ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 2 of 45 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:46

zgdosada wrote:Ne za to se židovi brinu. Odgajaju ih tako da se bore do zadnjeg za svoju zemlju. Isto košto židovi odgajaju i školuju svoju. Pa čak i vas koji Izraela vidjeli niste su naučili da mrzite arape. Sada trenutno sila je na strani Židova. Jednom će se kolo okrenuti a kada se okrene 25 će izgledati ako nedostižno duboka starost.
Oni koji ne žele Židove bacit u more, to im je glavna mantra, ali je doživjet neće, normalno žive i rade u IL. Dva jezika, hebrejski i arapski su službeni, život se odvija normalno i nema razlike bio ti Arap ili Židov, ak si građanin Izraela i poštivaš red i zakon. Oni, koji žele kruha nad pogačom, tj. blasfemičari, dobiju kaj ih ide. Simple.


Last edited by Eva on 21/10/2015, 09:47; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:47

Naravno više puta su me tako nazivali. Jebi ga za mene svatko tko ubija djecu je ubojica dijece bio IDF ili Hamas. Jedino mjerilo koje ja imam za to da li je netko ubojica djece je to da li je ubio dijete ili nije. A to takvima košto je ovaj Yerud i nije baš ok. On ne vole takav pristup. Jer ipak on je član izabranog naroda. A svi ostali su stoka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:48

Eva wrote:
zgdosada wrote:Ne za to se židovi brinu. Odgajaju ih tako da se bore do zadnjeg za svoju zemlju. Isto košto židovi odgajaju i školuju svoju. Pa čak i vas koji Izraela vidjeli niste su naučili da mrzite arape. Sada trenutno sila je na strani Židova. Jednom će se kolo okrenuti a kada se okrene 25 će izgledati ako nedostižno duboka starost.
Oni koji ne žele Židove bacit u more, to im je glavna mantra, ali je doživjet neće, normalno žive i rade u IL. Dva jezika, hebrejski i arapski su službeni, život se odvija normalno i nema razlike bio ti Arap ili Židov, ak si građanin Izraela i poštivaš red i zakon. Oni, koji žele kruha nad pogačom, tj. blasfemičari, dobiju kaj ih ide. Simple.


Ovo je smiješna laž.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:48

seksoje1 wrote:Za korisnika Zgdosada je pripremljen bedž "antisemit", jer ne razumije da samo Izraelci imaju pravo na uzvraćanje.
Na ćirilici lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Tony Soprano 21/10/2015, 09:48

kaj siješ to i žanješ
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:49

zgdosada wrote:
Eva wrote:
zgdosada wrote:Ne za to se židovi brinu. Odgajaju ih tako da se bore do zadnjeg za svoju zemlju. Isto košto židovi odgajaju i školuju svoju. Pa čak i vas koji Izraela vidjeli niste su naučili da mrzite arape. Sada trenutno sila je na strani Židova. Jednom će se kolo okrenuti a kada se okrene 25 će izgledati ako nedostižno duboka starost.
Oni koji ne žele Židove bacit u more, to im je glavna mantra, ali je doživjet neće, normalno žive i rade u IL. Dva jezika, hebrejski i arapski su službeni, život se odvija normalno i nema razlike bio ti Arap ili Židov, ak si građanin Izraela i poštivaš red i zakon. Oni, koji žele kruha nad pogačom, tj. blasfemičari, dobiju kaj ih ide. Simple.


Ovo je smiješna laž.
Jok, istina. Dva su službena jezika. Ipak je Izrael demokratska zemlja, tam se ne lupaju ploče na arapskom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:51

Pogledaj samo što je operacija Iron Dome. Kako je izvedena pa ti meni reci da svatko ima pravo na život. Evo da ti ja lijepo kažem. Da meni vojska uleti doma u 3 ujutro raskopa mi cijelu kuću probudi nas sve izbaci iz kuće u gačama da čekamo. I ja bi našao način da vratim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:51

Eva wrote:
zgdosada wrote:
Eva wrote:
zgdosada wrote:Ne za to se židovi brinu. Odgajaju ih tako da se bore do zadnjeg za svoju zemlju. Isto košto židovi odgajaju i školuju svoju. Pa čak i vas koji Izraela vidjeli niste su naučili da mrzite arape. Sada trenutno sila je na strani Židova. Jednom će se kolo okrenuti a kada se okrene 25 će izgledati ako nedostižno duboka starost.
Oni koji ne žele Židove bacit u more, to im je glavna mantra, ali je doživjet neće, normalno žive i rade u IL. Dva jezika, hebrejski i arapski su službeni, život se odvija normalno i nema razlike bio ti Arap ili Židov, ak si građanin Izraela i poštivaš red i zakon. Oni, koji žele kruha nad pogačom, tj. blasfemičari, dobiju kaj ih ide. Simple.


Ovo je smiješna laž.
Jok, istina. Dva su službena jezika. Ipak je Izrael demokratska zemlja, tam se ne lupaju ploče na arapskom.
Je na papiru. A ustvari fašistička zemlja koja proganja sve ne židove koliko god ide. I ne ne lupa se ploče nego glave djeci od 10 godina kundacima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:53

Ruše se kuče tenkovima. Odvode se ljudi u nepoznato bez ikakvog suda ili kontrole. Sami Izraleski vojnici svjedoče o tome. I sami se zgražaju nad zapovjedima koje dobivaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:54

A to da li će Arapi doživjeti svoje proljeće ili neće to čemo još vidjeti. Ja ne bi bio skroz siguran da neće. Naravno ne bi ni da hoće. Ali svijet se mijenja centri moći se pomiču. Svašta je moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:56

Iskreno ne podržavam ni jednu ni drugu stranu. ALi ovaj drkađija sa 68 strana jednostrane propagande mi stvari nekada udari na ganglije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 21/10/2015, 09:56



 Poslušati šta govori ova Arapkinja iz Gaze !

Pita zašto -hamas- tira ljude i dicu na krovove kuća za koje je

javljeno da će biti bombardirane......a niti jednog hamasovca

nemamedju njima.

  Koriste živi štit da zaštite svoje rakete 

dok Izrael koristi rakete kako bi zaštitio civile.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 09:58

I Izraelu nema civila. Svaki Izraelac je školovani vojnik. Nemoj srat ja znam puno o onome što pričaš. Ja sam ti kriva crkva za boga moliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 21/10/2015, 09:59

zgdosada wrote:Iskreno ne podržavam ni jednu ni drugu stranu. ALi ovaj drkađija sa 68 strana jednostrane propagande mi stvari nekada udari na ganglije.

 Naravno, ti si neutralan 

ali najbolje bi bilo da mene nema tu, da ništa ne pišem

 protiv onih za koje ti nisi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 21/10/2015, 10:01

zgdosada wrote:I Izraelu nema civila. Svaki Izraelac je školovani vojnik. 

.............i kao takav legitimna meta.......reci do kraja svoje mišljenje.

 Nema civila u Izraelu kažeš, ma bravo, kao da si iz hamas škole izašao.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 10:03

zgdosada wrote:Pogledaj samo što je operacija Iron Dome. Kako je izvedena pa ti meni reci da svatko ima pravo na život. Evo da ti ja lijepo kažem. Da meni vojska uleti doma u 3 ujutro raskopa mi cijelu kuću probudi nas sve izbaci iz kuće u gačama da čekamo. I ja bi našao način da vratim.
Kaj  s Iron Dome-om? Štiti izraelske građane, Arape i Židove od terorista i osigurava mirno nebo. A s teroristima nema milosti, nemilosrdno i strogo zgazit ih i zatrt da se ne šire. Tak se dela s krovom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 10:05

zgdosada wrote:A to da li će Arapi doživjeti svoje proljeće ili neće to čemo još vidjeti. Ja ne bi bio skroz siguran da neće. Naravno ne bi ni da hoće. Ali svijet se mijenja centri moći se pomiču. Svašta je moguće.
Ali, jedno je konstanta već tisućama godina...Šomer daltot Jisrael
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 10:07

I da vi imate rakete pa se branite raketama oni nemaju pa se brane kako mogu. I jedin i drugi od malih nogu indoktrinirate svoju djecu da mrze ove druge. Niste ni vi ništa bolji od njih samo bolje naoružani. Ponavljam ne podržavam ni jednu ni drugu politiku ali jednostrano iznošenje poluistina me smeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 10:08

Eva wrote:
zgdosada wrote:Pogledaj samo što je operacija Iron Dome. Kako je izvedena pa ti meni reci da svatko ima pravo na život. Evo da ti ja lijepo kažem. Da meni vojska uleti doma u 3 ujutro raskopa mi cijelu kuću probudi nas sve izbaci iz kuće u gačama da čekamo. I ja bi našao način da vratim.
Kaj  s Iron Dome-om? Štiti izraelske građane, Arape i Židove od terorista i osigurava mirno nebo. A s teroristima nema milosti, nemilosrdno i strogo zgazit ih i zatrt da se ne šire. Tak se dela s krovom.
Iron dome je bila akcija etničkog čišćenja .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by seksoje1 21/10/2015, 10:10

ISRAEL - Page 2 Israel-Discrimination-against-Ethiopian-Jews

Israel: Discrimination against Ethiopian Jews
seksoje1
seksoje1

Posts : 97
2015-09-25


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 21/10/2015, 10:12

zgdosada wrote:
Eva wrote:
zgdosada wrote:Pogledaj samo što je operacija Iron Dome. Kako je izvedena pa ti meni reci da svatko ima pravo na život. Evo da ti ja lijepo kažem. Da meni vojska uleti doma u 3 ujutro raskopa mi cijelu kuću probudi nas sve izbaci iz kuće u gačama da čekamo. I ja bi našao način da vratim.
Kaj  s Iron Dome-om? Štiti izraelske građane, Arape i Židove od terorista i osigurava mirno nebo. A s teroristima nema milosti, nemilosrdno i strogo zgazit ih i zatrt da se ne šire. Tak se dela s krovom.
Iron dome je bila akcija etničkog čišćenja .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 2 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 45 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum