wrote:a jebiga.. život je okrutan.. ali i sam si rekao.. da se palestinci množe ko zečevi.. zato su ih izraelci ogradili u njihovom rezervatu inače bi najebali..

pojas gaze je veličine otoka brača, prije 50-60godina je imao stanovnika ko split, a sada ima stanovnika skoro 2milijuna ljudi...

zato izrael nažalost mora tako reagirati, jer i sam si priznao, palestinci pokušavaju kurcom , osvojiti ono što su izgubili oružjem, a izrael ih ogradio u rezervatu, pa se neka se tamo razmnožavaju i plode.. ostaju već sada bez pitke vode






Jeli ti ovdje " palamudiš " s  " znanjem " ili namjernim neznanjem " ??


Nije važno - dali se netko množi " kao zečevi " - poštivaš li ti pravdu i pravednost ??







Koliko je tebi poznat  njihov međusobni sukob - " ogradio ih Izrael u rezervatu "  - to je tebi DEMOKRATSKI pojam - " ogradio " ih na OTETOM  palestinskom teritoriju - kao što su AMERI strpali indijance u rezervate na njihovoj vlastitoj zemlji i oteli im sve prirodne resurse - masakrirali ih  i danas se DIČE kako su oni najdemokratskija država na svijetu !




" ostaju već sada bez pitke vode " - NARAVNO - jer im su im ŽIDI oteli PITKU VODU  ( s palenstinskog okupiranog teritorija ) - prvo namire Izrael  i polja koja navodnjavaju a onima koji su " ograđeni " što ostane  - i tebi je to normalno ??




Hajde bježi jadove !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 18:43

aj uzmi ljekić. nema dolje pravednih. ovi prosvjednici na videu online viču kako idu preć granicu i pobijati židove, i a drugi muslimani komentiraju kako će se razmnožiti ko zečevi i osvojiti izrael.

nije izrael neka vukojebina poput hrvatske, srbije, njemačke, švedske. čuvaju svoju granicu, a ove indijance su ogradili u njihovom teritoriju veličine otoka braća, pa neka se razmnožavaju.

palestincima ako žele preživjeti , bi bilo bolje da uvedu politiku 1 djeteta - iako su razmnožavanjem mislili pobjediti izrael, dogodit će im se obrnuto - sjebati će sebe, na kraju će se međusobno pobiti oko obradivih površina i pitke vode
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 18:54

IamOneofYou wrote:aj uzmi ljekić.  nema dolje pravednih. ovi prosvjednici na videu online viču kako idu preć granicu i pobijati židove, i a drugi muslimani komentiraju kako će se razmnožiti ko zečevi i osvojiti izrael.

nije izrael neka vukojebina poput hrvatske, srbije, njemačke, švedske.  čuvaju svoju granicu, a ove indijance su ogradili u njihovom teritoriju veličine otoka braća, pa neka se razmnožavaju.

palestincima ako žele preživjeti , bi bilo bolje da uvedu politiku 1 djeteta - iako su razmnožavanjem mislili pobjediti izrael, dogodit će im se obrnuto - sjebati će sebe, na kraju će se međusobno pobiti oko obradivih površina i pitke vode



I ti meni " preporučaš " ljekić "  -- " međusobno će se pobiti  oko obradivih površina i pitke vode " - pitke vode koja im je oteta -- budalo !

Jesi ti nekada vidio na TVu kada  međunarodni crveni križ dođe u neko područje gdje ljudi doslovno preživljavaju iz minute u minutu - gdje im iz kamiona bacaju namirnice a ovi se međusobno potuku oko hrane jer svatko želi svojoj  obitelji donesti hranu da prežive  - a svi su pripadnici istoga naroda - ti to prizivaš - jesi ti umobolan ili si jednostavno jevrejski provokator ??


Odjebi jado !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Noor 15/5/2018, 20:16

Yehudim wrote:
Noor wrote:
Yehudim wrote:
kofein wrote: Hitlerovom plinskom biznisu.  ;)


 znaš vridjati ............da

isto bi bilo kad bih ja spomenio četnički biznis u Vukovaru 

ili Partizanski  nakon Blajburga ................eli


Mada  bi sve to stalo u samo jednu kompoziciju vlaka

 Čija  je zemlja Izrael ?

Zašto ste prognali i pobili Srbe kad je njihova zemlja bila i živili su tu 600 god
tako to nekako završi kad ti netko počne gazdovat u vlastitom dvorištu...
eno, i Savo Štrbac ti kaže da ih nitko nije prognao, skupili biološku masu i organizirali traktorijadu

 A ja  tebi  kažem i pitam:

 - jeli onda to bilo organizirano povlačenje pred RH 

ili je bila

- veličanstvena vojna pobjeda  OSRH - kako zvanično glasi ????
ja pričam o organiziranom povlačenju srpskih civila, a budući da si sam sudionik Oluje, bolje da sam odgovoriš na pitanje koje si postavio meni...čisto kao tvoje viđenje
a u prethodnom postu si napisao...Zašto ste prognali i pobili Srbe...
koga to u stvari pitaš? misliš na branitelje? zašto se sad odjednom izuzimaš? pa nisi li i ti bio jedan od njih...Oluja, Spomenica i tako to?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 20:24

Uvijek me razveseli novopronađeni komadić mjesta u srcu ljudi koji inače nemogu organski smisliti muslimane, ali kad se radi o Izraelu odjednom....oteta zemlja....lol jebemti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 21:12

ISRAEL - Page 21 WhatsApp_Image_2018-05-15_at_15.49.30_8-400x250

U  IDF izjavi, vojska je rekla da je hamasov tim prešao ogradu, pod pokrovom civila 


[prosvjednika]" i ušao u izraelsko područje. 

ISRAEL - Page 21 WhatsApp_Image_2018-05-15_at_15.49.30-400x250

IDF kaže kako je ubijeno 8 hamasovih  terorista koji 
su probili sigurnosnu graničnu ogradu u ponedjeljak



ISRAEL - Page 21 WhatsApp_Image_2018-05-15_at_15.49.30_7-640x400


  Sve osam osumnjičenih terorista ubijeno je u pucnjavi s vojnicima iz 


elitne jedinice Maglan jedinice Izraelske obrambene snage, priopćila je vojska.


https://www.timesofisrael.com/idf-says-it-thwarted-hamas-gunmen-attempting-to-breach-fence-monday/?utm_source=idf-says-it-thwarted-hamas-gunmen-attempting-to-breach-fence-monday&ut

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 21:20

ISRAEL - Page 21 1054027656

UNITED NATIONS  – Israeli Ambassador to the United Nations Danny Danon said in a press briefing on Tuesday that the UN Security Council must condemn Hamas for committing war crimes.
“The Security Council today must condemn Hamas for its double war crime; only then will justice be served,” Danon told reporters.
He accused Hamas of war crimes, claiming the movement used a mob of rioters to enter Israel for the purpose of conducting attacks and kidnapping Israeli citizens.
"Every casualty that has resulted from the recent violence is victim of Hamas' war crimes," Danon added.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Noor 15/5/2018, 21:47

Noor wrote:
Yehudim wrote:
Noor wrote:
Yehudim wrote:
kofein wrote: Hitlerovom plinskom biznisu.  ;)


 znaš vridjati ............da

isto bi bilo kad bih ja spomenio četnički biznis u Vukovaru 

ili Partizanski  nakon Blajburga ................eli


Mada  bi sve to stalo u samo jednu kompoziciju vlaka

 Čija  je zemlja Izrael ?

Zašto ste prognali i pobili Srbe kad je njihova zemlja bila i živili su tu 600 god
tako to nekako završi kad ti netko počne gazdovat u vlastitom dvorištu...
eno, i Savo Štrbac ti kaže da ih nitko nije prognao, skupili biološku masu i organizirali traktorijadu

 A ja  tebi  kažem i pitam:

 - jeli onda to bilo organizirano povlačenje pred RH 

ili je bila

- veličanstvena vojna pobjeda  OSRH - kako zvanično glasi ????
ja pričam o organiziranom povlačenju srpskih civila, a budući da si sam sudionik Oluje, bolje da sam odgovoriš na pitanje koje si postavio meni...čisto kao tvoje viđenje
a u prethodnom postu si napisao...Zašto ste prognali i pobili Srbe...
koga to u stvari pitaš? misliš na branitelje? zašto se sad odjednom izuzimaš? pa nisi li i ti bio jedan od njih...Oluja, Spomenica i tako to?
@Yehudim?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 21:55

Nisi mi odgovorila na pitanje a postavljaš mi pitanja i onda me opet  

prozivaš -kao zašto ti nisam odgovorio-   E svašta

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Noor 15/5/2018, 21:58

Yehudim wrote:Nisi mi odgovorila na pitanje a postavljaš mi pitanja i onda me opet  

prozivaš -kao zašto ti nisam odgovorio-   E svašta
odgovorila sam ti, rekla sam da pričam o civilima, tako da je tvoje pitanje u stvari bespredmetno
ali, ako ti nije dovoljno, evo još jednom...
da, bilo je organizirano povlačenje stanovništva, a vojna pobjeda je bila veličanstvena

sad ti odgovori meni...

dakle, pitaš...Zašto ste prognali i pobili Srbe...
koga to u stvari pitaš? misliš na branitelje? zašto se sad odjednom izuzimaš? pa nisi li i ti bio jedan od njih...Oluja, Spomenica i tako to?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 22:02

...... da, bilo je organizirano povlačenje stanovništva, a vojna pobjeda je bila veličanstvena....




----------------------------------------------------------------------


  Mokra je vatra nemoguća

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Noor 15/5/2018, 22:04

Yehudim wrote:...... da, bilo je organizirano povlačenje stanovništva, a vojna pobjeda je bila veličanstvena....
ok, al izbjegavaš odgovoriti na pitanje tko je to onda prognao i pobio srbe?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 22:07

Tema je Izrael a ne chat

Jesam li ja dužan sa tobom pričati?

To je kao da me netko na ulici povlači za rukav i dobacuje



------------------------------------------------------------------------

 
Koja veličanstvena država, koja veličanstvena vojska. IDF rulesISRAEL - Page 21 SnaiperISRAEL - Page 21 Snaiper
Ako postoji država na ovom svijetu u koju bi se Hrvatska trebala ugledati to je svakako Izrael. 
Ako postoji narod na koji bi se Hrvati trebali ugledati to su svakako Izraelci.
Nekad sam sumnjao, danas sam siguran, to je definitivno narod odabran od samog Boga.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Noor 15/5/2018, 22:10

Yehudim wrote:Tema je Izrael a ne chat

Jesam li ja dužan sa tobom pričati?

To je kao da me netko na ulici povlači za rukav i dobacuje
točno, ali sam si uvukao srbe
no, nema veze....odgovorio si, a da to ni ne znaš
a uz to, sve je izglednije da si i ti tržio na njuškalu
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 15/5/2018, 22:14

Opet ti............Šta uvuka..............samo sam da usporedni primjer


  Kao i taj link doli. Turci na svojoj granici pobiju civile i dicu ali iebe se vama

 bitno je grakniti kad poginu naoružani islamisti koji jurišaju na granice Izraela

 e onda svi u glas...........................jaoooo jadni

 Briga mene šta ti fantaziraš

-----------------------------------------------------------

Turkish border guards shoot dead Syrian refugees including children

DAMASCUS, SYRIA (8:50 A.M.) – Eight Syrian civilians, half of them are children, were shot dead by Turkish border guards while attempting to cross into Turkey, local activists reported.

https://mobile.almasdarnews.com/arti...ding-children/

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 15/5/2018, 23:38

redder4 wrote:
IamOneofYou wrote:aj uzmi ljekić.  nema dolje pravednih. ovi prosvjednici na videu online viču kako idu preć granicu i pobijati židove, i a drugi muslimani komentiraju kako će se razmnožiti ko zečevi i osvojiti izrael.

nije izrael neka vukojebina poput hrvatske, srbije, njemačke, švedske.  čuvaju svoju granicu, a ove indijance su ogradili u njihovom teritoriju veličine otoka braća, pa neka se razmnožavaju.

palestincima ako žele preživjeti , bi bilo bolje da uvedu politiku 1 djeteta - iako su razmnožavanjem mislili pobjediti izrael, dogodit će im se obrnuto - sjebati će sebe, na kraju će se međusobno pobiti oko obradivih površina i pitke vode



I ti meni " preporučaš " ljekić "  -- " međusobno će se pobiti  oko obradivih površina i pitke vode " - pitke vode koja im je oteta -- budalo !

Jesi ti nekada vidio na TVu kada  međunarodni crveni križ dođe u neko područje gdje ljudi doslovno preživljavaju iz minute u minutu - gdje im iz kamiona bacaju namirnice a ovi se međusobno potuku oko hrane jer svatko želi svojoj  obitelji donesti hranu da prežive  - a svi su pripadnici istoga naroda - ti to prizivaš - jesi ti umobolan ili si jednostavno jevrejski provokator ??


Odjebi jado !

zato bi ta ekipa trebala imati 1-2 djece, a ne čopor od 10djece, kojie onda kasnije ginu u jihadu protiv nevjernika, ili se međusobno ubijaju kao u siriji, iraku, jemenu itd..

dolje nema baš "nevinih", izrael je napadnut nekoliko puta , palestinci da su na mjestu izraela bi radili još gore stvari.. izrael jednostavno mora biti okrutan ako želi preživjeti..
ovim palestincima u pojasu gaze i zapadnoj obali se crno piše.. prvo trebaju se prestati množiti ko zečevi, i napustiti ideje da će "kurcom osvojiti izrael" - neće, jer ih izrael drži ograđene u rezervatu, - nije humano, poprilično je nazi, ali ako ih izrael pusti , biti će sranja.

a onda kada se prestanu množiti ko zečevi, onda mogu stabilizirati svoj teritorij, i kao poražena nacija priznati poraz i zahtjevati neke pregovore sa izraelom, uz posredstvo drugih muslimanskih zemalja pa čak i d.trumpa.  neće im nitko pomoći, niti iran, niti hezbollah, niti drugi muslimani.. jest da je izraelaca 6milijuna, ali su jači nego 1milijardu muslimana, tako da trebaju biti svjesni gdje su ,

inače što budu agresivniji i nasilniji, i više prijetili jihadom i non stop provocirali, židovi će ih i dalje držati u rezervatu, a ovi se i dalje množe tolikom brzinom, da će se u roku par godina početi međusobno ubijati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 16/5/2018, 10:39

IamOneofYou wrote:
redder4 wrote:
IamOneofYou wrote:aj uzmi ljekić.  nema dolje pravednih. ovi prosvjednici na videu online viču kako idu preć granicu i pobijati židove, i a drugi muslimani komentiraju kako će se razmnožiti ko zečevi i osvojiti izrael.

nije izrael neka vukojebina poput hrvatske, srbije, njemačke, švedske.  čuvaju svoju granicu, a ove indijance su ogradili u njihovom teritoriju veličine otoka braća, pa neka se razmnožavaju.

palestincima ako žele preživjeti , bi bilo bolje da uvedu politiku 1 djeteta - iako su razmnožavanjem mislili pobjediti izrael, dogodit će im se obrnuto - sjebati će sebe, na kraju će se međusobno pobiti oko obradivih površina i pitke vode



I ti meni " preporučaš " ljekić "  -- " međusobno će se pobiti  oko obradivih površina i pitke vode " - pitke vode koja im je oteta -- budalo !

Jesi ti nekada vidio na TVu kada  međunarodni crveni križ dođe u neko područje gdje ljudi doslovno preživljavaju iz minute u minutu - gdje im iz kamiona bacaju namirnice a ovi se međusobno potuku oko hrane jer svatko želi svojoj  obitelji donesti hranu da prežive  - a svi su pripadnici istoga naroda - ti to prizivaš - jesi ti umobolan ili si jednostavno jevrejski provokator ??


Odjebi jado !

zato bi ta ekipa trebala imati 1-2 djece, a ne čopor od 10djece, kojie onda kasnije ginu u jihadu protiv nevjernika, ili se međusobno ubijaju kao u siriji, iraku, jemenu itd..

dolje nema baš "nevinih", izrael je napadnut nekoliko puta , palestinci da su na mjestu izraela bi radili još gore stvari.. izrael jednostavno mora biti okrutan ako želi preživjeti..
ovim palestincima u pojasu gaze i zapadnoj obali se crno piše.. prvo trebaju se prestati množiti ko zečevi, i napustiti ideje da će "kurcom osvojiti izrael" - neće, jer ih izrael drži ograđene u rezervatu, - nije humano, poprilično je nazi, ali ako ih izrael pusti , biti će sranja.

a onda kada se prestanu množiti ko zečevi, onda mogu stabilizirati svoj teritorij, i kao poražena nacija priznati poraz i zahtjevati neke pregovore sa izraelom, uz posredstvo drugih muslimanskih zemalja pa čak i d.trumpa.  neće im nitko pomoći, niti iran, niti hezbollah, niti drugi muslimani.. jest da je izraelaca 6milijuna, ali su jači nego 1milijardu muslimana, tako da trebaju biti svjesni gdje su ,

inače što budu agresivniji i nasilniji, i više prijetili jihadom i non stop provocirali, židovi će ih i dalje držati u rezervatu, a ovi se i dalje množe tolikom brzinom, da će se u roku par godina početi međusobno ubijati






Da se razumijemo ;

Arape - kozojebe nevolim- niti podnosim - isto tako nevolim niti jevreje ( no njih - ako moram - podnosit ću ih ) - ovdje se radi o  pravdi i pravednosti - nije bitno tko je s druge strane -- bitna je pravda i pravednost - ja tako razmišljam ! 


Kako je nastala država Izrael - ZAŠTO - tko ju je napravio - na čijem teritoriju  - koliko je 45 bilo jevreja na tom području - koliki  teritorij je UN odredio jevrejima - a koliki teritorij oni danas svojataju - a UN ŠUTI -- ovo je krucijalno pitanje zašto nema mira na tom području - ako ti neki podaci nisu poznati priupitaj YEHUDIA - on ti je " domaći "  na tom terenu - hajde, neću ulaziti i u konstataciju da je pristrasan i u " sukobu interesa" !


Isto tako - između ostalog kozojebe - niti jednoga nebih primio u EU - neka idu svojima bogatim sunarodnjacima koji su iste vjere i stih načela - iste kulture i vjere !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by AlfaOmega 16/5/2018, 13:29

MaximusDecimusMiridije wrote:Uvijek me razveseli novopronađeni komadić mjesta u srcu ljudi koji inače nemogu organski smisliti muslimane, ali kad se radi o Izraelu odjednom....oteta zemlja....lol jebemti.
Pa Hrvati su čitali Bibliju. Tamo jasno piše da su Jevreji došli u Palestinu pri pun k. godina kad je Mojsije razdvojio Crveno more drvenim štapom. 
Ko je pojedinim kretenima kriv što nisu pročitali Bilbiju. 
Ili još gore, pročitali su, ali i dalje misle da su Jevreji počeli kolonizirati Palestinu tek početkom XX stoljeća, a da su dotad tam živjeli Arapi.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10281
2015-09-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 21 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 45 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 33 ... 45  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum