ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Šandor Winnetou 24/11/2018, 15:31

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:
jel !
ipak su srbi iz srbje
stvorili knezevinu i kraljevinu
imali uravnotezenu politiku
koja nije bila iritanta vecini
na zapadu, napritiv.
kako su nas  kom."osloboodili "
mi smo naJebali.
Što se tiče komunista tu su Hrvati najviše najebali i stradali ma što vi mislili o tome
Pa nisu Hrvati, ali ustaše jesu najebale ali ne dovoljno za onu bijednu izdaju koju su počinili.
ti kurca ne kužiš ali pokušati ću ti nacrtati. Dakle ustaša su partizani jako malo uhvatili, većina ih se nije predala i išli su dublje u austriju te su izmakli i englezima i partizanima. Ono što su englezi izručili a partizani pomlatili je običan narod na kojima su se partizanski krvoloci iživljavali. Kad to uhvatiš onda ćeš razumjeti zašto je moja gornja tvrdnja istinita
Sve je to bilo u uniformi a koliko ih je pomlaćeno to se ne zna. Ono što je sigurno je to da vi ustaški jadovi  dodajete po dvije nule na svaki broj. 
U suštini nikoga na svijetu ne boli kurac za to sve. Zato mi nije jasno kome kukate non stop. Ako kukate radi sebe to je onda besmisleno a ako kukate da bi nekoga vani u nešto ubijedili mogu vam reći da vam je to sizifova rabota. 
Nikoga nije briga.

Vaše kmečaje je već odavno ubistveno dosadno.

I to nije tema ovdje.
Pa ja bi tebe svrstao u kmečavce uz srbe, ti kmečiš ko mutav i vjerojatno si pokatoličeni srbin, uz to ti se priviđaju stvari i pojave pa je jasno da se radi em o srbi em o psihičkom bolesniku

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare 24/11/2018, 15:47

....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Ringo10 24/11/2018, 15:51

vuksadinare wrote:....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
Pa ovisi radi čega kmečiš.

A kad je o Kosovu riječ, slabo Srbima kmečanje pomaže. Kao i Hrvatima oko Bleiburga.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare 24/11/2018, 16:00

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
Pa ovisi radi čega kmečiš.

A kad je o Kosovu riječ, slabo Srbima kmečanje pomaže. Kao i Hrvatima oko Bleiburga.
hrvati su kmecali oko vukovara npr.jos 91 pa nije pomoglo..sveda dva covjeka osudjeno sa minimalnim kaznama...ali svejedno treba kmecati...svi kmece pa sto bi mi onda sumom...trebamo i lagati i mazati
.od postenja nitko nije profitirao jos ispadnes objekt za podsmjehivanje..pokusali smo bez rostilja nije prolazilo...treba podmicivati i placati i galamati samo tako mozes proturiti svoje interese
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 16:00

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
Pa ovisi radi čega kmečiš.

A kad je o Kosovu riječ, slabo Srbima kmečanje pomaže. Kao i Hrvatima oko Bleiburga.
Zato kmečanje pomaže u Jasenovcu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare 24/11/2018, 16:09

Vlatko markovic je pokusao penkalom i kravatom dovesti EP u nogometu u Hrvatsku dobio je - 0 glasova..ukrajinac surkis i poljak su tutnuli delegatima uefe plavu kovertu sa milijun eura u djep i dobili su ep...srbin npr. Diplomatskom koru pripremi rostiljade i muzicare cigane na splavima kosovo nemre u un..a mi diplomatskom koru ponudimo kanape sendvice i prosim lepo ljubim ruke popusimo kritike
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Ringo10 24/11/2018, 16:52

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
Pa ovisi radi čega kmečiš.

A kad je o Kosovu riječ, slabo Srbima kmečanje pomaže. Kao i Hrvatima oko Bleiburga.
Zato kmečanje pomaže u Jasenovcu...
Ti si dokaz koliko je prosječan Hrvat glup stvor.

Možete vi tamo lajat na Mjesec dok pluća ne ispljujete ali Jasenovac i Bleiburg se nikada neće jednako tretirati.

Vi tamo živite u zabludi koje jednostavno ne možete da se otarasite. To je nekakav autizam, što li ...

Ne možete da shvatite, pa mu jebi mater
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 16:59

Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....pa sad ako su srbi profitirali od kmecanja mozemo i mi...od sutnje sigurno necemo niti smo prije...sto vise kmecis bolje ti je...
Pa ovisi radi čega kmečiš.

A kad je o Kosovu riječ, slabo Srbima kmečanje pomaže. Kao i Hrvatima oko Bleiburga.
Zato kmečanje pomaže u Jasenovcu...
Ti si dokaz koliko je prosječan Hrvat glup stvor.

Možete vi tamo lajat na Mjesec dok pluća ne ispljujete ali Jasenovac i Bleiburg se nikada neće jednako tretirati.

Vi tamo živite u zabludi koje jednostavno ne možete da se otarasite. To je nekakav autizam, što li ...

Ne možete da shvatite, pa mu jebi mater
A ti si dokaz kako postoje ljudi koji ne znaju pročitat napisano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 17:56

tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Što se tiče komunista tu su Hrvati najviše najebali i stradali ma što vi mislili o tome
Pa nisu Hrvati, ali ustaše jesu najebale ali ne dovoljno za onu bijednu izdaju koju su počinili.
ti kurca ne kužiš ali pokušati ću ti nacrtati. Dakle ustaša su partizani jako malo uhvatili, većina ih se nije predala i išli su dublje u austriju te su izmakli i englezima i partizanima. Ono što su englezi izručili a partizani pomlatili je običan narod na kojima su se partizanski krvoloci iživljavali. Kad to uhvatiš onda ćeš razumjeti zašto je moja gornja tvrdnja istinita
Sve je to bilo u uniformi a koliko ih je pomlaćeno to se ne zna. Ono što je sigurno je to da vi ustaški jadovi  dodajete po dvije nule na svaki broj. 
U suštini nikoga na svijetu ne boli kurac za to sve. Zato mi nije jasno kome kukate non stop. Ako kukate radi sebe to je onda besmisleno a ako kukate da bi nekoga vani u nešto ubijedili mogu vam reći da vam je to sizifova rabota. 
Nikoga nije briga.

Vaše kmečaje je već odavno ubistveno dosadno.

I to nije tema ovdje.
Pa ja bi tebe svrstao u kmečavce uz srbe, ti kmečiš ko mutav i vjerojatno si pokatoličeni srbin, uz to ti se priviđaju stvari i pojave pa je jasno da se radi em o srbi em o psihičkom bolesniku
ti si iz slavonije
ti si garant srbin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 18:05

tre je  trale 
samo se krije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare 24/11/2018, 18:16

Pizzon...nekak tebe tre dosta zanima u zadnje vrijeme...nema tu neke zlocestoce prema njemu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare 24/11/2018, 18:16

Neko bu se moral opako zamisliti... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 18:31

vuksadinare wrote:Pizzon...nekak tebe tre dosta zanima u zadnje vrijeme...nema tu neke zlocestoce prema njemu :)

ko trale :)
ma, previse je negativan
nebitno, o cemu se radi
on je anti
po zadatku :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by crvenkasti 24/11/2018, 19:34

Tre je jednom u trenutku slabosti i napadu iskrenosti, priznao da mu je otac Srbin.

Bilo je to prije par godina, ali zapamtili smo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 24/11/2018, 20:01

trale
lepo sam pretpostavio da je srbin
nas covek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 13 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum