ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 21:46

Turci su saveznici 

Istambulska veza kao i Hrvatska balkanska

AKO SAN TI JA REKA DA ĆU POBIT SVE ARAPE U BEČU I AUSTRIJI

ONDA SAN TO REKA 

NISAN REKA NEŠTO DRUGO

RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Guest 3/5/2018, 21:55

catabbath wrote:Vjerojatno je mali kozojeb bio navikao reketariti austrijske metroseksualce ali jbg. naletio na balkanca.
:tu moraju ti kozojebi shvatiit da nisu svi europljani isti.. zna se kako to slaveni rješavaju,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by mutava baštarda 3/5/2018, 22:11

Ovo je sigurno samoobrana... sreća da je kod sebe slučajno imao nož od 30cm...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 22:26

Sad će počet ubijanje Arapa po Beču

Neću ja to trpit 

Inače svaka pošiljka droge preko dalmatinskih luka 

BLOK

OĆU DA IH POBIJETE

INAČE ĆU VAM SVE BLOKIRATI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Šandor Winnetou 3/5/2018, 22:28

RayMabus wrote:
tre wrote:
RayMabus wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:Sad ce ga proglasiti ustasom.
sora će iz turske intervenirati i vikati da je to genocid i po običaju napisati kojekakve budalaštine
Turci su protiv Arapa

Fulao si POANTU
islam je islam, pitaj soru ako meni ne vjeruješ
FULAO SI POANTU 

TAKNI TURSKI DUĆAN ILI OBITELJ U BEČU 

JA ĆU TE ZAKLAT

TI NEMAŠ KVALIFIKACIJE DA BUDEŠ ŠEF MAFIJE 

TURCI SU SAVEZNICI
računaj da sam već tako :cleanteeth
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 22:36

Pobit će ih sad Turci jer Turci imaju hrpu te sitno zubne boranije koja će usri bilog dana RPG om razvaliti arapski dućan u Beču 

Zato san van reka da nemoj niti pomišljat dirati dirati turski dućan u Beču 

Dobar dan izvolite 

Turski dućan čelom nazad 

To su saveznici
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 22:56

Znam svi koliko košta tona heriona

Uračunaj blokadu šengena na italijansko austrijskoj granici 

Plus morem zaobićeš pola Balkana 

Plus ja osobno zaklat svakog tko takne turski dućan u Beču dakle i na Hrvatskoj obali i Bosni di vidin tvoju naljepnicu u dućanu po dogovoru 

Stvar je jasna 

Plus ekskluzivitet za šverc droge u zapadnou Evropu 

Pobit ćeš sve te Arape u Beču i Austriji 

RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 23:21

RayMabus wrote:Znam svi koliko košta tona heriona

Uračunaj blokadu šengena na italijansko austrijskoj granici 

Plus morem zaobićeš pola Balkana 

Plus ja osobno zaklat svakog tko takne turski dućan u Beču dakle i na Hrvatskoj obali i Bosni di vidin tvoju naljepnicu u dućanu po dogovoru 

Stvar je jasna 

Plus ekskluzivitet za šverc droge u zapadnou Evropu 

Pobit ćeš sve te Arape u Beču i Austriji 

Nemoralna ponuda

Ja sam Asthar komanda to je psihilogija 

General GF sa pet činova 

Ovakva ponuda se 

NE




ODBIJA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by danni1 3/5/2018, 23:26

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Znam svi koliko košta tona heriona

Uračunaj blokadu šengena na italijansko austrijskoj granici 

Plus morem zaobićeš pola Balkana 

Plus ja osobno zaklat svakog tko takne turski dućan u Beču dakle i na Hrvatskoj obali i Bosni di vidin tvoju naljepnicu u dućanu po dogovoru 

Stvar je jasna 

Plus ekskluzivitet za šverc droge u zapadnou Evropu 

Pobit ćeš sve te Arape u Beču i Austriji 

Nemoralna ponuda

Ja sam Asthar komanda to je psihilogija 

General GF sa pet činova 

Ovakva ponuda se 

NE




ODBIJA
Jel se ti drogiraš il je nešto drugo u pitanju?

Koji je tebi kurac zapravo?

_________________
Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 23:30

Nije mi nikoji kurac, čekati ćemo dvije godine dok Hrvate ne puste unutra na tržište rada plus islamistički napad 

Nepoštujem ja za kurac austrijsku policiju vojsku sudstvo

Treba mi veza za onih dvadeset kilometara do Austrijske granice da droga prođe u zapadnu Europu 


Ne ne drogiram se


I u tome i je problem 


JA SAM MRTAV OZBILJAN







SVE ĆU IH POBIT
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 3/5/2018, 23:57

RayMabus wrote:Nije mi nikoji kurac, čekati ćemo dvije godine dok Hrvate ne puste unutra na tržište rada plus islamistički napad 

Nepoštujem ja za kurac austrijsku policiju vojsku sudstvo

Treba mi veza za onih dvadeset kilometara do Austrijske granice da droga prođe u zapadnu Europu 


Ne ne drogiram se


I u tome i je problem 


JA SAM MRTAV OZBILJAN







SVE ĆU IH POBIT
Ja sam ti protiv droge no ako postoji tržište a postoji onda nije isto jel turska ili arapska mafija ima ekskluzivitet vamo plus Germani dakle zapadna Evropa

Jer ako nisi ti netko drugi je močan

Nemoralna ponuda


DOSLOVNO 


SAD ĆE IH




KLAT
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 00:29

Turci nisu od jučer ni u Švabiji nit Austriji isto ko i Balkanci ali ovo da netko dođe jučer i odma će njegova dica reketariti našu Hrvatsku na dvadesetak kilometara od hrvatske granice E TO JA NEĆU TRPIT.  

SVI ĆE BITI POBIJENI


RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 01:01

To su oni malo krivo proračunali da im je ovo Pariz i Marseille a ne mom potomstvu iznad glave dvajst kilometara od granice 


Vrlo velika greška
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Guest 4/5/2018, 08:16

RayMabus wrote:Sad će počet ubijanje Arapa po Beču

Neću ja to trpit 

Inače svaka pošiljka droge preko dalmatinskih luka 

BLOK

OĆU DA IH POBIJETE

INAČE ĆU VAM SVE BLOKIRATI
Imaš sreće što ovaj forum nitko ne čita..da je čitaniji odvano bi ti završija s nekakvom prijavom na sudu, s obzirom šta sve pišeš, ubit,zaklat,natuć:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by flumen 4/5/2018, 08:19

registriran mu je OIB.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by vuksadinare 4/5/2018, 08:20

pa i u zagrebu su arapski migranti pokusali zapoceti sranje ali su naletili na ekipe koji su ih naucili pameti i d aznaju gdje su..i od onda mirni ko bubice,,teska ruka daleko se cuje.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by omni 4/5/2018, 08:33

Kozojeb se samo drzao svoje tradicije, odgoja i kulture. Jbg sreo se sa drugom kulturom pa krenulo lose. Ovom momku sto ga je ubo sada slijedi sve sto slijedi jednoga rasistu, nacistu, fasistu itd itd. Decko je naivan kada je uopce imao posla sa ovom bliskoistocnom vrstom , to treba ignorirati na svakom nivou.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by flumen 4/5/2018, 08:39

zato se turkinji nikad ne rece da je zgodna...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:15

Metuzalem wrote:
RayMabus wrote:Sad će počet ubijanje Arapa po Beču

Neću ja to trpit 

Inače svaka pošiljka droge preko dalmatinskih luka 

BLOK

OĆU DA IH POBIJETE

INAČE ĆU VAM SVE BLOKIRATI
Imaš sreće što ovaj forum nitko ne čita..da je čitaniji odvano bi ti završija s nekakvom prijavom na sudu, s obzirom šta sve pišeš, ubit,zaklat,natuć:)
Istegnit za uši 

Ne volim velike forume jer tamo svatko shvaća sve ozbiljno čak i kad se sprdaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:22

Za dvije godine kad Hrvate puste na austrijsko tržište rada a u međuvremenu će se desiti još islamističkih napada 

To ti je sve vezano za kasnije kad to njihovo multikulti sranje sa tim ljudskim otpadom iz vukojebina Azije i Afrike padne u vodu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by RayMabus 4/5/2018, 10:28

U Berlinu je arapska mafija preuzela grad i sad će to u Beču jel 

E Boga mi neš 

Ovo nije niti islamofobija pošto su uključeni i Turci na mojoj strani 

Ovo ti je brajo zajedničkim snagama potirat stoku iz tog grada 

Idi u Brisel jebi mater
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču - Page 2 Empty Re: Šesnaestogodišnji Hrvat ubio 14-godišnjeg Arapina u Beču

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum