ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by Guest 1/12/2018, 11:53

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
cassanowa wrote:Savjest je zajebana stvar. Kad te ona prizove najbolje ju je poslušati... Razumijem ljekarnicu. Najvjerojatnije bih i ja napravio isto da mi se to desi.
Najbolje promijeniti posao . Moze kuhati u samostanu recimo .

Može, ali na tržištu nedostaje magistara farmacije pa je takav ishod ekstremno malo vjerojatan.

I da, savjest je stvarno zajebana stvar. To se vidi i po upisima nekih na temi koji bi ju, da parafraziram Blondie iz pjesme Fan Mail, prodali za komad kolača, ali ne zato jer nisu jeli danima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by Guest 1/12/2018, 11:55

veber wrote:
a magistra ljekarstva nije stupanj akdemskog zvanja jednak magisteriju nakon faksa, tako da taj naziv treba ukinut.

Čari Bolonje. Inače po toj logici najbolje ukinuti studij farmacije i posao u ljekarnama prepusiti SSS trgovcima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by veber 1/12/2018, 12:05

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
a magistra ljekarstva nije stupanj akdemskog zvanja jednak magisteriju nakon faksa, tako da taj naziv treba ukinut.

Čari Bolonje. Inače po toj logici najbolje ukinuti studij farmacije i posao u ljekarnama prepusiti SSS trgovcima.
otprilike da. jednom sam za jedan lijek pitao u ljekarni pa su me blijedo gledale, ja sam znao o lijeku jer mi je veterinar rekao da ni pod razno to ne dam djetetu. kasnije sam se raspitao, živi otrov koji uništava jetru. propisala ga dermatologinja. nitko nije savršen.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by debotoijusto 1/12/2018, 12:07

drzim se starih narodnih
zdrav sam bio dok me nije pregledao doktor
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by darth_vader 1/12/2018, 12:23

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
a magistra ljekarstva nije stupanj akdemskog zvanja jednak magisteriju nakon faksa, tako da taj naziv treba ukinut.

Čari Bolonje. Inače po toj logici najbolje ukinuti studij farmacije i posao u ljekarnama prepusiti SSS trgovcima.

Mislim da se kod njih titula VSS-a tako zvala i prije uvođenja Bolonje. Znam ih par koje su završile po starom sistemu, uglavnom nebitno...obožavam inače banaliziranje i vrijeđanje nečije kompleksne struke jer se netko ne slaže sa svjetonazorom i stajalištem nekog pojedinca iz iste...pa tako bi lijekove po nekima mogla izdavati i teta iz Tiska, a pripremu istih, a koji ne dolaze u tvorničkim pakiranjima bi valjda mogla raditi i Štefica iz kuhinje... isto je to... doduše nije da onaj pokvarenjak Todorić nije pokušao i tu nešto petljati, ali srećom pa postoje i neka regulatorna tijela...Još nešto, to je toliko suficitarna struka da svako malo cmizdre po medijima kako ima nedovoljno kadra. Zašto, ako je to pičkin dim upisati i završiti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by danni1 1/12/2018, 12:26

debotoijusto wrote:drzim se starih narodnih
zdrav sam bio dok me nije pregledao doktor
I tu ima puno istine.

_________________
Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by Guest 1/12/2018, 12:49

kaya wrote:
cassanowa wrote:Savjest je zajebana stvar. Kad te ona prizove najbolje ju je poslušati... Razumijem ljekarnicu. Najvjerojatnije bih i ja napravio isto da mi se to desi.
Najbolje promijeniti posao . Moze kuhati u samostanu recimo .
A zašto bi bila disrimirana, pa da ne može raditi posao koji voli i za koji se školovala, samo zato što ima savjest?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule... - Page 10 Empty Re: Uvažen priziv savjesti ljekarnici koja je odbila prodati kontracepcijske pilule...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum