ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:37

A mene interesira koliko ti znacim :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:38

Izvrijedala forumasicu, dva dana nakon joj govori kako je voli :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:48

Noor wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:résumé - porezni obveznici će platiti spašavanje uljanika

netočno. porezni obveznici plaćaju lošu i totalno promašenu politiku VLADE. vlada je ta koja radi sratešku ekonomsku politiku a ne radnici uljanika i 3. maja. ti plaćaš nakaznu koruptivnu hajdučku zločinačku veleizdajničku politiku hdz-a isdp-a sa njihovim lešinarskim satelitima. i još ćeš plaćati mnogo godina.

evo otkrivena još jedna laž i dezinformacija veleizdajničke hdz plenkovićevog ustško udbaškog režima:

govore u Vladi da čekaju odgovor iz Brisela u svezi restrukturiranja pa će tek onda vidjeti šta će sa škveranima.

ali nije tako:

Vlada ne vjeruje u održivost plana restrukturiranja Uljanika, pa ga je u Bruxelles poslala samo - neslužbeno

RIJEKA Europskoj komisiji dostavljen je tek draft, odnosno samo prijedlog plana restrukturiranja pulskog brodogradilišta, što znači da zapravo još nije, niti je mogla otpočeti službena procedura njegovog odobrenja u Bruxellesu. Andrej Kenwood Kenon i njegova Vlada dopustili su da ih Uljanikov menadžment i IDS dovede u situaciju da opet izlože državni proračun i novac poreznih obveznika da bi 4.400 riječkih i pulskih škverana moglo dobiti plaće, a da u Banskim dvorima u ovom trenutku niti imaju, niti znaju koje će biti konačno rješenje za pulski »Agrokor«.

Dakle, to što se dostavilo Bruxellesu, poslalo se samo zato da se izbjegne opasnost od 22. srpnja i povrata 96 milijuna eura iz »rescue aida« koji su Uljaniku odobreni točno šest mjeseci prije i za koje je Vlada dala jamstvo.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Vlada-ne-vjeruje-u-odrzivost-plana-restrukturiranja-Uljanika-pa-ga-je-u-Bruxelles-poslala-samo-nesluzbeno?meta_refresh=true


eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.
žvalje i labrnju imaš samo ti, ne i metilda

evo stigla mutantica monstrum. ma Kaya je penicilin za tebe ona te svaki puta demolira u atome pa se ti mjesecima nakon toga sastavljaš i vidaš si rane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 1/9/2018, 11:51

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:résumé - porezni obveznici će platiti spašavanje uljanika

netočno. porezni obveznici plaćaju lošu i totalno promašenu politiku VLADE. vlada je ta koja radi sratešku ekonomsku politiku a ne radnici uljanika i 3. maja. ti plaćaš nakaznu koruptivnu hajdučku zločinačku veleizdajničku politiku hdz-a isdp-a sa njihovim lešinarskim satelitima. i još ćeš plaćati mnogo godina.

evo otkrivena još jedna laž i dezinformacija veleizdajničke hdz plenkovićevog ustško udbaškog režima:

govore u Vladi da čekaju odgovor iz Brisela u svezi restrukturiranja pa će tek onda vidjeti šta će sa škveranima.

ali nije tako:

Vlada ne vjeruje u održivost plana restrukturiranja Uljanika, pa ga je u Bruxelles poslala samo - neslužbeno

RIJEKA Europskoj komisiji dostavljen je tek draft, odnosno samo prijedlog plana restrukturiranja pulskog brodogradilišta, što znači da zapravo još nije, niti je mogla otpočeti službena procedura njegovog odobrenja u Bruxellesu. Andrej Kenwood Kenon i njegova Vlada dopustili su da ih Uljanikov menadžment i IDS dovede u situaciju da opet izlože državni proračun i novac poreznih obveznika da bi 4.400 riječkih i pulskih škverana moglo dobiti plaće, a da u Banskim dvorima u ovom trenutku niti imaju, niti znaju koje će biti konačno rješenje za pulski »Agrokor«.

Dakle, to što se dostavilo Bruxellesu, poslalo se samo zato da se izbjegne opasnost od 22. srpnja i povrata 96 milijuna eura iz »rescue aida« koji su Uljaniku odobreni točno šest mjeseci prije i za koje je Vlada dala jamstvo.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Vlada-ne-vjeruje-u-odrzivost-plana-restrukturiranja-Uljanika-pa-ga-je-u-Bruxelles-poslala-samo-nesluzbeno?meta_refresh=true


eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.
žvalje i labrnju imaš samo ti, ne i metilda

evo stigla mutantica monstrum. ma Kaya je penicilin za tebe ona te svaki puta demolira u atome pa se ti mjesecima nakon toga sastavljaš i vidaš si rane.
mokre ti šibice...
btw, njen jedini penicilin sam...ja.

Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 1/9/2018, 11:52

e, tako....


https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/jakovcic-uzdrman-kao-nikad-sve-afere-o-kojima-se-ne-progovara-1214886/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 1/9/2018, 11:53

kic, zgnječi gnječa sisama...ne daj mu do zraka :)))

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/9/2018, 11:55

ne razumin baš to o brizi za uljanikni konzum,

mene uopće ni briga za ljude iz uljanika i konzuma.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 12:01

aben wrote:ne razumin baš to o brizi za uljanikni konzum,

mene uopće ni briga za ljude iz uljanika i konzuma.

neka si ti nama reko inače mi kao neznamo da si uhljeb socijalista i da ti puca kurac za sve one koji te hrane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 12:01

A da ti uglhan prodaju brigalo bi te
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 12:32

Fibica wrote:A mene interesira koliko ti znacim :^0

super, onda sam ti na ignore i nećeš komentirati ono što ja napišem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 12:33

Fibica wrote:Izvrijedala forumasicu, dva dana nakon joj govori kako je voli :^0 :^0

tko kome?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 13:07

Isto vrijedi i za tebe metilda.
Ti si se prva osvrnula na moje upise...
Prva ismijavala istru i istrijane...prva indirektno mene vrijedala i omalovazaval.

Znas tko mi sutra dolazi na rucak?
Kum.
I znas jos sto?
Gay je. :)

Sa ustasama, homofobima koji bi se vlastite djece odrekli ne zelim nista... ni razmienjivati rijeci na forumu... oko tebe je previse zle energije i sto prije to spoznas, bolje za tebe...

HDZ krade, ali im je oprosteno jer su "domoljubi" koji kradu od vlastitog naroda samo zato sto su utemeljili granice hrvatske.
Kada isto radi IDS, inkvizicija, odmah. Istog trena.
Kada su tvoji dobili stan u istri za nista, super. Kada uljanik propada i tisuce radnika nema placu, tko ih jebe.

Amen i dovidenja.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.forum?t=28461
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum