ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 11 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by dzango Mon 9 Jul - 7:41

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
Tako je, Kajo, vjerovala ti to ili ne...Na svijetu postoji tehnička inteligencija i idioti.
 Fisher je svojevremeno rekao "šahisti i idioti". Qrtza bi on ikad šah igrao da nije bilo nas koji smo
to gledali i analizirali...i uživali u tome, naravno. :D
Fišer igrao šah zbog njega? Matori odlepio skroz.
Zbog nas, srpska ljenčugo... :D
Fišer igrao zbog tebe i tebi sličnima? Jebote ala si ti prso.
Pa naravno, spadam u sami vrh svjetske tehničke inteligencije. Logika i kombinatorika nam je jača strana, a što je drugo šah?
SrBendo napuhana, za sve što pričam ja uvijek imam i dokaze...Ako nisi spreman svoje (dokaze) javno obznaniti ovdje
onda slučajno da ne tražiš od mene da svoje dam...Pošto si napuhana SrBenda, očekujem opet neko izmotavanje ili plehko
humoriziranje, a možda i pokušaj bizantinskog načina vrijeđanja. Što god  izabrao...već te imam u škatlici.
Nisam ni sumnjao da si sam vrh svoje vrste. One kojoj viri praziluk iz dupeta i misli da je zbog nje Fišer igrao šah. Naspram takvih čak i maniti Longi često izgleda kao suvo zlato i izvor zdravog razuma.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 11 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by dzango Mon 9 Jul - 7:45

Eroo wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
Hoćeš sa mnom ?:)
Uvek.
:D
Al nemoj me nasmijavati , moram se naljutiti da bi se svađala
Ја ne moram. Samo mi dođe. A i ne mogu ništa da obećam, vidiš da je Ero u elementu i sija. Ćela mu se usijala a uši zacrvenele. Može biti da je greškom popio plavu tableticu.

Na ovo sam mislio...tipično srbendarsko isprazno prosipanje nekakvog plehkog humora, koji samo on razumije.
I da znaš, uvijek moraš biti konkretan. Da, čak i kod žena...Ne možeš samo obećavati kako ćeš"da ih karaš". :D
To se ne priča, nema potrebe...
Ero jebač, beločarapan, u akciji. Bez starca nema udarca.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 11 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Noor Mon 9 Jul - 15:04

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
Uvek.
:D
Al nemoj me nasmijavati , moram se naljutiti da bi se svađala
Ја ne moram. Samo mi dođe. A i ne mogu ništa da obećam, vidiš da je Ero u elementu i sija. Ćela mu se usijala a uši zacrvenele. Može biti da je greškom popio plavu tableticu.
ero se doima sistematiziran, sumnjam da radi tvoje greske :)
Sistematičan, ali ga jebe onaj čika Nemac. Meni, fala Bogu, još ne trebaju plave tabletice. To što ti vičeš da stanem a ja ne čujem, problem je sa sluhom.
da, stvarno, bit će sa sluhom, to što ti misliš da netko viče...to ti u stvari koza mekeće, jer na 550 km udaljenosti mene ne možeš čut i kad to stvarno jako želiš :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 11 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum