ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:28

U Berlinu je arapska mafija preuzela grad i sad će to u Beču jel 

E Boga mi neš 

Ovo nije niti islamofobija pošto su uključeni i Turci na mojoj strani 

Ovo ti je brajo zajedničkim snagama potirat stoku iz tog grada 

Idi u Brisel jebi mater

RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:42

Taj Beč će ti postati ko sjever Mexica za koju godinu, obračun ostalih mafija sa arapskom mafijom 

O tome pričam a ne o islamofobiji jer onda nebi Turci bili isto na mojoj strani protiv ove žgadije da je o tome riječ 

Sve izbaciti od tamo iz Beča i Austrije i to tako da će spašavati živu glavu 

Traktorijada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:57

Arapska mafija je u Francuskoj i nakon šta je Merkel njih pustila u Njemačku ovi su zauzeli i Njemačku i sad idu na Austriju 

To ti znači da bi oni u tom gradu maltretirali sve ostale 

Nije moj problem šta vi nekužite o čemu pričam 

To ću ja sve u tom Beču potamanit za koju godinu skupa sa Turcima i ostalim saveznicima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 11:04

Beč će postati ko Čikago za vrijeme Al Caponea

Arapi su agresivni i ako se skloniš oni su osvojili grad i tu u Beču će naletit na mene jer im vlast nad gradom neću dati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Guest 4/5/2018, 11:45

longi rasturio temu , kao rusi bugarsku skupštinu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 11:51

Rasturiti ću ja te Arape uskoro u Beču 

Njihova ruta droge je Marseile Pariz Brisel Njemačka i sad se spuštaju na Austriju i nakon toga idu na Balkan 

Balkanska ruta droge je Istanbul Balkan Beč zapadna Evropa 

U Beču će biti fight  , tražit će te Arape i njihovu mafiju kukom po Dunavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176164
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 3 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum