ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by epikur37 Thu 2 Aug - 12:02

[size=44]Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti
R.I.Prije 7 minuta
 8
[/size]

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Izetbegovic_Covic_FAH
Foto: EPA
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

BOŠNJAČKI član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da je ideja o formiranju trećeg entiteta u BiH "samo kost ubačena između Hrvata i Bošnjaka" i da "nema ništa" od toga.
"Taj treći entitet nitko ne bi znao ni nacrtati. Kuda bi povukao linije... Nema ništa od trećeg entiteta. Ali od ravnopravnosti ljudi, od ravnopravnosti naroda će biti itekako. I Hrvata, Srba i Bošnjaka", kazao je Izetbegović u intervjuu za N1.

Povodom navoda da Srbija ulaže milijardu eura u modernizaciju vojske, Izetbegović je rekao da "i Srbija i Hrvatska nabavljaju avione, raketne sisteme i hvale se time", a kad on govori o jačanju namjenske proizvodnje, onda kažu da se priprema za rat. 
"Nevjerojatno je kako se pokušava taj dvostruki standard primijeniti kad su u pitanju patrioti BiH. Mislim da bi čitava regija trebala ići prema demilitarizaciji, neka se ostave aviona. Djeca im se sele, penzije su jako niske, ljudi jedva žive, živci se razvlače od tih priča o tim ratovima. Što će im to? Nas prisiljavaju da to pratimo i mi ćemo to pratiti. Nemamo mi para ni za kakve avione, ni za kakve helikoptere, ali namjenska industrija je već takva da nikad nam se više ne može dogoditi 1992. godina. Da je sad 1992. godina, mi imamo toliko toga u BiH da se možemo obraniti", rekao je Izetbegović.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izetbegovic-srbija-i-hrvatska-se-naoruzavaju-mi-cemo-to-itekako-pratiti/2015145.aspx
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by RayMabus Thu 2 Aug - 12:04

Pa neka i oni nabave avione, ono ako oni nemogu sad bi se Hrvatska trebala odreć aviona i avijacije 

Svašta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by immortal Thu 2 Aug - 12:07

RayMabus wrote:Pa neka i oni nabave avione, ono ako oni nemogu sad bi se Hrvatska trebala odreć aviona i avijacije 

Svašta
ma ne moraju... samo neka kazu da zele u Tursku, Hrvatska ih sigurno besplatno vozi, a pomogla bi i srbija
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by RayMabus Thu 2 Aug - 12:21

Ovi mali Alijin stvarno čudna biljnka, ima Tursku iza sebe , moga je miljon puta dogovoriti donacije mirnodopske i obrambene tehnike uz dozvolu NATO ali ne njemu je lakše srat okolo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by RayMabus Thu 2 Aug - 12:58

Izmetbegović i SDA nikad nisu ni prihvatili koncept OS Bih 

I ova namjenska industrija je samo tamo gdje SDA ima vlast 

Pričaju o naoružanju a sami cijelo vrijeme imaju vojsku unutar vojske
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by marcellus Thu 2 Aug - 13:05

koji pušači kurca, kokuz država nemaju para za penzije ni za lijekove gori od nas i gori čak i od srbije al oni će pratit utrku u naoružanju


_________________
Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Guest Thu 2 Aug - 13:15

Neka im Rusi prodaju motore. Eksploziv i kućišta imaju.


Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 220px-Selimiye_Mosque
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by RayMabus Thu 2 Aug - 13:26

marcellus wrote:koji pušači kurca, kokuz država nemaju para za penzije ni za lijekove gori od nas i gori čak i od srbije al oni će pratit utrku u naoružanju

Pa ako je stvar postavljena obrambeno onda mogu no onda to uključuje to da ja napadam a za to mi trebaju dati stvarno dobar razlog
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Šandor Winnetou Thu 2 Aug - 13:38

kofein wrote:Neka im Rusi prodaju motore. Eksploziv i kućišta imaju.


Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 220px-Selimiye_Mosque
:aw

_________________
Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Guest Thu 2 Aug - 13:46

tre wrote:
kofein wrote:Neka im Rusi prodaju motore. Eksploziv i kućišta imaju.


Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 220px-Selimiye_Mosque
:aw

Ode minaret   pirat

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 220px-Skylab-73-HC-440HR
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by abraham Thu 2 Aug - 14:27

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/komsic-zaprepastio-regiju-usporedio-covica-s-pavelicem-1202522/

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by abraham Thu 2 Aug - 14:30

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Giphy

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Hektorović Thu 2 Aug - 14:39

epikur37 wrote:Povodom navoda da Srbija ulaže milijardu eura u modernizaciju vojske, Izetbegović je rekao da "i Srbija i Hrvatska nabavljaju avione, raketne sisteme i hvale se time", a kad on govori o jačanju namjenske proizvodnje, onda kažu da se priprema za rat. 
"Nevjerojatno je kako se pokušava taj dvostruki standard primijeniti kad su u pitanju patrioti BiH. Mislim da bi čitava regija trebala ići prema demilitarizaciji, neka se ostave aviona. Djeca im se sele, penzije su jako niske, ljudi jedva žive, živci se razvlače od tih priča o tim ratovima. Što će im to? Nas prisiljavaju da to pratimo i mi ćemo to pratiti. Nemamo mi para ni za kakve avione, ni za kakve helikoptere, ali namjenska industrija je već takva da nikad nam se više ne može dogoditi 1992. godina. Da je sad 1992. godina, mi imamo toliko toga u BiH da se možemo obraniti", rekao je Izetbegović.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izetbegovic-srbija-i-hrvatska-se-naoruzavaju-mi-cemo-to-itekako-pratiti/2015145.aspx

Namjenska industrija zadnjih par godina u njih dobro radi na račun Sirijskih pobunjenika i Jemena... Prije toga je bila u kolapsu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Stanojko Thu 2 Aug - 14:48

hm...

_________________
Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by marcellus Thu 2 Aug - 14:50

abraham wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/komsic-zaprepastio-regiju-usporedio-covica-s-pavelicem-1202522/

koja konjusina

_________________
Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by dijagram Thu 2 Aug - 14:59

al ce kmecati kad padnu prve naglavnice iznad vode, a tek piloni
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti Empty Re: Izetbegović: Srbija i Hrvatska se naoružavaju? Mi ćemo to itekako pratiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum