ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Hektorović 9/7/2018, 00:45

AssadNaPodmornici wrote:okomili se na kaju, jer eto neliže oltare.. iako je cura realno desničarka po svim kriterijima(dakle i ekonomski je desno i ideološki) ali neliže oltare, i odmah je četnikuša, srpkinja, yugoslovenka, izdajnik, sotnist itd..

mislim neslažem se niti ja sa njom u hrpi stvari i šta odmah vrijeđanje?

ista ekipa je do 91 , druge tako proizvala da su protiv "bratstva i jedinstva, protiv socijalizma, protiv tita, protiv tekovina revolucije" itd...  aj sora je ostala dosljedna, ali realno, kakav je mentalni sklop i razlika u sori i tim lijevim bolesnicima, i ovim "desnim" koji napadaju kaju, što eto neliže oltare i gadi joj se lažna domoljubna patetika ekipe koja razjebava dvije države

Ma dobro, kajicu cimamo jer je malo promjenila neke stavove, prije je bila znatno desnije od mene u nekim stvarima, a sad je znatno lijevlje... :D Jer ko što kaže noor malo je pomodarski kod određene vrste cura iz HR ponekad ići partijati po tim BG "čumezima" :D

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Hektorović 9/7/2018, 00:50

AssadNaPodmornici wrote:vuka mi je najviže žao, a daleko najviše forumaša maramiha, koji je baš jebeno ratovao, da bi ga ova država sjebala na svaki mogući način, čovjek je doslovno dao zdravlje i sve za ovo..

aj vukasadinare su uzhljebili za 3000kn i šta će čovik , .. kao onaj hercegovac što radi u poreznoj, priča engleski i njemački savršeno, pomaže ljudima popnjavati formulare, a posao mu je zaštitar za 3000kn..

dok poviše rodijak/rodica u kancelariji, polupismena babetina, nezna upaliti PC, stoji u klimatiziranom, neradi kurca, i govori "kako nevalja mladost, i da su se udbaši urotili i iseljavaju i uništavaju", košta društvo 20 000kn brutto mjesečno(plaća netto+brutto+trošak ureda).. natrpala se preko veze i onda ugurala kćer

Uz burek u ruci i kavicu na stolu :) Klasik državne uprave. Desetine tisuća ne rade ništa. Hodam po ministarstvima, holdinzima i uvijek isti prizori besposlenih baba, plus pokoja "trebica" za užitak glavnog.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 00:54

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
kaja wrote:
Hektorović wrote:
Noor wrote:imas, imas...
kad smo kod domoljublja...mozemo sad malo o tvojem, onom bivsem mislim, kod tebe je to bio hard core pomodarski hir kad si glumatala gestapo Helgu, pa zavrsila ko šajkača Miladojka iz Negotin
al ok, nek si ti konačno pronašla sama sebe..

:D :D

Najboji opis kajice
Ah, samo ljigavo patetično domoljublje na steroidima uz drečanje Hrvatska, Hrvatska i neizostavne cetnike, udbu, sajkace, jugoslavene.

Ja uopće nemam ništa protiv vukasdinare kad piše o tome, on je branitelj, on se napišao krvi za državu bez da je išta jamio, čovjek je dobričina. No kao što kaže Yoda, degutantni su dezerteri, uhljebi, udbaši, ulizice, lopovi, članovi partije koji o tome melju, ili pak isti takvi kojima sve to smeta.
vuka mi je najviže žao, a daleko najviše forumaša maramiha, koji je baš jebeno ratovao, da bi ga ova država sjebala na svaki mogući način, čovjek je doslovno dao zdravlje i sve za ovo..

aj vukasadinare su uzhljebili za 3000kn i šta će čovik , .. kao onaj hercegovac što radi u poreznoj, priča engleski i njemački savršeno, pomaže ljudima popnjavati formulare, a posao mu je zaštitar za 3000kn..

dok poviše rodijak/rodica u kancelariji, polupismena babetina, nezna upaliti PC, stoji u klimatiziranom, neradi kurca, i govori "kako nevalja mladost, i da su se udbaši urotili i iseljavaju i uništavaju", košta društvo 20 000kn brutto mjesečno(plaća netto+brutto+trošak ureda).. natrpala se preko veze i onda ugurala kćer

I šta to vi možete imati išta protiv ikoga, pa i od kolega na forumu?
Od kuda vam relevantni podaci i znanje da bilo koga ocjenjujete?
Ah, da, završili ste neki faks na kojem hercegovci diplomu kupe. :D
I kakva je razlika između vas i njih, koji su diplomu kupili? Za mene nikakva.
Uostalom, vidi se to po međunarodnim ocjenama i rangiranju...
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 00:59

dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:A sa kime ja da se svađam?
Hoćeš sa mnom ?:)
Uvek.
:D
Al nemoj me nasmijavati , moram se naljutiti da bi se svađala
Ја ne moram. Samo mi dođe. A i ne mogu ništa da obećam, vidiš da je Ero u elementu i sija. Ćela mu se usijala a uši zacrvenele. Može biti da je greškom popio plavu tableticu.

Na ovo sam mislio...tipično srbendarsko isprazno prosipanje nekakvog plehkog humora, koji samo on razumije.
I da znaš, uvijek moraš biti konkretan. Da, čak i kod žena...Ne možeš samo obećavati kako ćeš"da ih karaš". :D
To se ne priča, nema potrebe...
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Hektorović 9/7/2018, 01:03

Eroo wrote:Osobno sam sve postigao što sam si (po)želio. I formalnu izobrazbu i nadgradnju iste.
Sve projekte, koje sam poželio raditi, dobio sam i radio sam ih...uspješno. Tu i vani od tu. 

Drago mi je, no sad si poprilično izlapjeli penzić sa nedefiniranim identitetom i kako svi govore udbaškom prošlošću.

Pišem na forumu 10 godina, i točno se kod tebe primijeti degradacija kognitivnih fukcija. Neizbježno kad se dođe do 70te...


Last edited by Hektorović on 9/7/2018, 01:12; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Noor 9/7/2018, 01:05

Hektorović wrote:
Noor wrote:vasa generacija? ups, a meni se cinilo da si ti u ovima 55+ :))


Ja i Yoda smo millenials, mislim da je kajica oko 40 

Ostatak ekipe je većinom između 40-70 :D

znači, razmažena deriščad :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Hektorović 9/7/2018, 01:06

Ja sam čak bio jedan od rijetkih koji te podržavao dok si lijepio slikice vrtova aluminija 

U isto vrijeme si i pretjerivao u odama Dodiku :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Hektorović 9/7/2018, 01:07

Noor wrote:

znači, razmažena deriščad :D

Jedini koji smo se čitav život morali boriti na tržištu rada, bez sigurnog uhljebljenja stalno dokazivati sebe i svoje sposobnosti :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Noor 9/7/2018, 01:15

Hektorović wrote:
Noor wrote:

znači, razmažena deriščad :D

Jedini koji smo se čitav život morali boriti na tržištu rada, bez sigurnog uhljebljenja stalno dokazivati sebe i svoje sposobnosti :)
zašto misliš da ste jedini? ja to i dan danas radim, hvala Bogu uspješno, al ne pada mi s neba, vjeruj :))
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 01:31

Hektorović wrote:
Eroo wrote:Osobno sam sve postigao što sam si (po)želio. I formalnu izobrazbu i nadgradnju iste.
Sve projekte, koje sam poželio raditi, dobio sam i radio sam ih...uspješno. Tu i vani od tu. 

Drago mi je, no sad si poprilično izlapjeli penzić sa nedefiniranim identitetom i kako svi govore udbaškom prošlošću.

Pišem na forumu 10 godina, i točno se kod tebe primijeti degradacija kognitivnih fukcija. Neizbježno kad se dođe do 70te...

Čuj, nikad nisam bio aktivniji i inventivniji, što je u mome poslu itekako bitno.
I dalje sam prvi u svojoj struci...Trenutno (usprkos nekim zdravstvenim problemima)
istovremeno radim na tri projekta i evo, ddopisujem se s nekim tipovima na forumu
kojima i dlake smetaju...
Nego, što je s tobom, osim što dangubiš u razmišljanju o svojoj zloj sudbini?
Reci, jebote, što znaš, što radiš, ta nećete ovdje nitko pojesti...
Sakrio si se iza avatara i prosiplješ intelektualne šupljake...Jebo to, budi konkretan.


Last edited by Eroo on 9/7/2018, 01:39; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 01:35

Hektorović wrote:Ja sam čak bio jedan od rijetkih koji te podržavao dok si lijepio slikice vrtova aluminija 

U isto vrijeme si i pretjerivao u odama Dodiku :D
Nema se tu šta podržavati. Nisam ja lijepio slikice Aluminija, niti podržavao Dodika zbog toga da bi me ti
ili netko drugi podržavao.Moje drmanje kavezima je nešto što ti nisi shvato...a, istinabog, to bi teško bilo i očekivati od tebe.
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 01:37

Hektorović wrote:Ja sam čak bio jedan od rijetkih koji te podržavao dok si lijepio slikice vrtova aluminija 

U isto vrijeme si i pretjerivao u odama Dodiku :D

PS:

Vidiš ja se tvojih komentara uopće ne sjećam...ni v rit, ni mimo, a? Bit će da je tako. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Eroo 9/7/2018, 01:38

Hektorović wrote:
Noor wrote:

znači, razmažena deriščad :D

Jedini koji smo se čitav život morali boriti na tržištu rada, bez sigurnog uhljebljenja stalno dokazivati sebe i svoje sposobnosti :)

Firma, projekti? Samo konkretno, jebeš priču.
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by veber 9/7/2018, 04:24

kako ovaj drk-drk laže pa to nije za ljude.

on je kao vjetrokaz. kako puhne tako se okrene.

em je lijepio slikice aluminija i još veličao ercegovačko poduzetništvo, em je do prije 2,44 dana veličao dodika i govorio; "vama hrvatima je još dobro"

kretenu udbaški, pa ljudi pamte. i postoji nekaj kaj se zove kolektivno sjećanje. možda jedan forumaš nije ziher, ali njih pet je,

a ti govno udbaško stalno lažeš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Šandor Winnetou 9/7/2018, 04:25

mortal wrote:HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 After_10
sunny lol! :tu

_________________
HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Šandor Winnetou 9/7/2018, 04:41

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pogledaj bolesnih srba. otvorim Russia Today na fejsbooku, i sada je hrvatska tamo aktualna, i opet svako drugi komentar bolesni srbi nabrijani mržnjom
a šta se čudiš? pa mrze hrvatsku kao ti, yeh, kaja, sora & Co.
Ja da mrzim ? 
Bilo kog ili bilo sto 
Ma ..pa to je jrbeni gubitak energije i duse na pizdarije 
Ne mrzim 
Ali sto veli Vedrana Rudan niti se ponosim s tom hrvatskom 
Jebga 
Samouništavajuću zajednicu kpja se hrani povijesti umjesto buducnosti..
kaj si predavala u školi?
Zasto to stalno pitas 
Ja bih rekla da sam o tome pisala 
Drzim da to nema nikakvu vaznost za moje antifasticke stavove 
Mogla sam bilo sto predavati
tu si u pravu, nemaš pojma što god da radiš tako da je isti kiki što god da si predavala
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by veber 9/7/2018, 04:44

a, jedan od najvećih prosera drk-drka je;
ja se kličem IQ=158, a ne zna složiti 4 jednostavne rečenice.

doduše nitko mu nije rekao da u bosni koriste faktor 2
i da nemreš biti ispod 80, njemu je i to uspjelo.

koji lažljivi udbaški kreten, pa to ni za bilivit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Šandor Winnetou 9/7/2018, 04:46

Sora wrote:
Noor wrote:Z
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Ja da mrzim ? 
Bilo kog ili bilo sto 
Ma ..pa to je jrbeni gubitak energije i duse na pizdarije 
Ne mrzim 
Ali sto veli Vedrana Rudan niti se ponosim s tom hrvatskom 
Jebga 
Samouništavajuću zajednicu kpja se hrani povijesti umjesto buducnosti..
kaj si predavala u školi?
Zasto to stalno pitas 
Ja bih rekla da sam o tome pisala 
Drzim da to nema nikakvu vaznost za moje antifasticke stavove 
Mogla sam bilo sto predavati
pa čega se sramiš? hrvatski? povijest? tjelesni? :)
ne pitam zbog tvojih stavova, nema to veze s tim
Ima veze s tim sto ne vjerujes da sam radila u skoli? 
Drugo, pitam li ja tebe ista privatno 
Otkud sad ta napadna znatiželja .
Necu bas nista rec o tome. Moj zivot se ne tice nikog. 
Tu smo na temi POLITIKA .
tvoj život kokoško je groblje abortirane djece no to je tebi nešto sa čime se ponosiš i što zagovaraš na forumu iako se radi o tvom životu kako si istakla licemjerno u svom postu, tu ti nije problem pričati do besvjesti

_________________
HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by epikur37 9/7/2018, 07:08

Ovdje svađa nedoraslih milenijaca i senilnih boomera :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by dzango 9/7/2018, 07:36

Noor wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
Hoćeš sa mnom ?:)
Uvek.
:D
Al nemoj me nasmijavati , moram se naljutiti da bi se svađala
Ја ne moram. Samo mi dođe. A i ne mogu ništa da obećam, vidiš da je Ero u elementu i sija. Ćela mu se usijala a uši zacrvenele. Može biti da je greškom popio plavu tableticu.
ero se doima sistematiziran, sumnjam da radi tvoje greske :)
Sistematičan, ali ga jebe onaj čika Nemac. Meni, fala Bogu, još ne trebaju plave tabletice. To što ti vičeš da stanem a ja ne čujem, problem je sa sluhom.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by dzango 9/7/2018, 07:41

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
Tako je, Kajo, vjerovala ti to ili ne...Na svijetu postoji tehnička inteligencija i idioti.
 Fisher je svojevremeno rekao "šahisti i idioti". Qrtza bi on ikad šah igrao da nije bilo nas koji smo
to gledali i analizirali...i uživali u tome, naravno. :D
Fišer igrao šah zbog njega? Matori odlepio skroz.
Zbog nas, srpska ljenčugo... :D
Fišer igrao zbog tebe i tebi sličnima? Jebote ala si ti prso.
Pa naravno, spadam u sami vrh svjetske tehničke inteligencije. Logika i kombinatorika nam je jača strana, a što je drugo šah?
SrBendo napuhana, za sve što pričam ja uvijek imam i dokaze...Ako nisi spreman svoje (dokaze) javno obznaniti ovdje
onda slučajno da ne tražiš od mene da svoje dam...Pošto si napuhana SrBenda, očekujem opet neko izmotavanje ili plehko
humoriziranje, a možda i pokušaj bizantinskog načina vrijeđanja. Što god  izabrao...već te imam u škatlici.
Nisam ni sumnjao da si sam vrh svoje vrste. One kojoj viri praziluk iz dupeta i misli da je zbog nje Fišer igrao šah. Naspram takvih čak i maniti Longi često izgleda kao suvo zlato i izvor zdravog razuma.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/  - Page 10 Empty Re: HEROJA HRVATSKE IZBACUJU SA MUNDIJALA? Novi slučaj "Džaka i Šaćiri" - FIFA pokrenula istragu zbog kontroverznog pokliča /VIDEO/

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum