ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Hektorović 27/12/2018, 10:12



Za Vrapče spreman...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 10:14

bila tema...nego..nek mu ej daju ali da ovu hr vrati... :)...i da lijepo se konacno makne sa bosanskim pasosem more di oce :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 10:16

inace...nadam se da ce otici...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Šandor Winnetou 27/12/2018, 10:32

Hektorović wrote:

Za Vrapče spreman...
takav redikul može komotno uz bok pernaru pa da skupa dođu stričeki u bijelim odjelima po njih

_________________
Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 10:40

tre wrote:
Hektorović wrote:

Za Vrapče spreman...
takav redikul može komotno uz bok pernaru pa da skupa dođu stričeki u bijelim odjelima po njih
to bi bilo tako u normalnim drzavama..ali ne i kod nas...no ako vec zeli drugu putovnicu ili pasos nek mu daju ali mora vratiti ovu nasu i dobiti sup kartu...ili ako zeli otici to mu omoguciti i to kartu u jendom pravcu...bar bi ag se konacno rjesili njega i slicnih luđaka...jedino me nesto svrbi kod ovog pilsela...postoji vec niz godina ozbiljna sumnja da je bio udbin i kos-ov suradnik dapace u nekim stvarima o kojim se on izlajao moze se povezati sa nekim slucajevima kos-ovog obajvjestajnog i tzeroristickog rada u hravtskoj na pocetku devdesetih..zanima zasto se nikad to nije ispitalo ili do kraja ispitalo...od jednog dobrog poznanika koji je radio u nasim obavjestajnim strukturama sam cuo da se ozbiljno pilsela povezivalo sa kos-ovom grupom 'labrador'...i svezi miniranaj zidovskog groblja i opcine u zagrebu...a da su te istrage stopirane kad su mesic i racan dosli na valst..zato ej ovaj krelac toliko lizao supak mesicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Sora 27/12/2018, 11:00

Eto Pilsel i ja si mozemo pružiti ruku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 11:01

Sora wrote:Eto Pilsel i ja si mozemo pružiti ruku
..mozete....taman :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by kaya 27/12/2018, 11:15

da, pa dobro. neka mu daju , naš neka vrati. a koga boli kurac jel sin ustaše ili partizana, zašto to spominje...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 11:19

kaya wrote:da, pa dobro. neka mu daju , naš neka vrati. a koga boli kurac jel sin ustaše ili partizana, zašto to spominje...
to i ja kazem..nek mu daju ali da vrati nas...isprate ga do GP licko petrovo selo i nek ide u pravi 'raj' :) ...drugo njegov otac nije bio ustasa nego je bio nekakav njemacki izaslanik kod pavelica....jer mu ej otac njemac po porijeklu bio...to on sto se namjerno kitio nekakvim ustaslukom govori da je u stvari bio suprotno do toga i da je radio za yu obavjestajne sluzbe jer su takve ponajvise regrutirali ili nasli najslabije karike..koje su mogli pritusniti zbog obiteljskog naslijeđa da rade za njih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by kaya 27/12/2018, 11:21

a i tata ustaša mu je zakurac, pobjegao u argentinu sa pavelićem i zlatom i ostavio ove jadnike .
više lopov nego ustaša..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by kaya 27/12/2018, 11:22

vuksadinare wrote:
kaya wrote:da, pa dobro. neka mu daju , naš neka vrati. a koga boli kurac jel sin ustaše ili partizana, zašto to spominje...
to i ja kazem..nek mu daju ali da vrati nas...isprate ga do GP licko petrovo selo i nek ide u pravi 'raj' :) ...drugo njegov otac nije bio ustasa nego je bio nekakav njemacki izaslanik kod pavelica....jer mu ej otac njemac po porijeklu bio...to on sto se namjerno kitio nekakvim ustaslukom govori da je u stvari bio suprotno do toga i da je radio za yu obavjestajne sluzbe jer su takve ponajvise regrutirali ili nasli najslabije karike..koje su mogli pritusniti zbog obiteljskog naslijeđa da rade za njih..
pa baš kažem, lopov, ukrcao se sa zlatom i zbrisao
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by kaya 27/12/2018, 11:23

Sora wrote:Eto Pilsel i ja si mozemo pružiti ruku
možete, aj uzmite bosanski pasoš konačno
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 11:23

..tako je lagao da se on vratio u hrvatsku nakon pogibije brata koji je bio u 4 gbr...sto nije bila istina on se u hrvatsku odnosno tada u jugu vratio 1989 godine sto je lijepo dokazao jedan medij sa svim fotkama i papirima..kako se jedan 'ustasa' mogao vratiti u jugu jos 1989 godine a da ne bude uhicen...ili bar pozvan na informativni razgovor...sto dokazuje da ej bio povezan sa yu obavjestajnim strukturama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Šandor Winnetou 27/12/2018, 12:44

Sljedeći korak čike gonzalesa martineza drage ustaše antife sumanutog pilsela je puštanje brade i prelazak na religiju mira.

_________________
Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 15:00

tre wrote:Sljedeći korak čike gonzalesa martineza drage ustaše antife sumanutog pilsela je puštanje brade i prelazak na religiju mira.
kad je vec mjenjao imena,nacionalnost moze i vjeru...ta je taman po njegovoj mjeri..bice heroj kada bude bacao bombe na ljude i veleposlanstva vjerojatno na hrvatska :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 15:03

b.t.w..vec je promjenio vjeroispovjest..on je u oriđiđiju protestant pa presao na katolicanstvo...mada je to presao po zadatku..ali ipak presao..sto ne bi i drugi,treci put.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 15:14

Drago Pilsel je u svim segmentima zivota tezak laznjak...predstavljao se kao hrvatski ekstremni emigrant,lazno se predstavljao prvo kao hrvat da bi ipak priznao da je svabo...najvjerojatnije je bio suradnik udbe i kos-a..jer koji bi to kako on je pricao za sebe da ga je jugosudstvo i diplomacija tretirala kao ekstremnog hrvatskog emigranta i teroristu zbog napada na izraelsko veleposlanstvo mogao doci pocetkom 1989 tada jos u jugoslaviju a da cak ne bude preveden i na obavjesni razgovor...lazni katolicki teolog koji ej u dusi protestant...osoba koje se odrekla i obitelj...jer su znali tko je i sto je u stvari i od koga zavrbovan...brat mu je bio prohrvatski orjentiran i casno se oduzio i dokazao pristupom u 4 gbr gdje je i 1991 poginuo...drago pilsel je jedna od najljigavijih osoba na drustvenoj i politickoj sceni hrvatske..i da smo normalna drzava potjerali bi ga...ako ne i uhitili ako netko zeli sprovesti detaljnu istragu o njemu i sumnama da je radio za udbu i kos
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Šandor Winnetou 27/12/2018, 15:19

vuksadinare wrote:Drago Pilsel je u svim segmentima zivota tezak laznjak...predstavljao se kao hrvatski ekstremni emigrant,lazno se predstavljao prvo kao hrvat da bi ipak priznao da je svabo...najvjerojatnije je bio suradnik udbe i kos-a..jer koji bi to kako on je pricao za sebe da ga je jugosudstvo i diplomacija tretirala kao ekstremnog hrvatskog emigranta i teroristu zbog napada na izraelsko veleposlanstvo mogao doci pocetkom 1989 tada jos u jugoslaviju a da cak ne bude preveden i na obavjesni razgovor...lazni katolicki teolog koji ej u dusi protestant...osoba koje se odrekla i obitelj...jer su znali tko je i sto je u stvari i od koga zavrbovan...brat mu je bio prohrvatski orjentiran i casno se oduzio i dokazao pristupom u 4 gbr gdje je i 1991 poginuo...drago pilsel je jedna od najljigavijih osoba na drustvenoj i politickoj sceni hrvatske..i da smo normalna drzava potjerali bi ga...ako ne i uhitili ako netko zeli sprovesti detaljnu istragu o njemu i sumnama da je radio za udbu i kos
 99% je da su lika unovačili odavno

_________________
Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by vuksadinare 27/12/2018, 15:23

tre wrote:
vuksadinare wrote:Drago Pilsel je u svim segmentima zivota tezak laznjak...predstavljao se kao hrvatski ekstremni emigrant,lazno se predstavljao prvo kao hrvat da bi ipak priznao da je svabo...najvjerojatnije je bio suradnik udbe i kos-a..jer koji bi to kako on je pricao za sebe da ga je jugosudstvo i diplomacija tretirala kao ekstremnog hrvatskog emigranta i teroristu zbog napada na izraelsko veleposlanstvo mogao doci pocetkom 1989 tada jos u jugoslaviju a da cak ne bude preveden i na obavjesni razgovor...lazni katolicki teolog koji ej u dusi protestant...osoba koje se odrekla i obitelj...jer su znali tko je i sto je u stvari i od koga zavrbovan...brat mu je bio prohrvatski orjentiran i casno se oduzio i dokazao pristupom u 4 gbr gdje je i 1991 poginuo...drago pilsel je jedna od najljigavijih osoba na drustvenoj i politickoj sceni hrvatske..i da smo normalna drzava potjerali bi ga...ako ne i uhitili ako netko zeli sprovesti detaljnu istragu o njemu i sumnama da je radio za udbu i kos
 99% je da su lika unovačili odavno
naravno..proasli najslabiju kariku u obitelji..labilnog i psihicki problematicnog dragu koji citav zivot ne zna sto hoce i tko je...obicno su vani a i ovdje takve najlakse vrbovali..velim jedna poznanik mi je pricao koji je radio za nase obavjestajne sluzbe da je protiv njega jos devdesetih pokrenuta istraga na osnovu sumnji da je radio za udbu prvo a kasnije za kos...ali to je prekinuto dolaskom mesica i racana na vlast...zato ovaj toliko ljubi dupe mesicu..jer svako iole razumnom covjeku bi palo uoci kako to d aje dosao pocetkom 1989 u jugu a da cak nije ni priveden ni na obavijesni razgovor a hvalisao se da je bio 'opasni hrvatski emigrant' koji ej bacao na zidovsko velepolsanstvo bombe u argentini..pa prvo bi ga sredili židi za pet minuta da je to radio..taj covjek je zivuca laz i maska
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by abraham 27/12/2018, 15:31

Drago Jovan Martinez don Nascimento Gonzales......je u biti jedan obicni prosjak. Posto nikada nije radio nesta smisleno a spina presusila.... Daklem njegova su mjesecna primanja manja od tete u Konzumu. Malo je to Josipovic gurao ali je presahlo. Josipovic je , jelte , onaj sta je jedne godine dobio najvecu "krvarinu" od ZAMP-a kao najizvodjeniji glazbenik-skladatelj. Nije bila Bojna Cavoglave u pitanju. Bilo kako bilo , ovaj jadnik nije imao da plati ocu "ustashi" kartu do DNRH vec je moljakao okolo. Na stranu sta ga nije bilo sram vec sta je stari "ustasha" nagulio u nepoznatom smijeru u roku odmah. Mislim da je kidnuo ulijevo ali ne znam. Dakle zelim svu srecu lojavim. Zasluzili su si jednog ovakovog.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a! Empty Re: Drago Pilsel: Ja, sin ustaše, tražim pasoš BiH, hoću kardinala od Bosne, a ne od HDZ-a!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum