ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Wed 19 Feb - 16:41

Pa se ti sad ženi

https://www.dalmacijadanas.hr/strasno-ubojstvo-u-njemackoj-hrvat-nozem-ubio-suprugu-pred-djecom-doselio-se-sa-splitskog-podrucja

Kažu Nijemci da im gospodarstvo ne može funkcionirati bez radnika sa Balkana....pa poslat ćemo van ove domaće krkane koji nisu na ti s emancipacijom

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu 4a344a20-87ca-4f34-9228-2ff4dcf1bebe

Samo trpaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Wed 19 Feb - 17:01

Evo reprtaža 

https://rtl-hessen.de/beitrag/bad-soden-salmuenster-familiendrama-ehefrau-toedlich-verletzt

S obzirom na ovu njenu sliku , znam di je to slikano , to je mul u Kaštel Kambelovcu

Sa šireg splitskog područja a ova ima sliku iz Kaštela dakle odavde su negdi

Tražila rastvu , dica od 13 i 15 godina pa došlo svađe u kužini i ovi je ubija nožen pred dicon

Uffff teškoga života , odo popit kavicu , a je mi drago šta se nisan oženina i šta neman s ludačama posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Wed 19 Feb - 17:25

Strašno u što se njemačka pretvorila...

_________________
Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Wed 19 Feb - 17:28

T. wrote:Strašno u što se njemačka pretvorila...
A oće još

https://novac.jutarnji.hr/karijere/njemacka-zeli-jos-vise-radnika-s-balkana-uvode-vazne-promjene-u-zakonu-o-doseljavanju/9990520/

A kampanja im se zove : Make it in Germany

Eto napravija ti je. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Sora Wed 19 Feb - 18:11

T. wrote:Strašno u što se njemačka pretvorila...
Ma da 

Ti imigranti ..Strasno nesto

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Wed 19 Feb - 18:22

Sora wrote:
T. wrote:Strašno u što se njemačka pretvorila...
Ma da 

Ti imigranti ..Strasno nesto
Viš ti to...
Kod nas se čakijaju cigani i bosanci a kod njih svi redom...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Sora Wed 19 Feb - 18:24

T. wrote:
Sora wrote:
T. wrote:Strašno u što se njemačka pretvorila...
Ma da 

Ti imigranti ..Strasno nesto
Viš ti to...
Kod nas se čakijaju cigani i bosanci a kod njih svi redom...
U rh koliko vidim manje čakija. Vise vatreno oruzje radi ..
To je napredak moj brate s cakijom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Wed 19 Feb - 18:30

Sora wrote:
T. wrote:
Sora wrote:
T. wrote:Strašno u što se njemačka pretvorila...
Ma da 

Ti imigranti ..Strasno nesto
Viš ti to...
Kod nas se čakijaju cigani i bosanci a kod njih svi redom...
U rh koliko vidim manje čakija. Vise vatreno oruzje radi ..
To je napredak moj brate s cakijom
Napredni pucaju...
Cigani i bosanci čakijaju...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Wed 19 Feb - 20:20

Hvala ti Bože šta san sjeban u glavu pa se nisan oženija. Pukneš s njima ko kokica. 

Triba nać neki novi model pravljenja potomstva. Naručiš iz fast fooda....Dobra večer može dva topla i jedno dite od godinu dana starosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by immortal Thu 20 Feb - 16:14

ljubomora

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:16

Lik je neki kreten.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2158539

Udala se za idiota i nasilnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:27

Bolje za njega nego za mene jer mene bi išla jebavat u zdrav mozak jer san dobar ka kruv a ovako je naletila na budalu koji joj je odgovara u početku dok joj je laskalo a posliposli je upeca i upala u govna


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/zbogom-ljepotice-prijatelji-iz-splita-oprastaju-se-od-brigitte-h-koju-je-ljubomorni-suprug-ubio-pred-djecom-monstrumu-ce-srecom-nijemci-suditi-1004773

Kupili stan na kredit u Kaštelima , ova oće rastavu dakle njoj stan i dica ....eto te sad dva metra ispod zemlje i čao bao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:36

Da je naletila na normalnog lika onda je ona lipotica i tako to a ovako naletila na kretena koji ju je od prvog dana gazija pa nije smila prnit.

Ne valjaju normalni al im ovi đikani pašu pa onda je gotovo kad jd upeca jer ova nema više di jer će je ovi ubit ako ode.

Glupača obična. Našala je muža kakvog je i zaslužila a on je teški idiot.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:49

Vidim po komentarima da je dosta ljudi skužilo da je to taj profil ženske kojoj odgovaraju nabildani krkani pa onda kad je ušla u brak onda nije smila prnit.

E pa bolje da si njemu dopala nego nekom normalnom jer bi tome šefovala a ovi te je poklopija i završena priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:55

Taman sad doša od psihijatrice radi obiteljskog nasilja , aj neka nnormala žena , kuži dosta psihologiju pa malo raspravljali i kaže ona meni ti si kriv za svoje stanje , nemoj se žalit a ja govorin da se ja ne žalin , da je meni super.

A pa kako onda , a pa diga mi živce pa oke ćeš potezat vraga za rep a onda ok.

Ono isto ko divlju mačku da ideš draži pa se čudiš šta te ogrebala.

Ja govorim Ne moš ti mene od toga izlječit jer ja uvik reagirat kad me netko sabije u kut i oće da ja puknen , pa eto to je to.

Šta ćeš me lječit a te šta će te drkat u zdrav mozak njima ništa , oni nek nas drkakaju sve.


Ma kako da nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 20:59

I tako fufice draga aj ti dva metra ispod zemlje i rješena priča s tobom , krkan , kupuju stan na kredit u Kaštelima a ja iman tu dva tri komada pa upali u kredite jer njoj triba stan itd a ovoga ne smi pogledat pa onda morala radit i rintat , on ju gazija di god je stiga jer da je nije gazija gazila bi ona njega pa kad se tila odvojit fino njoj dica i stan ovi je lipo ubija i gotovo.

Ne bitno obo dvoje. Najbitnije s njima ne imat posla i onda si čoviče na konju.

Odo jjoš jednu kqvicu popit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Thu 20 Feb - 21:10

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu 12986910
Rudolf H. godinama je zlostavljao suprugu
Facebook


Ne vjerujem... :|

_________________
Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Thu 20 Feb - 21:12

Nego, rudolf i brigitte... scratch

_________________
Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 21:36

Nebitni obodvoje. Našlo se dvoje kretena , lipotica koja voli nabildane i motore i narcisoodni bilder koji voli lipotice. 

Srića u nesrići je da nije dopa koju drugu i da ova nije dopala kojeg drugog. Našli su se njih dvoje a sad je jadna ona , vridns ovo ono....a da se udala za nekog normalnoga onda bi ona njemu vadila mast a ovako je ovi drža pod ključen i nije joj da prnit.

Dobila je ona šta je i zaslužila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by T. Thu 20 Feb - 21:45

Nije zaslužila al ono, nije joj došlo potpuno neočekivano...

_________________
Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum