ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšije se opasno naoružavaju

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:47

Pa jebi ga nisam ja nista napisao osim ISTINU...a masa ovih ovdje (cast izuzetcima) trkelja vec deset godina o posljedicama a uzrok nikada nisu ni pokusali dokuciti.A to dokuciti moras ipak imati nesto mozga u glavi ,,osjecaj za pravicu ..neki eticki kurac,,moral i sve ono sto nas prvenstveno cini ljudima u pravom smislu.Evo bez obzira sto ja pisem 'rvati oni odmah skoce na dvije noge i bune se da mislim na Hrvate..Jer sta bi ta jadna masa da ostanu sami...ubili bi se ...zato i uzivaju u svojim lazima koje im pomazu da pred sobom ne ispanu veci debili nego sto su vec pred drugima..A budali je najteze priznati da je ispao budala..jer se borio za nekog drugog a ne za sebe i svoju djecu.Uvijek je tako bilo i bice u povijesti..Kako ono ide ...u rat idu budale a pametni doma uzivaju u sexu:::))
Ma ..onaj tko misli da ce ove stare konje potkovati je izgubio u startu...moja filozofija je pusti idiote neka misle sto hoce ionako ce najebati kad tad zbog svojih misli...ako ne oni onda njihova djeca..Kazu da je povijest uciteljica zivota..ja sam iz te povijesti naucio da je balkanska filozofija...prvo cemo sve popaliti pokrasti i pobiti sto se moze onda kada vise ne budemo mogli cemo sjest i razgovarat po mogucnosti da se dogovorimo tako da sam samo ja u pravu.To se zove ludilo i zato ja dodjem ovdje samo da vidim koliko sam jos normalan:::))::))

Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:49

Kakogod,da sVI odbijaju uzeti oruzje u ruke,ratova ne bi bilo..cinjenica..nek se fajtaju oni sto zakuhavaju takve stvari...raja na tribine,a politicari doli na terenu sa macevima,kopljima,motorkama cim god pozele..kokice i piffo,narod siguran,budale nek se kolju :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 22:00

frka wrote:Pa jebi ga nisam ja nista  napisao osim ISTINU...a masa ovih ovdje (cast izuzetcima) trkelja vec deset godina o posljedicama a uzrok nikada nisu ni pokusali dokuciti.A to dokuciti moras ipak imati nesto mozga u glavi ,,osjecaj za pravicu ..neki eticki kurac,,moral i sve ono sto nas prvenstveno cini ljudima u pravom smislu.Evo bez obzira sto ja pisem 'rvati oni odmah skoce na dvije noge i bune se da mislim na Hrvate..Jer sta bi ta jadna masa da ostanu sami...ubili bi se ...zato i uzivaju u svojim lazima koje im pomazu da pred sobom ne ispanu veci debili nego sto su vec pred drugima..A budali je najteze priznati da je ispao budala..jer se borio za nekog drugog a ne za sebe i svoju djecu.Uvijek je tako bilo i bice u povijesti..Kako ono ide ...u rat idu budale a pametni doma uzivaju u sexu:::))
Ma ..onaj tko misli da ce ove stare konje potkovati je izgubio u startu...moja filozofija je pusti  idiote neka misle sto hoce ionako ce najebati kad tad zbog svojih misli...ako ne oni onda njihova djeca..Kazu da je povijest uciteljica zivota..ja sam iz te povijesti naucio da je balkanska filozofija...prvo cemo sve popaliti pokrasti i pobiti sto se moze onda kada vise ne budemo mogli cemo sjest i razgovarat po mogucnosti da se dogovorimo tako da sam samo ja u pravu.To se zove ludilo i zato ja dodjem ovdje samo da vidim koliko sam jos normalan:::))::))

Nit si normalan, nit si pametan niti pišeš istinu. A kamoli ISTINU (pozdrav Autoru, ma gdje bio).
Samo si previše glup da bi to shvatio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 24/12/2018, 22:01

frka wrote:A budali je najteze priznati da je ispao budala..

dobro, nećemo to tražiti od tebe, znamo i bez tvog priznanja
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 22:02

pismejker wrote:Kakogod,da sVI odbijaju uzeti oruzje u ruke,ratova ne bi bilo..cinjenica..nek se fajtaju oni sto zakuhavaju takve stvari...raja na tribine,a politicari doli na terenu sa macevima,kopljima,motorkama cim god pozele..kokice i piffo,narod siguran,budale nek se kolju :cleanteeth

Jedini je problem da to tako ne funkcionira, nikada nije niti ikada hoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:06


_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:10



moja ljubljena....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by epikur37 24/12/2018, 22:12

Veberu spremio sam ti mendulate u kutijicu, adresirao ali kad sam vidio redove u pošti odustao.

Dobit ćeš kad padnu gužve.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:13


_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:15

epikur37 wrote:Veberu spremio sam ti mendulate u kutijicu, adresirao ali kad sam vidio redove u pošti odustao.

Dobit ćeš kad padnu gužve.
ma sve pet. ja sam išao pišat pa odustao.

poslije blagdana. u biti dam ti adresu bivše. ionako ide njoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by epikur37 24/12/2018, 22:19

veber wrote:
epikur37 wrote:Veberu spremio sam ti mendulate u kutijicu, adresirao ali kad sam vidio redove u pošti odustao.

Dobit ćeš kad padnu gužve.
ma sve pet. ja sam išao pišat pa odustao.

poslije blagdana. u biti dam ti adresu bivše. ionako ide njoj.


ja već stavio na k.e. koju si mi poslao
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:22

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Veberu spremio sam ti mendulate u kutijicu, adresirao ali kad sam vidio redove u pošti odustao.

Dobit ćeš kad padnu gužve.
ma sve pet. ja sam išao pišat pa odustao.

poslije blagdana. u biti dam ti adresu bivše. ionako ide njoj.


ja već stavio na k.e. koju si mi poslao
a, onda stavio odmah. vidiš kako je dobro planirat unaprijed. da, na k. e.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:25

e, stavi povratnu adresu. budem njenom starom rekao, a ona bu ti poslala domaći bermet, da napravimo neki oblik kompenzacije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:29


_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by epikur37 24/12/2018, 22:33

veber wrote:e, stavi povratnu adresu. budem njenom starom rekao, a ona bu ti poslala domaći bermet, da napravimo neki oblik kompenzacije.


Ma može ;) 

Evo mi je danas za mal pokisla pečenica.....no ipak sam obišao stare zavičajne cugere, ekipu i preostalu šaku rodbine ...ne volim putovati općenito, ali u konačnici bude lijepo pomesti prašinu sa sjećanja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:38

vozio tu s adrese i djecu koju imam s njom. jebote koliko sudara po gradu. na ilici se onako jebački lančano potrgali.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:39

a, gle sve je to ionako za nju i djecu. nemoj forsat. šalji iza tri kralja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by epikur37 24/12/2018, 22:43

veber wrote:vozio tu s adrese i djecu koju imam s njom. jebote koliko sudara po gradu. na ilici se onako jebački lančano potrgali.


Ovo s blagdanima je postalo potpuno neodrživa ludnica...na graničnom prijelazu sam čekao 2 sata- Županja.

Pored ostalog jedan lik je zaspao u autu na sred mosta... Starci su mi tu pa eto...ali inače, iznajmio bih kuću u Lici i s mirom i obitelji odmorio li jednostavno ostao doma.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:50

blagdani izgubili što su bili. trči tu, trči tam, kupi, kupi, kupi. ajd u pizdu materinu s takvim božićem. uskrsom i s. pripadamo kršćanskoj kulturi i zaboravili smo duh tih blagdana. jebote i to napiše jedan ateist. zna se kaj je božić, kaj je uskrs. ne šoping ili sam zaglavio u vremenu.. još bum nočas otišao na polnoćku :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 24/12/2018, 22:52

veber wrote:blagdani izgubili što su bili. trči tu, trči tam, kupi, kupi, kupi. ajd u pizdu materinu s takvim božićem. uskrsom i s. pripadamo kršćanskoj kulturi i zaboravili smo duh tih blagdana. jebote i to napiše jedan ateist. zna se kaj je božić, kaj je uskrs. ne šoping ili sam zaglavio u vremenu.. još bum nočas otišao na polnoćku :D
bum i ja, a iza toga...sarmicaaa :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by veber 24/12/2018, 22:56

Noor wrote:
veber wrote:blagdani izgubili što su bili. trči tu, trči tam, kupi, kupi, kupi. ajd u pizdu materinu s takvim božićem. uskrsom i s. pripadamo kršćanskoj kulturi i zaboravili smo duh tih blagdana. jebote i to napiše jedan ateist. zna se kaj je božić, kaj je uskrs. ne šoping ili sam zaglavio u vremenu.. još bum nočas otišao na polnoćku :D
bum i ja, a iza toga...sarmicaaa :P
pa ti nisi švabica, to je kod nas običaj. ona me nagovara da odem s njom na polnoćku. crkva je ona lurdske, majke, gospe u zvonimirovoj. i mislim si. novije je gradnje, statika valjda ok. ako nikaj da ju dopratim. do tam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 4 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum