ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 5/12/2019, 08:19

http://www.braniteljski-portal.com/kakav-pisac-takva-i-kolumna-drago-pilsel-ja-sin-ustasa-kazem-vam-pokajmo-se-i-pomirimo-se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 5/12/2019, 08:19

...samo je zaboravio..'ja terorista i suradnik udbe i kos-a'..i sve pet lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 5/12/2019, 08:25

ono 'ustaša i terorist' dosao u jugu 1988 slobodan k'a tica..nitko ga dirao nitko ga ispitivao..ovaj ne zna ni lagat... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by Guest 5/12/2019, 14:44

Koji lik ... pretezak i za Alan Ford.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by jastreb 5/12/2019, 19:18

vuksadinare wrote:ono 'ustaša i terorist' dosao u jugu 1988 slobodan k'a tica..nitko ga dirao nitko ga ispitivao..ovaj ne zna ni lagat... Basketball
Pa u to doba vise to nije bilo u điru.

Masa ustaša dosla je na osn.skupstinu HDZ sa urednim dokumentima. Nitko ih nije zadrzavao niti pozivao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by debotoijusto 5/12/2019, 19:35

dragi se dogodila katarza , pozitivna
treba toga vise
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by immortal 5/12/2019, 21:47

immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by Šandor Winnetou 6/12/2019, 07:11

debotoijusto wrote:dragi se dogodila katarza , pozitivna
treba toga vise
još samo da postane tranđa, počne oblačiti suknjice i biti će savršen B-)

_________________
Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 6/12/2019, 07:22

debotoijusto wrote:dragi se dogodila katarza , pozitivna
treba toga vise
uzmi si ga doma Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 6/12/2019, 07:25

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ono 'ustaša i terorist' dosao u jugu 1988 slobodan k'a tica..nitko ga dirao nitko ga ispitivao..ovaj ne zna ni lagat... Basketball
Pa u to doba vise to nije bilo u điru.

Masa ustaša dosla je na osn.skupstinu HDZ sa urednim dokumentima. Nitko ih nije zadrzavao niti pozivao.
pilsel se vratio u hrvatsku pocetkom 1988 godine..a ne 1989 godine u drugoj polovici...drugo..eto sve su se tad jugom setale ustasonostalgicari itd itd..i jos ktome bacaci bombi na izraelsko veleposlanstvo bar on tako kaze i prica..pa to je samo dovoljan povod ako nista drugo da ga ondasnja milicija drzi pod strogim nadzorom..o cem ti to pricas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by Guest 6/12/2019, 08:38

Kako Drago kara kancer i metastaze hrvatskog društva... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by Ringo10 6/12/2019, 08:41

vuksadinare wrote:ono 'ustaša i terorist' dosao u jugu 1988 slobodan k'a tica..nitko ga dirao nitko ga ispitivao..ovaj ne zna ni lagat... Basketball
MA deportirajte ga Bakiru, zabranite mu povratak  i riješen problem.

A možete ga poslati i Sulji. Ali bolje Bakiru jer Pilsel više drži štangu Bakiru i njegovima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by vuksadinare 6/12/2019, 08:56

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:ono 'ustaša i terorist' dosao u jugu 1988 slobodan k'a tica..nitko ga dirao nitko ga ispitivao..ovaj ne zna ni lagat... Basketball
MA deportirajte ga Bakiru, zabranite mu povratak  i riješen problem.

A možete ga poslati i Sulji. Ali bolje Bakiru jer Pilsel više drži štangu Bakiru i njegovima.
gle...lik je iz emigrantsek obitelji...radio je gluposti jer je bio glup...i da obitelj nema problema distancirali su se od njega...naravno takav je postao najlaska lovina...politickim protivnicim u ovom slucaju politickom sistemu jugoslavije tj njihovim sigurnosnim sluzbama...sto gluplji i ekstremniji to bolje jer ga je lakse obraditi za njihove ciljeve...naravno sigurnjaci su obecali pilselu oprost i sto sve ne...ali ako bude radio za njih..naravno tu je bilo i zastrasivanaj jer su takvi tipovi poput pilsela kukavice i galamđije u prosjeku...posto je glup ko daska i prokuzen on se hvalisao kako slobodno moze u jugu a nekakv je 'ekstremist,patriota'...i ovi su ga brze bolje povukli u jugu da im ne upropasti poslove...i tako se ovaj muflon pocetkom 1988 obreo u jugi kad drug clanovi njegove obitelji nisu smjeli prismrdjeti..onda je dobio zadatak u jugi spijanja svecenstva jer je bio nekakav teolog bogtepitaj sto....kad su ga i ovi prokljuvili odjedanput se vise nije skrivao i postao je najveci zagovornik brattva i jedinstva,juge itd..itd..i tu me neodoljivo podsjeca na lzanskog samo sto je ovaj bio puno mudriji i skolovanij od pilsela...galamđije...plus sto je pilsel imao srecu sto je veci dio njegove obitelji prohrvatski orjentiran i bili su u dobrim odnosima sa tuđmanom...inace bi davno zagnojio zemlju ili u najbolju ruku kao lazanski prebjegao u srbiju ili gdje god vec..steta...slabost tuđmana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..' Empty Re: Drago Fritz Carlos Chico Gonzales Jovo Ibrahim Pilsel:'Ja sin ustaše..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum