ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:49

Šuker je bija proglašen drugim najboljim igračem svita 98.—e...
To je najviše priznanje nekom našem igraču...
I iako je smrad teški, priznajem da je nas najbolji igrač u zadnjih 30 godina...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:51

Verbal Kint wrote:Bangkok amigo  love 
Vidija i kevu od svetine, davala štraca za 10 dolara  :yaay
Čuvaj se ladyboyeva!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:59

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:


Žalosno? Zašto žalosno kad nikada prije njega nismo imali takvoga igrača,koji je osvojio to što je osvojio,koji je dobio priznanja koja je dobio? 

Nije igrač,napadač tipa Mandžukić koji će zabiti golove u finalu LP,ali da nije klasa nad klasama ne bi mu dodjelili tolika individualna priznanja i to od strane kolega,nogometaša,ljudi koji igraju s njim i protiv njega...U biti on i ima u 2 finala Lp 2 asistencije za gol,nije zabio ali je asistirao.

Raketa je bitan igrač barcelone,da nije, ne bi igrao standardno,ali je daleko od modrića,uostalim zato i nije dobio toliko individualnih priznanja kao modrić...
To da nikad nismo imali takvog igrača je tvoje subjektivno mišljenje, ja kažem da smo imali i boljih. Zato kažem da ako i sljedećih 50 godina ne budemo imali boljeg od Modrića da je to ustvari žalosno.

I pričaš o Modrićevim priznajima? Gdje je on negdje, na nekom važno natjecanju dobio priznanje kao najbolji igrač? Sve nagrade su najbolji veznjak, top 11 LP,španjolske lige. Nigdje na važnom natjecanju nije izabran za najboljeg,znaš zašto? Jer je te uspjehe ostvario jedino kao kao igrač Reala, i bilo je još boljih pojedinaca od njega unutar te momčadi, a s reprezentacijom nikad ništa značajno nije napravio niti bio prevaga. Jedan Prosinečki je bio najbolji igrač SP do 21 godine, najbolji mladi igrač SP za seniore u Italiji, onaj šupak Šuker je bio zlatna kopačka SP, u top 3 igrača na kraju godine. To su ipak bolja individualna priznanja nego najbolji veznjak LP, španjolske lige,ili najboljoj jedanaesteorici pojedinog natjecanja.
Nije dobio nagradu kao najbolji igrač na velikom natjecanju s repkom,ali je izabran u najbolju momčad EPa...Čovjek već godinama pokazuje konstantu i standardnost i to u klubu koji je pojeo hrpe ekstra igrača,klubu u kojemu je najteže uspjeti...pa recimo i taj šuker je 1998 tamo bio rezerva,npr.u finalu LP je ušao na kraju tekme,ali je eksplodirao na SP

Ne sam s "repkom" nego nije ni s klubom. Neki hrvatski igrači jesu.
Izabran je i Šuker u top 11 SP, Prosinečki u najboljih 11 na kraju godine,i ima 4-o mjesto najboljih nogometaša na kraju godine. Nisam to spominjao. Modrić kao najbolji igrač kluba nikad nije proglašen na nekom velikom natjecanju, bilo liga, LP ili SP/EP. Neki jesu.
Ja ne negiram njegovu kvalitetu i uspjehe, ali ti pričaš o njegovim priznanjima i kako ih nikad nije imao neki naš igrač, a imali su neki i bolja individualna priznanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 19:06

Pa modrić je izabran za 4.najboljega u europi (iza CR,messija i điđija)+što je izabran za najboljega veznoga najjaček klupskoga natjecanja Lige prvaka i izabran za najboljega veznoga najjače lige svijeta...znači izbor najboljega  na svojoj poziciji u europi i klubu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 19:14

Mogu se složiti s tobom da bi moglo biti li-la modrić vs šuker

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/5/2018, 19:26

fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:Bangkok amigo  love 
Vidija i kevu od svetine, davala štraca za 10 dolara  :yaay
Čuvaj se ladyboyeva!
:D

Njih se tribaju čuvat samo amateri :))


_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 19:36

Begbie je sve, al nije amater!
Odi ga je alkohol privarija...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 22:05

muckodjubre wrote:Pa modrić je izabran za 4.najboljega u europi (iza CR,messija i điđija)+što je izabran za najboljega veznoga najjaček klupskoga natjecanja Lige prvaka i izabran za najboljega veznoga najjače lige svijeta...znači izbor najboljega  na svojoj poziciji u europi i klubu
Ja nisam pričao priznanjima za najboljeg na svojoj poziciji, nego najboljeg cjelokupno.
Ima i Rakitić priznanja za najbolju momčad španjolske lige EL, LP, bio je najbolji igrač finala EL kad je kao kapetan uzeo trofej. No ponovio sam već prije, nikad nije bio glavni i najbolji igrač ekipe kad se osvajalo nešto veliko (eventualno jedino tu EL dok je bio u Sevilli), po meni on nije top 5 najboljih hrvatskih igrača iako ima veliki broj velikih trofeja. No ne gleda se samo to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 22:36

Raketu je FourFourTwo časopis proglasija najboljim veznjakom svita 2015.-e...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 01:03

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:Pa modrić je izabran za 4.najboljega u europi (iza CR,messija i điđija)+što je izabran za najboljega veznoga najjaček klupskoga natjecanja Lige prvaka i izabran za najboljega veznoga najjače lige svijeta...znači izbor najboljega  na svojoj poziciji u europi i klubu
Ja nisam pričao priznanjima za najboljeg na svojoj poziciji, nego najboljeg cjelokupno.
Ima i Rakitić priznanja za najbolju momčad španjolske lige EL, LP, bio je najbolji igrač finala EL kad je kao kapetan uzeo trofej. No ponovio sam već prije, nikad nije bio glavni i najbolji igrač ekipe kad se osvajalo nešto veliko (eventualno jedino tu EL dok je bio u Sevilli), po meni on nije top 5 najboljih hrvatskih igrača iako ima veliki broj velikih trofeja. No ne gleda se samo to.
pa koji naš igrač  ima nagradu za najboljega cjelokupno? prosinečki ima kao mladi igrač npr.i dubravko zemljić je proglašen najboljim juniorom europe u košarci,a kao što si i sam rekao mnogi budu potencijali u mladim danima,a kasnije ne ostvare do kraja taj potencijal...šuker ima nagrade radi 1 turnira SP 1998.

tako da,modrić i dalje ostaje naš igrač s najviše individualnih priznanja i s najvećom konstantom u europskom nogometu na najvišoj razini u seniorskom uzrastu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/5/2018, 01:34

muckodjubre wrote:
pa koji naš igrač  ima nagradu za najboljega cjelokupno? prosinečki ima kao mladi igrač npr.i dubravko zemljić je proglašen najboljim juniorom europe u košarci,a kao što si i sam rekao mnogi budu potencijali u mladim danima,a kasnije ne ostvare do kraja taj potencijal...šuker ima nagrade radi 1 turnira SP 1998.

tako da,modrić i dalje ostaje naš igrač s najviše individualnih priznanja i s najvećom konstantom u europskom nogometu na najvišoj razini u seniorskom uzrastu
Šuker je bio top 3 igrač na svijetu, mislim 2-o misto da je uzeo. Prosinečki je imao ta priznanja koja sam naveo, a uzeo je LP s autsajderom.
Modrić je sve veliko u svojoj karijeri uzeo s Realom, klubom koji je najuspješniji klub u povijesti LP, a nijednom tu nije bio glavni igrač. Kad proširiš pogled, onda i to vidiš.

I ne znam na što sve to misliš kad navodiš da Modrić ima najviše individualnih priznanja, i pitanje koliko je to istina. Jeli tu uključuješ individualna priznanja koja je imao kao igrač bosanske i HNL lige, ili samo vrijeme izu Reala (u engleskoj, zanimljivo nije imao takva priznanja slična onima u Realu)? Na kraju se opet sve svodi na to najbolja 11-ca, najbolji veznjak, nikad nije bio u top 3 najboljih igrača na kraju godine niti najbolji igrač svog kluba, niti najbolji igrač na nekom važnom natjecanju. Kvantitet individualnih priznanja ne znači da je najbolji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 02:02

Suker je radi turnira sp 1998 bio 2.igrac sp I fifain igrac godine 3.mjesto iako je te 1998.g vise bio rezerva u klubu,u finalu lp je usao na kraju tekme. Bljesnuo je na turniru i uzeo ta mjesta.
Modric je najbolje igracke godine proveo u najvecem europskom klubu i to kao standardan igrac kod svakoga trenera...dinamo i tottenham su mu bile odskocne daske za real gdje je u klubu koji je progutao brdo igraca dosegao najvecu razinu i pokazao da je najbolji na svijetu na svojoj poziciji,najbolji vezni europe...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/5/2018, 09:44

Šuker je bija drugi u izboru Fife za igrača godine, a ne treći...
Odma iza Zidanea, a isprid Ronalda...
To je ka da se Modrić plasira iza Messija, a isprid CR-a...
A znano da to nije nikad napravija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 09:49


  • Srebrna lopta za drugog najboljeg igrača Svjetskog nogometnog prvenstva u Francuskoj 1998.

  • Onze d'Or, bronca, 1998.

  • FIFA-in igrač godine - 3. mjesto, 1998.


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/5/2018, 09:55

Onda san ja pomisa nagradu za Svjetsko sa završnom nagradom...
U svakom slučaju, to je najveće priznanje nekog našeg igrača...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 09:58

Sve radi 1 turnira sp 1998....

I taj suker je igrao u realu s kojim je uzeo lp iste te'98,ali kao rezerva...usao u finalu  na kraju tekme...

Isto kao i.prosinecki sto je igrao reali barca pa.nije bio najbolji,ne znam jel dobio jos koje priznanje osim ono za naj juniora i mladog igraca...u najboljim godinama otisao u croatiu...

Zato kazem eventualno suker moze u istu recenicu s modricem

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/5/2018, 10:02

Prosinečki je 91.-e bija najbolji igrač europskog prvaka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 10:16

fridrih_niche wrote:Prosinečki je 91.-e bija najbolji igrač europskog prvaka...
;)
Bio je 4. '91 u izbori fifa igraca godine....nije se nametnuo ni u barci ni realu nakon zvezde

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 10:24

Tako da eto sad i sam vidis kakva je modric igracina kad je dostigao jednog sukera...

Pa eto,ako ti mozes tvrditi da je messi naubolji svih vremena isto tako i ja mogu reci da je modric najveci hr igrac svih vremena...naci cemo obojica hrpu argumenata za tako sto,a ostalo su nijanse jer netko radi nostalgije preferira maradonu netko kod nas šukera...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/5/2018, 10:46

fridrih_niche wrote:Samo ti ukazujen da si glup i da si lažov, ništa vise...
Basketball


Samo ti ja kažem da si em glup, em pokvareno smeće od čoveka.

Prvi je tvoj zagorski, romski ljubavnik tvrdio kako ,,zatonska prevara zauzima mesto pašaliću u repki”.

Govnaru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/5/2018, 10:49

fridrih_niche wrote:Prosinečki je 91.-e bija najbolji igrač europskog prvaka...
;)
Darko Pančev

  • Ballon d'Or: Runner-up 1991

  • 19911stHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_France.svg Jean-Pierre PapinHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_France.svg Marseille141
    2ndHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Dejan SavićevićHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade42
    Hajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Darko PančevHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade
    Hajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_Germany.svg Lothar MatthäusHajduk Split - Page 14 23px-Flag_of_Italy.svg Internazionale



_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum