ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski vjetar

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by epikur37 31/10/2018, 12:22

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:ljubomorni ste ne @epikura sto je mlad lijep poduzetan i bosanac
ljubomoran?
ne zun je li znoš, ali epikur ne more dovatiti obruč ni da skoči s katride,

a drugo, riječ ni o financijsko-materijalnom obilju koji uživa u zajednici, pa nismo ljevičari

kolega trci pliva jedri posluje zaposljava uplacuje lovu odgaja nove generacije mladezi i posjeduje svoje mladunce , svaka majka pozeljela za zeta... kad narastem zelio bi biti @epi ili astronaut , ljubomoran si sto je bosanac , priznaj necu ti nista
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by debotoijusto 31/10/2018, 12:32

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
ljubomoran?
ne zun je li znoš, ali epikur ne more dovatiti obruč ni da skoči s katride,

a drugo, riječ ni o financijsko-materijalnom obilju koji uživa u zajednici, pa nismo ljevičari

kolega trci pliva jedri posluje zaposljava uplacuje lovu odgaja nove generacije mladezi i posjeduje svoje mladunce , svaka majka pozeljela za zeta... kad narastem zelio bi biti @epi ili astronaut , ljubomoran si sto je bosanac , priznaj necu ti nista
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.

kolega @aben je ljubomoran na tvoje novo sidro s USB 3.0
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by epikur37 31/10/2018, 12:34

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

kolega trci pliva jedri posluje zaposljava uplacuje lovu odgaja nove generacije mladezi i posjeduje svoje mladunce , svaka majka pozeljela za zeta... kad narastem zelio bi biti @epi ili astronaut , ljubomoran si sto je bosanac , priznaj necu ti nista
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.

kolega @aben je ljubomoran na tvoje novo sidro s USB 3.0

Možda, ali predmnijevam i da je idološki osjetljiv i satjeran u kut. Zajednica u koju je uronjen čisto osmotski ga pridobija :) Bit će jedan od nas, asimilirat ćemo ga :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Yehudim 31/10/2018, 12:56

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Bilo je opako, dezurao sam u 9 i jutros u 4 ujutro kod broda.... U Maestralu izbacilo jedrilicu poveću. 

Kod mene iščupalo čeličnu bitvu iz betona...sreća sam prije duplirao konope. Strašno bilo za gledati koliko je bacalo.

jao bosanac prvi put vidi more i valove. strašno jebate.


Bome, ono sinoć je bilo rijetko jako, ribari boduli vele da u 10 godina onako jako zna zapuhati pa i rjeđe.

A o moru sam naučio dosta...svakako više znam nego jedan gnječ, npr :)

 Znaš ti kurca.  Zapuvalo malo a svi digli frku....oluja nad olujama, palo trulo stablo,

otkinilo ruzinavu brukvu..............daj se uozbiljite.




 30.10. 2018.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by aben 31/10/2018, 13:11

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
ljubomoran?
ne zun je li znoš, ali epikur ne more dovatiti obruč ni da skoči s katride,

a drugo, riječ ni o financijsko-materijalnom obilju koji uživa u zajednici, pa nismo ljevičari

kolega trci pliva jedri posluje zaposljava uplacuje lovu odgaja nove generacije mladezi i posjeduje svoje mladunce , svaka majka pozeljela za zeta... kad narastem zelio bi biti @epi ili astronaut , ljubomoran si sto je bosanac , priznaj necu ti nista
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.
ma je kafić, 
celo jutro ne rodin na poslu...sa još malo grin na provi poso

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by aben 31/10/2018, 13:13

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.

kolega @aben je ljubomoran na tvoje novo sidro s USB 3.0

Možda, ali predmnijevam i da je idološki osjetljiv i satjeran u kut. Zajednica u koju je uronjen čisto osmotski ga pridobija :) Bit će jedan od nas, asimilirat ćemo ga :D
jo jes jedun od vos, samo smo vode anonimni pa mi ni potriba lagati o našen deep anal bondage domination odnosu sa zajednicon:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 13:36

aben wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

kolega trci pliva jedri posluje zaposljava uplacuje lovu odgaja nove generacije mladezi i posjeduje svoje mladunce , svaka majka pozeljela za zeta... kad narastem zelio bi biti @epi ili astronaut , ljubomoran si sto je bosanac , priznaj necu ti nista
opetujem ti, ako naresteš unda neš biti ko un:)

o cemu govorimo , 1.58 ? 1.62 ? prihvatljivih 1. 68 ?  ;)

1,78

I dok je aben prijepodne potrošio da u lokalnom kafiću ispija makijato, psuje državu i bosance ja sam povukao 37 km, odero se.
ma je kafić, 
celo jutro ne rodin na poslu...sa još malo grin na provi poso

uhljeb koji mantra protiv socijalizma a koristi sve blagodati socijalizma. libtard ukratko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 31/10/2018, 13:52

Aben jedini bez koprene vidi stvari i kvalitetno se sprda sa sustavom koliko vidim, a to što i sam koristi blagodati istog, ide samo u prilog njegovim tezama...iznutra se tek vidi koliko je državni način kontrole nad ičime truo i neefikasan te generira kroničnu neproduktivnost i atrofiju ikakve poduzetničke ili kreativne inicijative kod pojedinca osim nekolicine pravovjernih luđaka koji vjeruju u ispravnost tog sustava i na čijem debilnom samoprijegoru isti počiva...99% ostalih isključivo parazitira i samo čeka da im završi radno vrijeme...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Sora 31/10/2018, 13:56

Da se tako zivjelo i radilo u Socijslizmu 
Kurac bi imali danas svi kuce, stanove i pemzije nezarađene

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by vuksadinare 31/10/2018, 14:03

Sora wrote:Da se tako zivjelo i radilo u Socijslizmu 
Kurac bi imali danas svi kuce, stanove i pemzije nezarađene
he,he... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by vuksadinare 31/10/2018, 14:05

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Da se tako zivjelo i radilo u Socijslizmu 
Kurac bi imali danas svi kuce, stanove i pemzije nezarađene
he,he... :)
http://www.yugopapir.com/2018/10/smoje-1988-jeben-ti-ja-one-sto-jedu.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 14:06

Ova tema od zanimljivoga (hrvatski vjetar), opet degenerirala u dosadno (hrvatski jebivjetar).

Inace, Gromovnik Iknar bio objavio siroj javnosti na komentarima na dnevno.hr da on nije pozvao ovu olujicu na hrvatsku, ali ga nazivcirao hrvatski jebivjetar pa je dopustio da se ovo desi. Reko jos da ce dopustiti i da bude jos gore od ovoga, valjda ovisno koliko ovaj neki hrvatski jebivjetar ga bude nazivcirao. Eto, cisto da se vratimo na temu, ajd zamislite sad puhalo recimo 60-90 km/h, e sad da to bude 250 km/h koliko je imalo uragan Mihael, ili 290km/h koliko je imala Irma... 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 31/10/2018, 14:11

Nek si to zamišljaju Ameri... nas poslovično boli kurac ilitiga radujemo se vijestima iz potopljene Floride, Alabame, Louisiane, Mississippija, Texasa, Georgije, a bogami i Virginije
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 14:44

jasambrend wrote:Nek si to zamišljaju Ameri... nas poslovično boli kurac ilitiga radujemo se vijestima iz potopljene Floride, Alabame, Louisiane, Mississippija, Texasa, Georgije, a bogami i Virginije
Pa ameri to ne trebaju zamisljat, jer znaju vec otprilike kako to izgleda, jeli tako...

ali dosta ovijeh nekih hrvatskih jebivjetara pada u nesvjest tu na 60-90 km/h, pa ono... A i Gromovnik Iknar je reko da ce dopustiti i gore od toga, pa onda bi bilo dobro da hrvatski jebivjetar malo masta o tome koliko jak hrvatski vjetar bu mogao biti. Ono cisto radi pripreme i to, ovo ono...zamisli ti ono imas brod, ili 2,3,4 i sad ti se dogodi nesto kao uragan Mihael. Nece te spasit ni da dignes brod na kopno, uragan Mihael je odvaljivao vlakove sa tracnica, kud nebi neki mali brodec... cheers

No dobro, uvijek postoji nada da Gromovnik Iknar ipak nece dopustiti nesto takvo u hrvatsku, pa onda dakle, neka blaza varijanta ocito...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by aben 31/10/2018, 15:04

jasambrend wrote: Aben jedini bez koprene vidi stvari i kvalitetno se sprda sa sustavom koliko vidim, a to što i sam koristi blagodati istog, ide samo u prilog njegovim tezama...iznutra se tek vidi koliko je državni način kontrole nad ičime truo i neefikasan te generira kroničnu neproduktivnost i atrofiju ikakve poduzetničke ili kreativne inicijative kod pojedinca osim nekolicine pravovjernih luđaka koji vjeruju u ispravnost tog sustava i na čijem debilnom samoprijegoru isti počiva...99% ostalih isključivo parazitira i samo čeka da im završi radno vrijeme...
:tu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by kic 31/10/2018, 15:05


brend is gayz for abnd
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 16:06

kic wrote:
brend is gayz for abnd

ovo je neka vrsta satire?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 31/10/2018, 18:19

Leteca Pegla wrote:
jasambrend wrote:Nek si to zamišljaju Ameri... nas poslovično boli kurac ilitiga radujemo se vijestima iz potopljene Floride, Alabame, Louisiane, Mississippija, Texasa, Georgije, a bogami i Virginije
Pa ameri to ne trebaju zamisljat, jer znaju vec otprilike kako to izgleda, jeli tako...

ali dosta ovijeh nekih hrvatskih jebivjetara pada u nesvjest tu na 60-90 km/h, pa ono... A i Gromovnik Iknar je reko da ce dopustiti i gore od toga, pa onda bi bilo dobro da hrvatski jebivjetar malo masta o tome koliko jak hrvatski vjetar bu mogao biti. Ono cisto radi pripreme i to, ovo ono...zamisli ti ono imas brod, ili 2,3,4 i sad ti se dogodi nesto kao uragan Mihael. Nece te spasit ni da dignes brod na kopno, uragan Mihael je odvaljivao vlakove sa tracnica, kud nebi neki mali brodec... cheers

No dobro, uvijek postoji nada da Gromovnik Iknar ipak nece dopustiti nesto takvo u hrvatsku, pa onda dakle, neka blaza varijanta ocito...

:aw


Imamo mi svoju buru....sa registriranim udarima debelo iznad 250 km/h...samo ne pravimo kuće od kartona, jebo ga ti...a uragan s tolikom brzinom vjetra je apsolutno nemoguć kod nas... aj razmisli zašto...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 18:52

jasambrend wrote:


Imamo mi svoju buru....sa registriranim udarima debelo iznad 250 km/h...samo ne pravimo kuće od kartona, jebo ga ti...a uragan s tolikom brzinom vjetra je apsolutno nemoguć kod nas... aj razmisli zašto...
Zato sto je Iknar ovdje naravno....

Iako nacelno, ove apsolutne nemogucnosti neke jako volim, jako jako jako...

A isto i ovu samouvjerenost u gradjevine ljudske kod gradjevina ljudskih, to bi bilo tako slatko, danije toliko...ucestalo...

Sreca za ljude ovdje da Iknar tu, inace bi bilo belaja, i to velikog. Doduse mozda ga bude i ovako, ne tako velikog doduse ali otom potom...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by orion 31/10/2018, 19:28

Leviathan2 wrote:
orion wrote:
kic wrote:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/pogledajte-veliku-galeriju-s-jadrana-srusena-stabla-odroni-potopljene-brodice/2036044.aspx


hrvati su najbolji i najpametniji ljudi na svijetu, hrvatska zemlja je najplodnija na svijetu, hrvatsko nebo je najčistije na svijetu, hrvatski kamen je najtvrđi na svijetu, hrvatski vjetar je najjači vjetar na svijetu …...
pa dis orionkica
jes dobra


oooj Levy, dedino dite .... nego kaj nek sam dobra .... najbolja - kao hrvatski vjetar  :D
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 31/10/2018, 20:12

Leteca Pegla wrote:
jasambrend wrote:


Imamo mi svoju buru....sa registriranim udarima debelo iznad 250 km/h...samo ne pravimo kuće od kartona, jebo ga ti...a uragan s tolikom brzinom vjetra je apsolutno nemoguć kod nas... aj razmisli zašto...
Zato sto je Iknar ovdje naravno....

Iako nacelno, ove apsolutne nemogucnosti neke jako volim, jako jako jako...

A isto i ovu samouvjerenost u gradjevine ljudske kod gradjevina ljudskih, to bi bilo tako slatko, danije toliko...ucestalo...

Sreca za ljude ovdje da Iknar tu, inace bi bilo belaja, i to velikog. Doduse mozda ga bude i ovako, ne tako velikog doduse ali otom potom...

:aw


Iknar fanboy/girl... ma sve ok, ali ne bi se moglo živit od spama da je lik tu...a glede jačih uragana..  ima neke veze malo i sa zakonima fizike, količini toplinske energije zarobljene u moru, površini istog i tako to... nije baš toliko svemoguć, jbga...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 5 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum