ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 27 Aug - 12:27

Fibica wrote:Pljuvat, a iskoristit.

zapravo, baš to rade Uljanici

pljuju državu - a traže od nje plaću-

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 12:28

Pljuvala bih I ja da nisam dobila placu 4 mj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 27 Aug - 12:30


otkud 4 sad?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 12:32

Joj boze...

Taman me lipo nije bilo 10dana I iz znatizelje zavirih...

Ovo mi kic trosi previse energije.
Mislim da jako dobro znas sto sam htjela reci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 27 Aug - 12:34


dobro dobro, nebitno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 12:39

kic wrote:
Fibica wrote:Pljuvat, a iskoristit.

zapravo, baš to rade Uljanici

pljuju državu - a traže od nje plaću-

ne pljuju državu nego VLADU. ako je tebi država i vlada isti kurac onda si gadno poremećen ili si zlobni sadistički trol pasivno agresivni provokator kao sad ti neki prognanik izbjeglica iz građanskog rata pa sad guštaš i svršavaš neka im sve krepa neka vide kako je meni bilo kad sam bio prognanik.

puši kurac prognaniče Kic. odi se lječit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 12:46

A I to, ne drzavu vec one koji su doveli do toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 27 Aug - 12:50


ti koji praktički cijelo vrijeme uspoređuješ RH s NDH, meni predbacuješ kad usporedim vladu s državom :))

ne želim da ikom išta krepa, rekao sam u kojem slučaju bih 100% podržao štrajk, kad bi rješenje dogovora vodilo nećem, ovako se samo produžava neka agonija-

dojadila mi je ova tema
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 14:57

kic wrote:
ti koji praktički cijelo vrijeme uspoređuješ RH s NDH, meni predbacuješ kad usporedim vladu s državom :))

ne želim da ikom išta krepa, rekao sam u kojem slučaju bih 100% podržao štrajk, kad bi rješenje dogovora vodilo nećem, ovako se samo produžava neka agonija-

dojadila mi je ova tema

ja ne uspoređujem ništa jer RH je de facto i de iure NDH samo u nekom mutantskom obliku. a za to skužiti ne treba biti ekspert niti imati nadnaravne moći. dosta je imati barem jedno oko i jedno uho.

kakva agonija? ljudi radnici traže svoje pare i ti to odmah zoveš neka agonija???? prije bih rekao da tek sad zahvaljujući radnicima na površinu izlaze svi marifetluci i kriminal Vlade RH-NDH i uprave Uljanik grupe. pa hajdemo zaštititi te kriminalce i ugasiti Uljanik da ti kriminalci poput anemičnog psihopate nemaju duševne boli. može? e ne bu išlo tako kako su si bivši drugovi i drugarice zamislili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:02

ajmo dalje isplivao je još jedan skandal koji je isto za DORH. alo DORH ima li nekoga ukući?

Pulski IDS izbrisao iz GUP-a Uljanik kao proizvodnu djelatnost!

Denkverbot - Page 14 1uimage001

GUP iz 2017: status područja Uljanika isti kao Končarova Katarina ili kao Marina Veruda. Spominje se Luka2 sa 1000 vezova na kopnu i 150 u moru (to bi bile mega jahte) ali se nigdje ne precizira gdje je, pa se pretpostavlja da je to Uljanik, jer je 10 ha na kopnu za suhe vezove-1000 vezova+rečeno je da taj dio mora biti ograđen- to može biti samo Uljanik. U GUP-u nigdje ni jednim malim znakom nisu nacrtali Uljanik kao što su npr. posebnom bojom nacrtali trgovačke lance na zaobilaznici ili turizam na Muzilu.

SDP Poreča oštro osuđuje IDS Pule, koji je kroz institucije Grada Pule u GUP-u izbrisao Uljanik kao gospodarsku proizvodnu djelatnost i na mjestu povijesnog i ponosnog Uljanika planirao tisuće suhih i morskih vezova.

http://ipress.rtl.hr/istra/56368-sdp-porec-uljanik

sad će nastat tarapana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:18

SDP Poreča oštro osuđuje IDS Pule, koji je kroz institucije Grada Pule u GUP-u izbrisao Uljanik kao gospodarsku proizvodnu djelatnost i na mjestu povijesnog i ponosnog Uljanika planirao tisuće suhih i morskih vezova.


baš lijepo za pročitat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:31

treba samo slijediti trag novca.

Follow the money.

OVO JE VILA KOJU JE ČELNIK ULJANIKA DOVRŠIO U TRENU KAD SE ŠKVER NAŠAO PRED SLOMOM U špici sezone vilu iznajmljuje za 5.000 eura tjedno


Gianni Rossanda koji je svoju karijeru i počeo u Uljaniku, u Odjelu za financije. Prije dolaska na čelnu poziciju Uljanik grupe, u sklopu koje posluje i riječki 3. maj, 2013. godine, bio je financijski direktor tvrtke. Rossanda je karijeru izgradio u Uljaniku, a u istarskoj je javnosti poprilično samozatajan. Kako su rekli svi koji ga dulje znaju, drži se Uljanika i posla.

Za tu kuću nismo mi radnici niti znali dok on sam javno nije izašao s tom informacijom u intervjuu za lokalni list. Tada se pravdao da se nije obogatio od plaće, da posjeduje mali brod i gradi malu kuću. Na kraju se ispostavilo da je to vila u prvom redu do mora u Pješčanoj Uvali, elitnom dijelu grada. Kada sam to saznao, nisam niti htio ići tamo da vidim o čemu se radi - priča nam Hadžić, mali dioničar Uljanika i jedan od osnivača Stožera za obranu brodogradnje Uljanika.

Bruno Bulić. Nekadašnji uljanikovac i do umirovljenja predsjednik Sindikata Istre, Kvarnera i Dalmacije u više nam je navrata rekao da to ne zna, ali zato nije štedio riječi kritike na račun Uprave i Rossande.

- Njihovoj bahatosti nije bilo kraja. O bonusima i plaćama ne znam apsolutno ništa i apsolutno me to nije interesiralo. Činjenica je da je Nadzorni odbor donosio neke odluke jer bez njih nema bonusa. Međutim, mene je oko gospodina Rossande više interesiralo poslovno što se događa u Uljaniku i ukazivao sam mu na stvari koje nisu vodile dobrom. Imao sam s njim nekoliko razgovora, a jedan od njih bio je neugodan. Moje su opservacije bile u smislu lošeg rukovođenja i lošeg odnosa prema radnicima, odnosno bahatosti prema radnicima od njegovih podčinjenih. Rekao sam mu da to ne vodi dobrome.

Moja je opservacija bila da je prevelik broj rukovoditelja na broj izvršitelja te na smanjivanje prava radnika u odnosu na stanje koje je bilo. Uvijek se dalo pravo rukovoditelju, a radile su se stvari koje nisu bile normalne. I normalno da u takvom okruženju dolazi do slabe motivacije. To govorim o subjektivnim stvarima koje su se događale. Sve je to bilo popraćeno financijskim dijelom. Mislim da su se previše bavili sporednim stvarima, a ne onime čime su se trebali baviti - zaključio je Bulić.

Denkverbot - Page 14 Lg_51434_vila2

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-je-vila-koju-je-celnik-uljanika-dovrsio-u-trenu-kad-se-skver-nasao-pred-slomom-u-spici-sezone-vilu-iznajmljuje-za-5000-eura-tjedno/7759194/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:37

u isto vrijeme kad je ovaj lik i njegovih 40 razbojnika počeo bunarit Uljanik napravio je i ovo:

Turkmenistan

Početkom desetljeća Uljanik je, zahvaljujući državnoj skrbi i pripomoći, s turkmenskom stranom sklopio ugovor na izgradnju i isporuku dvaju RO-PAX brodova (za putnike i vozila) 2014. Novac i predujam nisu bili upitni; prema uvjetima sporazuma Turkmenistan je samo inzistirao na tome da brodovi budu isporučeni u luku Turkmenbaši 27. listopada, na dan državnosti Turkmenistana. Ondje bi ih, kako je bilo planirano, zajedno svečano primili turkmenski i hrvatski predsjednik."

U ožujku 2014., Hrvatsku je posjetio potpredsjednik Vijeća ministara Turkmenistana, Satlyk Satlykov da vidi kako napreduju stvari. U službenom dijelu je svašta vidio i sa svakim se našao. Imao je čast upoznati Grčića i Hajdaš-Dončića, vidio Gredelj i Ericsson Nikolu Teslu. A zatim se uputio u Pulu…

Kako glasi narodna predaja koja nema pismenih tragova, visoki gost je u Puli skoro dobio infarkt kada je vidio jednu ponosnu praznu olupinu budućeg broda na kojoj su radnici dovršavali oplatu. Predaja kaže da je uprava Uljanika imala vrlo opravdan razlog. Uplaćeni novac, Uljanik je naime prebacio nekamo da otplati neke goruće dugove pa ga za tekuću narudžbu nije bilo. K tome, Uljanik se požalio da ima malo radnika. Da bi brodovi bili završeni, trebalo ih je povući sa 3. maja. A to je koštalo.

Ne presretan, Turkmenistan je dodao još novca, naglasivši da je bitan samo datum isporuke. No, Uljanik je upropastio i rokove i količine. Kada je jedan—ne dva—brod na jedvite jade bio gotov pred kraj godine, trebalo ga je dostaviti na sam jug Kaspijskog jezera. Budući da Rusija oko sredine studenog zatvara riječne ustave zbog zime i smrzavanja, Hrvatska je Vlada morala moljakati Rusiju da napravi iznimku za perjanicu hrvatskog gospodarstva. Brod je stigao u Turkmenbaši sa gotovo dvomjesečnim zakašnjenjem. Drugi brod, od kojeg Turkmenistan nije odustao isključivo zato što im je trebao, stigao je punu godinu dana kasnije, 2015.

Slučajno, nakon ove situacije, Turkmenistan je sa turskom kompanijom Gap Insaat potpisao sporazum o izgradnji velike luke i brodogradilišta u Turkmenbašiju. Projekt je završen u svibnju ove godine. Inače, brodogradilište u sklopu luke zove se Balkan.

http://www.istarski.hr/node/51449-pitajte-kupce-sto-misle-o-uljaniku-na-primjer-turkmenistan

eh trebalo je novca za gradit vile kupit jahte luksuzna auta nekretnine a i kurbe koštaju...

upravu i n.o. streljati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 27 Aug - 15:53

uglovnomu, 
ča mi vode sa imomo?
lokalnu kanibalkanku, emotivnog fašistu i vulgarnog psovača koji ne volu ustašku hrvacku, a volu ustaške kune toliko da prosvjeduju da in in sljednica ndh isploti ploće i to nakon ča sun in dvi godine govori di će ih socijalizam odvesti...
yeah, reću ću van,

i told you so

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:54

aha zbog ovoga je aben reka da su ga napali srbi ali spasila ga bura:

Što će mu trajekt? Po buri od Zadra zaplivao prema Ugljanu Muškarac iz Srbije u nedjelju je odlučio plivati s plaže u Kožinu kod Zadra prema Ugljanu, ali usred jake bure su se digli i valovi. Djelatnici Lučke kapetanije oko 17.40 sati izvlačili su ga iz mora

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/sto-ce-mu-trajekt-po-buri-od-zadra-zaplivao-prema-ugljanu-587720 - 24sata.hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 15:59

aben wrote:uglovnomu, 
ča mi vode sa imomo?
lokalnu kanibalkanku, emotivnog fašistu i vulgarnog psovača koji ne volu ustašku hrvacku, a volu ustaške kune toliko da prosvjeduju da in in sljednica ndh isploti ploće i to nakon ča sun in dvi godine govori di će ih socijalizam odvesti...
yeah, reću ću van,

i told you so

a ča si ti? dežurni statističar uhljeb? ti smetamo? ko ti smetamo odi iz rvacke ća vanka svit je velik kad je i Papa poša u Irsku znaš da je zagustilo i u Vatikanu. popi više nimaju dice nimaju kega ćapivat za pice puce i guzice i tako to pa napuštaju svetu mater crikvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 27 Aug - 16:01

Gnječ wrote:
aben wrote:uglovnomu, 
ča mi vode sa imomo?
lokalnu kanibalkanku, emotivnog fašistu i vulgarnog psovača koji ne volu ustašku hrvacku, a volu ustaške kune toliko da prosvjeduju da in in sljednica ndh isploti ploće i to nakon ča sun in dvi godine govori di će ih socijalizam odvesti...
yeah, reću ću van,

i told you so

a ča si ti? dežurni statističar uhljeb? ti smetamo? ko ti smetamo odi iz rvacke ća vanka svit je velik kad je i Papa poša u Irsku znaš da je zagustilo i u Vatikanu. popi više nimaju dice nimaju kega ćapivat za pice puce i guzice i tako to pa napuštaju svetu mater crikvu.
smetote? 
ne! i m having a lot of fun!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 16:03

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:uglovnomu, 
ča mi vode sa imomo?
lokalnu kanibalkanku, emotivnog fašistu i vulgarnog psovača koji ne volu ustašku hrvacku, a volu ustaške kune toliko da prosvjeduju da in in sljednica ndh isploti ploće i to nakon ča sun in dvi godine govori di će ih socijalizam odvesti...
yeah, reću ću van,

i told you so

a ča si ti? dežurni statističar uhljeb? ti smetamo? ko ti smetamo odi iz rvacke ća vanka svit je velik kad je i Papa poša u Irsku znaš da je zagustilo i u Vatikanu. popi više nimaju dice nimaju kega ćapivat za pice puce i guzice i tako to pa napuštaju svetu mater crikvu.
smetote? 
ne! i m having a lot of fun!

ča da? vero anke mi feštamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 16:30

DANAS je na Markovu trgu održan prosvjed radnika brodogradilišta Uljanik i 3. maj. Posebno je bila zanimljiva reakcija policije koja se raspitivala cije je govno, a nakon katkog vremena je i samo govno privedeno na dalja ispitivanja i pronalazenja vlasnika istoga za koje se po mirisu predpostavlja da je govno poteklo iz analnog otvora!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pogledajte-kako-je-policija-odvela-radnike-koji-su-stavili-govno-pred-sabor/2020134.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 16:36

aben wrote:
evo, malo sun razmisli, i sa vidin di je usporedba: odlučila si ignorirati 
vojnu povijest (nenaoružani su laka meta) i ekonomsku povijest (hrvatski porezni obveznici subvencioniraju strancima brodove).
kako drugo okarakterizirati tvoj post, ako ne ignorancijom? s jedne strone razumiš da uzdržavamo nerazumni aparat ki donosi sulude odluke, a s druge podržavaš sulude odluke državnog aparata.

jer, škverani jesu punopravni gradjani ki su uplaćivali i ali iz toga ne slijedi da ih tribo bail out. 

država tribo osigurati egzistencijalnu sigurnost? ča je to egzistencijalna sigurnost?
Evo ja nisam razmislila. Pišm ono što mislim sad, mislila sam jučer,a bome i prekjučer. Što ću misliti sutra, ne znam. Voljela bih zauvijek prestati misliti o ovome što sad vidim. 

E saš dobit trakavicu  :P

Vojnu povijest?
Mi smo kao sad naoružani i nismo više laka meta? :^0 
S rabljenim avionima koji su još uvijek u Izraelu, a čije će nas uzdržavanje doslovce sahraniti. Neće nas nitko ni trebati napasti, ubit će nas siromaštvo. Ma bravo mi!  cheers

Sanirane su banke i nakon toga prodavane za manje novaca od koštanja njihova sanacija. I nikom ništa.
Ako već nešto trebamo sanirati, zašto ne saniramo proizvodnju, znanje i tradiciju?
Ako se ne može sanirati, zašto se čeka trenutak da ljudi nemaju za kruh? Zašto se na vrijeme ne restruktuira, preusmjeri, proda, štogod?
Ima li itko sposoban, ima li itko kome je stalo, tko će napraviti išta od onog za što je plaćen našim novcem?
Bokte, polupismeni Tito je izvozio znanje i tradiciju u Afriku i Aziju, a sad svi silni dr.kovi i mr.kovi uvoze i i uvoze. Puni smo kineskih sranja, od bijelog luka do robe u kojoj se usmrdiš čim se malo oznojiš. 
Evo i most će nam biti kineski, a ne pelješki  DD:


Subvencionirati brodove? Tko je potpisao te loše ugovore koji ne mogu pokriti troškove izrade? Radnici ili uprava? 
Uprava!
Tko je postavio upravu?
Naša politička vrhuška!
Tko je sankcionirao njihovu nesposobnost i loše ugovore? 
Nitko! Nikad nitko!

Je li država suvlasnik Uljanika? 
Da!
Jesu li radnici suvlasnici Uljanika? 
Jesu!
Oni kao suvlasnici imaju međusobna prava i obveze. Radnici ne mogu biti u upravnom tijelu jer je zakon nedorečen. Država može. Može postaviti prave ljude na pravo mjesto.

Što je obveza države, odnosno našeg političkog vrha koji zastupa državu (i narod)? 
Pažnjom dobrog gospodara brinuti o razvoju i strateški važnim tvrtkama kao i onima koji za njih rade!

Što je obveza šljakera? 
Da rade i privređuju po naputcima uprave!

Jesu li radili?
Jesu!

Je li ovo prvi put da se loše posluje zbog lošeg upravljanja? 
Nije!

Je li uprava znala da neće biti para za plaće?
Jesu!

Što su poduzeli?
Ništa!

Tko će odgovarati za taj nemar?
Nitko!

Što će biti s ovim radnicima?
Italija? Njemačka? Irska? 

Burza?!
Od kud se financira burza koja će primiti sve te ljude i davati im mjesečne naknade? 

Koliko ti imaš godina? Ako si stariji od trideset, trebao bi imati malo više mudrosti i vidjeti par koraka unaprijed, a ne samo hladnu kratkoročnu proračunatost sadašnjeg trenutka. 




I evo nas na početku, s tim da su zgrade i zemljište u međuvremenu prodani u bescijenje (naravno bez javnog natječaja), marina se već gradi, lova se trpa u opet u one iste džepove...



Pa nemoj biti ljut. I nemoj im odrati kožu onim izraelskim propelerima. x-|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 27 Aug - 16:37

evo za Kica koji me optužuje da klevetam RH i da je nazivam RH-NDH neka mi objasni ovo ispod:

Denkverbot - Page 14 Fdgftdrhdthtzj

Pogledajte kakve spomenike fratri dižu po hercegovačkoj zabiti

KAKO smo već izvijestili, u selu Broćancu kod Posušja prije dva tjedna je otkriven spomenik u obliku Velike Hrvatske.

Na stranicama općine Poslušje to nazivaju "spomenikom poginulima u ratovima za hrvatsku slobodu". No mnogima je upao u oči oblik spomenka kna kojem je jedan od oblika Velike Hrvatske, a u sredini se nalazi križ.

Hercegovački franjevac fra Mario Knezović danas se oglasio o spomeniku. Opovrgnuo je da je kod Posušja otkriven spomenik NDH u obliku karte koja obuhvaća Hrvatsku i BiH, nego da je u rodnome mjestu postavljeno spomen obilježje svim hrvatskim žrtvama.

Fratar pokušao sve opovrgnuti. Nije mu baš uspjelo

"Zapravo je nevjerojatno kako su mediji nasjeli na lažnu vijest povodom objave članaka na više portala o otkrivanju spomenika u selu u BiH kod Posušja, kako pišu, u obliku Velike Hrvatske. Time su, zapravo, ti portali i kritičari grubo prekršili međunarodno priznate i uspostavljene granice tih država", izjavio je fra Mario Knezović. Pojasnio je kako je spomenik u obliku zemljovida na kojemu se zajedno nalaze Hrvatska i BiH jasno razdvojene s međunarodno priznatim granicama, te da se ne može raditi o ideji NDH. No na fotografiji spomenika se granice baš i ne naziru.

"Vidljivo je da tu nema posezanja ni za čijim teritorijima jer spomenik isključivo obuhvaća trenutačne, legalne, međunarodno priznate granice ove dvije države. Oni koji si umišljaju da nešto znaju valjda toliko znaju da Istra i Sjeverno primorje nisu bili u sastavu NDH", dodao je fra Mario Knezović.

Dodao je kako se čudi mjedijskim interpretacijama da se radi o zagovaranju NDH dodajući da se radi o "površnoj vijesti i površnim zaključcima".

Slikao se s djecom u dresovima "Crne legije"

Spomenik je u mjestu nedaleko Posušja izgrađen po nacrtu fra Marija Knezovića, a izradio ga je kipar Grgo Mikulić.

Fra Mario Knezović inače je došao u centar pažnje javnosti nakon što je lani organizirao malonogometni turnir u Širokom Brijegu, a na kojem je pobijedila skupina djece odjevene u majice s natpisom "Crna Legija". Radi se o elitnoj zločinačkoj postrojbi ustaške vojske nastale za vrijeme Drugog svjetskog rata, čiji je zapovjednik bio Jure Francetić.

Fra Mario Knezović inače je poznat po tekstovima u kojima iznosi izrazito negativan stav o Bošnjacima u Bosni i Hercegovini. Tada se nasmiješeno fotografirao s dječacima u dresovima "Crne Legije".

Denkverbot - Page 14 DDqD0FLWsAAu3lm

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pogledajte-kakve-spomenike-fratri-dizu-po-hercegovackoj-zabiti/2020119.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum