ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by RayMabus 4/3/2019, 13:43

Da biste prikazali tipkovne prečace, pritisnite upitnik
Prikaz tipkovnih prečaca

Pretraživanje Twittera
Razgovor

Drago Pilsel
@dragopilsel
Nikad nisam volio karneval. Mislim da je to stvar za teške budale. Ali kada vidim kako pale lutku Milorada Pupovca u Kaštel Sućurcu tada shvaćam da je to i zabava maloumnih fašista koje bi sve do jednoga trebalo pobacati u more. Premda ne vjerujem u njihovo otriježnjenje.
Slika
01:34 AM · 3. ožu 2019. · Twitter Web Client


https://mobile.twitter.com/dragopilsel/status/1102004262886879232?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1102004262886879232&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fdalmacija%2Fsplit-zupanija%2Fclanak%2Fid%2F591874%2Fsrbijanski-sef-diplomacije-bijesan-zbog-spaljivanja-lutke-pupovca-u-kastelima-je-li-to-generalna-proba-za-nesto-sto-mu-se-sprema-hrvatske-vlasti-ovakve-incidente-trebaju-ozbiljno-shvatiti


Last edited by RayMabus on 4/3/2019, 13:44; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by catabbath 4/3/2019, 13:44

Jbg. satira ide na više strana. Najbolje uvesti politički korentnu satiru onda cheers

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Ringo10 4/3/2019, 13:44

Dakle, Milorad je svetinja sa kojom se ne smije zajebavat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by RayMabus 4/3/2019, 13:49

Ringo10 wrote:Dakle, Milorad je svetinja sa kojom se ne smije zajebavat
On će letit prije ili poslije , Hrvatska je u EU , već su nam slali opaske na ovo :

https://kamenjar.com/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno/

Pupovac svira frulu a Plenkovic pleše kako on svira na užičko kolo

Osam zastupnika nacionalnih manjina koji kroje vlast podržavajući vladajući HDZ na ćelu sa Plenkovicem , Sanaderom jučer i sličnim muljatorima.

U EU je zabranjeno da nacionalne manjine tj njihovi tako izabrani zastuonici po tom povlaštenom ključu diktiraju vlast večini u državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by marcellus 4/3/2019, 13:52

Poanta karnevala je zajebancija sa svetim kravama koje ne smiješ dirat ostatak godine, poput kraljeva, premijera, autoriteta

no milorad je najsvetija krava i njega se ne smije dirat ni na karneval

jer ipak on nije politički moćnik u audiju a8 s državnim tablicama nego ugrožena manjina (kad mu to odogovara bit)

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by RayMabus 4/3/2019, 13:53

marcellus wrote:Poanta karnevala je zajebancija sa svetim kravama koje ne smiješ dirat ostatak godine, poput kraljeva, premijera, autoriteta

no milorad je najsvetija krava i njega se ne smije dirat ni na karneval

jer ipak on nije politički moćnik u audiju a8 s državnim tablicama nego ugrožena manjina (kad mu to odogovara bit)
Jes vidija kako govna sama isplivaju na površinu ? Pogodili točno u sridu.

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Sucurac51-735x400
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Šandor Winnetou 4/3/2019, 13:56

Ma carlos diego jovo pilsel je samo ljubomoran što njega nisu zapalili pa da u očima budaletina njegovih svjetonazora ispadne mučenik. Što bi jovo da da može zaginuti ovako junački ko otrovna pupavka cheers

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Šandor Winnetou 4/3/2019, 13:57

RayMabus wrote:
marcellus wrote:Poanta karnevala je zajebancija sa svetim kravama koje ne smiješ dirat ostatak godine, poput kraljeva, premijera, autoriteta

no milorad je najsvetija krava i njega se ne smije dirat ni na karneval

jer ipak on nije politički moćnik u audiju a8 s državnim tablicama nego ugrožena manjina (kad mu to odogovara bit)
Jes vidija kako govna sama isplivaju na površinu ? Pogodili točno u sridu.

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Sucurac51-735x400
:tu :tu :tu :tu :tu

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by vuksadinare 4/3/2019, 14:03

drago chico carlos jovan muzambe fritz frank pilsel mrzi sam sebe a kamoli nece druge tko nije na njegovoj liniji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Šandor Winnetou 4/3/2019, 14:08

vuksadinare wrote:drago chico carlos jovan muzambe fritz frank pilsel mrzi sam sebe a kamoli nece druge tko nije na njegovoj liniji..
Na kojoj je on to liniji to ni sam on ne zna, od ustaše, preko bacanja zapaljivih koktela na sinagoge pa do partizana i četnika....

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by mutava baštarda 4/3/2019, 14:16

Nije politički korektno spaljivat Srbe na karnevalu...  Lomača je samo za članove većine i da su Hrvati.
1573 je jedan iz Splita u ssezoni kiselih krastavaca proglasio sluškinju za vješticu... Skoro je zapalilo na voćnom trgu... 
Tako i Drago, zaradio dnevnicu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by vuksadinare 4/3/2019, 14:26

tre wrote:
vuksadinare wrote:drago chico carlos jovan muzambe fritz frank pilsel mrzi sam sebe a kamoli nece druge tko nije na njegovoj liniji..
Na kojoj je on to liniji to ni sam on ne zna, od ustaše, preko bacanja zapaljivih koktela na sinagoge pa do partizana i četnika....
zna on dobro na kojoj je liniji onoj 'das mi perje tvoj sam'...'ustasa' koji je 1988 dosao slobodno u zagreb tada jugu...plus navodno pod stigmom 'terorist'...je u reziji KOS-a...dakle suradnik kos-a..jos u osamdesetima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by immortal 4/3/2019, 14:34

govor mržnje Drage Pilsela

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by max123 4/3/2019, 15:08

ja sam mislio da je veber iznimka,no izgleda da su ti volksdojceri teski smradovi i nelojalni antirvati...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by vuksadinare 4/3/2019, 15:11

max123 wrote:ja sam mislio da je veber iznimka,no izgleda da su ti volksdojceri teski smradovi i nelojalni antirvati...
pa kad je ovaj bio lojalan..a nit je hrvat...suradnik kos-a,udbe jos sedamdesetih i osamdesetih..pa tko moze doci u jugu 1988 godine pod aureolom 'teskog ustase ekstremista,terorista' a da ga ondasnja milicija cak ni ne preivede makar na obicni informativni razgovor...sto dokazuje da ovaj pilsel je i intelektualno ogranicen...i kao takav pogodan za antihrvatsko djelovanje-oduvijek..pa nije ga se obitelj bezveze odrekla jos tamo prije trideset,cetrdeset godina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by T. 4/3/2019, 15:14

Juanita pere samokritika i grizodušje zbog grijeha iz mladosti...
A kažu da je samoubojstvo najiskreniji oblik samokritike...
Pa ako ovo čita, nek bude iskren, ništa drugo...

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by max123 4/3/2019, 15:15

vuksadinare wrote:
max123 wrote:ja sam mislio da je veber iznimka,no izgleda da su ti volksdojceri teski smradovi i nelojalni antirvati...
pa kad je ovaj bio lojalan..a nit je hrvat...suradnik kos-a,udbe jos sedamdesetih i osamdesetih..pa tko moze doci u jugu 1988 godine pod aureolom 'teskog ustase ekstremista,terorista' a da ga ondasnja milicija cak ni ne preivede makar na obicni informativni razgovor...sto dokazuje da ovaj pilsel je i intelektualno ogranicen...i kao takav pogodan za antihrvatsko djelovanje-oduvijek..pa nije ga se obitelj bezveze odrekla jos tamo prije trideset,cetrdeset godina..
ja mislim da je on jednostavno mizeran i labav karakter.imas takvih i u rodjenoj obitelji...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by vuksadinare 4/3/2019, 15:17

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:ja sam mislio da je veber iznimka,no izgleda da su ti volksdojceri teski smradovi i nelojalni antirvati...
pa kad je ovaj bio lojalan..a nit je hrvat...suradnik kos-a,udbe jos sedamdesetih i osamdesetih..pa tko moze doci u jugu 1988 godine pod aureolom 'teskog ustase ekstremista,terorista' a da ga ondasnja milicija cak ni ne preivede makar na obicni informativni razgovor...sto dokazuje da ovaj pilsel je i intelektualno ogranicen...i kao takav pogodan za antihrvatsko djelovanje-oduvijek..pa nije ga se obitelj bezveze odrekla jos tamo prije trideset,cetrdeset godina..
ja mislim da je on jednostavno mizeran i labav karakter.imas takvih i u rodjenoj obitelji...
pa labilan je i takvi su bili najpogodniji za regrutirati u udbu,kos...em ograniceni em dovvoljno ludi da naprave pizdarije a da ovi se opravdaju evo ludog 'fasiste' dobit ce on svoje(lovu) od nas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Šandor Winnetou 4/3/2019, 15:18

T. wrote:Juanita pere samokritika i grizodušje zbog grijeha iz mladosti...
A kažu da je samoubojstvo najiskreniji oblik samokritike...
Pa ako ovo čita, nek bude iskren, ništa drugo...
sunny :aw

_________________
Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by vuksadinare 4/3/2019, 15:19

T. wrote:Juanita pere samokritika i grizodušje zbog grijeha iz mladosti...
A kažu da je samoubojstvo najiskreniji oblik samokritike...
Pa ako ovo čita, nek bude iskren, ništa drugo...
Juanitu je bolje da kupi prnje dok ga netko ne nokautira ili jos nesto gore..dojadio je i bogu i vragu...nek se kupi u argentinu ili kod zeme obozavanog pape franje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti Empty Re: Drago Pilsel : Kaštelane treba pobiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum