ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski vjetar

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 31/10/2018, 20:12

Leteca Pegla wrote:
jasambrend wrote:


Imamo mi svoju buru....sa registriranim udarima debelo iznad 250 km/h...samo ne pravimo kuće od kartona, jebo ga ti...a uragan s tolikom brzinom vjetra je apsolutno nemoguć kod nas... aj razmisli zašto...
Zato sto je Iknar ovdje naravno....

Iako nacelno, ove apsolutne nemogucnosti neke jako volim, jako jako jako...

A isto i ovu samouvjerenost u gradjevine ljudske kod gradjevina ljudskih, to bi bilo tako slatko, danije toliko...ucestalo...

Sreca za ljude ovdje da Iknar tu, inace bi bilo belaja, i to velikog. Doduse mozda ga bude i ovako, ne tako velikog doduse ali otom potom...

:aw


Iknar fanboy/girl... ma sve ok, ali ne bi se moglo živit od spama da je lik tu...a glede jačih uragana..  ima neke veze malo i sa zakonima fizike, količini toplinske energije zarobljene u moru, površini istog i tako to... nije baš toliko svemoguć, jbga...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by mativka 31/10/2018, 20:16

Nije čudno što nam je u državi tako kako je, jer prevaranti se javno diče svojim prijevarama.
Jadnije od toga je odobravanje mase kojoj takvi tipovi postaju uzori....

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 20:51

jasambrend wrote:


Iknar fanboy/girl... ma sve ok, ali ne bi se moglo živit od spama da je lik tu...a glede jačih uragana..  ima neke veze malo i sa zakonima fizike, količini toplinske energije zarobljene u moru, površini istog i tako to... nije baš toliko svemoguć, jbga...
Pa tesko je ne biti njegov fan.  Hrvatski vjetar - Page 6 1f602  

A ovo sve ti se da podesit, nije neki bad ako si neko kao Gromovnik Iknar, nije problem podvrgnuti  volji ako si dovoljno mocan..
Ali ako bas toliko ne zelis uragan vidjeti mozemo probat sa necim drugim? Os vatronado mozda? Doduse opet nece to moc bit nist istinski spektakularno kao u kaliforniji, ali eto, zasto ne neki manji... Onako hrvatski beba vatronado vs. hrvatski jebivjetar. Jer mi to mozemo, ako moze amerika onda mozemo i mi!



Takodjer, ako zelis neku drugu cirkusku tocku osim bebe uragana i bebe vatronada, evo reci slobodno! Otvoreno za prijedloge, moglo bi i Gromovniku Iknaru bit zanimljivo vidjeti kako bi hrvatski jebivjetri htjeli sami sebe kaznit! Ali naravno bez bez ovih nekih atomskih bombi, genocida i sterilizacije molim, racunaju se samo (ne tako) slucajne (ne)prirodne pojave ovakvoga tipa, dakle beba varijanta, ne ove ljudske bedastoce... 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Sora 31/10/2018, 23:04

mativka wrote:Nije čudno što nam je u državi tako kako je, jer prevaranti se javno diče svojim prijevarama.
Jadnije od toga je odobravanje mase kojoj takvi tipovi postaju uzori....
Da bas 
Ajd netko ovdje ima pravo 
Konacno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 31/10/2018, 23:52

Sora wrote:
mativka wrote:Nije čudno što nam je u državi tako kako je, jer prevaranti se javno diče svojim prijevarama.
Jadnije od toga je odobravanje mase kojoj takvi tipovi postaju uzori....
Da bas 
Ajd netko ovdje ima pravo 
Konacno
Pa vecijhna je toga svjesna i vecina jest postena..ipak ima onih oportunista koji zive od mrva bacenih sa stola Velmoža,pa eto podrzavaju i takve.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Sora 1/11/2018, 07:08

pismejker wrote:
Sora wrote:
mativka wrote:Nije čudno što nam je u državi tako kako je, jer prevaranti se javno diče svojim prijevarama.
Jadnije od toga je odobravanje mase kojoj takvi tipovi postaju uzori....
Da bas 
Ajd netko ovdje ima pravo 
Konacno
Pa vecijhna je toga svjesna i vecina jest postena..ipak ima onih oportunista koji zive od mrva bacenih sa stola Velmoža,pa eto podrzavaju i takve.. :cleanteeth
Ma kakvi 
Vecina misli AKO MOZE ON KRASTI, MOGU I JA 
ne budi naivan 
Od glave riba smrdi 
KORUPCIHA, LOPOVLUK I NEPOŠTENJE SE SIRE KAPILARNO 
Ova drzava je ustrojena tako da bolje prolaze lopovi a VECINI JE TO NORMALNO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 1/11/2018, 07:26

Sora wrote:
Ma kakvi 
Vecina misli AKO MOZE ON KRASTI, MOGU I JA 
ne budi naivan 
Od glave riba smrdi 
KORUPCIHA, LOPOVLUK I NEPOŠTENJE SE SIRE KAPILARNO 
Ova drzava je ustrojena tako da bolje prolaze lopovi a VECINI JE TO NORMALNO
Ma da istina, i onda bi se samokaznjavali sa samogenocidom, atomskim bombama & ovima nekima smakovima svjetova. Umjesto da jednostavno se drze 10 Bozjih Zapovijedi i budu ono normalni. Nije cak ni tesko, ne trazi se nista strasno ono tipa da postanes strucnjak u rjesavanju diferencijalnih jednadjbi, samo ono osnovne stvari: ne kradi, ne ubij, ne pozeli tudje stvari, ne lazi itd itd. Mislim ono stvarno ko da je tesko drzat se Bozjeg Zakona, i onda umjesto da se unormale donekle treba im neko izmisljat ove nekakve glupave kazne tipa uragani i to. Zapravo to cak nije ni kazna, jer ljudi su vec dovoljna kazna samima sebi, jeli tako, ovo vise dodje ko ono palica za razbudjivanje...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 1/11/2018, 07:44

Stvaranje boljeg društva je ionako čista utopija...mantra za naivne mase, dok ekipa grabi koliko i kako hoće...pokušaj davanja obola nekom "boljem društvu" jednostavno graniči s mentalnom retardacijom...oportunizam i pasivni otpor je jedini način opstanka u sustavu svjesno napravljenom da porobi pojedinca...građanski neposluh, uvijek i svuda, a formalno poštivanje pravila radi kojih se može teže zaglaviti...tako svaki pametan pojedinac rezonira, ali uopće ne sumnjam da ima dovoljno budala koje svojom voljom i na svoju vlastitu štetu servisiraju taj isti protuprirodno nametnuti sustav...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 1/11/2018, 07:56

jasambrend wrote:Stvaranje boljeg društva je ionako čista utopija...mantra za naivne mase, dok ekipa grabi koliko i kako hoće...pokušaj davanja obola nekom "boljem društvu" jednostavno graniči s mentalnom retardacijom...oportunizam i pasivni otpor je jedini način opstanka u sustavu svjesno napravljenom da porobi pojedinca...građanski neposluh, uvijek i svuda, a formalno poštivanje pravila radi kojih se može teže zaglaviti...tako svaki pametan pojedinac rezonira, ali uopće ne sumnjam da ima dovoljno budala koje svojom voljom i na svoju vlastitu štetu servisiraju taj isti protuprirodno nametnuti sustav...
Tocno, utopija je za one koji ne slijede Bozji Put i Zakon. To je jedini razlog. Zato demoni zive u paklu. Ne zato sto su kaznjeni, nego zato sto oni jesu pakao, i to svojom vlastitom voljom. A rijesenje je tako jednostavno, ne moze biti jednostavnije: nemoj biti demon nego sljedi Svjetlo, ali eto izgleda da je tesko iz nekog razloga. Mozda pomognu malo ovi uragani i to, nikad neznas, treba probat, demoni su cudne biljke nekad...  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by darth_vader 1/11/2018, 08:25

Ne miješati Božji put s nametnunim sustavom vrijednosti koji nameće aktualna politika, a koji je prečesto i moralno nakaradan te u suprotnosti sa istim...znaš onu o vuku u janjećoj koži itd...itb...daklem kontra mraku, kontra sili je jedino ispravno, a opet kad sila zatraži i u katakombe ako treba...a porezna evazija je recimo jedan od legitimnih i moralno ispravnih načina uskraćivanja potpore birokratskoj nemani koja proždire sve pred sobom...da se odmaknemo od klasičnih prispodobi usput...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by eeero 1/11/2018, 08:43

Hrvatski vjetar - Page 6 Img-2013
Hrvatski vjetar - Page 6 Img-2014
Hrvatski vjetar - Page 6 Img-2015

_________________
...vi ar hercegovci,ju vil bi asimilejted,
rezistns iz fjutajl...
eeero
eeero

Posts : 617
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 1/11/2018, 08:46

jasambrend wrote:Ne miješati Božji put s nametnunim sustavom vrijednosti koji nameće aktualna politika, a koji je prečesto i moralno nakaradan te u suprotnosti sa istim...znaš onu o vuku u janjećoj koži itd...itb...daklem kontra mraku, kontra sili je jedino ispravno, a opet kad sila zatraži i u katakombe ako treba...a porezna evazija je recimo jedan od legitimnih i moralno ispravnih načina uskraćivanja potpore birokratskoj nemani koja proždire sve pred sobom...da se odmaknemo od klasičnih prispodobi usput...
problem je sto se ne slazem s tobom da ga namece aktualna politika. Nisu sposobni ista nametnuti, samo donekle izvitoperiti i prenaglasiti ono sto je vec prisutno tu. Kaze sora da riba smrdi od glave i da se siri onda na dolje, ali mislim da je to izokrenuto, ovdje riba smrdi od nogu, od osnovnih cestica, pa onda smrdi i glava i to poprilicno jer se smrad koncentrira tu. Dakle, pokvareni su atomi koji onda grade pokvarenu cjelinu. Treba sljediti Bozji Put uvijek, onih 10 zapovijedi uvijek vazi, i sto je veca masa atoma koji se toga drze, onda ce biti i bolja cjelina. Znas, ja znam da svi krive tu neku birokratsku neman, ali ona nije nastala sama od sebe iz nicega i za bzvz, ako me razumijes. Ona je nastala jer su atomi krsili Bozje Zapovijedi, da nisu, ili da vecinom nisu, ne bi nikad ovako nesto nastalo. Uvijek je lagano naci krivca u drugome, je li tako, zato je u Bibliji Isus reako ljubite neprijatelje svoje, a ne ubijte ih, jer neprijatelj svoj si u biti ti sam sebi i to je najveca ironija od svih na ovome svijetu koliko ja mogu vidjeti... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 1/11/2018, 08:49

Leteca Pegla wrote:
jasambrend wrote:Ne miješati Božji put s nametnunim sustavom vrijednosti koji nameće aktualna politika, a koji je prečesto i moralno nakaradan te u suprotnosti sa istim...znaš onu o vuku u janjećoj koži itd...itb...daklem kontra mraku, kontra sili je jedino ispravno, a opet kad sila zatraži i u katakombe ako treba...a porezna evazija je recimo jedan od legitimnih i moralno ispravnih načina uskraćivanja potpore birokratskoj nemani koja proždire sve pred sobom...da se odmaknemo od klasičnih prispodobi usput...
problem je sto se ne slazem s tobom da ga namece aktualna politika. Nisu sposobni ista nametnuti, samo donekle izvitoperiti i prenaglasiti ono sto je vec prisutno tu. Kaze sora da riba smrdi od glave i da se siri onda na dolje, ali mislim da je to izokrenuto, ovdje riba smrdi od nogu, od osnovnih cestica, pa onda smrdi i glava i to poprilicno jer se smrad koncentrira tu. Dakle, pokvareni su atomi koji onda grade pokvarenu cjelinu. Treba sljediti Bozji Put uvijek, onih 10 zapovijedi uvijek vazi, i sto je veca masa atoma koji se toga drze, onda ce biti i bolja cjelina. Znas, ja znam da svi krive tu neku birokratsku neman, ali ona nije nastala sama od sebe iz nicega i za bzvz, ako me razumijes. Ona je nastala jer su atomi krsili Bozje Zapovijedi, da nisu, ili da vecinom nisu, ne bi nikad ovako nesto nastalo. Uvijek je lagano naci krivca u drugome, je li tako, zato je u Bibliji Isus reako ljubite neprijatelje svoje, a ne ubijte ih, jer neprijatelj svoj si u biti ti sam sebi i to je najveca ironija od svih na ovome svijetu koliko ja mogu vidjeti... confused

u biti hrvati su debili i budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Šandor Winnetou 1/11/2018, 09:07

Gnječ wrote:
Leteca Pegla wrote:
jasambrend wrote:Ne miješati Božji put s nametnunim sustavom vrijednosti koji nameće aktualna politika, a koji je prečesto i moralno nakaradan te u suprotnosti sa istim...znaš onu o vuku u janjećoj koži itd...itb...daklem kontra mraku, kontra sili je jedino ispravno, a opet kad sila zatraži i u katakombe ako treba...a porezna evazija je recimo jedan od legitimnih i moralno ispravnih načina uskraćivanja potpore birokratskoj nemani koja proždire sve pred sobom...da se odmaknemo od klasičnih prispodobi usput...
problem je sto se ne slazem s tobom da ga namece aktualna politika. Nisu sposobni ista nametnuti, samo donekle izvitoperiti i prenaglasiti ono sto je vec prisutno tu. Kaze sora da riba smrdi od glave i da se siri onda na dolje, ali mislim da je to izokrenuto, ovdje riba smrdi od nogu, od osnovnih cestica, pa onda smrdi i glava i to poprilicno jer se smrad koncentrira tu. Dakle, pokvareni su atomi koji onda grade pokvarenu cjelinu. Treba sljediti Bozji Put uvijek, onih 10 zapovijedi uvijek vazi, i sto je veca masa atoma koji se toga drze, onda ce biti i bolja cjelina. Znas, ja znam da svi krive tu neku birokratsku neman, ali ona nije nastala sama od sebe iz nicega i za bzvz, ako me razumijes. Ona je nastala jer su atomi krsili Bozje Zapovijedi, da nisu, ili da vecinom nisu, ne bi nikad ovako nesto nastalo. Uvijek je lagano naci krivca u drugome, je li tako, zato je u Bibliji Isus reako ljubite neprijatelje svoje, a ne ubijte ih, jer neprijatelj svoj si u biti ti sam sebi i to je najveca ironija od svih na ovome svijetu koliko ja mogu vidjeti... confused

u biti hrvati su debili i budale.
reče hrabriša i zadnji ološ Hrvatski vjetar - Page 6 1f602

_________________
Hrvatski vjetar - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Guest 1/11/2018, 15:09

Sora wrote:
pismejker wrote:
Sora wrote:
mativka wrote:Nije čudno što nam je u državi tako kako je, jer prevaranti se javno diče svojim prijevarama.
Jadnije od toga je odobravanje mase kojoj takvi tipovi postaju uzori....
Da bas 
Ajd netko ovdje ima pravo 
Konacno
Pa vecijhna je toga svjesna i vecina jest postena..ipak ima onih oportunista koji zive od mrva bacenih sa stola Velmoža,pa eto podrzavaju i takve.. :cleanteeth
Ma kakvi 
Vecina misli AKO MOZE ON KRASTI, MOGU I JA 
ne budi naivan 
Od glave riba smrdi 
KORUPCIHA, LOPOVLUK I NEPOŠTENJE SE SIRE KAPILARNO 
Ova drzava je ustrojena tako da bolje prolaze lopovi a VECINI JE TO NORMALNO
moram se sloziti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski vjetar - Page 6 Empty Re: Hrvatski vjetar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum