ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General Tus očitao lekciju Marasu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare 23/10/2015, 07:58

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/401564/General-Tus-ocitao-lekciju-ministru-Marasu.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare 23/10/2015, 07:58

..ovi su doslovce naumili izgubiti izbore zoki i kompanija..ocekujem ocitovanje kotromanovica i gotovine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by kic 23/10/2015, 07:59

mogao si to staviti i na onu temu e.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare 23/10/2015, 08:01

kic wrote:mogao si to staviti i na onu temu e.
bolej je ovako..preglednije je..i uocljivije..a nekima je to i trn u oko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:03

Maras je kreten. NIkidan meni kaže lik iz četwrte ( pogođen u oko , oko mu jedno u defektu , wjerowatno od granate ) da ni Kotromanić nije za SDP nego žena alimentaćija , dugowi pa se baćio u politiku , da su on i Krstičewić i ostali ko prst i nokat .......
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:05

U udruzi 4. gardijske brigade zgroženi Marasovom izjavom
U priopćenju Udruge veterana 4. gardijske brigade navode da su zgroženi načinom na koji jedan od ministara u vladi Zorana Milanovića spominje njihovog ratnog zapovjednika, generala Damira Krstičevića. Marasu poručuju da se Krstičević, kao dragovoljac, na samom početku Domovinskog rata stavio na raspolaganje prvom hrvatskom predsjedniku Franji Tuđmanu u obrani domovine Hrvatske. 'Iako je general Krstičević završio vojnu akademiju, njegovo vođenje i zapovijedanje postrojbama HV-a uvijek je bilo u suprotnosti s doktrinom JNA, naime njemu je vojnik uvijek bio na prvom mjestu i svoje vojnike vodio je osobnim primjerom, uvijek je bio prvi riskirajući i svoj život - učili smo od njega, ali i on od nas. Krasilo nas je zajedništvo', navode u Udruzi veterana 4. gardijske brigade. General Gotovina također im je bio uzor i svi su od njega učili, pa tako i general Krstičević kao ratni zapovjednik 4. gardijske brigade, ali i brigadir Ante Kotromanović kao ratni zapovjednik 126. domobranske pukovnije. 'Ponosni smo što smo imali čast upoznati gospodina Krstičevića kao istinskog heroja, vođu i zapovjednika i kao pripadnici 4. GBR nećemo nikada i nikome dozvoliti da pokuša iskriviti istinu o Domovinskom ratu ili bilo kojem istinskom dragovoljcu Domovinskog rata. Gospodine Maras, apeliramo, ostavite se našeg ratnog zapovjednika koji je uz generala Gotovinu sasvim sigurno jedan od najzaslužnijih za obranu od velikosrpske agresije te za oslobađanje okupiranog teritorija Republike Hrvatske', poručili su u priopćenju koje je potpisao predsjednik udruge Božo Zadro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:24

Ono šta je u ćijeloj priči dobro je šta i sa HDZ pobjedom Hrwatska wojska dobiwa odličnog zapowijednika ,ministra obrane ......i Kotromanić je dobar a i owaj je isto .....to je ono najbitnije .....koja god općija bude Kotromanić il Krističewi oba su odlična za HW.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Tony Soprano 23/10/2015, 08:31

RayMabus wrote:Maras je kreten. NIkidan meni kaže lik iz četwrte ( pogođen u oko , oko mu jedno u defektu , wjerowatno od granate ) da ni Kotromanić nije za SDP nego žena alimentaćija , dugowi pa se baćio u politiku , da su on i Krstičewić i ostali ko prst i nokat .......
samo interesi.boli njih ona stvar za sdp
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:32

Ma Kotromanić uopće nije SDP-ować ....objasnija mi je to owaj lik iz četwrte nikidan .....ima on dite , rastawio se , alimentaćija , upa u neke dugowe pa se baćio u politiku .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by mutava baštarda 23/10/2015, 08:41

RayMabus wrote:Maras je kreten. NIkidan meni kaže lik iz četwrte ( pogođen u oko , oko mu jedno u defektu , wjerowatno od granate ) da ni Kotromanić nije za SDP nego žena alimentaćija , dugowi pa se baćio u politiku , da su on i Krstičewić i ostali ko prst i nokat .......
Koliko sam upoznat ex žena mu radi tako da su to babske priče ogorčenih ljudi koji sve znaju osim ubost dobar par na kladionici....
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica 23/10/2015, 08:43

Ah ti iz četvrte sve brzo objasne onda su mogli nešta i o Krstičeviću,zanimljiv je i kriterij po kojem je Gotovina počasni građanin ZG?
Kriteriji su se doista srozali
U Hrvata je sve rekla kazala,Krstičević je i na prošlim izborima ušao u Sabor i onda se ovukao jer je naravno bolje mjesečno mlatiti stotine tisuća kuna u poslu sa državom nego ko budala biti u Saboru
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:45

Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus 23/10/2015, 08:48

stenjalica wrote:Ah ti iz četvrte sve brzo objasne onda su mogli nešta i o Krstičeviću,zanimljiv je i kriterij po kojem je Gotovina počasni građanin ZG?
Kriteriji su se doista srozali
U Hrvata je sve rekla kazala,Krstičević je i na prošlim izborima ušao u Sabor i onda se ovukao jer je naravno bolje mjesečno mlatiti stotine tisuća kuna u poslu sa državom nego ko budala biti u Saboru
Šta god ....ja sam tome iz četwrte odgoworio : da Amerikanće wiše nije ni briga tko će politički na wlasti u Hr nego ih samo zanima tko je ministar obrane. Kotromanić ili Krističewić : oba su odlična općija za HW. To je jedino bitno : HW.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by mutava baštarda 23/10/2015, 08:54

RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
Masa branitelja je razočarana ministrovim prelaskom u SDP tako da mu traže i dlaku jaju. Da sve ovo što radi i što je do sad napravio radio u HDZu nitko mu ne bi ništa prigovorio. Zašto bi bio dužan išta plaćati bivšoj ženi, ako ona radi? Ako ima dijete iz bivšeg braka normalno da će ga financirati, kao što bi radio da je i u braku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica 23/10/2015, 08:54

RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.

Pa i Gotovina je košta Hrvatsku jedno 500 milijuna kuna ,dobio sad eksluzivu na tunu u Hrvatskoj.
Daje izjave koje su dozirane a kum mu jastreb HDZ-a a Kotromanović najbolji pajdaš.Nemože propast ni da hoće.
Na kraju krajeva koje su njegove veće zasluge u DR od Stipetića,Tusa,Agotića,Bobetka..itd
On je po nekoj hijerarhiji u drugom ešalonu
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare 23/10/2015, 08:55

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
Masa branitelja je razočarana ministrovim prelaskom u SDP tako da mu traže i dlaku jaju. Da sve ovo što radi i što je do sad napravio radio u HDZu nitko mu ne bi ništa prigovorio. Zašto bi bio dužan išta plaćati bivšoj ženi, ako ona radi? Ako ima dijete iz bivšeg braka normalno da će ga financirati, kao što bi radio da je i u braku.
a cuj znas kako se kaze dug los drug..a nije on samo dugovao za alimentaciju..vec je i dobrano kockao u kockarnicama i tamo soato duzan a zna se tko su pretezno vlasnici i suvlasnici kockarnica...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica 23/10/2015, 08:57

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
Masa branitelja je razočarana ministrovim prelaskom u SDP tako da mu traže i dlaku jaju. Da sve ovo što radi i što je do sad napravio radio u HDZu nitko mu ne bi ništa prigovorio. Zašto bi bio dužan išta plaćati bivšoj ženi, ako ona radi? Ako ima dijete iz bivšeg braka normalno da će ga financirati, kao što bi radio da je i u braku.
koja masa od 700.000?
Daje ktome tako onda bi HDZ pobjeđivao sa 65%
U Istri,Rijeci imaš 45.000 branitelja i teško da je njih 10% za HDZ
Biće zanimljivo koliko će glasova dobiti Damir u 10-toj,pogotovo u mEtkoviću i Dubrovniku
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by mutava baštarda 23/10/2015, 08:58

Ako je dugovao za alimentaciju kao za kockarnice onda je to ono o čemu pričam. Ima riba koja se zove Glamac, što mu baciš ova se ulovi sigurno....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica 23/10/2015, 08:58

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
Masa branitelja je razočarana ministrovim prelaskom u SDP tako da mu traže i dlaku jaju. Da sve ovo što radi i što je do sad napravio radio u HDZu nitko mu ne bi ništa prigovorio. Zašto bi bio dužan išta plaćati bivšoj ženi, ako ona radi? Ako ima dijete iz bivšeg braka normalno da će ga financirati, kao što bi radio da je i u braku.
a cuj znas kako se kaze dug los drug..a nije on samo dugovao za alimentaciju..vec je i dobrano kockao u kockarnicama i tamo soato duzan a zna se tko su pretezno vlasnici i suvlasnici kockarnica...
Tko su vlasnici?Ajde reci?
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica 23/10/2015, 09:00

Inače ministar obrane treba proči sigurnosnu provjeru,ako je kockar ili vlasnik firme koja radi po povlaštenim cjenama sa državom ne može biti MO
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum