ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General Tus očitao lekciju Marasu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by mutava baštarda Fri 23 Oct - 9:33

RayMabus wrote:Posra se Krstičewić po njemu samo tako .....Maras se sad može samo poklopit ušima.

Koja šut karta automatik od Krstičewića owom debilu Marasu.
Maras je bacio bumerang i vratio mu se u ćelavu glavu. Sada će imati kvrgu koja će ga pratiti tijekom izborne kampanje.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by dijagram Fri 23 Oct - 9:35

vuksadinare wrote:ahahaha..'pozvavsi se na priziv savjesti'..je'l marasu bilo ti tesko pucat na cede....valjda jedini imocanac porijeklom koji se prizvao na svjest uz jos jednog antu tomica..koje drustvo
da nije jehovin svjedok il neki slican kurac palac, ..il samo mamino dragocijeno cedo koje valja sacuvati pod svaku cijenu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:37

vuksadinare wrote:pazi maras ima 42 godine...ja imam 43...a on ce ti rec ka'k je on bio opremlad '91 da ide u dragovoljce..a ja otisao s nepunih 19 godina kao dragovoljac...a'k je bio premlad za '91..nije bio vec premlad za '91,'93,94 i '95....to ono ak dje zoki s 26 godina provalio da je premlad bio otic u rat

u čem je problem 1991 iz ratom ugroženih područja je uteklo 80% VO,najbolji odaziv od 75-90% bio je u krajevima gdje rata nije bilo a oslobođene su sve kasarne JNA
Iz jednog Drniša je pobjeglo masu vojno sposobnih pod izlikom da nema oružja ,recimo Baranja je pala za 24 sata iako je bilo naoružanja
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:41

Maras je budala kao i 90% Zokine Vlade,dobro se Damir posra po njemu samo je zaboravio u biografiju iz Beograda
A to da će se boriti za male baš mu i ne vjerujem,to znaju najbolje mali dečki iz 4 gbr
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by dijagram Fri 23 Oct - 9:42

stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:pazi maras ima 42 godine...ja imam 43...a on ce ti rec ka'k je on bio opremlad '91 da ide u dragovoljce..a ja otisao s nepunih 19 godina kao dragovoljac...a'k je bio premlad za '91..nije bio vec premlad za '91,'93,94 i '95....to ono ak dje zoki s 26 godina provalio da je premlad bio otic u rat

u čem je problem 1991 iz ratom ugroženih područja je uteklo 80% VO,najbolji odaziv od 75-90% bio je u krajevima gdje rata nije bilo a oslobođene su sve kasarne JNA
Iz jednog Drniša je pobjeglo masu vojno sposobnih pod izlikom da nema oružja ,recimo Baranja je pala za 24 sata iako je bilo naoružanja
problem je u tome sto se kao takav ide petljati i pametovagti o necemu o cemu nema pojma i nije zelio imati nista s tim.
tipicno smece koja valja samo zapisati kada se jave na ovaj ili slican nacin
da je kotromanovic faca kao sto nije sad bi ga i on trebao oprati i reci,mrs mali u rupu u kojoj si proveo te godine, muci i ne javljaj se.
tako bi se cuvao dignitet DR,ali koga briga, karijeristi ce vuci svak na svoju stranu, jebeni profiteri .
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:47

dijagram wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:pazi maras ima 42 godine...ja imam 43...a on ce ti rec ka'k je on bio opremlad '91 da ide u dragovoljce..a ja otisao s nepunih 19 godina kao dragovoljac...a'k je bio premlad za '91..nije bio vec premlad za '91,'93,94 i '95....to ono ak dje zoki s 26 godina provalio da je premlad bio otic u rat

u čem je problem 1991 iz ratom ugroženih područja je uteklo 80% VO,najbolji odaziv od 75-90% bio je u krajevima gdje rata nije bilo a oslobođene su sve kasarne JNA
Iz jednog Drniša je pobjeglo masu vojno sposobnih pod izlikom da nema oružja ,recimo Baranja je pala za 24 sata iako je bilo naoružanja
problem je u tome sto se kao takav ide petljati i pametovagti o necemu o cemu nema pojma i nije zelio imati nista s tim.
tipicno smece koja valja samo zapisati kada se jave na ovaj ili slican nacin
da je kotromanovic faca kao sto nije sad bi ga i on trebao oprati i reci,mrs mali u rupu u kojoj si proveo te godine, muci i ne javljaj se.
tako bi se cuvao dignitet DR,ali koga briga, karijeristi ce vuci svak na svoju stranu, jebeni profiteri .
e dobo si rekao ali Kotromanović je htjeli nehtjeli polupismen čovjek kojeg je i Krstičević uzdigao.Sramotna je njegova šutnja ma u kakvim da su odnosima.Ali ovo je Hrvatska svak gleda sebe i zato boljitka nema
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:50

Orban je naguzio SDP.




Austrija regulira graniću , propušta al regulira dakle guši protok ......čim je Orban Milanowiću blokira prolaz MIlanowić je popušija automatski nekih 5% glasowa koji su mu presudni da dobije izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by dijagram Fri 23 Oct - 9:56

stenjalica wrote:
dijagram wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:pazi maras ima 42 godine...ja imam 43...a on ce ti rec ka'k je on bio opremlad '91 da ide u dragovoljce..a ja otisao s nepunih 19 godina kao dragovoljac...a'k je bio premlad za '91..nije bio vec premlad za '91,'93,94 i '95....to ono ak dje zoki s 26 godina provalio da je premlad bio otic u rat

u čem je problem 1991 iz ratom ugroženih područja je uteklo 80% VO,najbolji odaziv od 75-90% bio je u krajevima gdje rata nije bilo a oslobođene su sve kasarne JNA
Iz jednog Drniša je pobjeglo masu vojno sposobnih pod izlikom da nema oružja ,recimo Baranja je pala za 24 sata iako je bilo naoružanja
problem je u tome sto se kao takav ide petljati i pametovagti o necemu o cemu nema pojma i nije zelio imati nista s tim.
tipicno smece koja valja samo zapisati kada se jave na ovaj ili slican nacin
da je kotromanovic faca kao sto nije sad bi ga i on trebao oprati i reci,mrs mali u rupu u kojoj si proveo te godine, muci i ne javljaj se.
tako bi se cuvao dignitet DR,ali koga briga, karijeristi ce vuci svak na svoju stranu, jebeni profiteri .
e dobo si rekao ali Kotromanović je htjeli nehtjeli polupismen čovjek kojeg je i Krstičević uzdigao.Sramotna je njegova šutnja ma u kakvim da su odnosima.Ali ovo je Hrvatska svak gleda sebe i zato boljitka nema
da, limitiran,tako to formuliram:)  a digli su ga u hdzu kao i onog matica i masu drugih.
njihov obrat nastupio je u momentu kada su iscrpili sve sto su mogli preko hdza i ponavljaju isto kroz sdp gdje su objerucke prihvaceni
slicno se moze reci i za krsticevica, on je samo iz jna presao u HV i hdz iz istih pobuda
danas si svi sminkaju biografiju kako im odgovara
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 10:15

....mislim ono koliko zoki vikao,uzdizao se,najavljivao pobjedu.tu su njegovi minsitri koji mu sve kvare
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Guest Fri 23 Oct - 11:31

Prvo Gotovina nije prošao Francuske specijane jedinice nego Legiju stranaca. Francuska vojska je ima svoje specijalne jedinice Legija ima svoje. To nije isto. Drugo vrhovni zapovjednik hrvatske vojske bio je JNA general.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Guest Fri 23 Oct - 16:03

👅 👅 👅 ;ha,ha,ha BATMAN - MARAS i ekipa oko njega -Kotromanović - nikada nebi po svojim kvalitetama postao to što je da ga nije SDP stranka gurala ( a on se prodao ) - još im samo fali SEXOMAN buljavih očiju i ekipa TNT je SPREMNA za buduće uzbudljive događaje _ naravno da tu još ima PREGRŠT onih koji ovom TIMU neizostavno pripadaju i normalan čovjek se samo mora priupitati:; ljudi moji  - tko je tu LUD _ jel LUD - ZBUNJENOGA  ili OBRATNO :roll :roll :roll  !!


Last edited by redder4 on Fri 23 Oct - 17:54; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 3 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum