ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci

Go down

Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci   Empty Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci

Post by Hektorović Wed 9 Jan - 17:21

Mustafa Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci
Inače, bošnjački mediji su već stigli izmisliti vijest o tome da se Dragan Čović fotografirao sa Slavkom Lisicom, sprskim vojnikom koji je, inače, danas posthumno odlikovan od Željke Cvijanović u Banja Luci što je ponukalo i ex-reisa Cerića da javno reagira. 
Mustafa Cerić, bivši poglavar Islamske zajednice u BiH, danas je na svom facebook profilu, komentirajući odlazak Dragana Čovića u Banja Luku povodom Dana RS-a, kazao kako mu je "posebno drago jer su Bošnjaci izabrali Komšića usprskos Čoviću i takvima kao što je on". 
Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci   49792317_391568338256981_5847696865125990400_n.png?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeH1DS6xTu-WyP3l_bNbEYf108NYnKG8x4ycSclZPNSM0DePOYi2mFDueqhlpvbacLTujSaBYCFmEznnPjE_-kH_-NcaGQlBNjJ_p9-Yajc_SQ&_nc_ht=scontent-vie1-1
Inače, bošnjački mediji su već stigli izmisliti vijest o tome da se Dragan Čović fotografirao sa Slavkom Lisicom, sprskim vojnikom koji je, inače, danas posthumno odlikovan od Željke Cvijanović u Banja Luci. 
Čović je pak na fotografiji s Živkom Radišićem, bivšim članom Predsjedništva BiH. 
Inače, u Banja Luci je danas proslava 9. siječnja, Dana Republike Srpske koji je ustavan nakon što je Narodna skupština RS-a usvojila zahtjeve Ustavnog suda BiH i ukinula krsnu slavu. Također, u bošnjačkim medijima, Dragan Čović je ponovno najveća zvijezda jer je danas bio u Banja Luci na svečanoj akademiji tim povodom. 
R. I. / Dnevnik.ba 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci   Empty Re: Efendija Cerić: Drago mi je što je Komšić izabran umjesto Čovića i što su ga izabrali Bošnjaci

Post by RayMabus Wed 9 Jan - 17:25

Pa ljute se , tko gubi ima pravo da se ljuti

Tko njih jebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum