ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Serbinho-3 Fri 23 Nov - 6:41

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. 16852342835b8ec67e1adde689896552_v4_big


Dopisnik TV Prve kaže da su građani uplašeni i da su ih probudili rafali i sirene za uzbunu koje se oglašavaju već sat vremrena. 




https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=23&nav_category=640&nav_id=1473061
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Serbinho-3 Fri 23 Nov - 6:41

Ovo treba nalupati šamarima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Serbinho-3 Fri 23 Nov - 6:53

Strahe, znas ovo, znas ono...........ajde bjazi...


http://www.pressonline.rs/info/politika/415387/posle-ostrih-kritika-dacica-oglasio-se-strahe-ne-mogu-ja-da-vodim-srpsku-politiku.html
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 6:58

nista vi ne mozete sipcima...i nikad ih necet napasti to zna i Suljo..zasto'..pa u slucaju rata ujebali bi ekonomiju i gospodarstvo koje jos debelo ranjivo...to znaju sipci i zato su lupili 100%..i nastau kuku i plac u srbiji...to sto lažanski napaljuje bezveze i bez pokrica je mazanje ociju...sipci nisu clanica interpola ali su clanica drugih međun.institucija...toliko o 'zastiti' srba na kosovu od strane vucica...koji se nasao u situaciji sa kosovom ko milanovic sa srbijom prije tri godine...kad je lupio oporezivanje a da nije bilo pokrica jer je hrvatski izvoz u srbiju velik...i tu je suljo mogao siljit kurcic...ali ga je zadesila sudba milanovica na primjeru kosova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 7:01

zato sam ja da uvozimo robu iz srbije u vecoj kolicini jer oh onda strateski mozemo drzati za jaja kao sto drze sipci u ovom slucaju...sipci su politicki najpametniji narod u ex yu...plus sto ih krasi velika strpljivost..za razliku do drugih..oni na koncu uvijek prijeđu ciljnu ravninu..oni me podsjecaju na onaj vic o utrkivanju kornjace i zeca...gdje mudra kornjaca uvijek na koncu pobjedi zeca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Serbinho-3 Fri 23 Nov - 7:15

Albanci tukli Srbe kundacima pred ženama i decom: Gradom i dalje odzvanjaju sirene (VIDEO)
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Serbinho-3 Fri 23 Nov - 7:16

https://www.telegraf.rs/video/v-politika/3009773-albanci-tukli-srbe-kundacima-pred-zenama-i-decom-gradom-i-dalje-odzvanjaju-sirene-video
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by catabbath Fri 23 Nov - 7:20

Serbinho-3 wrote:Albanci tukli Srbe kundacima pred ženama i decom:

Nekad je bilo obrnuto. Tko bi gori sad je doli. Tko bi gori, eto je doli, a tko doli gori ustaje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-21


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by crvenkasti Fri 23 Nov - 7:22

vuksadinare wrote:sipci su politicki najpametniji narod u ex yu...

Ne samo politički, nego i inače. Ja im se oduvijek divim. 
Da sam znao albanski u ono vrijeme, tko zna?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest Fri 23 Nov - 7:22

ma yebem ekonomiju
boli me S. za takse
bolje da nas nema sko ne mozemo
bez siptarskih para.
prijatelji nasih neprijatelja deluju realno a nasi virtelno. to ja kenjam
od 8. sednice.
medjutim, ja bih im se iznajebo majke da se vise nikad ne sete da
prave slicne ekskurzije.
ili nemoj da se cudimo.


Last edited by pizzon on Fri 23 Nov - 7:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by gargamel0101 Fri 23 Nov - 7:23

Udri bagru
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest Fri 23 Nov - 7:24

verovatno nemamo garanciju za 
stit od nato pakta i moramo da trpimo olos ko i ranije. nemoj da
...ajde da ne kenjam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 7:33

,vanredna sednica'...dakle suljin jis jedan monolog sa zakljuckom...'molim svoje prijatelje albance da se smire inace necu vise da popijem kafu kod berishe' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Guest Fri 23 Nov - 7:38

nato garant ne bi postigo pol.saglasnost o napadu na srbiju.
da ameri sami krenu, ne znam, malo je verovatno. 
zakljucak, 
izbaci vojsku do linije koja je pripojena kodmetu nskon rata
zaslugom titovih srba. dovukli
su siptare do kopaonika.
zato ja nemam simpatija prema srbima koji su aplaudirsti titu dok je unistavao srbiju.kosovo je samo epizoda.


Last edited by pizzon on Fri 23 Nov - 7:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by crvenkasti Fri 23 Nov - 7:38

Koliko ima od Niša do Brisela zračne linije?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 7:40

suljo:'Ja cu.....da popijem kafu pa cu videti' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by crvenkasti Fri 23 Nov - 7:43

Nema ni 1000 kilometara. Može i raketa kratkog dometa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 7:44

crvenkasti wrote:Nema ni 1000 kilometara. Može i raketa kratkog dometa.
ko ce da okine okidac?... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by crvenkasti Fri 23 Nov - 7:47

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Nema ni 1000 kilometara. Može i raketa kratkog dometa.
ko ce da okine okidac?... :D

Da pitaš to Trumpa?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by vuksadinare Fri 23 Nov - 7:48

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Nema ni 1000 kilometara. Može i raketa kratkog dometa.
ko ce da okine okidac?... :D

Da pitaš to Trumpa?
zasto?..njegov je bondstil na kosovu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu.. Empty Re: Rosu hapse s dugim cevima, rafali, sirene za uzbunu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum