ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 13:21

vidi se ko se prvi pronasao prozvanim medju najvecim glupanima foruma... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 16:29

Samo ti ukazujen da si glup i da si lažov, ništa vise...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 17:46

Serbia Strong wrote:još jedan koji je ,,bolji od modrića'', ako slušamo najveće glupane foruma... Basketball
Ne znam tko je tvrdio da je bolji od Modrića (evo ja nisam), a nisu ni za usporedbu po profilu igrača.
Ono što sam tvrdio prije godinu dana, da je do 22 godine napravio puno više nego Modrić do 22-e godine. Sada, godinu dana kasnije isto stoji. Ima puno bolju karijeru nego što je Modrić imao do 23-e godine. Što će biti kasnije, na to utječe puno faktora i to nitko ne može znati. Mario ima potencijal za velike stvari, ali potencijal nije sve i kao što sam spomenuo, na to utječu mnoge stvari. Neki sportaši ponekad puknu pod pristiskom i odu u kurac, primjerice onaj bivši tenisač Novak Đoković. Basketball A neki glupani su tvrdili da će biti najveći u povijesti.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 17:54

Ja se mogu kladiti u šta god tko hoće da neće imati ni približnu karijeru kao Luka Modrić,u biti pitanje je hoćemo li u narednih 50g imati igrača s takvom karijerom i priznanjima...

Ne znam ima li uopće koji naš igrač da je više puta izabran u momčad UEFE,FIFE,LP,da je proglašen za najboljega na svojoj poziciji u najjačoj ligi europe,da je proglašen za najboljega veznoga europe...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:01

dok svira radio pasalic mario
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:03

muckodjubre wrote:Ja se mogu kladiti u šta god tko hoće da neće imati ni približnu karijeru kao Luka Modrić,u biti pitanje je hoćemo li u narednih 50g imati igrača s takvom karijerom i priznanjima...

Ne znam ima li uopće koji naš igrač da je više puta izabran u momčad UEFE,FIFE,LP,da je proglašen za najboljega na svojoj poziciji u najjačoj ligi europe,da je proglašen za najboljega veznoga europe...
Generalni direktor Jane je bolji vodonoša od Modrica!
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 18:04

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Ja se mogu kladiti u šta god tko hoće da neće imati ni približnu karijeru kao Luka Modrić,u biti pitanje je hoćemo li u narednih 50g imati igrača s takvom karijerom i priznanjima...

Ne znam ima li uopće koji naš igrač da je više puta izabran u momčad UEFE,FIFE,LP,da je proglašen za najboljega na svojoj poziciji u najjačoj ligi europe,da je proglašen za najboljega veznoga europe...
Generalni direktor Jane je bolji vodonoša od Modrica!
lol!
hoćeš reći da nije točno ono što sam gore napisao?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:06

Jana > Modrić
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 18:06

operw2  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:07

Ma ne želin trovat temu o svetom Hajduku malim lopovom...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:11

muckodjubre wrote:Ja se mogu kladiti u šta god tko hoće da neće imati ni približnu karijeru kao Luka Modrić,u biti pitanje je hoćemo li u narednih 50g imati igrača s takvom karijerom i priznanjima...

Ne znam ima li uopće koji naš igrač da je više puta izabran u momčad UEFE,FIFE,LP,da je proglašen za najboljega na svojoj poziciji u najjačoj ligi europe,da je proglašen za najboljega veznoga europe...
Žalosno ako ne budemo imali boljeg od njega, ali tko zna kako ovi devastiraju naš nogomet ništa nije čudno.

Prije smo imali par njih s većim značajem od Modrića. On je ima te trofeje, ali uzmi u obzir da je igrao u jednom Realu i da nikad nije bio igrač prevage, igrač koji je donosio naslove, iako je igrao i igra važnu ulogu u klubu. Ista stvar je s Rakitićem koji već sad ima jebenu karijeru, koji je napunio prikolicu trofeja, koji je važan igrač Barce ali opet nije igrač prevage, onaj bez kojega sve to ne bi napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:15

Iskreno, Raketina karijera je veća od Lukine...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/5/2018, 18:16

30 stupnjeva, a ponoć i kvarat

Oladite malo momci, karte za vinkulju su u prodaji, samo leggiero, i pozdravite keve  :beer

HŽV!

Hajduk Split - Page 13 FB_IMG_1526054505466

Hajduk Split - Page 13 FB_IMG_1526054513147

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:17

Pogled na meni dvi najdraže plaze u Dubrovniku...
:p

Hajduk Split - Page 13 F056a410
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 18:21

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:Ja se mogu kladiti u šta god tko hoće da neće imati ni približnu karijeru kao Luka Modrić,u biti pitanje je hoćemo li u narednih 50g imati igrača s takvom karijerom i priznanjima...

Ne znam ima li uopće koji naš igrač da je više puta izabran u momčad UEFE,FIFE,LP,da je proglašen za najboljega na svojoj poziciji u najjačoj ligi europe,da je proglašen za najboljega veznoga europe...
Žalosno ako ne budemo imali boljeg od njega, ali tko zna kako ovi devastiraju naš nogomet ništa nije čudno.

Prije smo imali par njih s većim značajem od Modrića. On je ima te trofeje, ali uzmi u obzir da je igrao u jednom Realu i da nikad nije bio igrač prevage, igrač koji je donosio naslove, iako je igrao i igra važnu ulogu u klubu. Ista stvar je s Rakitićem koji već sad ima jebenu karijeru, koji je napunio prikolicu trofeja, koji je važan igrač Barce ali opet nije igrač prevage, onaj bez kojega sve to ne bi napravili.


Žalosno? Zašto žalosno kad nikada prije njega nismo imali takvoga igrača,koji je osvojio to što je osvojio,koji je dobio priznanja koja je dobio? 

Nije igrač,napadač tipa Mandžukić koji će zabiti golove u finalu LP,ali da nije klasa nad klasama ne bi mu dodjelili tolika individualna priznanja i to od strane kolega,nogometaša,ljudi koji igraju s njim i protiv njega...U biti on i ima u 2 finala Lp 2 asistencije za gol,nije zabio ali je asistirao.

Raketa je bitan igrač barcelone,da nije, ne bi igrao standardno,ali je daleko od modrića,uostalim zato i nije dobio toliko individualnih priznanja kao modrić...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/5/2018, 18:31

fridrih_niche wrote:Pogled na meni dvi najdraže plaze u Dubrovniku...
:p

Hajduk Split - Page 13 F056a410

Di si bija neku večer kad je grmilo  :tits 

Jel ti smiš ić u klubove za gospodu sad kad si se oženija  :D

Hajduk Split - Page 13 FB_IMG_1526055865639

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:37

Ne izgleda mi ka Revelin...
Exit?
Ma smin izac di ocu, prasac jedan...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:41

muckodjubre wrote:


Žalosno? Zašto žalosno kad nikada prije njega nismo imali takvoga igrača,koji je osvojio to što je osvojio,koji je dobio priznanja koja je dobio? 

Nije igrač,napadač tipa Mandžukić koji će zabiti golove u finalu LP,ali da nije klasa nad klasama ne bi mu dodjelili tolika individualna priznanja i to od strane kolega,nogometaša,ljudi koji igraju s njim i protiv njega...U biti on i ima u 2 finala Lp 2 asistencije za gol,nije zabio ali je asistirao.

Raketa je bitan igrač barcelone,da nije, ne bi igrao standardno,ali je daleko od modrića,uostalim zato i nije dobio toliko individualnih priznanja kao modrić...
To da nikad nismo imali takvog igrača je tvoje subjektivno mišljenje, ja kažem da smo imali i boljih. Zato kažem da ako i sljedećih 50 godina ne budemo imali boljeg od Modrića da je to ustvari žalosno.

I pričaš o Modrićevim priznajima? Gdje je on negdje, na nekom važno natjecanju dobio priznanje kao najbolji igrač? Sve nagrade su najbolji veznjak, top 11 LP,španjolske lige. Nigdje na važnom natjecanju nije izabran za najboljeg,znaš zašto? Jer je te uspjehe ostvario jedino kao kao igrač Reala, i bilo je još boljih pojedinaca od njega unutar te momčadi, a s reprezentacijom nikad ništa značajno nije napravio niti bio prevaga. Jedan Prosinečki je bio najbolji igrač SP do 21 godine, najbolji mladi igrač SP za seniore u Italiji, onaj šupak Šuker je bio zlatna kopačka SP, u top 3 igrača na kraju godine. To su ipak bolja individualna priznanja nego najbolji veznjak LP, španjolske lige,ili najboljoj jedanaesteorici pojedinog natjecanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 11/5/2018, 18:45

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:


Žalosno? Zašto žalosno kad nikada prije njega nismo imali takvoga igrača,koji je osvojio to što je osvojio,koji je dobio priznanja koja je dobio? 

Nije igrač,napadač tipa Mandžukić koji će zabiti golove u finalu LP,ali da nije klasa nad klasama ne bi mu dodjelili tolika individualna priznanja i to od strane kolega,nogometaša,ljudi koji igraju s njim i protiv njega...U biti on i ima u 2 finala Lp 2 asistencije za gol,nije zabio ali je asistirao.

Raketa je bitan igrač barcelone,da nije, ne bi igrao standardno,ali je daleko od modrića,uostalim zato i nije dobio toliko individualnih priznanja kao modrić...
To da nikad nismo imali takvog igrača je tvoje subjektivno mišljenje, ja kažem da smo imali i boljih. Zato kažem da ako i sljedećih 50 godina ne budemo imali boljeg od Modrića da je to ustvari žalosno.

I pričaš o Modrićevim priznajima? Gdje je on negdje, na nekom važno natjecanju dobio priznanje kao najbolji igrač? Sve nagrade su najbolji veznjak, top 11 LP,španjolske lige. Nigdje na važnom natjecanju nije izabran za najboljeg,znaš zašto? Jer je te uspjehe ostvario jedino kao kao igrač Reala, i bilo je još boljih pojedinaca od njega unutar te momčadi, a s reprezentacijom nikad ništa značajno nije napravio niti bio prevaga. Jedan Prosinečki je bio najbolji igrač SP do 21 godine, najbolji mladi igrač SP za seniore u Italiji, onaj šupak Šuker je bio zlatna kopačka SP, u top 3 igrača na kraju godine. To su ipak bolja individualna priznanja nego najbolji veznjak LP, španjolske lige,ili najboljoj jedanaesteorici pojedinog natjecanja.
Nije dobio nagradu kao najbolji igrač na velikom natjecanju s repkom,ali je izabran u najbolju momčad EPa...Čovjek već godinama pokazuje konstantu i standardnost i to u klubu koji je pojeo hrpe ekstra igrača,klubu u kojemu je najteže uspjeti...pa recimo i taj šuker je 1998 tamo bio rezerva,npr.u finalu LP je ušao na kraju tekme,ali je eksplodirao na SP

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/5/2018, 18:49

Bangkok amigo  love 
Vidija i kevu od svetine, davala štraca za 10 dolara  :yaay

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/5/2018, 18:49

Šuker je bija proglašen drugim najboljim igračem svita 98.—e...
To je najviše priznanje nekom našem igraču...
I iako je smrad teški, priznajem da je nas najbolji igrač u zadnjih 30 godina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum