ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Kermit 25/6/2017, 12:14

https://m.vecernji.hr/vijesti/hassan-haidar-diab-bih-islamski-radikalizam-terorizam-1178512
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 12:17

Ima tema :

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t19743-doci-cu-u-zagreb-i-zapaliti-te-benzinom-na-sred-trga
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:20

Počeli su se nešto plaho drčiti.

Sa tim muslimanima treba proraditi i pridobiti ih na svoju stranu,tj.izolirati ekstremiste. Ja sam siguran da bi BH muslimani u nekoj novoj partizanskoj vojsci bili najgorljiviji soldati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Guest 25/6/2017, 12:21

jastreb wrote:Počeli su se nešto plaho drčiti.

Sa tim muslimanima treba proraditi i pridobiti ih na svoju stranu,tj.izolirati ekstremiste. Ja sam siguran da bi BH muslimani u nekoj novoj partizanskoj vojsci bili najgorljiviji soldati.
 3 puta na iste grabulje...i onda cudo sto vam sve propada u kurac...sorry ali glupi ste u MP6 :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:23

pismejker wrote:
jastreb wrote:Počeli su se nešto plaho drčiti.

Sa tim muslimanima treba proraditi i pridobiti ih na svoju stranu,tj.izolirati ekstremiste. Ja sam siguran da bi BH muslimani u nekoj novoj partizanskoj vojsci bili najgorljiviji soldati.
 3 puta na iste grabulje...i onda cudo sto vam sve propada u kurac...sorry ali glupi ste u MP6 :cleanteeth
A dobro šta bi ti učinio?

Pa nismo mi Mladići,Karadžići,vladika Danilo ni Obilići. Šta da se radi???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Guest 25/6/2017, 12:25

jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:Počeli su se nešto plaho drčiti.

Sa tim muslimanima treba proraditi i pridobiti ih na svoju stranu,tj.izolirati ekstremiste. Ja sam siguran da bi BH muslimani u nekoj novoj partizanskoj vojsci bili najgorljiviji soldati.
 3 puta na iste grabulje...i onda cudo sto vam sve propada u kurac...sorry ali glupi ste u MP6 :cleanteeth
A dobro šta bi ti učinio?

Pa nismo mi Mladići,Karadžići,vladika Danilo ni Obilići.  Šta da se radi???
Jesil zaboraovio onu mudru od Erdogana..."Ne postoji radikalni Islam,samo Islam" pametnom dovoljno da se ravna po tome...

niti naucili nes kroz ww2 ,niti kroz rat u bosniji...cccccc.... :cleanteeth

Ja?..ne tice me se nis doli..samo komentiram bedastoce ili potvrdjujem dobre zamisli..ovo je bedastoca,da bi od islamsista napravili nes sto bi vam koristilo...nakon izvjesnog vremena bi vam na nos izislo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:29

pismejker wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:Počeli su se nešto plaho drčiti.

Sa tim muslimanima treba proraditi i pridobiti ih na svoju stranu,tj.izolirati ekstremiste. Ja sam siguran da bi BH muslimani u nekoj novoj partizanskoj vojsci bili najgorljiviji soldati.
 3 puta na iste grabulje...i onda cudo sto vam sve propada u kurac...sorry ali glupi ste u MP6 :cleanteeth
A dobro šta bi ti učinio?

Pa nismo mi Mladići,Karadžići,vladika Danilo ni Obilići.  Šta da se radi???
Jesil zaboraovio onu mudru od Erdogana..."Ne postoji radikalni Islam,samo Islam" pametnom dovoljno da se ravna po tome...

niti naucili nes kroz ww2 ,niti kroz rat u bosniji...cccccc.... :cleanteeth

Ja?..ne tice me se nis doli..samo komentiram bedastoce ili potvrdjujem dobre zamisli..ovo je bedastoca,da bi od islamsista napravili nes sto bi vam koristilo...nakon izvjesnog vremena bi vam na nos izislo..
Ne od islamista već od normalnih bosanskih muslimana. dakle normalni ljudi kakvi su bili i jesu Kemal Monteno,Mustafa Nadarević,Halid Bešlić, Mehmed Baždarević,Nijaz Duraković,Osman karabegović, Džemal Bijedić, Šemsa Suljaković, Alen Islamović, Sead Lipovača iz Divljih jagoda,Babo Fikret Abdić, Meša Selimović,Enes Kišević,Mak Dizdar i masa normalnih ljudi,sportaša,glumaca,glazbenika,komunista, pisaca,umjetnika društveno političkih radnika.

Treba ići Titovim putem,jer je taj put jedini ispravni put za sve narode eks YU,a naročito u BIH. Ustaštvo,četništvo i islamizam su zla koje treba satrati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Guest 25/6/2017, 12:32

sve je to stara garda...moras gledati sad i naprijed,ne unatrag.....cccccc :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 12:34

Jastrebe izostavio si Gigu Bosnića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:40

RayMabus wrote:Jastrebe izostavio si Gigu Bosnića.
Ne znam na koga bi se to odnosilo. Koliko znam niti jedan istaknuti košarkaš KK Bosne nije se tako zvao,a na kraju krajeva iz pjesme se vidi da je Giga išao na gazimestan i tukao po Malti,Mejtašima i Koševu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:42

pismejker wrote:sve je to stara garda...moras gledati sad i naprijed,ne unatrag.....cccccc :cleanteeth
I ta mlađa garda da se izvesti na pravi put. Najbolji dokaz su dečki iz Dubioze kolektiva, Muamer Kasumović,Edo Majka,Šako i Dado Polumenta,Edin Džeko, Sven Sušić,Ibričić šta je igra u Hajduka i mase mladih ljudi,djevojaka koje sam imao prilike upoznati u Kumrovcu i na drugim poprištima naše slavne NOB-e.


Last edited by jastreb on 25/6/2017, 12:45; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:44

Dakle islamizmu treba objaviti rat,ali tu treba uključiti i normalne muslimane kojima šerijat nije cilj.

Naša slavna NOB je najbolji dokaz da se mase BH muslimana koji su početak rata proveli u ustaškim,domobranskim uniformama ili u jedinicama muslimanske milicije,mogu izvesti na pravi put pravilnim političkim i agitacionim radom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 12:50

Na kraju krajeva tko zadaje najjače udarce kozoljubima?

Upravo muslimani. Hrabra Assadova vojska,Pešmerge (kojima pripada počasno mjesto) ,šiitske milicije.

Tko su najbrjnije žrtve džihadista? Upravo muslimani.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 12:56

Pozvao je mlade da slijede institucionalno tumačenje islama koje pružaju imami, vjeroučitelji i muallimi. "Čuvajte se alternativnog tumečenja islama kojeg nažalost pretaču u ideologiju pa umjesto ljubavi nude mržnju, umjesto ljudskog poštenja nude nasilje i smrt diljem svijeta. Alternativni samoproglašeni tumači vjere, skučenih pogleda, retrogradnih manira koji lako posežu za silom tvrdeći da islam vraćaju njegovom izvoru, a u stvari, odvode ga u ponore samouništenja," , kazao je Hodžić.

Pošto on to nije rekao vjerovatno da se nezamjeri Saudijskoj Arabiji reci cu ja : govori o WEHABIZMU.

http://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/493298/splitski-imam-hadzic-ne-nasjedajte-na-kriva-tumacenja-islama-boban-muslimani-su-se-i-u-mojoj-postrojbi-borili-za-hrvatsku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 12:59

Ovog Hodžića znam jer sam bio na sprovodu a kako je rijec o coviku koji je musliman onda je on držao misu.

Dobro je rekao a ja sam se nadopunio pošto on nece izravno da imenuje jer je njemu neugodno i nezgodno da imenuje uzrok zla .....pa sam to ucionio ja nadopunivši se.

Nema u mene oko kole.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 13:02

- Kako bismo onda trebali nazivati teroriste s Bliskog istoka?
- Najradikalniji, ultrakonzervativni pokret unutar islama je vehabizam – to je službena ideologija Saudijske Arabije, a oni su saveznik SAD-a. Taj oblik islama se temelji na salafizmu, tj. na ideji da se ne smije prihvatiti ništa što kao idejna forma nije postojalo u prve tri generacije islama: to su prorok Muhamed, plus njegovi sinovi i unuci; dakle, ljudi koji su osobno doživjeli Objavu. Prvi kalif izabran nakon Muhamedove smrti zvao se Abu Bakr, i on je u početku svoje vladavine slistio sve muslimane koji se s njim nisu slagali. Dakle, izvršio je “takfir”.

- Što bi to bilo?

- Ekskomunikacija. Po njima, takve “neposlušne” muslimane je moguće ubiti; nije nužno, ali nije zabranjeno. Zašto je današnji kalif Baghdadi uzeo isto ime – Abu Bakr? I zašto napada samo muslimane? Zato jer ponavlja ono što je radio prvi kalif. Ponavlja takfir. To je potpuno smišljena stvar, medijski eksploatirana, s ciljem da se obnovi povijest kako je oni vide. I zato je najpravednije njih nazivati “takfiristički teroristi”.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by govinda 25/6/2017, 13:09

Ima vec tema, jebo vas Hasan :)

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by RayMabus 25/6/2017, 13:11

Trenutno situacija je da su ovi ( imami Bošnjaci ) svijesni toga al je SA bogata i mocna plus Meka i Medina su tamo plus nafta i Amerika pa onda ovako oko kole neimenujuci imenom TO.

Zato ja mogu i boli me kuraz.

WEHABIZAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175663
2014-04-11


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by govinda 25/6/2017, 13:14

Mustafa Ceric, covjek koji je predlozio da se Bajram naziva Hizislav :) covjek koja ne benda niko vise u Bih, na izborima dobio par hiljada glasova...al hajd..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by govinda 25/6/2017, 13:16

Ne znam za koga radi Hassan Haidar Diab, ali znam da Hassan ne zna o čemu priča i najbolje bi bilo da nas poštedi svojih srpsko-hrvatskih udbaških subverzija… Ima li neko da kaže Hassanu da nas ostavi na miru… Da mu kaže da on ništa ne razumije… Njegova tumačenja stanja u Bosni su u najmanju ruku smiješna… To što se predstavlja da je musliman lažni novinar Hassan nema pravo da pljuje po islamu i muslimanima u Bosni

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/vijesti/hassan-haidar-diab-bih-islamski-radikalizam-terorizam-1178512 - m.vecernji.hr

E jes mu zaprijetio :)

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum