ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General Tus očitao lekciju Marasu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:00

Inače ministar obrane treba proči sigurnosnu provjeru,ako je kockar ili vlasnik firme koja radi po povlaštenim cjenama sa državom ne može biti MO

stenjalica

Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:00

BItno je da imamo kompententne kandidate za budučeg ministra obrane a i Kotromanić i Krističewić to jesu ......to je jedino šta nas triba zanimat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:02

Moram priznat da sam se bojao a šta ako SDP izgubi izbore i Kotromanowić ode tko će onda doć na čelo HW ...opet neki nekompententan i nesposoban ....kad sam widio koga je HDZ angažirao za tu funkćiju pao mi je kamen sa srća ....sad sam miran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by dijagram Fri 23 Oct - 9:05

Maras samo pokusava pomoci partiji kako zna i umije.
Na njihovu zalost obican je glupan kao i Zoki.
Samo lupaju gluposti i pokazuju o kakvim se kretenima i neljudima radi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:06

RayMabus wrote:BItno je da imamo kompententne kandidate za budučeg ministra obrane a i Kotromanić i Krističewić to jesu ......to je jedino šta nas triba zanimat.

Hrvatskoj to i netreba dovoljnoi je da vojni ataše SAD svaki drugi dan obiđe ministarstvo i da upute i nekom bleki šta treba izvršiti.
HV je toliko devastirana da joj nemože pomoći nitko
U 12 godina neuspjeti kupiti eskadrilu zrakoplova,piloti bježe,stare krame se raspadaju,imamo 40% vojnika koji samo čekaju 45-tu da idu u mirovinu,nemamo pričuvu u veličini 300.000 vojnika..itd
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by stenjalica Fri 23 Oct - 9:09

dijagram wrote:Maras samo pokusava pomoci partiji kako zna i umije.
Na njihovu zalost obican je glupan kao i Zoki.
Samo lupaju gluposti i pokazuju o kakvim se kretenima i neljudima radi.
udaraju najniže jer su to takvi mentalni sklopovi kao i HDZ koji manipulira sa curom oboljelom od tumorom koju dovlače na tribinu i izmjenjuju krunicu a na tribini sve brakolomci,razvratnici,bivši ozloglašeni partijci
neznaš šta je niže
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by dijagram Fri 23 Oct - 9:12

stenjalica wrote:
dijagram wrote:Maras samo pokusava pomoci partiji kako zna i umije.
Na njihovu zalost obican je glupan kao i Zoki.
Samo lupaju gluposti i pokazuju o kakvim se kretenima i neljudima radi.
udaraju najniže jer su to takvi mentalni sklopovi kao i HDZ koji manipulira sa curom oboljelom od tumorom koju dovlače na tribinu i izmjenjuju krunicu a na tribini sve brakolomci,razvratnici,bivši ozloglašeni partijci
neznaš šta je niže
:)  sve sto je u nasoj politici je nisko, nema tu covjeka, a ako se i pojavi zdruzenim snagama izguraju ga sa scene na marginu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:15

stenjalica wrote:
U 12 godina neuspjeti kupiti eskadrilu zrakoplova,piloti bježe,stare krame se raspadaju,
Awijaćija je najskuplji rod wojske ....za sada remont migowa radi a i to je bila općija da se samo dobije par godina dok ne widimo šta ćemo i kako ćemo dalje tako da je to ok.

Pričao bi sa tobom o awijaćiji al ono ako nemoš 10 različitih podataka stawit na jedno misto pa iz toga izwlačit zaključke onda nema smsila.

Ja sam zadowoljan urađenim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:20

stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Pa šta ima weze da radi ? Znači dite onda nema prawo na alimentaćiju ? Otworija je i neku firmu pa to nije išlo tak oda je tu isto upa u dugowe. Reako sam ti šta mi je owaj lik iz četwrte rekao o tome i to je to. SDP je takwi lik odlično došao kao kandidat za SDP a njemu je kroz to dobro došlo da se izwuće iz dugowa. DObro je ispalo jer je Kotromanowić odlićan ministar obrane al on nije SDP-ować u ideološkom smislu ....komunjara i te šeme.
Masa branitelja je razočarana ministrovim prelaskom u SDP tako da mu traže i dlaku jaju. Da sve ovo što radi i što je do sad napravio radio u HDZu nitko mu ne bi ništa prigovorio. Zašto bi bio dužan išta plaćati bivšoj ženi, ako ona radi? Ako ima dijete iz bivšeg braka normalno da će ga financirati, kao što bi radio da je i u braku.
a cuj znas kako se kaze dug los drug..a nije on samo dugovao za alimentaciju..vec je i dobrano kockao u kockarnicama i tamo soato duzan a zna se tko su pretezno vlasnici i suvlasnici kockarnica...
Tko su vlasnici?Ajde reci?
ne smijem....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:21

mislim koliko glup moras biti i ovako provaliti kao maras..kao ono u jna se oficiri skolovali ne znam u menzama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:23

....pa gdje su '91 minobacaclije ili topdzije se skolovale nego netom prije u jna..pa nije gotovina dosao i ucio pilotirat,tenkist i slicno....vidi se da je ovaj maras vidio vojsku na slikama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:23

vuksadinare wrote:mislim koliko glup moras biti i ovako provaliti kao maras..kao ono u jna se oficiri skolovali ne znam u menzama
Predizborna kampanja, niski udarći , zato to netreba niti komentirati kad znaš zašto je to rekao.Izbori će pokazat gdje su a mislim da ih puše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:25

Najwažnija bitka se wodi oko imigranata ...SDP pokušawa bezbolno to transportirat dalje al kao šta sam rekao Orban će ih zahebat i to je naprawio ...Austrija najawila primanje samo 1000 imigranata dnewno , wiču o twrđawi Ewropi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:26

pazi maras ima 42 godine...ja imam 43...a on ce ti rec ka'k je on bio opremlad '91 da ide u dragovoljce..a ja otisao s nepunih 19 godina kao dragovoljac...a'k je bio premlad za '91..nije bio vec premlad za '91,'93,94 i '95....to ono ak dje zoki s 26 godina provalio da je premlad bio otic u rat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:27

Austrijska ministarka: Moraćemo da gradimo „tvrđavu Evropa“
Tanjug | 23. 10. 2015. - 00:05h | Foto: AP | Komentara: 0
Ministarka unutrašnjih poslova Austrije Johana Mikl-Lajtner, prilikom obilaska graničnog prelaza Špilfeld, preko kojeg ovih dana iz Slovenije dolaze hiljade izbeglica svakodnevno u Austriju, poručila je da će, ako se stanje ne stavi pod kontrolu, biti neophodno da se „izgradi tvrđava Evropa“.
General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 576368_austrian-interior-minister-johanna-miklleitner-ap_f
Prema njenim rečima, biće neophodno da se uspostave takozvani „hot spotovi“ za registraciju na spoljnim granicama EU i dogovori raspodela izbeglica.
ADVERTISING


"Bez bolje zaštite spoljnih granica EU nije moguće, srednjeročno, situaciju staviti pod kontrolu", ukazala je ministarka u četvrtak.

Austrijska vojska, zbog rastućeg talasa izbeglica iz Slovenije, povećala je broj svojih pripadnika za daljih 100 vojnika, tako da će 600 vojnika pomagati policiji u nadziranju i čuvanju državne međe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:28

Naslovna » Hrvatska » General Krstičević uzvraća: Maras je nesposoban ministar u nesposobnoj Vladi
General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Damir-krsti%C4%8Devi%C4%87
General Krstičević uzvraća: Maras je nesposoban ministar u nesposobnoj Vladi
Listopad 22, 2015 Hrvatska, Naslovna Komentiraj
General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Share-small

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 PinExt
General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Print-button
inShare
GENERAL  Damir Krstičević u četvrtak  na svom je Facebook profilu objavio reakciju na izjavu ministra Gordana Marasa da je „Ante Kotromanović je učio od Gotovine, a Krstičević od JNA“.
“Baš čudno da ministar Maras postavlja pitanja o mom ratnom putu, karijeri i obrazovanju. Nesposoban ministar u nesposobnoj Vladi. Vladi koja je izigrala povjerenje građana.
Ponosan sam na svoje obrazovanje, svoj ratni put i poduzetničku karijeru. Obrazovanje smatram cjeloživotnim procesom u koje i danas ulažem puno truda i vremena.
Kao što sam vodio svoje suborce u ratu, sada sam spreman povesti svoju X. izbornu jedinicu u novu borbu. Borbu za radna mjesta, veće plaće i mirovine, za bolji život svih nas i budućnost naše djece. Za stvari koje je Vlada u kojoj je gospodin Maras član bila nesposobna činiti.”
Podsjetimo da Gordan Maras (rođ 1974.) nije sudjelovao u Domovinskom ratu, iako je bio u dobrim godinama. General Krstičević je tek pet godina stariji od njega i 1991. se priključio obrani Hrvatske.
Tijekom Domovinskoga rata bio je zapovjednik 115. brigade i zapovjednik 4. gardijske brigade, a sudjelovao je u svim važnijim operacijama u Domovinskom ratu, od Maslenica do Oluje.
Nakon rata postaje zapovjednik 5. zbornog područja (Pazin), odakle je 1997. upućen na jednogodišnje školovanje u Sjedinjene Države U.S. Army War Coledgeu – Ratnu školu kopnene vojske West Point, koju je završio s odličnim rezultatom. Povratkom u Hrvatsku imenovan je zamjenikom načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga RH.
Maras uopće nije služio vojsku pozvavši se na priziv savjesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:30

“Baš čudno da ministar Maras postavlja pitanja o mom ratnom putu, karijeri i obrazovanju. Nesposoban ministar u nesposobnoj Vladi. Vladi koja je izigrala povjerenje građana.
Ponosan sam na svoje obrazovanje, svoj ratni put i poduzetničku karijeru. Obrazovanje smatram cjeloživotnim procesom u koje i danas ulažem puno truda i vremena.
Kao što sam vodio svoje suborce u ratu, sada sam spreman povesti svoju X. izbornu jedinicu u novu borbu. Borbu za radna mjesta, veće plaće i mirovine, za bolji život svih nas i budućnost naše djece. Za stvari koje je Vlada u kojoj je gospodin Maras član bila nesposobna činiti.”
Podsjetimo da Gordan Maras (rođ 1974.) nije sudjelovao u Domovinskom ratu, iako je bio u dobrim godinama


---

Brawo Krstičewiću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:30

....a ka'k nije bio premlad s 26 godina njegov vrsnjak i suseljan ivan poljak-sokol i jos postao zapovjednik sajmista u vukovaru i poginuo..b.t.w...isto zavrsavao fakultet..zatim drugi primjer..danasnji menađer adris grupe s 20 godina bio u kostajnici i tamo zarobljen te bio u logoru u glini i sve zive torture podnio...znaci mogao si da si htio i da si imao imalo srca junackog...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 9:31

Posra se Krstičewić po njemu samo tako .....Maras se sad može samo poklopit ušima.

Koja šut karta automatik od Krstičewića owom debilu Marasu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 9:32

ahahaha..'pozvavsi se na priziv savjesti'..je'l marasu bilo ti tesko pucat na cede....valjda jedini imocanac porijeklom koji se prizvao na svjest uz jos jednog antu tomica..koje drustvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by mutava baštarda Fri 23 Oct - 9:33

RayMabus wrote:Posra se Krstičewić po njemu samo tako .....Maras se sad može samo poklopit ušima.

Koja šut karta automatik od Krstičewića owom debilu Marasu.
Maras je bacio bumerang i vratio mu se u ćelavu glavu. Sada će imati kvrgu koja će ga pratiti tijekom izborne kampanje.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

General Tus očitao lekciju Marasu - Page 2 Empty Re: General Tus očitao lekciju Marasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum