ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja Drago chico carlos jovan fritz mula Pilsel dobar prijatelj Pomfritija i pok.Lazanskog te agent SPC-a i Srbije prozivam vas sto napadate Pomfritija,SPC,Srbiju

Go down

Ja Drago chico carlos jovan fritz mula Pilsel dobar prijatelj Pomfritija i pok.Lazanskog te agent SPC-a i Srbije prozivam vas sto napadate Pomfritija,SPC,Srbiju Empty Ja Drago chico carlos jovan fritz mula Pilsel dobar prijatelj Pomfritija i pok.Lazanskog te agent SPC-a i Srbije prozivam vas sto napadate Pomfritija,SPC,Srbiju

Post by vuksadinare Thu 9 Sep - 6:44

https://www.autograf.hr/u-crnoj-gori-se-psuje-prijeti-i-pale-se-gume-u-ime-krista/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Ja Drago chico carlos jovan fritz mula Pilsel dobar prijatelj Pomfritija i pok.Lazanskog te agent SPC-a i Srbije prozivam vas sto napadate Pomfritija,SPC,Srbiju Empty Re: Ja Drago chico carlos jovan fritz mula Pilsel dobar prijatelj Pomfritija i pok.Lazanskog te agent SPC-a i Srbije prozivam vas sto napadate Pomfritija,SPC,Srbiju

Post by Ringo10 Thu 9 Sep - 6:47

E vala pun mi kurac I popova i Pomfritija i Djovanikija i crnogorskih pizdarija ... nek se jebu tamo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum