ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšije se opasno naoružavaju

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 22/12/2018, 17:44

Ma zajebavam se..nece biti rata ..kaj se plasite...ionak ce vam rodjena djeca pobjeci od kuce bilo rata ili ne bilo::))

Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 22/12/2018, 17:46

Ero je najveci politicki analiticar u 'rvatskoj...samo me cudi zasto ga ne uzmu da pise za Dnevno kao sto su uzeli Marchela::))
Jebo te trebo si biti neki umjetnik ...sa tom mastom bi daleko dogura::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Eroo 22/12/2018, 17:48

frka wrote:"iskreno nakon što ste izgubili sve ratove zadnjih 20godina, svi vas potukli , iako su većina bili pod sankcijama itd, ne boje vas se niti šiptari na kosovu više kamo li netko ozbiljniji"

Bog te jebo niste mogli sjebat Krajinu tolike godine (tolika snaga nije mogla probit auto put kod Okucana) dok nisu dosli ameri da vas oslobode od samih vas pa vam dali zajedno sa schwabama drzavu a pomogli da istjerate srbe jer ste pickice  koje se ne znaju pobuniti .Pobijedili ste sami sebe..kao i svi ostali zato vam mladost bjezi jer ste ko Schwicarska:)))
I ja sam jak kad iza mene stoji sva bjelosvjetska banda..ali bumo vidili drugo poluvrijeme...vidis da se sprema  svjetsko u nogometu na Balkanu i ne samo to..nego i gadjanju glinenih golubova..a i u pisanju udalj  ::))

Šta predviđaš, treći put na iste grablje? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Eroo 22/12/2018, 17:50

frka wrote:Ero  je najveci politicki analiticar u 'rvatskoj...samo me cudi zasto ga ne uzmu da pise za Dnevno kao sto su uzeli Marchela::))
Jebo te trebo si biti neki umjetnik ...sa tom mastom bi daleko dogura::))
Gola logika. Od zdrave logike i analiza živim. Jedno s drugim.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Eroo 22/12/2018, 17:54

frka wrote:A kaja znam ..jebes im mater bizantisku  to samo razmislja kako da otme tudje teritorije.Meni je sumnjivo to njihovo zblizavanje ..kao da se nesto jebeno valja iza plota...vjerski ratovi ili koji kurac??
Uglavnom kao fol idu se zblizavati preko sporta pa zele organizirati svjetsko nogometno (ajd taj nogomet ionak je za seljake) prvenstvo ..kosarkasko i ostala..Sve su to danajci prefrigani cim kazu da nisu protiv nikoga znam ssto% da jesu..ili su protiv ..sipacaili protiv 'rvata ili protiv muslica ili su protiv svih zajedno..stash se udruzivat ako nisi protiv netkog..?????
Turci se valjaju iza brijega, nema tko drugi. Ako krenu preko Bugarske dopodne eto ih u Skadarliji na ručak. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 22/12/2018, 18:43

frka wrote:"iskreno nakon što ste izgubili sve ratove zadnjih 20godina, svi vas potukli , iako su većina bili pod sankcijama itd, ne boje vas se niti šiptari na kosovu više kamo li netko ozbiljniji"

Bog te jebo niste mogli sjebat Krajinu tolike godine (tolika snaga nije mogla probit auto put kod Okucana) dok nisu dosli ameri da vas oslobode od samih vas pa vam dali zajedno sa schwabama drzavu a pomogli da istjerate srbe jer ste pickice  koje se ne znaju pobuniti .Pobijedili ste sami sebe..kao i svi ostali zato vam mladost bjezi jer ste ko Schwicarska:)))
I ja sam jak kad iza mene stoji sva bjelosvjetska banda..ali bumo vidili drugo poluvrijeme...vidis da se sprema  svjetsko u nogometu na Balkanu i ne samo to..nego i gadjanju glinenih golubova..a i u pisanju udalj  ::))
kolke godine?! aj jedi govna i dociraj si kevi
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by immortal 23/12/2018, 09:33

frka wrote:A kaja znam ..jebes im mater bizantisku  to samo razmislja kako da otme tudje teritorije.Meni je sumnjivo to njihovo zblizavanje ..kao da se nesto jebeno valja iza plota..
.vjerski ratovi ili koji kurac??
Uglavnom kao fol idu se zblizavati preko sporta pa zele organizirati svjetsko nogometno (ajd taj nogomet ionak je za seljake) prvenstvo ..kosarkasko i ostala..Sve su to danajci prefrigani cim kazu da nisu protiv nikoga znam ssto% da jesu..ili su protiv ..sipacaili protiv 'rvata ili protiv muslica ili su protiv svih zajedno..stash se udruzivat ako nisi protiv netkog..?????
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by immortal 23/12/2018, 09:35

Eroo wrote:
frka wrote:Poruka iz BG: Naše povezivanje nije upereno ni protiv Hrvatske ..

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=22&nav_category=11&nav_id=1485176

Naj se plasite 'rvatici::)))

Lijepo. Ako se samo pobrinu za migrante-super.
Srbija u NATO, ako ne - ništa od kvadrilaterale i od "saveza".
To bi bilo u najkraće.
migranti nikome ne trebaju, nikome neće donijeti napredak ni dobro
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 16:28

A vidim da se Turska uzjebala i to zestoko..Rusi im prodali S400 da odjebu Amere a Ameri opet prodaliim svoje sisteme .Rusi valjda mislili da ce se Grcka ukenjati pa ce im pasti u zagrljaj..Kad ono pravoslavni se ujedinjuju za svaki slucaj.Da li se povijest ponavlja?Ne znam..Ali ima neki kurac u tome ..Moglo bi biti sranja na Balkanu..i to zesceg..a onda i na svjetskoj razini..ljudi su otpad prirode..mater im jebem bolesnu samo bi otimali tudje i ubijali..da udari neki asteroid pa da pocisti ovu kuglu zemaljsku od ljudskog smeca pa neka onda zive pacovi u miru i prosperitetu..
P.S.A onoj NORKY...Radje bi ti dociro kcerki ako je iznad 18 ..javi da ti popravim u vamiliji genetsko stablo::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 24/12/2018, 17:07

rađam samo muške hrvatine  :D
neka pati koga smeta :cro  :cro
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by dijagram 24/12/2018, 17:11

Noor wrote:rađam samo muške hrvatine  :D
neka pati koga smeta :cro  :cro
:tu B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Šandor Winnetou 24/12/2018, 17:56

Noor wrote:rađam samo muške hrvatine  :D
neka pati koga smeta :cro  :cro
:x :cro

_________________
Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 24/12/2018, 18:42

dijagram wrote:
:tu B-)

tre wrote:
:x :cro

vi, moji...vama i vašim obiteljima Sretan Božić  :x grouphug
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Yehudim 24/12/2018, 18:57

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:I Patria ima retrovizor

Nema.


Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Slovenia_Patria_Svarun_8x8
Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Croatian_Patria_AMV_Karlovac_2009o


  Ipak ima Ero.

na tim tvojim slikama su ga biće skinili ili nije montiran radi uštede  drunken

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Šandor Winnetou 24/12/2018, 19:15

Noor wrote:
dijagram wrote:
:tu B-)

tre wrote:
:x :cro

vi, moji...vama i vašim obiteljima Sretan Božić  :x grouphug
handkiss grouphug :kiss:

_________________
Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:03

Samo ti radjaj (mada sumnjam da mozes ista roditi vise) djeca se radjaju nevina i cista bez obzira na vjeru i boju koze ...nacionalnost..no medjutim neka odrastu normalna sa "krscanskim vrijednostima" a neka sa krizarskim i lopovskim kojima ih nauce njihovi roditelji.Jebi ga sve dolazi iz kuce i okoline u kojoj zivis.Bog te jebo posalje svoje vlastito dijete u rat...pa picka vam materina ostarjela zasto vi ne uzmete pusku pa se tucite koliko vam volja a ne da djecu gurate u ratove.Doduse dok su drugi ratovali ja sam jebavao po Europi...malo me pece savjest a kaj mogu kad sam popametan :))Daklem neka djeca imaju srecu da odrastu uz idiote kao sto si ti a neka uz popametne ljude pa postanu svjetski a oni drugi od kamenjara ne vide nista vise u zivot..Nista osobno...samo razmisljam na glas::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:10

Sa Ringom se slazem u svezi zapada 100%..Razjebali su Yugu da bi lakse mogli sisati preko kredita visak vrijednosti sa Balkana.Pametnom dosta ovaj podatak..YU bila duzna 13milijardi dolara a sada ove vukojeine koje su si umislile da su neki kurac 184 milijarde zelenbaca..Ma o cemu vise da pricamo ..picka li vam materina glupsonska::)))

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=6Qi50Mun4RA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:11

frka wrote:Samo ti radjaj (mada sumnjam da mozes ista roditi  vise) djeca se radjaju nevina i cista bez obzira na vjeru i boju koze ...nacionalnost..no medjutim neka odrastu normalna sa "krscanskim vrijednostima" a neka sa krizarskim i lopovskim kojima ih nauce njihovi roditelji.Jebi ga sve dolazi iz kuce i okoline u kojoj zivis.Bog te jebo posalje svoje vlastito dijete u rat...pa picka vam materina ostarjela zasto vi ne uzmete pusku pa se tucite koliko vam volja a ne da djecu gurate u ratove.Doduse dok su drugi ratovali ja sam jebavao po Europi...malo me pece savjest a kaj mogu kad sam popametan :))Daklem neka djeca imaju srecu da odrastu uz idiote kao sto si ti a neka uz popametne ljude pa postanu svjetski a oni drugi od kamenjara ne vide nista vise u zivot..Nista osobno...samo razmisljam na glas::))
logike ima,stovise... :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:12

frka wrote:Sa Ringom se slazem u svezi zapada 100%..Razjebali su Yugu da bi lakse mogli sisati preko kredita visak vrijednosti sa Balkana.Pametnom dosta ovaj podatak..YU bila duzna  13milijardi dolara a sada ove vukojeine koje su si umislile da su neki kurac 184 milijarde zelenbaca..Ma o cemu vise da pricamo ..picka li vam materina glupsonska::)))

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=6Qi50Mun4RA
..a i ovo isto... :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Noor 24/12/2018, 21:44

frka wrote:Samo ti radjaj (mada sumnjam da mozes ista roditi  vise) djeca se radjaju nevina i cista bez obzira na vjeru i boju koze ...nacionalnost..no medjutim neka odrastu normalna sa "krscanskim vrijednostima" a neka sa krizarskim i lopovskim kojima ih nauce njihovi roditelji.Jebi ga sve dolazi iz kuce i okoline u kojoj zivis.Bog te jebo posalje svoje vlastito dijete u rat...pa picka vam materina ostarjela zasto vi ne uzmete pusku pa se tucite koliko vam volja a ne da djecu gurate u ratove.Doduse dok su drugi ratovali ja sam jebavao po Europi...malo me pece savjest a kaj mogu kad sam popametan :))Daklem neka djeca imaju srecu da odrastu uz idiote kao sto si ti a neka uz popametne ljude pa postanu svjetski a oni drugi od kamenjara ne vide nista vise u zivot..Nista osobno...samo razmisljam na glas::))
aj bolje zalij bamije, nego da trkeljaš ove guposti
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Guest 24/12/2018, 21:47

Pa jebi ga nisam ja nista napisao osim ISTINU...a masa ovih ovdje (cast izuzetcima) trkelja vec deset godina o posljedicama a uzrok nikada nisu ni pokusali dokuciti.A to dokuciti moras ipak imati nesto mozga u glavi ,,osjecaj za pravicu ..neki eticki kurac,,moral i sve ono sto nas prvenstveno cini ljudima u pravom smislu.Evo bez obzira sto ja pisem 'rvati oni odmah skoce na dvije noge i bune se da mislim na Hrvate..Jer sta bi ta jadna masa da ostanu sami...ubili bi se ...zato i uzivaju u svojim lazima koje im pomazu da pred sobom ne ispanu veci debili nego sto su vec pred drugima..A budali je najteze priznati da je ispao budala..jer se borio za nekog drugog a ne za sebe i svoju djecu.Uvijek je tako bilo i bice u povijesti..Kako ono ide ...u rat idu budale a pametni doma uzivaju u sexu:::))
Ma ..onaj tko misli da ce ove stare konje potkovati je izgubio u startu...moja filozofija je pusti idiote neka misle sto hoce ionako ce najebati kad tad zbog svojih misli...ako ne oni onda njihova djeca..Kazu da je povijest uciteljica zivota..ja sam iz te povijesti naucio da je balkanska filozofija...prvo cemo sve popaliti pokrasti i pobiti sto se moze onda kada vise ne budemo mogli cemo sjest i razgovarat po mogucnosti da se dogovorimo tako da sam samo ja u pravu.To se zove ludilo i zato ja dodjem ovdje samo da vidim koliko sam jos normalan:::))::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšije se opasno naoružavaju - Page 3 Empty Re: Komšije se opasno naoružavaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum