ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 17:25

RayMabus wrote:Bosna je goli kurac,ako neračunamo Soviće i Neum ja sam u BiH bio jednom i to prije dvadeset godina i to do Mostara

Niste mi zanimljivi

Nisu ni rimrski legionari ratovali za kurac

Ako nenudite ništa ok ništa onda
Znaš šta san van reka s ovin

Da je vaša najveća vrijednost u mojim očima granica na Drini

Dobar štos a

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 23/11/2018, 17:26

Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
DA, izumiremo i mi i Srbi a i Bošnjaci.

Nema od nas ništa. Nama je ostalo da pizdimo od sreće na svaku nevolju ONIH DRUGIH, kao i njima da pizde od sreće na svaku nevolju nas.

Nestajemo mrzeći se i držeći se za guše.

Narode bivše SFRJ može spasiti samo pomirenje i suradnja. 

A to nije ni u domenu Science Fictiona. To je u domenu čiste fantastike.

ja sam mišljenja da bi se stvar riješila likvidacijom nekoliko tisuća balkanskih političara i likvidacijom klera i većine akademika koji lože to ludilo.
Da, i kler je veliko zlo. Na sve tri strane.

Ne bi se riješilo.

Svi ti likovi su plod mentalnog sklopa balkanske populacije.

Takvi kakvi jesu iznikli iz naroda takvog kakav jest.

Slika i prilika.

onda je balkan rasadnik psihopata i sociopata.
PA jebi ga, tako nekako ispada.

Čim je komunizam tj socijalizam otišao u povijest i kad su se omogućili prvi slobodni izbori, koga su ti narodi izabrali. 

Nakon desetljeća usađivanja ideje bratstva i jedinstva, od vrtića pa na dalje, čim su dobili priliku da glasaju, koga su izabrali, posebno u BiH.

I o čemu mi tu pričamo.

Pametnome dosta.

ja sam odrastao u Istri onda je to bila SFRJ. meni dan danas nije jasno kako su ljudi raznih nacionalnosti svo to vrijeme živjeli zajedno, radili zajedno, sklapali brakove i družili se dali bi krv jedan za drugoga bez ikakvih problema da bi se odjednom u trenu međusobno poubijali i poklali u građanskom ratu. ja ne priznajem domovinski rat jer niti jedan rat nemože biti domovinski. rat je rat međudržavni ili građanski. u SFRJ je bio građanski rat nikakav jebeni domovinski.. e to mi je enigma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Ringo10 23/11/2018, 17:33

Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:

ja sam mišljenja da bi se stvar riješila likvidacijom nekoliko tisuća balkanskih političara i likvidacijom klera i većine akademika koji lože to ludilo.
Da, i kler je veliko zlo. Na sve tri strane.

Ne bi se riješilo.

Svi ti likovi su plod mentalnog sklopa balkanske populacije.

Takvi kakvi jesu iznikli iz naroda takvog kakav jest.

Slika i prilika.

onda je balkan rasadnik psihopata i sociopata.
PA jebi ga, tako nekako ispada.

Čim je komunizam tj socijalizam otišao u povijest i kad su se omogućili prvi slobodni izbori, koga su ti narodi izabrali. 

Nakon desetljeća usađivanja ideje bratstva i jedinstva, od vrtića pa na dalje, čim su dobili priliku da glasaju, koga su izabrali, posebno u BiH.

I o čemu mi tu pričamo.

Pametnome dosta.

ja sam odrastao u Istri onda je to bila SFRJ. meni dan danas nije jasno kako su ljudi raznih nacionalnosti svo to vrijeme živjeli zajedno, radili zajedno, sklapali brakove i družili se dali bi krv jedan za drugoga  bez ikakvih problema da bi se odjednom u trenu međusobno poubijali i poklali u građanskom ratu. ja ne priznajem domovinski rat jer niti jedan rat nemože biti domovinski. rat je rat međudržavni ili građanski. u SFRJ je bio građanski rat nikakav jebeni domovinski.. e to mi je enigma.
A zamisli kakve je to dimenzije imalo u Bosni i Hercegovini. 

I ja pamtim dobro vremena suživota i da mi je neko tada rekao šta će biti i kako će se ljudi koji sad žive zajedno sa svime što to znači, kako će se početi ubjati, ja bih zvao ludnicu da ga vode na liječenje.

Možda je i pravedno da svi ti narodi skupa nestanu i izumru.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 17:35

Samo vi mašite zastavama

RS natalitet krah

A jbga

Muje nemaju pola Bosne a Srbija nema Bosnu

A ja sam vam zapad





Jug





I sjever
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by immortal 23/11/2018, 17:37

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:sipci su politicki najpametniji narod u ex yu...

Ne samo politički, nego i inače. Ja im se oduvijek divim. 
Da sam znao albanski u ono vrijeme, tko zna?
biti povezan dobrom mafijom, težiti dobiti u krivičnim vodama ne znači biti pametan političar ni bilo što pozitivnije od drugih
ljudi što su sjevernije žive uvažavajući zakone i ljude oko sebe, tolerantniji su i prosvjećeniji
 istočnije i južnije sve brutalnije, krivično i banalno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by immortal 23/11/2018, 17:44

Gnječ wrote:

ja sam odrastao u Istri onda je to bila SFRJ. meni dan danas nije jasno kako su ljudi raznih nacionalnosti svo to vrijeme živjeli zajedno, radili zajedno, sklapali brakove i družili se dali bi krv jedan za drugoga  bez ikakvih problema da bi se odjednom u trenu međusobno poubijali i poklali u građanskom ratu. ja ne priznajem domovinski rat jer niti jedan rat nemože biti domovinski. rat je rat međudržavni ili građanski. u SFRJ je bio građanski rat nikakav jebeni domovinski.. e to mi je enigma.
očito si živio u zabludi


???... nije bio građanski rat u Hrvatskoj !!!!
tako se ne naziva dolazak naoružanih pripadnika drugog (srpskog)  naroda s drugog teritorija kako bi izvršili oružanu agresiju, osvojili teritorij koji nisu napuštali godinama dok ih Hrvatski narod nije pobjedio kako bi obranio svoj teritorij
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 17:46

Prestanite fantazirat o tome da će Hrvatska iz čista mira vojno upast u BiH

Ja vam baš nevolim zimske uvjete ratovanja

Jednom sam prije dvadedet godina bio do Mostara a poviše glave mi je ta BIH
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Hektorović 23/11/2018, 17:48

AssadNaPodmornici wrote:Zato jer nema u BiH uhljebljivanja nego su prisiljeni raditi . Za razliku od RH.. Zato i kažem da treba u RH razjebati 90% državnih institucija i organizacija i bude sve super... Ovako gdje su javne firme i institucije tu su prezimena iz BiH i Dalmacije Vlaške tu je korupcija propadanje i izumiranje... Znam ja svoje i mentalitet taj jer ja sam iz toga kruga .. Tu svatko gleda uske osobne interese,, najbolji ti je primjer prosjaci I sinovi

Samo na BiH razini imaš preko 23.000, pa još oni što rade po entitetima, kantonima, općinama,... :D



Dodik je kazao da, u ovom trenutku, misli da i njega kao srpskog člana Predsjedništva promatraju kao problem.
“Na nivou BiH ima više od 23.000 zaposlenih službenika. To je ogroman balans, i Srba i Bošnjaka i Hrvata u oba entiteta. To se mora veoma brzo pokušati dovesti u okvir reformske agende. Namjeravam da od ponedjeljka obavim konsultacije sa druga dva člana Predsjedništva, kako bismo utvrdili dnevni red prve sjednice Predsjedništva”, rekao je on.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 23/11/2018, 17:52

mortal wrote:
Gnječ wrote:

ja sam odrastao u Istri onda je to bila SFRJ. meni dan danas nije jasno kako su ljudi raznih nacionalnosti svo to vrijeme živjeli zajedno, radili zajedno, sklapali brakove i družili se dali bi krv jedan za drugoga  bez ikakvih problema da bi se odjednom u trenu međusobno poubijali i poklali u građanskom ratu. ja ne priznajem domovinski rat jer niti jedan rat nemože biti domovinski. rat je rat međudržavni ili građanski. u SFRJ je bio građanski rat nikakav jebeni domovinski.. e to mi je enigma.
očito si živio u zabludi


???... nije bio građanski rat u Hrvatskoj !!!!
tako se ne naziva dolazak naoružanih pripadnika drugog (srpskog)  naroda s drugog teritorija kako bi izvršili oružanu agresiju, osvojili teritorij koji nisu napuštali godinama dok ih Hrvatski narod nije pobjedio kako bi obranio svoj teritorij

građanski rat je bio u SFRJ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 17:54

Eto

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzaferovic-moze-biti-da-ne-bude-dejtona-ali-bit-ce-bosne-i-hercegovine/181123127

Kad krahira natalitet u Rs ukinit će je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by kaya 23/11/2018, 17:59

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:

Na koncu mi smo i temelj Hrvatskog nacionalnog projekta :)
ne niste. vi ste sroljavci i kmecavci koji se trudite biti veci hrvati od hrvata.
kao sto se srbi iz knina i s kosova i iz bosne trude biti veci srbi od srba.
jednom vam je poslo za rukom uvuci hrvate u rat za vasu nejac a drugog puta nema. 
nismo srbi da zbog kmecavaca popusimo. 
obratite se njima da vas spase a i svoju nejac po drugim drzavama , jedino bi im lebac mogao poskupiti  pol kile sto eura ali nije problem :)

sve e točno što si napisala ali hrvati su izbosne a ne iz današnje hrvatske. na području današnje hrvatske bilo je najmanje hrvata  uglavnom su tu stanovale etničke skupie koje je katolička crkva pohrvatila. pravi hrvati sotone su izbosne. to je to pleme. prouči povijest švicarske pa će ti štošta biti jasnije.
evo ja cu ti povjerovati bez trazenja i proucavanja. .
ali to su vec price iz davnine tko je od kuda krenuo i stigao.
nije vise ni vazno.
vazno je da su to sada a i relativno nedavno obicni sroljavci koji stalno zijevaju na maticne drzave ne bi li ih uvukle u kakav rat za svoje gace a koji  oni sami izbjegnu i naspoje  se na proracun maticne drzave. 
i zato ih svaki dan posaljem u pm.


Last edited by kaya on 23/11/2018, 18:00; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 23/11/2018, 18:02

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:

Na koncu mi smo i temelj Hrvatskog nacionalnog projekta :)
ne niste. vi ste sroljavci i kmecavci koji se trudite biti veci hrvati od hrvata.
kao sto se srbi iz knina i s kosova i iz bosne trude biti veci srbi od srba.
jednom vam je poslo za rukom uvuci hrvate u rat za vasu nejac a drugog puta nema. 
nismo srbi da zbog kmecavaca popusimo. 
obratite se njima da vas spase a i svoju nejac po drugim drzavama , jedino bi im lebac mogao poskupiti  pol kile sto eura ali nije problem :)

sve e točno što si napisala ali hrvati su izbosne a ne iz današnje hrvatske. na području današnje hrvatske bilo je najmanje hrvata  uglavnom su tu stanovale etničke skupie koje je katolička crkva pohrvatila. pravi hrvati sotone su izbosne. to je to pleme. prouči povijest švicarske pa će ti štošta biti jasnije.
evo ja cu ti povjerovati bez trazenja i proucavanja. .
ali to su vec price iz davnine tko je od kuda krenuo i stigao.
nije vise ni vazno.
vazno je da su to sada a i relativno nedavno obicni sroljavci koji stalno zijevaju na maticne drzave ne bi li ih uvukle u kakav rat za svoje gace a koji  oni sami izbjegnu i naspoje  se na proracun maticne drzave. 
i zato ih svaki dan posaljem u pm.

to su ti pravi hrvati izbosne o kojima pišem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 18:03

Evo svi trčimo da izgubimo ludu u Bosni,ja pogotovo

Ratnika čini um a ne oružje

Danas uhapsilo nekog wehabdiju na aerodromu u Sarajevu

Istočna RS je gotova nema joj spasa

A BL ....tko zna ,ako žele biti moja vojna krajina ok
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 18:08

RayMabus wrote:Evo svi trčimo da izgubimo ludu u Bosni,ja pogotovo

Ratnika čini um a ne oružje

Danas uhapsilo nekog wehabdiju na aerodromu u Sarajevu

Istočna RS je gotova nema joj spasa

A BL ....tko zna ,ako žele biti moja vojna krajina ok
Mislim da nebude zabune granica je na Drini....jedino sam propustio reč di je istočna granica Hrvatske u budučnosti....negdje tamo malo istočnije od ....recimo Jajca
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by kaya 23/11/2018, 18:12

RayMabus wrote:Evo svi trčimo da izgubimo ludu u Bosni,ja pogotovo
da, a najvise zale sto im hrvatska nije srbija i nema politiku ujedinjavanja hrvatskih zemalja i oslobadanja jajca nego povuce rucnu i izvuce se elegantno iz toga ( cak i ako krene kao sto je probala)
e to ne mogu prezaliti i zato seru  danonocno jer nas ne mogu nafukati da krenemo u zid. 
neka se obrate uostalom srbiji za pomoc , da ih oslobodi . oni ce to rado bez obzira na sankcije , bomba na glavu i sargarepa 100 eura nije problem ako je zbog oslobadanja nejaci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by kaya 23/11/2018, 18:13

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:

Na koncu mi smo i temelj Hrvatskog nacionalnog projekta :)
ne niste. vi ste sroljavci i kmecavci koji se trudite biti veci hrvati od hrvata.
kao sto se srbi iz knina i s kosova i iz bosne trude biti veci srbi od srba.
jednom vam je poslo za rukom uvuci hrvate u rat za vasu nejac a drugog puta nema. 
nismo srbi da zbog kmecavaca popusimo. 
obratite se njima da vas spase a i svoju nejac po drugim drzavama , jedino bi im lebac mogao poskupiti  pol kile sto eura ali nije problem :)

sve e točno što si napisala ali hrvati su izbosne a ne iz današnje hrvatske. na području današnje hrvatske bilo je najmanje hrvata  uglavnom su tu stanovale etničke skupie koje je katolička crkva pohrvatila. pravi hrvati sotone su izbosne. to je to pleme. prouči povijest švicarske pa će ti štošta biti jasnije.
evo ja cu ti povjerovati bez trazenja i proucavanja. .
ali to su vec price iz davnine tko je od kuda krenuo i stigao.
nije vise ni vazno.
vazno je da su to sada a i relativno nedavno obicni sroljavci koji stalno zijevaju na maticne drzave ne bi li ih uvukle u kakav rat za svoje gace a koji  oni sami izbjegnu i naspoje  se na proracun maticne drzave. 
i zato ih svaki dan posaljem u pm.

to su ti pravi hrvati izbosne o kojima pišem.
da, da, oni su veci hrvati od hrvata 
al malo morgen
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest 23/11/2018, 18:14

Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Da, i kler je veliko zlo. Na sve tri strane.

Ne bi se riješilo.

Svi ti likovi su plod mentalnog sklopa balkanske populacije.

Takvi kakvi jesu iznikli iz naroda takvog kakav jest.

Slika i prilika.

onda je balkan rasadnik psihopata i sociopata.
PA jebi ga, tako nekako ispada.

Čim je komunizam tj socijalizam otišao u povijest i kad su se omogućili prvi slobodni izbori, koga su ti narodi izabrali. 

Nakon desetljeća usađivanja ideje bratstva i jedinstva, od vrtića pa na dalje, čim su dobili priliku da glasaju, koga su izabrali, posebno u BiH.

I o čemu mi tu pričamo.

Pametnome dosta.

ja sam odrastao u Istri onda je to bila SFRJ. meni dan danas nije jasno kako su ljudi raznih nacionalnosti svo to vrijeme živjeli zajedno, radili zajedno, sklapali brakove i družili se dali bi krv jedan za drugoga  bez ikakvih problema da bi se odjednom u trenu međusobno poubijali i poklali u građanskom ratu. ja ne priznajem domovinski rat jer niti jedan rat nemože biti domovinski. rat je rat međudržavni ili građanski. u SFRJ je bio građanski rat nikakav jebeni domovinski.. e to mi je enigma.
A zamisli kakve je to dimenzije imalo u Bosni i Hercegovini. 

I ja pamtim dobro vremena suživota i da mi je neko tada rekao šta će biti i kako će se ljudi koji sad žive zajedno sa svime što to znači, kako će se početi ubjati, ja bih zvao ludnicu da ga vode na liječenje.

Možda je i pravedno da svi ti narodi skupa nestanu i izumru.
ma to ti je stara fora. Prvo naprave ove nekakve pricica podjele, nebitno oko cega, sjebu ekonomiju, okrive za to ove druge, i onda puste psihopate iz zatvora van na ubijanje. Dakle one prave psihopate, ubojice i slicne. To ti bude sibica koja grune onda u pozar. Dakle, ko ovaj pozar u kaliforniji sto je bio, prvo imas pripremu terena, (ono susa i to), zatim dodje iskra iz elektricnih kablova (psihopati), i to onda sve grune u pakao na zemlji (rat). Dakle stara fora, da je bar nova. Nego uvijek ista, i uvijek upali... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by veber 23/11/2018, 18:16

tko je jamio, jamio je- nema tu neke mudrosti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 18:18

kaya wrote:
RayMabus wrote:Evo svi trčimo da izgubimo ludu u Bosni,ja pogotovo
da, a najvise zale sto im hrvatska nije srbija i nema politiku ujedinjavanja hrvatskih zemalja i oslobadanja jajca nego povuce rucnu i izvuce se elegantno iz toga ( cak i ako krene kao sto je probala)
e to ne mogu prezaliti i zato seru  danonocno jer nas ne mogu nafukati da krenemo u zid. 
neka se obrate uostalom srbiji za pomoc , da ih oslobodi . oni ce to rado bez obzira na sankcije , bomba na glavu i sargarepa 100 eura nije problem ako je zbog oslobadanja nejaci.
Ja imam samo šta ja radim umom

Sad će ih potirat sa sjevera Kosova a zapadno od toga je Sandak
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by RayMabus 23/11/2018, 18:21

Tri mlada četnika,dakle početnci brutalno iscipelarili dvojicu muja na Sandaku


http://sandzakpress.net/brutalno-pretucena-dvojica-fudbalera-polimlja


Jbga nema Srba na sjeveru Kosova = moraju Sandak očistit od muja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by dijagram 23/11/2018, 18:53

Rosu mlati srbice iz mitrovicu
Tko je jos na aparatima , osim imenjaka i kajice:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. - Page 11 Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum